Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Monia dopiero zajarzylam o co Ci chodzilo z tym wulgaryzmem do wybranki ;p chris czasami nie wie jak powiedziec calosc i mowi tylko to co wie i ma nadzieje, ze sie domysle. w ang slangu jest off you go czyli cos co zblizone jest do naszego "jedziesz" "na przod" zeby kogos zachecic do zrobienia czegos. i chcial to powiedziec po polsku, a ze wymyslil tylko jak moze byc off to wyszlo mu dalaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wielkopolskiej gwarze też jest "dalej" i to znaczy właśnie idź, pospiesz się, rusz się... Dla mnie to było coś nienaturalnego... Ale tu wszyscy wołają dalej... nawet ja się zaraziłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy już śpią? Ja jak zwykle w po wizycie półtorej godziny spalam i teraz Pewnie o 1 pójdę choć spróbuje wcześniej :P nie lubie bez M siedziec wieczorami ale cóż:( Kurcze jak zaczęło wiać :o już lepiej chyba jak ten śnieg był .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leje jak z cebra aż śnieg zmyło :D wszędzie bruk widać Jak zwykle tez nie zasnę bo wstałam o 14.00 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) No u mnie po śniegu już też nie ma śladu:-) 🌼 mój leniuszek w końcu się rusza i wypycha:-) 🌼 i naprawdę śpisz do 14 bez żadnej pobudki? Ja zasne np o 1 to budze się nad ranem i z boku na bok się przewracam jak ją tego nie lubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaje o 9 albo o 11 na siku i znowu do łózka niby poleżeć a zasypiam i budzę się 13.45- 14.00. Podobno mama mnie budzi wcześniej ale jakoś się nie dam dobudzić. Mój też się ruchliwy teraz zaczął robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Zabije swojego męża...... Przed chwilą rozmowa na temat zmiany ginekologa. Wkruza mnie, bo facet jest strasznie suchy i nadąsany, jak się o coś pytam to z łaską wielką odpowiada. A mój men mi już wyskakuje z tekstem że się za dużo się w Internecie naczytałam i że kolezanek słucham, a ten facet to przecież specjalista. Trzymajcie mnie bo go zabije. Taka rozmowa bez ładu i składu. ;/// Mi chyba wraca grypa bo z dnia na dzień się coraz gorzej czuje. ;/ Jutro ostatni dzień do pracy. I cały dzień u nas w Białym leje, jakby tam na górze ktoś zapomniał zakręcić prysznic. Własnie czytam "M jak mama", bo dostaam pakiet taki w szkole rodzenia. Całkiem ciekae artykuły, ale żebym regularnie miała to czytywać to raczej nie sądze. ;p A o jakich suwaczkach pisałyście? Coś chyba przeoczyłam. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci naprawdę bardzo zazdroszczę ale śpi śpi:-) moja dupka albo główką się wypycha Kurcze ale boli:-) ale Ja to uwielbiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth to może lepiej nie rozmawiać z nim na takie tematy tylko robić co się chce bo widać on niereformowalny jest :o Na grypkę może kup sobie ten syrop prenalen czy jakoś tak z czosnkiem i wit. C i wygrzej się koniecznie, bo grypa to nie żarty zwłaszcza w ciąży. Ja to mogę przy swoim wymyślać ile wlezie a on na wszystko się zgadza " skoro mówisz tak będzie lepiej to tak zróbmy" no kocham ten tekst :D majóweczka ja też uwielbiam jak się wypycha :) może tak bez ustanku jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfijfijuu gdzies tam jakos brzuch zaboli, czasami nawet bardzo, ale nie zapowiada sie zeby cos sie zaczynalo.... bylam swiece przekonana ze urodze koncem stycznia a tu DU PA hehe, raczej watpie bym dzis urodzila hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29-------Niemcy ---------------12-----------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? mamaanita................Anita............. 23....... kuj-p om-------------15-----------? andziulka88---------------Ania--------------25--------ł dzkie-----------------19---------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie----------------20----------? (nie)mądra---------------Agata------------ 29--------śl skie------------------21---------Leon agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie---------------- 21---------DZ Szoszonowa -------------Magdalena-------27-------Anglia--------------- ---21---------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie--------21--------CH DarCiiaaa----------------Daria------------- 19---------Gdy nia----------------22---------DZ _majóweczkA_---------Ania----------------22-------wiel kopolskie--------24----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa------------- 20---------lubu skie--------------28---------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24----------Ok.Kr akowa---------26----------DZ Yadaeth----------------Aneta--------------- 25---------Białystok-------------27---------Gośka XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20---------święto krzyskie----- 31----------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie----------------37---------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno---------------37----------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------23---------podkarp ackie--------39-------------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie----------38--------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia--------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Nie)mądra, o 14??? Nieźle, zazdroszczę Ci, ja wstaję zwykle przed 8 przez zatkany nos :O Czytałam że to dość popularne w ciąży. Nie macie z tym problemu? Ja czytam czasem te gazetki. Patrzę na okładkę i jak jakiś temat mnie zainteresuje to kupuję :) Aktualizuję: nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29-------Niemcy ---------------12-----------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? mamaanita................Anita............. 23....... kuj-p om-------------15-----------? andziulka88---------------Ania--------------25--------ł dzkie-----------------19---------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie----------------20----------? (nie)mądra---------------Agata------------ 29--------śl skie------------------21---------Leon agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie---------------- 21---------DZ Szoszonowa -------------Magdalena-------27-------Anglia--------------- ---21---------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie--------21--------CH DarCiiaaa----------------Daria------------- 19---------Gdy nia----------------22---------DZ _majóweczkA_---------Ania----------------22-------wiel kopolskie--------24----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa------------- 20---------lubu skie--------------28---------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24----------Ok.Kr akowa---------26----------DZ Yadaeth----------------Aneta--------------- 25---------Białystok-------------27---------Gośka XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20---------święto krzyskie----- 31----------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie----------------37---------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno---------------37----------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------23---------podkarp ackie---------39----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie----------38---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz aktualizuję ;) nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29-------Niemcy ---------------12-----------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? mamaanita................Anita............. 23....... kuj-p om-------------15-----------? andziulka88---------------Ania--------------25--------ł dzkie-----------------19---------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie----------------20----------? (nie)mądra---------------Agata------------ 29--------śl skie------------------21---------Leon agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie---------------- 21---------DZ Szoszonowa -------------Magdalena-------27-------Anglia--------------- ---21---------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie--------21--------CH DarCiiaaa----------------Daria------------- 19---------Gdy nia----------------22---------DZ _majóweczkA_---------Ania----------------22-------wiel kopolskie--------24----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa------------- 20---------lubu skie--------------28---------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24----------Ok.Kr akowa---------26----------DZ Yadaeth----------------Aneta--------------- 25---------Białystok-------------27---------Gośka XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20---------święto krzyskie----- 31----------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie----------------37---------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno---------------37----------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------23---------podkarp ackie---------39----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie----------39---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Oooo co to to nie... niereformowalny? Niech się nie pomyli. Ja już mu zrobię reformę... teraz się nawkurzam, ale przyjdzie czas, że będzie chodził jak w zegarku. *mamrocze pod nosem* (nie)mądra* jak jutro pójdę do lekarza, to mam nadzieję, że coś mi przepiszą na wzmocnienie. Na razie biorę żelazo i witaminki, ale nie ciążowe tylko ogólnie dla kobiet. Rozumiecie, że ciążowe zwracam?;p WSZYSTKIE. Przerobiłam chyba z 5 rodzajów i się poddałam. ;p Dzisiaj mam dużo lepszy humor. ;p Jestem lepiej nastawiona do wszystkiego. Może to dlatego, że sobie zamaniłam w główce iż jutro na USG obejrzę swoje Maleństwo. Wizytę mam dopiero 19 lutego, ale chcę iść jutro po tych gorączkach i z tym samopoczuciem. Niech mi dadzą zwolnienie i położę się najlepiej na kilka dni i dam się rozpieszczać mężowi. Wiecie co? Moja się tak wierci, że wczoraj sobie wymyśliłam, że jakbym kubek na brzuchu postawiła, to by wszystko wylała. ;D Carolajna87 chyba jest jak nam życzysz, u mnie dzisiaj świeci słońce, jest +1 i piękna pogoda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej to zazdroszczę bo nad morzem ciągle pada i same chmury, na słoneczko sie nie zapowiada :( Ja jutro idę na pierwszą wizytę i tak się zastanawiam, czy lekarz zrobi mi usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Carolajna87 pewnie zrobi. :) Mi na pierwszej wizycie pokazali do razu moje małe Żółtko na ekranie. ^^ I do mnie i do męża "Gratulacje, zostali państwo rodzicami". Od razu się poryczałam. ;D ((( nie dodam Wam, że zabuliłam 200zł za tą wizytę, bo po zrobieniu testu ciążowego od razu umówiłam się do państwowego swojego gin, ale to było dopiero za 3 tygodnie wizyta. A tu u mnie nagle intensywne plamienie. Więc ja co? Panika, czarna rozpacz, że to już PO i dawaj szukać w necie gdzie mnie po pracy przyjmą od razu, no i trafiłam do prywatnego lekarza, który nas uspokoił, że wszystko jest dobrze i że mam krwiaczka małego w macicy i że to właśnie to krwawi ;p Ale ile ja się wtedy nerwów najadłam, o matko brak słów )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Na pierwszej wizycie zawsze robi usg przynajmniej u nas. U mnie pochmurno. Dzisiaj mały tak się pchał glowa albo pupką w sprężyny łóżka, że myslalam, ze sie przepchnie... Bardzo słodkie to było:-D Yadaet ta funkcja mówienia jest świetna.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie idę prywatnie, ale moja przychodnia jest fajna i nie trzeba bardzo długo czekać na wizytę. Chyba dopiero jak zobacze na ekranie tą małą fasolkę to uwierzę tak do końca, że to jednak już. Niestety mój boy pracuje w Warszawie i nie będzie ze mną :( Ale następnego razu mu nie popuszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlam Wam powiedziec o najwiekszym absurdzie tego swiata. Jak pewnie wiecie Chrisa nie idzie sila zmusic do kopulacji. Otoż zostalam wczoraj sama w chacie jako, ze Amelcia odwiedzila babcie, a samiec byl w pracy. Naszla mnie ochota na jedzenie w ilosci niemałej, ktora postanowilam przepedzić sprzatajac dom. 1.5h na kolanach mylam lazienke z efektem nie byle jakim bo błysk az dawał po oczach. Wieczorem okazalo się, ze jest to naturalny afrodyzjak dla mojego chlopaka. Powiedzial, ze sprawiłam mu tym przyjemnosc (WTF?). Sorry winnetou- mam okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaktualizuję ponownie;) Eh.. Choinkę muszę rozebrać... a było tak pięknie;P Co dzisiaj robicie na obiad? Nie mam pomysłu;'( jakoś się wszystkim przejadłam.. nawet słodycze mnie nie bawią.. Zjadłabym coś, ale nie wiem co... Chyba limit się wyczerpał:P nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29-------Niemcy ---------------12-----------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? mamaanita................Anita............. 23....... kuj-p om-------------15-----------? andziulka88---------------Ania--------------25--------ł dzkie-----------------19---------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie----------------20----------? (nie)mądra---------------Agata------------ 29--------śl skie------------------21---------Leon agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie---------------- 21---------DZ Szoszonowa -------------Magdalena-------27-------Anglia--------------- ---21---------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie--------22--------Norbert DarCiiaaa----------------Daria------------- 19---------Gdy nia----------------22---------DZ _majóweczkA_---------Ania----------------22-------wiel kopolskie--------24----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa------------- 20---------lubu skie--------------28---------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24----------Ok.Kr akowa---------26----------DZ Yadaeth----------------Aneta--------------- 25---------Białystok-------------27---------Gośka XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20---------święto krzyskie----- 31----------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie----------------37---------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno---------------37----------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------23---------podkarp ackie---------39----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie----------39---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj znienawidziłam pasy bezpieczeństwa w samochodzie!! Spieszyłam się, żeby uniknąć spóźnienia na spotkanie... Jade za jakimś tam dupkiem z dosc nie mała predkości w miescie, a on nagle bez kierunkowskazu wymyślił ze skreca... To tak gwałtownie nacisnęłam na hamulec, że pas wbił mi się w samo centrum brzuszka:'( kuźwa wydygałam się strasznie, bo później mały się nie ruszał, a moj brzuch niby duży, ale nie na tyle, żeby pas ulokowac pod im, bo się zsuwa na jego środek!! Po paru godzinach maluch się zaczął ruszać (byłam głodna:P) i mnie to uspokoiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest z tym, że ja jakoś zawsze tak automatycznie je zapinam i czuję się bezpieczniej... No ja tak... ale to nie jest bezpieczne dla szkraba... Muszę zmienić nawyk... Z tym, że mój jak jedzie... Jeździ dynamicznie i w miare ostrożnie, ale mimo wszystko się stresuję i moja noga wydeptuje w miejscu pasażera dziurę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Znowu napisałyśce tyle,że nie idzie wszystkiego nadrobić już nie wspominając o zapamiętaniu :)Zaczęłam wczoraj wieczorem ale tyle tego było,że zrezygnowałam i trochę poczytałam dzisiaj.Nie chwaliłam się,ale od wczoraj pracuję.No dobra,może nie bardzo moge to nazwać pracą,ale ...W kazdym razie kilka dni temy przyszła do mnie moja stara szefowa z taką propozycją:Towrzyszyć pewnej kobiecie.Serio.Nic tutaj nie robię,poza nudzeniem się.Czyli to samo co w domu tylko za kasę,która z pewnością się przyda.Fajnie-nie dość,że mam z kim pogadać(kobitka jest ok 45lat po upadku z konia miała opercję i nie moze za bardzo chodzic i pewniej się czuje gdy ktos jest w domu).Co prawda jeszcze nie czuje się tutaj swobodnie,ale myślę,że się to zmieni.Ona jest miła i też czasem ptrzebuje poplotkować,więc się dogadujemy. A co do anegdot,to ja też mam jedną albo i więcej,ale przytoczę taką.Jak pracowalam w domu starców,pochlapałam się wodą i ni z tego ni z owego wyrwało mi się "kurwa".Mój szef jak to usłyszał,gdzieś na końcu korytarza,natychmist przyleciał z pytaniem-pochodzisz z polski??? Nie wiedzial,bo pracę zaczął jakie dwa dni wcześniej.Ale za to widać po czym poznać polaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonia lepiej jeździć w pasach jeden nad brzuszek drugi pod brzuszek :) wydaje mi się że tylko nie rozsądne kobiety jeżdżą bez pasów w ciąży ;) carolajna spokojnie ja miałam już dużo razy usg z powodu zagrożonej ciąży a mój był dopiero na jednym w 12 tc a teraz będzie na połówkowym :) u mnie dzisiaj szaro i buro ale na szczęście nie pada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×