Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Anetucha jestem w North Lincolnshire :] Co do znieczulenia tu, to zauwazyłam,że późno sprawdzają rozwarcie i zazwyczaj jest po ptokach...no chyba,że mnie potną to wtedy wiadomo... Ludzie w PL trzeba w łapę dawać aby Cię lepiej traktowali... porazka :/Nóz mi sie w kieszeni otwiera :/ Carolajna87 ...seks jest ale chyba nie tak czesto jak przed ciąża :] Nie mam nawet aż takiej ochoty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie raczej nie . Ja jestem zmarżluch także mnie wyciągnąć z domu teraz to sukces bo na spacer chodzę tylko w niedziele bo w tyg za późno kończę prace i mi się nie chce. A d pracy mam kilka kroków także nie ma gdzie mnie przewiać ale powiem lekarce za tydzień. A od braku żelaza może się coś takiego robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu musiałam załozyć nowego maila i juz wysłałam,więc teraz czekam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję, że u mnie też sie nic nie zmieni, chociaż póki co mam tylko sex weekendowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa nawet nie bede sprawdzac gdzie to jest ;P samo north mowi mi, ze to daleko! :D Fij jeszcze zaczna Cie te telefony wkurzac :D a co do Ameli to zauwazylam, ze jak dam jej 2 min poplakac a potem podam smoczka to doceni go bardziej niz jak skocze od razu ja uspokajac. Tzn jak dam jej od razu to go wypluje i drze sie jeszcze glosniej dlatego nie oplaca sie skakac przy niej na zawolanie. Niech wie, ze mama jest jak ma czas chyba, ze udowodni placzem, ze to sprawa zycia lub smierci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny teraz to juz wogole ciezko bedze Was nadrobic... wybaczcie ale same zrozumiecie juz nie dlugo ;) powiem szczerze ze narazie nie daje mi po nocach popalic, budzi sie owszem, przewijam go i karmie i ladnie zasypia :) oby tak zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama to aby tak dalej :) Anetucha mi też bardzo się podoba Twoje podejście do Ameli, że jesteś taka wyluzowana, bo większość mamuś to ma zupełnie odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA za 2-3 tyg nie daj mu w dzien za dlugo spac. Nos go, przebieraj, oprowadzaj po domu to wtedy ladnie bedzie noce przesypial. kąp o tej samej porze, przed kapiela mleko a po od razu do lozka. zobaczysz jak sie przyzwyczai ;) poza tym niedlugo bedziesz rozpoznawala 3 rodzaje placzu -z nudow albo ze zmeczenia jest jeden - gdy cos chce jest drugi, czyli ryczy na powaznie ale przestaje po przewinieciu albo po jedzeniu -a trzeci gdy boli wtedy to nawet drze sie i piszczy a nie placze. Na ostatni placz trzeba reagowac od razu i uspokajac ;) dziecko wtedy jest mega biedne i rozżalone ;p majjoweczka jestes w 25 tygodniu, po co ty sie stresujesz, ze rozwarcie Ci sie robi. Daj spokoj, donosisz albo i przenosisz ciaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha niedaleko mam do Leeds i Manchesteru np.:] Anetucha przysługują Ci jakieś benefity poza 'rodzinnym' 20f? :] Kiedy o to się aplikuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dobry!... :) Bylam dzis na tym piep***** badaniu! W zyciu takie cholerstwa nie pilam , bosh a ile to trwa :/ Ledwo wypilam to swinstwo - slodkie przeokropnie i na dodatek pilam bardzo cieple! Nie wrzatek ale naprawde bardzo cieple po wypiciu odrazu odruch wymiotny , zawroty glowy i oblaly mnie poty :/ Meczylam sie tak z 15 do 20 minut wkoncu poprosilam o klucz do WC bo bym tam albo zwymiotowala na srodek korytarza albo zemdlala :D Weszlam do WC i zastanawialam sie co teraz wymiotowac czy nie, bo jak zwroce to badanie pewnie kaza powtorzyc a juz wiecej tego swinstwa nie przelkne tak ze troche sie przetarlam zimna woda i stanelam przy drzwiach wejsciowych przy przeciagu i po chwili troche lepiej sie poczulam :) Jak poszlam o 6.45 do osrodka to po badaniu dopiero bylam o 9.40 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alllegrowiczka to badanie jeszcze przede mną i jak myślę że trzeba tam czekać dwie godziny po wypiciu tego to aż mnie skręca :/ dzisiaj była na morfologii tam i się pytałam to można sobie samemu w domu to rozrobić i wziąć do przychodni już rozrobione i później tam wypić i jeszcze polecała cytrynkę do tego wcisnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa na prawie na samym dole wyspy mieszkam ;) takze baaaardzo daleko. Zadne benefity oprocz tych 20f mi sie nie naleza, bo Chris za duzo zarabia. Tzn za duzo na benefity a nie wystarczajaco dla nas ;] rozumiesz. dochod na rodzine musi byc nizszy niz 26tys na rok wiec policz sobie Twoj i Twojego mena i dopiero startuj. zapomnialam, ze mam dzis wizyte jakiejs community mums and dads... cholera dobrze, ze ogarnelam chate rano bo w anglii moga Ci zabrac dziecko, jesli cos im sie nie spodoba. Nie wiem czy zauwazyla fajki bo lezaly na szafce :/ matko jak trzeba uwazac, zeby Ci Twojego dziecka nie zabrali... W krajach muzulmanskich np jesli para sie rozstanie dzieci dostaje ojciec, jesli ich nie chce to ida do domu dziecka! A matka moze sie pocalowac... straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Ty mieszkasz Anetucha, w jakim mieście? Przekichane, że jak im cos nie pasuje to mogą zabrać dziecko, nawet nie wiedziałam, że tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) monikaW odesłałam Ci hasło :) allegrowicza trza było wziąć tą cytrynę na zagrychę ;) Najgorsze ze 2h się siedzi i w sufit patrzy co by twój organizm nie strawił tego cukru :P Soszonowa- cholewcia ja u siebie powykręcanych nie widzę :P a Ty daleko masz do Lincoln? jak blisko to Ci zazdroszczę,jak ja bym tam chciała mieszkać-tam jest pięknie :) Anetucha to teraz jest 26tyś ł na rok? jeszcze niedawno było 22 tyś ł na rok hmm . Majóweczka nie panikuj :) wszystko jest dobrze na pewno :) od wymiotów się rozwarcie nie zrobi na pewno :) Znieczulenia nie planuje wole na żywca+tens, jeszcze mi się w nerw wbiją i kaleką zostanę- odpada. Kupiłam wczoraj tą gazete- "będę mamą" czytam jej dodatek o dziecku i szok,oczywiście znowu Sosnowiec na tapecie :o jakaś 22 latka urodziła z zaskoczenia :o i jeszcze przez całą ciąże brała tabletki antykoncepcyjne, solarium itp. :o kupy dupy mi się to nie trzymało co czytałam i nie wiem czy to nie jakaś ściema, ale kto to wie :o Co za miasto jak nie dzieciobójstwo to rodzenie na ogródkach działkowych z google jako poradnikiem i ciąża z zaskoczenia :D wyprowadzam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale numer cyganka mi wparował do sklepu i mi zaczęła wróżyć !!! oczywiście zgarnęła 30 zł tak mnie omotała kurczę ale bałam się odmówić żeby na mnie jakiegoś uroku nie rzuciła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka mowilam ze bezdie ciekawie...i ile gram dostalas i jaki ci ten cukier po wyszedl wiesz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz,że nie patrzyłaś jej w oczy ! Do mnie do biura tez przyszła cyganicha wytargała 20 zł oprócz tego że córka będzie pierwsza potem bliźniaki i dom z ogródkiem to mi nic nie powiedziała haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ogólnie chyba tak... ale powiedziała żebym trzy dni nie jeździła autem bo śmierć koło mnie krąży ... :/ no i oczywiście o fałszywej koleżance mówiła a ja nie wiem o której bo za ogólny opis podała ehh o ciąży mówiła wszystko ok a uwierzcie mi że byłam taka przerażona że szok :( jeszcze powiedziała że jestem chora na chorobę którą będę miała do końca życia ale nie jest złośliwa i tu miała racje i kilku innych rzeczach też miała racje ... nie jeżdżę autem do końca tyg pierdole :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra-dzięki za haslo. już się pogapiłam na wasze zdjęcia.Qurcze-teraz to muszę się poważnie zastanowić czy dac też jakieś swoje,bo taaaaakich kompleksów się przy was nabawiłam.No ale najprędzej to chyba w sobotę,bo mam wszystkie na starym laptopie a jak wracam do domu po18 to juz mi się nie chce szperać.No muszę je jeszcze jakoś obrobic,żeby się do człowieka upodobnić :) No i te wasze brzuchy!W 12-13 tygodniu mialyście naprawdę spore i tak sobie teraz myślę jaki mój mały jeszcze jest...Oby mnie gwałtownie tylko mnie nie wywaliło,bo pewnie rozstępy będą mórowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 teraz mieszkam w Pufleet a pracuje w swanley. Nie wiem ile w tym prawdy, ale byla jedna Polska para, ktorym zabrali tu dziecko za balagan w domu. Paranoja jakas. niemadra teraz jest 26tys ale tez minimalna płaca poszla w gore, jest 6.19 za godzine. Podobno maja zwiekszyc do 7 funtow do 2015 ale jakos tego nie widze. koszt utrzymania tutaj na poziomie wynosi 7.60 wiec to co jest teraz to i tak za malo . podobno w 2015 bedzie juz 8.50. itd. andziulka007 jak ja tu przyjechalam to mi sie fish and chips shop trafil i kiedys przyszedl typ wrozyc nam z reki. podalam mu reke i ten turek tez a on zaczyna, ze ta to linia zycia, bede miala dlugie szczesliwe zycie. Mi w tamtym momencie zapalila sie lampka, ze przeciez my w Polsce takie "wrozenie" z dziecinnych zabaw znamy. i mowie do niego: taaaak? a ta to linia pieniedzy, a ta to cos tam. wyszedl obrazony trzaskajac drzwiami hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo one hipnotyzują, tak może zamotać że rozum na ułamek sekundy tracisz. Aaa ja miałam jeszcze wersje z wychodzeniem po zmroku bo będę mieć uraz głowy miało to trwać jakoś 3 tygodnie chyba w grudniu 5 lat wstecz, też się przestraszyłam ale wychodzić musiałam bo to z pracy w weekend uczelnia i nic mi nie było. To co cyganichy mówią to przez sito trzeba brać Ona Ci z kart wróżyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie "prawdziwna" cyganicha :p mogłaś się spytać o płeć dziecka ;) Anetucha to suuuper załapiemy się na jałmużnę od państwa- wreszcie hehe zawsze na zabawkę z carboot'a styknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam z siusiania,gdzie przeżyłam szok.Tak sobie siedzę na tym klozecie i robię co muszę,az nagle w moje oczy wpada opakowanie po globulkach dopochwowych przeciw grzybom.Noż kurwa mac,przecież mogła mnie uprzedzić,ze po tym szpitalu coś ma,to latałabym na górę szczać.a teraz jak coś złapie od niej to przyniose jej rachunek z apteki.No szlag mnie trafił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie trafiłam na żadna cyganke i mam nadzieję nie trafic. Tomka siostra mieszka w Portsmouth i zastanawiałam się czy to daleko. Google maps pokazuje 90 mil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna ja też nie chciałam takiej spotkać a ona sama przylazła :/ no cóż ważne że żadnych złych uroków nie rzucała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy2121 - 75g rozrobione w takim kubku ok. 220ml-250ml. Bylam pytac godzine temu jak wyszlo badanie noi babka poszla do drugiej babki cos tam gadaly i wyszla ta druga z wyniskiem i spytala czy ide do lekarza na co ja ze nie ze tylko chcialam spytac jak wyszlo a ona na to "No nie za dobrze..." :/ Wynikow mi nie dala bo one ida bezposrednio do gina a ja wizyte mam dopiero 4.03 :/ Podpatrzylam troche i niewiem jaki mialam pierwszy cukier na czczo bo zaslonila palcem ale ten drugi godzine po wypiciu glukozy mialam 181 a ten drugi (ostatni) dwie godziny po wypiciu mialam 149 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×