Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

ooo andziulka to Cie przegoniłam hehe 9 stycznia na wizycie przybyło prawie 4 kg :) teraz mam wizytę 13 lutego to się okaże :p zmierz sobie brzuszek cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z natury zmarzluch i martwię się żeby dziecka nie przegrzać w przyszłości. Mnie chodziło, że zamiast bucikow do biegania, to na boso, bo w rajstopkach może być ekstremalny wyczyn :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa nie przejmuj się, ja też mam podobne przypadki... Dlatego jak mi na czymś zależy to pytam drugi i trzeci raz:-D aż w końcu dostaje odpowiedz:-D tutaj jest taki przepływ informacji i emocji, że kiedy ja staram się nadrobić zaległości to połowę zapominam:-D o ten magnez Ci chodzi? Ti chyba innego jak dla kobiet w ciąży raczej nie wolno, ale nie wiem najlepiej zapytać farmaceuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubranka ladne ;) ale ja swojej bym w dres nie ubrala ;) poza tym z Chrisem krecimy nosem na uzywane ubranka. Moim zdaniem bardzo dobra cena za tyle ubran! Szoszonowa :O Chcialam tylko dodac, ze jesli na jakis temat nie wiem co powiedziec, to najzwyczajniej w swiecie sie nie oddzywam. Skurcz lydki mialam raz w zyciu i to nie w ciazy. Moge dodac, ze kolezanka ma rozstepy na lydkach po skurczach w ciazy. Wiecej grzechow nie pamietam. Nie mam pojecia jak sobie z nimi radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonia86 nie pierwszy raz zostałam zignorowana i jest mi po prostu przykro jak wszyscy po 5x piszą na temat skarpetek czy rajstopek a moje posty zawsze pozostają bez odzewu :] Niestety nie mam czasu jak większość dziewczyn na bycie cały czas na forum bo pracuję, mogę zajrzeć raz dziennie i fajnie byłoby zobaczyć,że kogoś zainteresuje też związanego ze mną... anie po 5x zadawać to samo pytanie. Dlatego po uprzednim czytaniu tylko forum postanowiłam się zacząć udzielać...Niestety szkoda mojego czasu:] racja, zapytam farmaceuty :] W UK jest inny system, kto tu mieszka, to wie... dlatego wolałam zapytać kogoś, kto wie z praktyki co i jak :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mi matka chyba stopy przegrzala bo nie moge siedziec bez skarpet. Od razu mam zimne i spocone stopy ;/ i zimno mi i nie wygodnie. nie smierdzą uprzedzajac pytania ;p Pozza tym drugi palec jest dluzszy o centymetr od pierwszego i nie nosze nic z odkrytymi palcami bo siostry sie nabijaly jak bylysmy male i to moj najwiekszy kompleks. Szukalam juz w necie czy ktos mi moze te palce operacyjnie opierdoli, ale nic nie znalazlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha dzięki...ale własnie oczekiwałam nawet na takie wiadomości ;) a nie na totalną ignorancję:] Ok nie zakłócam już tematu, uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha tez mam drugi palec dłuższy ;) ponoć oznacza to osobę o dominującym charakterze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jesli chodzi o przegrzewanie dzieci to jak rodzice do mnie przyjechali mama powiedziala, ze ubieram ja za lekko gdy wychodze, wiec zaczelam ja ubierac na wyjscia w body, bluzka, sweterek, rajstopki, spodnie na to kombinezon i kocyk plus zimowa czapka. Raz jak wrocila cala spocona, ze az cale wlosy miala mokre jak po kapieli to opieprzylam matke dobra rada i przestalam ja tak ubierac. Slabo mi ostatnio i caly czas krwawie. Wydaje mi sie, ze przesadzilam z tymi plastrami evra. Przykleilam nowy, poklocilam sie z Chrisem, odkleilam, po 3 dniach nakleilam nastepny, odkleilam znowu po 2 dniach bo sie poklocilismy i krwawie terazjak glupia! Kurcze nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam gorsze znaczenie... Może nie będę przytaczac bo będzie że znowu strasze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa z tym charakterem to racja, ale nie cierpie tych palcow!! Nosisz sandaly albo klapki ? Ja nie! A czasami buty z odkrytym drugim palcem sa takie ladne! Przymierzylam raz mamy buty to chyba bym tym palcem chodnik rysowala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, ale nie ma co wpadać w nerwy bo tu nieraz tak jest i tyle. Ja parę dni temu też napisałam jakiś post i nikt się nie zainteresował nim, trudno :P Ja też skurczy nie mam i nic wiem nic na temat tych magnezów przeróżnych, ale jakieś dziewczyny chyba tu biorą z tego co pamiętam. Anetucha, ja też mam drugiego palca większego niż pierwszego, ale guzik! Chodzę w butach odkrytych i się tym nie przejmuję :D przyjrzyj się ile osób tak ma to się przekonasz :P wzeszłym roku byliśmy na weselu z moim i laska miała palce u nóg młotkowate, wiesz na pewno jak to wygląda, albo sobie wpisz w google i się nie wstydziła, miała sandałki i nogi odkryte :P Andziulka, ja idę w poniedziałek do gina i zobaczymy co tam powie. W ogóle to zastanawiam się nad tym moim usg połówkowym, ciekawe czy ten sknera w ogóle mi je zrobi na nfz...bo gadałam ostatnio z koleżanką, która do niego chodzi i nie miała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha może prostu już ich nie naklejaj? Wprowadziłaś zamęt w organizmie i teraz musi dojść do ładu i składu... Pewnie to potrwa... Ale w razie w jak w przeciągu paru dni nic się nie zmieni to będziesz musiała odwiedzić szpital, żebyś się nie wykrwawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, pewnie chciałaś napisać, że jak ma się drugiego palca dłuższego to się zostanie wdową co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojapierwsza
witam Moge się dołączyć? Też jestem w pierwszej ciąży - dzisiaj zaczynam 19. tydzień i strasznie się denerwuję i martwię, bo nie czuję żadnych ruchów. Powiedzcie mi - kiedy zaczęłyście czuć ruchy dziecka? Czytałam, że ok 20 - 21 tyg. moga się dopiero pojawić, ale kilka moich koleżanek miało już w 17. 18. tyg i teraz się martwię, czy z ciążą wszsytko ok skoro ruchów nie czuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka my 7 lutego idziemy prywatnie na usg połówkowe bo na kasę to nawet nie chce mi się prosić hehe :P a zresztą w prywatnych kliniakach mają lepsze sprzęty i będę spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jato japierwsza witaj jasne że możesz dołączyć :) a z tymi ruchami to się nie przejmuj :) moje akurat szybko poczułam bo w 16 tc ale moje koleżanki to tak koło 20 -24 tc potrafiły dopiero poczuć :) także spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, niech Ci nie będzie przykro, już nadrabiamy i będziemy o Tobie pamiętać :* jatojapierwsza - ja poczułam pierwsze ruchy w 19 właśnie, ale tu nie ma reguły, może akurat jutro dostaniesz kopniaka i będziesz spokojna :D ja pisałam kilka postów wcześniej, ze niecałe 2 tygodnie minęły jak poczułam swoją Kruszynkę a już mi tak daje popalić, że się zamartwiam, że mi zaraz rączkę albo nóżkę wystawi przez gatki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli biorac pod uwage charakter dominujacy to do wdowy nie daleko! :P Szoszonowa nas to czasami trzeba ustawic jak facetow i bedzie dobrze ;) nigdzie sie nie wybierasz. Ja tu bede czekac na wszystkie mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojapierwsza
dzięki za odpowiedź :) powiem szczerze, że sie tym stresuję, bo bym chciała juz, natychmiast czuć :) narzeczony mówi, że on czuje jak mi się "coś" w brzuchu rusza, jak leżę a on przyłoży rękę. No ale mi się wydaje, że to ja powinnam najpierw czuć w brzuchu ruchy, a dopiero potem będzie mógł je poczuć ktoś z zewnątrz :) ehhh no nic musze się uzbroić w cierpliwość - tym bardziej, że do usg jeszcze 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jatojapierwsza masz rację, bo ktoś z zewnątrz to jeszcze ho ho! minie czasu zanim poczuje :) może po prostu pulsuje Ci brzuch bo krew gdzieś pod skórą przepływa i może to o to chodzi Twojemu narzeczonemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojde dzis kupic sobie zelazo i jesli nic sie nie zmieni do poniedzialku to sie wybiore do lekarza... kurcze teraz to odwalilam ;D amela ma 3 miesiace a ja 2 miesiace krwawie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha a z tym krwawieniem to naprawdę nie przelewki. Ileż można? Idź do lekarza i to szybko bo przecież to nie jest normalne, żeby tak długo po porodzie krwawienie nie ustało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam o tym i napisane jest, ze musze przestac palic, pic kawe, herbate i mleko oraz brac zelazo z witamina C. Dobrze bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojapierwsza
popieram - przy tak długim krwawieniu wizyta u lekarza niezbędna :) i to jak najszybciej, bo można się cieżkiej anemii albo innych schorzeń nabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak właśnie o wdostwo mi chodziło:-D:-D:-D w sumie jak ktoś komuś gra na nerwach to tylko się cieszyć:-P ja mam wszystkie palce standardowo aleeee ten najmniejszy to taki kulfonek grubiutki że też się ze mnie śmiali i prawie zero paznokcia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×