Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Ale ten czas leci :) już 17 tc zaczynamy :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy-------------------5------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------- Utrecht, Holandia------ 7----------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie------------------17-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie------------------16---------DZ (nie)mądra---------------Agata-------------29----------- --śląskie-----------------17---------CH DarCiiaaa-----------------Daria--------------19---------- --Gdynia-----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------20----------- lubuskie------------------24---------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków---------------23---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------święt okrzyskie------------31---------DZ Marysia2013------------Marysia-------------28------------ ł dzkie-------------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno---------------- 34---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23----------podka rpackie-------------35---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie------------35---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaw no u mnie w domu tez nie bylo rozowo... tak mnie matka uczuc nauczyla okazywac ze najzwyczajniej w zyciu sama jej tego nie powiedzialam, nigdy... nie ze dlatego ze jej nie kochalam bo matki kocha sie bezwarunkowo ale sie wstydzilam,.. takie moze glupie ale zawsze sie czulam tak jakbym miala komus zupelnie obcemu wyznac milosc... tak to juz jest w rodzinach dysfunkcyjnych... do tego moj tez z takeij pochodzi i boje sie ze przy dziecku wyjda z nas potwory, ze bedziemy kontynuowac bledne kolo... ale bede robic wszystko by tak nie bylo, my nasz synek nigdy sie nie poczul tak jak ja w dziecinstwie... anetucha ale przesliczna i juz duza ta twoja zaba :) jak na takiego malucha sie patrzy to od razu sie zapomina o tym ze na wadze 77 :) wczoraj jak paskudnie sie czulam. totalna masakra. caly dzien przelezalam taki brzuchol twardy, kazdy ruch sprawial bol w okolicach lona do tego maly tak walil kopy ze nie wiedzialam jak juz lezec... na koniec mialam biegunke i sie przerazilam bo niby przed porodem jest biegunka... ale jak wydalilam co mialam w sobie to mi przeszlo... wiec chyba to bylo od zoladka. mama ty chyba jestes pierwsza w kolejce do odstrzalu na porodowke? wspolczuje ci... ja 2 tyg zaraz po tobie... ciekawe kto bedzie pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co moja znajoma jest z takiej lekko dziwnej rodziny jej ojciec umarł jak była mała a matka no cóż biła ją i jej braci a o okazywaniu uczuć to nawet nie było mowy...za to wyzywała ją od najgorszych... na szczęście wyrwała się z domu wyprowadziła do chłopaka wzięli ślub i mają pól roczne dziecko które bardzo kocha i nie wyobraża sobie życia bez swojego synka i wszystko by dla niego zrobiła także dużo ludzi stara się z cały sił być zupełnie innym rodzicem niż jego rodzice. Ja nie mówię że miałam cudowne dzieciństwo bo było różnie ale jeżeli chodzi o okazywanie uczuć to rodzice mnie tego nauczyli i do tej pory potrafię sobie z mamą eski wysyłać że ją kocham a ona mnie :) mój znów jest z rodziny w której też raczej się uczuć nie okazuje ale on na szczęście potrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfijfijuu napisala tylko ze miala cc i ze corcia wazy 2.5kg, a druga napisala ze jej wody odeszly, czekamy na informacje :) keysy2121 no ja i Fijfijfijuu jestesmy na tym samym etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak wody jej odeszly to zaraz bezdie rodzic. to 2,500 w 35 tyg do ladny, dorodny bobas. no wlasnie zajrzalam w tabelke i ja jestem tydzien po was. maskara... boje sie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no synowa mojej znajomej tez rodzila teraz w 34 tyg. i jeszcze moja znajoma ale ona to w terminie i chlopca 3900... wspolczuje jej. ciekawe ile nasze beda wazyc. albo waga jest zdygana albo ja.. dzis mam 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, muszę się pochwalić bo dziś byłam u lekarza i okazało się że będzie dziewczynka:) Zmylił mnie wstręt do słodyczy, wieczna ochota na musztarde, ogórki i parówki, ciągle mówiłam o dziecku ON, a tu jednak niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo. Właśnie się dowiedziałam, że umarł tata mojego M. Dzwonił do niego, żeby mu powiedzieć że będzie miał wnusie, okazało się że zmarł niecałą godzine wcześniej:( ale to życie jest podłe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia bardzo mi przykro z powodu waszej straty... keysy widzę że mamy podobnie tylko ja tak mam jak babcia się zesra a jest mój dyżur w doglądaniu jej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się wpiszę nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy-------------------5------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------- Utrecht, Holandia------ 7----------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie------------------17-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie------------------16---------DZ (nie)mądra---------------Agata-------------29----------- --śląskie-----------------17---------CH agunia1987--------------Agnieszka---------25---------------łódzkie---------------18---------DZ DarCiiaaa-----------------Daria--------------19---------- --Gdynia-----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------20----------- lubuskie------------------24---------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków---------------23---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------święt okrzyskie------------31---------DZ Marysia2013------------Marysia-------------28------------ ł dzkie-------------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno---------------- 34---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23----------podka rpackie-------------35---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie------------35---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tak na serio z tymi babciami i dziadkami? moja tez juz sra pod siebie ale cala rodzina sie zrzuca na pielegniarke. to ona u nas smierdzi gownem hyhy :D a amela bez jaj... wali coraz gorsze. a caly czas to samo mleko ;p agunia przykro mi. tak to juz jest. moj stracil babcie, ktora byla mu bliska jak matka, gdy ja bylam w ciazy. w szpitalu miala porozwieszane kopie skanow Ameli. nie doczekała. ehh MAMA2013LUTY 5 tygodni zleci jak jeden dzien ;) zobaczysz. ja nie moge uwierzyc, ze od prawie 10 tyg mam córke ;) a pamietam jak wczoraj jeszcze ryczalam w szpitalu przed wywołaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie leci ten czas,ale to dobrze:) Niech już będzie wiosna, a najlepiej maj, duzo kwiatów i słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie napisalam wam ze moi rodzice byli na tydzien!!!! :D po ojcu nie spodziewalam sie, ze w ogole Amelie dotknie. Cały tydzien prowadzil wozek a wychodzilismy codziennie, nie bylo nawet mowy zebym ja sie amelia zajmowala poza domem. wdomu podnosil, glaskal, podawal smoczek, karmil, wycieral O.o tylko pieluch nie zmienial. mama jak to mama ;) ale po ojcu to sie nie spodziewalam zeby moje dziecko uspokajal :D Amelia nawet przy nich gaworzyc zaczeła. teraz gdy sie do niej rozmawia to zawsze cos odpowie. guu albo grrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak już jest,że tatusiowie i dziadkowie mają hopla na punkcie wnuczek:) U mnie od strony mamy w bliskiej rodzinie nie było dziewczynki od 25 lat, ostatnio byłam ja więc będzie szał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha w czwartek zaczynam 18tc ;).Mój tata póki co to nie mógł oderwać oczu od zdjęcia 3d ale dumny że będzie miał wnuka-wreszcie chłopak bo ze mną mu nie wyszło ,nie miał z kim kopać piłki. Już widzę jakim byłabym chłopakiem lewusem, jak do tej pory nie nauczył mnie na rowerze jeździć :o a u chłopaka to podstawa tak jak inne sporty :P . Agunia też mi przykro :( szkoda,ze nie doczekał wnusi. Moje dziadki mają po 83 lata i powiem wam ze nie w głowie im sranko pod siebie :P dziadek wymiata, nie jeden 40-to latek nie zachowuje się tak jak on. Ja będę śmierdzieć niemowlakiem w sobotę, idę odwiedzić chrześnicę :) Ciekawe co tam u allegrowiczki :o długo nie pisała ,biała czekolada wieki nie zagląda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy-------------------5------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------- Utrecht, Holandia------ 7----------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie------------------17-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie------------------16---------DZ (nie)mądra---------------Agata-------------29----------- --śląskie-----------------17---------CH agunia1987--------------Agnieszka---------25------------- --łódzkie---------------18---------DZ DarCiiaaa-----------------Daria--------------19---------- --Gdynia-----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------20----------- lubuskie------------------25---------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków---------------23---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------święt okrzyskie------------31---------DZ Marysia2013------------Marysia-------------28------------ ł dzkie-------------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno---------------- 34---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23----------podka rpackie-------------35---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie------------35---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j leci ten czas leci... Ja juz wskoczylam w 24 tc :) Dzis dostalam przesylke - wozek ktory zamowili rodzice i musze przyznac ze ladniejszego to w zyciu jeszcze nie widzialam :D Mimo ze do konca nie bylam przekonana co do koloru ktory wybralam to teraz wiem ze to byl najlepszy kolor jaki moglam wybrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi spotkalyscie sie kiedys moze z wysypka na brzuchu w czasie ciazy? Bo pokazaly mi sie jakies dziwne krostki :/ Wczoraj czy przedwczoraj bylo ich moze ze 4 a dzis jest okolo 15 i zastanawiam sie od czego to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) Ja dzis caly dzien pralam i wieszalam ciuszki mojego Maluszka wiec jestem padnieta. Strasznie swedzi mnie skora na brzuchu tez tak macie? Dawno nie bylo tu Alegrowiczki naszej ciekawe co u niej, mamy ten sam dzien porodu. Od wczoraj stwierdzilam ze bede sobie mierzyc brzuszek na wysokosci pepka narazie jest 92cm ;p madra* jak tam maluszek sie wczoraj poodzywal ? Monika7mies. wyszlas juz z tego szpitala? MamaLuty moja siostra ma termin na 17lutego i tez juz pomalu panikuje w sumie sie nie dziwie pewnie sama bede panikowac. Fijfijfijuu dziekuje :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka1987 tez mi sie pojawilay w pewnym momencie na brzuchu ale tylko kilka, moze z 5 no i teraz mam tylko slad po nich, moze to dlatego ze brzuszek zaczal szybciej rosnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta no ja zaczynam panikowac, wszysy mowia ze wczesniej urodze, a wczoraj w 35tc urodzila dziewczyna z terminem na 11lutego wiec wiesz, u mnie tez 35tc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turystko zapodał kopa na dobranoc i poszedł spać :) natomiast teraz leże i od dobrych 10 minut nie mam spokoju haha dokazuje niemiłosiernie :) nie wiem co on tam robi :) Allegrowiczka a może jakaś alergia pokarmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha ja serio pisałam z babcią nie chodzi od 5 lat mieszka sama teraz a pielęgniarka przychodzi do południa także po południu mamy dyżury na zmianę pampersa,nakarmienie,danie leków i oczywiscie dotrzymania towarzystwa. Śmieje sie bo marudzila ostatnio że ona to już ma sie na umieranie i takie tam a ma dopiero 66 lat a jak sie dowiedziała że będzie prababcią to jest taka szczęśliwa że szok cały czas pyta sie jak tam fasolka i że nie może sie doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×