Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Fajna ta akcja USG 4D a wiecie czy gdzies w necie mozna poczytac na ten temat? Ja coprawda na badanie w Krk sie nie zalapie ale moje kuzynki moze by mialy troche szczescia :D Ja najblizej do Czestochowy 140km , a potem Rzeszow 170 wiec kicha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka a przed ciaza nie mialas problemow z cukrem czy takimi spiaczkami wlasnie? chyba czeka cie cukrzyca ciazowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka jak teraz leżałam w szpitalu to leżała też laska co właśnie źle jej wyszła glukoza na badaniu i codziennie pobierali jej krew z żyły a dodatkowo z palca 5 razy dziennie :/ masakra jakaś ... u mnie w niektórych laboratoriach tez trzeba sobie kupić samemu glukozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy2121 - tlustego czwartku sie nie boje :P Jakos pączkow nie lubie i w tlusty czwartek nie jadam takich rzeczy no chyba ze ktos w domu zrobi oponki mmmm to bede musiala sie napchac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij zazdroszcze ci dlugich wloskow ja glupia bylam i obcielam i teraz wygladam jak pol dupy zza krzaka bo zapuszczam i ani w ta ani w ta... juz mnie kusi zeby sie przystrzyc jak kiedys i walnac sobie rudosci tak jak kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wlasnie przed ciaza nigdy nie mialam problemu dlatego sie zdziwilam jak zmierzylam wczoraj ten cukier :/ Zawsze mialam cukier 100-110 nie wiecej a tu nagle takie skoki :/ Wlasnie boje sie ze to ta cukrzyca :/ Jeszcze by tego brakowalo zeby cukrzycy ciazowej dostac pod koniec ciazy :/ Mam tylko nadzieje ze jak to to swinstwo to ze malej nic nie grozi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, bardzo zgrabny masz brzuszek :) I nie ma obciążenia 150g glukozy tylko 50g, Allegrowiczka chyba by padła jakby z takim cukrem wydoiła jeszcze dodatkowo taką dawkę :D Kiedyś (chociaż zdarza się i teraz) ciężarnym dawali właśnie 50g, bo aż tak nie obciąża trzustki jak 75 :) Andziulka, zazdroszczę tych ślubnych zdjęć, ja tak jak Anetucha żyję w konkubinacie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 150 glukozy to masakra bo jie dosyc ze to takie cierpkie to mega slodkie. tak jabys sobie 150 g cukru pudru rozpuscila i wypila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze 50 powiedziala :) Ja juz zglupialam w tym gabinecie :D Mi sie tez wydawalo ze 150 jakbym miala duzy cukier to przecierz za duzo :/ zreszta jak widze to opakowanie ile tego tam jest w srodku to juz mam odruch wymiotny :/ To caly ten proszek z opakowania trzeba wypic ??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem allegrowiczka ale chyba nieciekawie miec ta cukrzyce ... ja tez tam konkubinat i nie spieszy mi sie do zmiany st cywilnego... bo co to zmieni? no fij wlasnie ja tez nie slyszalam o tescie 150. ja w kazdym badz razie mialam 75. to allegrowiczka 100 cukier naczczo to tez nie taki niziutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no w opakowaniu jest chyba 100 gram oni ci tam odsypia i urobia miksture :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yadaeth masz ladne imie ;p dopiero zauwazylam! :p Keysy gruba twarz? wytlumaczysz mi jak to mozliwe wygladac na 100kg na twarzy i 50+ brzuch na zdjeciu? cos tu krecisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, wydaje mi się, że dobrze Ci w takiej fryzurce :) Pasuje Ci, to ja znając życie wyglądałabym jak pół dupy zza krzaka, bo znając moje włosy to pewnie przylepiłyby mi się do głowy :D W ogóle nie są podatne, nie działają na nie żadne szczotki tylko grawitacja :D Allegrowiczka, 110 to miałaś już glukozę na górnej granicy. Zanim pójdziesz do lekarza to odstaw lepiej słodycze. Tak to jest z nami ciężarówkami, że teraz organizm nie pracuje tak jak w normalnym trybie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jestem mężatką, fajne te ślubne zdjęcia :) Kiedy robi sie to badanie z glukozą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha to nie do mnie chyba. fij pisala ze ma teraz ksiezyc w pelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie najlepiej czulam jak mialam wygolony bok i wzorki do tego rudzizna na glowe i jarocin witamy :) a teraz mam takie do ramion i kazdy w swoja strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, nie wiem czy Keysy coś pisała o grubej twarzy, to ja pisałam, że mam teraz jak księżyc w pełni :) Mam 4 piłki: 2cycki, brzuch i twarz :D Jak kupowałam te saszetki z glukozą w aptece, to odrazu są odmierzone-50g albo 75g, innych nie widziałam. Allegrowiczka, weź sobie koniecznie cytrynkę i wpuścisz sobie jej trochę do tego roztworu. Minimalnie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to allegrowiczka dzis bedziesz po poludniu robic ten test obciazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha nie można sopbie ciągle wszystkiego odmawiać :) Malutki pączuszek Ci nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie czego sie nie moge doczekac... urodzic i wreszcie zalozyc buty bez sapania... byc juz w pelni pelnosprawna a nie ze jak poleze za dlugo to przemo musi pomoc mi sie skulnac z lozka. no i juz jnie moge sie doczekac jak bede mogla jzu wypiescic maluszka wykapac nasmarowac itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, wow, to odważna jesteś z tą fryzurką! :) Ja zawsze boję się chodzić do fryzjera i coś zmieniać ;) I nie wierzę Ci w tego hipcia ;) Anetucha, bo tam było 50+, to było przed ciążą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra wole juz nie mowic o tym cukrze :D Kurde wykrzywia mi usta na sama mysl ze mam to cos wypic bleee ;) Ja nawet nie sodze kawy a herbate tylko lyzeczke a tu takie cos :/ Ehhh... ;) O mam pytanie do tych ktore juz niedlugo rodza , Fijfijfijuu lub keysy2121 macie robione badanie KTG? Jesli tak to jak czesto? Bo w piatek bylam u swojego gina i slyszalam jak dziewczyna rozmawiala z kolezanka ze ten wariat co kilka dni kazuje jej jezdzic na KTG do Krk do szpitala gdzie bedzie rodzic :/ Ona miala tydzien do porodu z tego co mowila z kolezanka a od dobrych 3tygodni jezdzila na taki zapis a to raz w tygodniu a to dwa razy :/ I tak sie zastanawiam jak to jest z tym KTG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna, jeśli dobrze pamiętam to między 24 a 28 tyg. Keysy, wyjęłaś mi to z ust. Ja też o tym marzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie , dzis mam podejsc i dowieziec sie jaki jest wynik i wtedy powiedza jaka ta glukoze kupic czy taka jak wypisal lekarz 75g czy inna noi jutro o 7 rano mam robic krzywa cukrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ktorakolwiek tam miala ksiezyc w pelni twarz to do niej byl post ;) przesadzacie. ja przytylam 22 kg. juz wszystko zeszlo ;) brzuch wystaje ale i tak jest dobrze! :)) zadzwonilam do chrisa i zapytalam, czy zadzwoni za mnie w jedno miejsce bo ja nie umiem gadac po angielsku :p powiedzial, ze mam sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×