Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

strasznie ten czas leci!! popatrzcie kiedy topic zostal zalozony hehe :D ja juz wszysciutko wypralam i wyprasowalam, lozeczko ladnie ubrane juz czeka na malego :) nic tylko rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)madra kazde imie rymuje sie z glupimi slowami. Ja mialam aneta skarpeta, paleta, kotleta itd. Do tego doszło Antena zeby bylo bardziej wku*wiajaco ;) Chris przepuszcza mnie w drzwiach i mowi "dalaj"... Mysle, co?! pytam a on, dalaj to "off" po polsku nie? ja, ze nie i skad to wzial fuck-off -> spier-dalaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, sorki dziewczyny, ale nie dam rady nadrobić tylu stron :O MAMA, naprawdę już tak bardzo chcesz urodzić? Ja się boję :( Cały czas mam jakieś takie przeczucie, że do tego 15-ego nie urodzę, ale wczoraj byłam u lekarza i powiedziałam mu, że od jakichś 2-3 tyg. nocami mnie trochę pobolewa brzuch, a on mnie zbadał i stwierdził, że szyjka się troszkę skróciła i troszkę zmiękła, no i rozwarcie na połowę opuszka. Powiedział, że to jeszcze o niczym nie świadczy i i tak pewnie urodzę po terminie, ale ja doznałam jakiegoś szoku :D Zawsze było: długa i twarda, a tu nagle dupa ;) Jutro mam ostatnie USG i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć malucha :) Moja mama nie widziała mnie dłuższą chwilę i doznała szoku jak zobaczyła mój brzuch :) Nie mogła się nadziwić, że taki wielki :D I mam pierwsze rozstępy :( I to nie na brzuchu tylko po bokach, na biodrach :( Mniej więcej po 2czerwone po każdej stronie, załamałam się trochę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angole to się szybko uczą tego co nie powinni :P. Mam znajomą-jej facet jest angolem to nauczył się błyskawicznie używać do niej słów "czarownica" "wiedzmia" "głupia" :o Opowiem wam anegdote z pracy jak przy pakowaniu CD pracowałam. Za każdym razem gdy szliśmy na przerwę i kończyliśmy prace byliśmy skanowani czy nie wynosimy CD, wyjmowaliśmy wszystkie metale z kieszeni a kto miał pasek musiał go zdjąć. Faceci przy zdejmowaniu pasków używali słowa "kurwa znowu to samo" ochrona szybko się nauczyła tego słowa i jak jeden koleś nie zdjął paska to ochroniarz do niego palcem pokazuje na pasek i mówi "kurwa" ten się patrzy na ochroniarza i nie kuma o co chodzi a ten z uśmiechem " take off your kurwa" pasek=kurwa :D Fij nie stresuj się im szybciej się szyjka zaczyna skracać tym krótszy poród podobno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chris zna wiele slow, a jeszcze wiecej wulgaryzmow. Dzis powiedzial, ze jego przyjaciel umowil sie z Polką to nauczyl go: milo mi Cie poznac tania suko ... Jak milo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij głowa do góry... Moja koleżanka przenosiła, dzis jest 2 dni po, dzwoniłam do niej i mówi, że się w ogóle nie zanosi... Ja mam nadzieje, że to cisza przed burzą;) O rozstępach nic nie mówiła, ale skarżyła się, że ma żylaki na pip.. To przerażające... Bo przy porodzie jest większy wysiłek i nie wiem czy nie będzie miała ich większych albo czy nie pękną... Martwię się o nią bo już Zuzia ją rozszarpała na kawałki... a Maja chyba będzie większa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij ile razy mam powtarzac, ze nie nalezy sie bac bo nie jest zle. zaskoczy Cie Twoje ciało i to jak natura przystosowała je do porodu. Przyjdziesz tutaj z usmiechem na twarzy i powiesz jaka bylas glupia, ze sie balas. Wiem, ze wydaje sie to niemozliwe. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfijfijuu no ja chce juz rodzic ale tez mam obawy ze moge przenosic ciaze, czego bym nie chciala... mysle ze wszystko juz jest "zapiete na ostatni guzik" wiec tylko czekam... jutro jade na KTG i zobaczymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny od którego tygodnia chodzi się częściej do gin? Ja teraz pójdę w 28 tc to później już częściej czy to dopiero gdzies od 35 tc? Kurcze nie wiem jak Ja wytrzymam do 27 lutego teraz tak przypadało że co dwa tyg u Niej byłam i jakoś spokojniej się czułam. Mała dziś strasznie leniwa:( od 12 CISZA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka ja pierwszy trymestr chodziłam co miesiąc teraz natomiast co 2 tygodnie no bo mam problemy, jak ciąża zdrowa to co miesiąc się chodzi :)Zawsze możesz się umówić wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłam, że mój się ruchliwy zaczyna robić jak jest głodny;) np. teraz:D motywuje mnie do jedzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra* nie w kazdej przychodni jest aparat KTG wiec mam skiedowanie i jezdze tam gdzie jest, a jak cos to w weekend do szpitala na KTG _MajóweczkA_ u mnie to bylo tak ze im blizej porodu tym coraz czesciej wizyta, na poczatku 1 w miesiacu pozniej co 3 tyg, pozniej co 2 tyg i teraz 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mogę ale póki co mówiła że jest wszystko ok i nie mam czym się przejmować a zawsze można zadzwonić i się umówić prawda? :P postanowiliśmy z M że po tej wizycie w 28 tc zaczynamy wszystko kupować :-) Ja już bym z chęcią zaczęła No ale krucho z kasa :/ na szczęście dostanę dużo po rocznej siostrzenicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze dziewczyny jak mam dawać co tydzień po 150zł a potem ze 2x w tyg. na wizytę to może sobie jakiś korek wsadzę do pochwy wynegocjuje z macicą i Leonem że ma się zaklinować i do pracy pójdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, co do wizyt to powiem jak to wygląda na moim przykładzie. Do tej pory tj. do skończonego 35 tyg. chodziłam na wizytę raz na miesiąc, teraz kolejną wizytę mam mieć po 3 tygodniach, wówczas skończę 38 tydzień. W końcu lekarz wie co robi. Podobnie z usg - do tej pory miałam tylko 4, dodam, że na wizyty chodzę prywatnie. Być może to będzie moja ostatnia wizyta, dowiem się we wtorek jeżeli dotrwam;) POZDRAWIAM DZIEWCZYNY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kurcze za każda wizytę płacić dwa razy w tyg o boże teraz byłam trzy razy co dwa tyg to z jednej strony fajne ale tc kasa. Ech. Szkoda że poszłam za ginekologa:-) to jest kasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
"Fuck - off , spier - dalaj" popłakałam się. ;p Na mnie też wołali Aneta Skarpeta, albo Aneta Mineta. Masakra. Zastanawiam się, czemu nikomu nie wpało, żeby zamiast dodawać jedno n i robić Antenę ludziom nigdy nie przyszło do głowy, żeby zrobić Atenę! Jakby to ładnie wychodziło. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, ale jak nie będzie tak jak piszesz, to dawaj swój adres, osobiście się tam pofatyguję żeby ukręcić Ci łebek! :p ;) Żartuję, ale po prostu nie lubię trwać w takiej niepewności :O A co do zagramaniczniaków to chyba zawsze tak było, że najszybciej uczyli się wulgaryzmów :D Co do wizyt u lekarza to ja właściwie cały czas chodzę co miesiąc, tylko tą ostatnią będę miała po 3 tygodniach. To pewnie zależy czy coś się dzieje, a u mnie ciągle cisza :) MAMA, a czujesz, że to coraz bliżej? Boli Cię brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kilka razy kupiłam M jak mama :-) fajna gazeta ale też nie kupuje regularnie. Tak bym chciała już Maj i moje Słoneczko :-) a tu jeszcze 3 miesiące choć u mnie mama i siostry każdy poród miesiąc wcześniej ciekawe jak to że mną będzie. Ale mnie te reklamy wkur. . . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy wcześniej nie pomyślałam żeby kupić sobie jakąś gazetę z tej serii, nawet nie wiedziałam że są ;) zamówię przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. ja też bym chciała, być po remoncie, po przeprowadzce i cieszyc sie z narodzin dzidziusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×