Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

He he Keysy dusza imprezowicza:-D nie przypuszczałam, że jestem taka wrażliwa na płacz dziecka :-D przyszła babeczka ze śpiącą laleczką może miała kilka tyg. Tak słodko spała :-) poszli jej pobrać wymazać z buzi i noska. Niestety obudzili biedne dzieciątko, bo nie mogli pobrać z buzi (była szczelnie zamknięta) ona płacze a ja razem z nią x-( szok przypuszczam że jak urodze to będę ryczec razem z dzieckiem :-D Mąż się wyprowadzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Hm, czyli trzeba zajsć do apteki i się w coś zaopatrzyć na spróbowanie. ;p Obadamy i ten Laktacyd i tą Ziaję. ;p Prawdopodobnie wybiore to, co będzie tańsze na poczatek. :D Dziewczyny, wczoraj był sex!!! ^^ Moniaaa86 mój mąż to się śmieje, że się robię grubasek, na co ja mu dobitnie oświadczam, że ja nie jestem teraz GRUBA, tylko jestem W CIĄŻY. ;p Dziś się znów mierzyłam z czystej ciekawości. I nie mierzę się na wysokości pępka, bo tam to mam 96, tylko nieco niżej gdzie mam szerzej... i tam mam dokładnie 106 cm. :D Mówiłam, że ta glukoza nie taka straszna.;D Szoszonowa ja PRÓBUJĘ się zmusić do tego, żeby co dzień smarowac sie kremami na rozstępy. I na tylko tyle mnie stać.;p Wiecie co na celulit jest zajebiste? Zimne prysznice na przemian z ciepłymi, działa rewelacyjnie. :) Tylko to trochę wymaga, żeby rano zakręcić kurek z ciepłą wodą i puścić strumień tylko zimnej na nogi.:D Ej ja się nie przejmuje przystem wagi kompletnie. :) Każdą nadwagę można bezproblemowo zrzucić. :) Ja się raczej martwię, żebym tylko cesarki nie miała, bo wtedy to będzie trwało ciutkę dłużej.;p Carolajna87 Tobie też miłego dnia. :)) Keysy będe we wtorek u gin, to się zapytam o to.;p ..bo nie wiem, może te wibracje to nic złego, ale to takie dziwne uczucie i za każdym razem zastanawiam się o co kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yedaet ja nie potrafię się zmusić na te zimnocieple prysznice taki szok dla organizmu :-P Ja się mierze na wysokości pepka bo tam najbardziej wystaje... Keysy nie łam się.. Już jesteś przy końcu i masz 110 ja ledwo minęła połowę a mam już 102, zastanawiam się tylko ile jeszcze jest się w stanie rozciągnąć bez postępów póki co i oby nie powstały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak zareaguje na mój widok mąż... Wyprowadził się w sobotę na nasze remontowe mieszkanie i zobaczymy się jutro... Ciekawe czy zazna szoku, czy powie że mam dalej linie osy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaką ja mam dzisiaj ochotę na sex... Yadaeth jeszcze o tym wspomniałaś i już w ogóle, a Tomek bedzie dopiero w piatek :( ech... Bo oczywiście w weekend tak się super czułam, że średnio mi się chciało :( Ale jak wszystko dobrze sie ułoży to za max 2 miesiące wróci w końcu do Gdańska :) I to nie przez ciążę, tylko sami wyszli z taką inicjatywą :) Już też bym chciała być bliżej końca, a do września jeszcze długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście szał niebieskich ciał :-D ja Wam powiem że ostatnio to mnie wszystko bolało, on był zestresowany tym remontem, że chyba od 2-3 tyg nic a nic... I w sumie jak nie zacznie to nie muszę.... Ale będzie w domu u mnie dopiero w niedzielę więc wszystko się może zdarzyć... Może się tęskni i się dorwie... ;-) Mówili że jak się jest z chłopcem w ciąży to tylko seks w głowie, a ja ostatnio to tak nie mam ochoty zbytnio... Może synuś nie będzie seksmaniak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze peselu, bede miala dopiero za 3 tygodnie od zlozenia wniosku, czyl;i u mnie po 1 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, napiszę po krótce, że wczoraj oddali mi Alanka i leże już na pojedynczej sali. Jestem trochę załamana, bo jak pisałam nie miałam nigdy styczności z takim maluchem i wszystko robię metodą prób i błędów. Staram się karmić piersią, ale wkurzam się, bo maluch traktuje mnie jak smoczek i widzę, że przez moment ssie dobrze, a za chwilę ciumka tego sutka jak smoczka. Boję się, że nie będzie się przez to najadał i mnie stąd nigdy nie wypuszczą :( MAMA, opowiedz o swoim karmieniu, jak Ty to robisz? Nie wiem też co robić jak płacze, jak go przewijam to drze się w niebogłosy :O Chyba hormony mi buzują po tym porodzie, bo co chwilę płaczę i już strasznie chcę być w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij nie pomoge w karmieniu piersia bo mi sie nie udalo, ale przy przewijaniu kazde dziecko placze kilka tygodni. nie pamietam kiedy Amela przestala ale do dzis czasami jej sie to zdarza. poza tym nie cierpi gdy zakladam jej cos przez glowe. nie stresuj sie. jak wyjdziesz ze szpitala to bedziesz spokojniejsza. ;) pomysl, ze kazde dziecko placze, glosno az cale bordowe sie robi. przebieraj szybko jesli nie lubisz sluchac, a potem przytul i juz bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------8------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ------------------14-----------? andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------22---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łód zkie----------------22----------CH agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------22---------Leon DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdy nia-----------------22---------DZ Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---23---------DZ Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielko pol skie--------24-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wiel kopolskie---------25----------DZ Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Kr akowa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubu skie---------------30---------CH Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------28-------Gośka Marysia2013-------------Marysia---------28---------łódz kie-----------------37---------DZ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------39----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ack ie----------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28-------- mazowieckie---------------------Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij a zostawiasz go na chwilę bez pieluchy czy od razu zakładasz nową? dzieciaki lubią swobodnie machać nogami i potem pieluchę mieć założoną. Kurcze moja chrześnica nie płakała i do dzisiaj nie płacze przy zmianie pieluchy :P chrześniak też po urodzeniu nie płakała ale wiem ze jak zmieniały pampersy to zdejmowały pierwszą pieluchę, chusteczkowały, smarowały kremem zostawiały dzieciaki na chwile i potem kolejna pielucha. Ja z karmieniem też Ci nie doradzę bo jeszcze nie karmiłam ;) Wiem tylko,że jak przestaje ssać a do tego zaczyna płakać to trzeba przełożyć do drugiej piersi może mu się chce pić zamiast jeść. To by było na tyle mojej wiedzy teoretycznej ;) Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------8------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ------------------14-----------? andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------22---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łód zkie----------------22----------CH agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------23---------Leon DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdy nia-----------------22---------DZ Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---23---------DZ Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielko pol skie--------24-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wiel kopolskie---------25----------DZ Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Kr akowa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubu skie---------------30---------CH Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------28-------Gośka Marysia2013-------------Marysia---------28---------łódz kie-----------------37---------DZ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------39----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ack ie----------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28-------- mazowieckie---------------------Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfijfijuu ja kupilam sobie nakladki na sutki i idzie mi calkiem niezle, na poczatku maly sie troche powkurza, ale zaraz juz dobrze ssie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam, temat seksu :P to w temacie W pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki: - Jak tam Twój wczorajszy sex? - Beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie? - No u mnie rewelacja, mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszna romantyczną kolację. Później przez godzinę wracaliśmy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina przecudownej gry wstępnej. Następnie godzina nieziemskiego sexu a na koniec wyobraź sobie, ze przez godzinę rozmawialiśmy czule ze sobą. Bajka po prostu! W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów: - Jak tam Twój wczorajszy sex? - No za-je-biś-cie! Przychodzę do domu, obiad na stole, zjadłem, pobzykałem i zasnąłem! A u Ciebie? - U mnie? K*rwa, u mnie beznadzieja. Przychodzę - nie ma prądu, bo zapomniałem zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie było beznadziejne i takie drogie, że nie starczyło mi na taksówkę i musiałem zap**rdalać do domu na piechotę. Przychodzimy, k*rwa przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece. Byłem tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem przez godzinę nie mogłem się spuścić. Na to wszystko tak się wk*rwiłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha kawał dobry kiedyś gdzieś go słyszałam :) No były u mnie przebierańce w sklepie ładnie odśpiewały piosenkę a ja na szczęście byłam przygotowana i dałam i cukierki :) pamiętam jak ja z koleżankami łaziłyśmy za dzieciaka po domach i sklepach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się go na chwilę zostawiać bez pieluchy ale i tak płacze :O Dzięki za rady, dziewczyny :) MAMA, a dlaczego używasz nakładek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu dawalam mu cyca to ciazgnol, ale mialam malo pokarmu wiec musialam go dokarmiac butelka, pozniej nie chcial juz chwycic cyca i talu sie doskownie jak pilka, brodawki nie byly odstajace, zaczelam odciagac pokarm i karmic butelka, po czym rodzina sie wydarla zebym cycem karmila, no ale jak skoro nie ma za co zlapac? wiec pojechalam do sklepu z artykulami dla niemowlat i kupilam te nakladki i od wczoraj wieczorem tylko cyca ciagnie wlasnie przez te nakladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna dzisiaj ostatki :) ostatni dzień karnawału :) u nas się przebierają dzieci i chodzą po domach po słodycze :) ale teraz już z roku na rok coraz mniej widać takich dzieciaczków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mój też wystartował z butelką, bo był na tym oddziale :O Teraz niby rwie się docyca, ale co z tego jak traktuje go jak uspokajacz... Nie wiem czy ja dobrze go przystawiam :O Coś też czuję, że skończy się na dokarmianiu, bo jak będzie tracił na wadze to w życiu nas stąd niewypuszczą :O A w ogóle wiecie jak boli macica przy karmieniu?? Podbno się kurczy, nieźle jest to wszystko ustawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz a u nas to normalne zawsze tak było :) ale już mnie nie dziwi że w różnych końcach Polski są inne zwyczaje po tym jak byliśmy na weselu u kuzynki w górach i tam dość inaczej wygląda wesele niż u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha to niezła ta Twoja agencja :/ Dobrze,że walczysz o swoje... Nie ma mozliwości aplikowac o kontrakt ? Czy nie chcesz ? No ja wiem,że mi się nie nalezy... w dniu podpisywania kontraktu byłam w 2 tyg. ciąży o czym nie wiedziałam ;) Jakbym podpisała kontrakt 3tyg wcześniej nie było by problemu;) Ale spoko...dużej różnicy z job centre nie będzie ...tylko przez pierwsze 6 tyg:/ Keysy ja mierzyłam też na wysokości pępka obwód brzucha :] 18kg na plusie to tak akurat :) Yadaeth ...Ziaja zdecydowanie tańsza...pewnie,spróbuj najpierw ją:) No ja ze smarowaniem ciała nie mam problemów bo robię to od zawsze (tylko wczesniej zwykłymi balsamami nawilżającymi) :) Spróbuję z tymi naprzemiennymi prysznicami ale ja to z tych ciepłolubnych więc nie wiem czy dam radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Fij nie łam się. Głowa do góry. Dopiero go dostałaś, dopiero się uczysz. Wszystko samo przyjdzie (tak piszą dziewczyny, które są już PO, więc im wierzę;p).. Mooniaaa86 dla mnie na początku to też był szok. Z czasem się przyzwyczaiłam i już się nie zastanawiam, tylko w którymś momencie po prostu okdręcam zimną wodę i krzyczę. ;D Ty nie masz seksu 2-3 tygodnie?! JA 2-3 MIESIĄCE!!! ;D Szoszonowa próbuj, one serio działają. :) Po nich skóra lepiej kremy przyjmuje. ;) Carolajna87 ja mam ochotę na sex non stop. Niestety mogę ją sobie mieć. ;p Ciesz się, że Twój mąż nadal Cie pożąda bo mój traktuje mnie jak jakaś cholerną świetą, do której trzeba sie modlić ale o której myśleć W TEN SPOSÓB to grzech. Aneta u mnie nie było gry wstępnej. Mój by po prostu w jej trakcie zasnął. Przeszłam do ofensywy i pierdole to, serio (!!!) od dzisiaj koniec z czekaniem aż on łaskawie się do mnie dobierze. Będę się zadowalać tym, że mi nie odmawia. Matko, jestem załamana. Nie spodizewałam się, że mój facet, z którym przed ciążą prowadziłam naprawdę szalone życie erotyczne, może mi KIEDYKOLWIEK odmówić. Dzisiaj byłam u dentystki. Wiecie, jakoś nigdy mi nie przyszło do głowy, żeby zamiast do prywatnego dentysty chodzić do prywatnego ginekologa. Odkąd pamiętam, najpierw rodzice płacili za leczenie zebów prywatne, a teraz zawsze raz na rok te 300 zł uzbieram, na czyszczenie.. leczenie itd. I wiem, ze mam zrobione dobrze. Hm. W sumie gin prywatnie kosztowałby mnie tyle w przeciągu miesiąca. Więc w zasadzie sama już sobie odpowiedziałam na tą kwestię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam jeszcze jeden dobry sposób na cellulitis po wypiciu kawy sypanej czyli zwykłej czarnej biorę sobie te fusy co zostają i robię sobie nimi pilling :) później spłukuje :) teraz akurat nie pije takiej kawy ale mój na szczęście pije :) no my ostatni sex mieliśmy w niedziele ale jestem jakaś wysuszona w środku i jak jutro pójdę do lekarki to spytam się którego żeliku na poślizg można używać bo cholery dostaję :/ a co do mojego to on by mógł non stop dzień w dzień a najlepiej to rano,popołudniu i wieczorem ... a ja jakoś ostatnio nie mam za bardzo chęci ale to przez tą pieprzoną saharę w środku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi sie nawet myslec o seksie nie chce ;/ wkurwia mnie to niemozliwie. wczoraj on zaczal po czym zajal sie soba, a mnie przytulal az w koncu po chwili mowie i co to tyle? a on, ze tak. bo dziecko w lozeczku ale walentynki ida i mozemy sprobowac. w dupie mam takie walentynki. albo dziecko w brzuchu albo w lozeczku ;/ idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×