Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Fij GRATULUJE :) nie martw sie napewno wkrotce dostaniesz maluszka :) i napewno bedziesz wiedziala jak sie nim zajac:) nie martw sie na zapas :) Ja pozniej na email podrzuce fotki. Milej niedzieli dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi z 8cm rozwarciem kazali isc do kibla :p poszlam ale juz nie moglam sie zgiac zeby chociaz na malysza ;p postalam tam i wrocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Fijfijfijuu no no no! GRATULACJE! Kurcze jak to opisałaś, to zaczynam się bać....... ;p Ale żyjesz, piszesz do nas... więc to pozytywny aspekt. Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia, zrób jak tylko się nacieszysz swoim wielkoludem. Kurcze, mam ochotę Cie zabić za ten szczegółowy opis porodu. ;p Wiem, że chciałam, ale teraz będę miała przez cały dzień schiza dzisiaj że mój też będzie taki bolesny hehe. ;D (nie)mądra* ja lubiłam swego czasu słuchać EskiRock jak prowadził poranną audycję Wojewódzki z Figurskim. Potem był cyrk z Ukrainkami (słuchałam akurat tej audycji ;D) i Wojewódzki, który tak dotąd jechał po Mozillu (którego szczerze nienawidzę) nagle zaczął z nim prowadzić audycję i mówić o nim "jeden z najciekawszych ludzi jakich poznałem!" ... aż mnie złozyło w pół. I przestałam słuchać proannej audycji, tylko późniejsze. ;D RMF i Zet unikam jak ognia. Nei dam rady tego słuchać. ;p andziulka88 my jesteśmy fizycznie przystosowane do znoszenia wysokiego bólu. ;p HinskiTurysta następna laska do kolekcji. ;D Ej ale Ci piersi urosły w ciąży. ^^ Kurde musze jakieś stare zdjęcie swoich piersi znaleźć i popatrzeć czy moje też są takie wielkie teraz hehe. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth jaka tam laska :P No piersi mi strasznie urosly :) Moj narzeczony sie smieje ze to sa teraz beczułki z mleczkiem :P Zawsze chcialam miec duze piersi (marzyla mi sie operacja) ale teraz wiem ze wole swoje malutkie sprzed ciazy :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijiji....ja też zaczynam się bać:D Najwazniejsze,że już jesteś po, teraz tylko czekac na maluszka :) HinskiTurysta ładna dziewczyna z Ciebie i brzuszek też piękny :] Dziewczyny kupujecie pościel dla dziecka czy uwazacie,że zbędna jest na początku? Ciekawe co z Keysy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfij gratulacje !!! Ale olbrzyma urodzilas dzielna dziewczyna :) co do tych boli krzyża przy porodzie to ja napewno będę takowe miała bo mam tylozgiecie macicy :/ moja mama też ma i przy dwóch porodach miała takie bóle ale przeżyje się... Każda kobieta ma inaczej i tego się trzymajmy :p Fijfij to fajnie ze mialas znieczulenie u nas w szpitalu nie ma takich rarytasow tylko gaz na rozluźnienie :p byliśmy wczoraj u znajomych do prawie 2 w nocy a później spać nie mogłam tak mnie strasznie nogi dretwieja i bolą w nocy :( dobrze ze w środę do lekarza to może coś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfij gratulacje !!! Ale olbrzyma urodzilas dzielna dziewczyna :) co do tych boli krzyża przy porodzie to ja napewno będę takowe miała bo mam tylozgiecie macicy :/ moja mama też ma i przy dwóch porodach miała takie bóle ale przeżyje się... Każda kobieta ma inaczej i tego się trzymajmy :p Fijfij to fajnie ze mialas znieczulenie u nas w szpitalu nie ma takich rarytasow tylko gaz na rozluźnienie :p byliśmy wczoraj u znajomych do prawie 2 w nocy a później spać nie mogłam tak mnie strasznie nogi dretwieja i bolą w nocy :( dobrze ze w środę do lekarza to może coś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa dziekuje, ja posciel kupilam taka z Kubusiem Puchatkiem taka do lozeczka http://allegro.pl/posciel-do-lozeczka-disney-3el-90x120-super-cena-i3004751032.html, wypelnienie dostalam wraz z lozeczkiem od siostry mojego narzeczonego:) a taka do wozeczka : http://allegro.pl/disney-posciel-do-wozka-kubus-4-el-z-wypelnieniem-i2983617766.html MAMALUTY Widzialam to Twoje malutkie szczescie ! Śliczniutki jest :), a powiedz jak sie czujesz po porodzie, ja planuje cesarke wiec chcialabym wiedziec jak jest po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta cesarka to jednak operacja, no niby fajnie bo sie nie meczysz sie z bolami ale pozniej jak znieczulenie schodzi to mowie ze plakac mi sie chcialo! pozniej spalam na siedzaco bo bardzo bolalo, teraz jak dlugo leze lub siedze w jednym miejscu to tez boli, ogolnie nie za fajnie ale da sie zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo ze operacja :) kazdy porod ma swoje plusy i minusy :) Ja jestem nastawiona na cesarke, zobaczymy jak to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij, mówisz że jak się ma podczas okresu bóle w krzyżu to podczas porodu też??? Kuźwa, to mnie zawsze lędźwie bolą jak mam okres, brzuch chyba nigdy mnie jeszcze wtedy nie bolał...no to świetnie :) Ty mówisz,że jesteś histeryczką, a ja to już w ogóle przebijam wszystkich :D nieraz z jednego słowa potrafię taką aferę zrobić, że szok :D da się radę, jak to mówi moja mama - jak weszło to i wyjść jakoś musi :D i tego się trzymajmy dziewczyny :) Yadaeth, nie przeżywaj tak! Bo sobie krzywdę i dziecku robisz :P ja nie powiem, że się nie przejmuję, ale przecież nie wiesz jak będzie u Ciebie poród wyglądał :) może będzie szybko i przyjemnie :) może słowo przyjemnie co do porodu to niezbyt trafione określenie, ale niech tam :P Anetucha, ja też jak wchodzę do laboratorium na pobranie krwi to pierwsze moje słowa po "dzień dobry" to "uprzedzam że mogę mdleć" :D Szoszonowa, ja mam w planach kupić, ale w sumie w tym tygodniu sporządziłam spis potrzebnych rzeczy, czas zweryfikuje czy faktycznie kupię, czy nie, ale na pewno muszę kiedyś kupić, bo nie mam od kogo dostać takich rzeczy "w spadku" bo nie mam małych dzieci w rodzinie, poza jednym bratem ciotecznym, 5 lat. Ciotka coś tam mi odłożyła z ubranek takich nietypowo chłopięcych, ale to niewiele, bardzo niewiele. Andziulka, kurcze ja też jakoś mam ostatnio problemy ze spaniem, ciężko mi usnąć, kręcę się z boku na bok :/ niby nic poważnie nie boli, ale jednak spać ciężko...no i znów się zaczęło sikanie w nocy! Już kilka dni wstaję przynajmniej raz na siku :/ Ty też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam pewna, ze mam ubranka na pol roku. kupilam duzo 0-3 troche mniej 3-6 i kilka 6-9. ona ma 3.5 miesiaca a nosi 6-9. MA-SA-KRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, przecież do 6 miesięcy zostało jej tylko 2,5 miesiąca więc nie jest tak źle :P skoro jest zdrowa, nic jej nie dolega to i rośnie :) ciesz się :) a nie marudzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to nie uaktualniałam ostatnio tabelki. Zmieniam też Fij na mamusię przy okazji :) mam nadzieję, że wszystko dobrze wpisałam i nikt nie będzie miał mi tego za złe :) Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------8------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ----------------13-----------? andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------22---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łód zkie----------------21----------CH agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------22---------Leon Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielko pol skie--------23-------Norbert DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdy nia-----------------22---------DZ Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---23---------DZ _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wiel kopolskie---------25----------DZ Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Kr akowa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubu skie---------------30---------CH Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------28-------Gośka Marysia2013-------------Marysia---------28---------łódz kie-----------------37---------DZ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------38----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarpackie----------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28-------- mazowieckie---------------------Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij lekko nie miałaś, jak to przeczytałam to mam czarną wizje swojego porodu bo też z krzyża mam bóle :( bolało do łez przy skracaniu szyjki a poród -nie wyobrażam sobie tego i to szycie brrrr od dzisiaj zaczynam masować krocze.A mówią Ci chociaż jak z Alankiem? :) Ta położna się sprawdziła? Może spróbuj odciągać pokarm zamiast ma lecieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka ja cały czas wstaje w nocy nie miałam przerwy od kilku tygodni na siusiu i najmniej raz w nocy wstaje,a nieraz to nawet ze trzy cztery zależy ;) byłam dzisiaj w Piotrze i Pawle i tam są takie skarpeteczki jak kiedyś Anetucha pisała te z grzechotką od 11 zł :) nie miałam za dużo kasy przy sobie bo bym już je kupiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIJ GRATULACJE!! NAJLEPSIEJSZEGO DLA CIEBIE I MALUSZKA!! Ale super, że już po... Nie martw się będzie dobrze, oddadzą Ci dzidziusiolka w najszybszym terminie... Na pewno!! Porodu nie zazdroszczę, przerażająca propozycja wolę wersję Anetuchy :-P będę mieć nadzieję, że po mimo swojego delikutaśnego podejścia do każdej niedogodności to jakoś w miarę spokojnie przeżyje to co nieuniknione... Ja słucham Eski... I trochę własnych ulubionych z laptopa... Powiem Wam, że przez pierwsze dwa miesiące to wstawałam co 2h na siku, teraz tfu tfu odpukać wstaje raz tak między 7-9:00 rano i mam spokój. :-) a zdjęcia zaraz zobaczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta świetne zdjęcia. Anetucha jak Twoja tak rośnie to może jednak zacznę kupować te na 74cm, a nie 68 :-D CZYLI jest sens kupić od razu metę edukacją :-D dzieci się szybko rozwijają.. Slodziak mały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, moja to chyba tlusciutka jest bo ubranka sa dobre w brzuchalu a rekawy za dlugie ;) dziwne te rozmiarowki. ale nie kupuj duzo malutkich bo to tylko na miesiac starcza. pierwszy miesiac i tak w spiochach przespi. W tesco dzis widzialam taki super maly kombinezon! nie wiem czy lalka by weszla! cudowny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA nie ma sensu. on jeszcze ciebie ledwo widzi. Matą moja zaczela sie interesowac po nowym roku, czyli 2 miesiace miala. Teraz codziennie 2h na niej lezy ale dzis pierwszy raz zlapala ta zabawke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013LUTY - ja tak patrze na ta tabelke i przerazenie mnie bierze bo nastepne w kolejce : keysy2121, marysia2013 a potem ja lub HinskiTurysta bo mamy termin na ten sam dzien :D Fijfijfijuu - GRATULACJE! Tak dzis wchodzilam na kafe z mysla ze ktos napewno urodzil i jednak... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
HinskiTurysta oj no już Ty sama dobrze wiesz jaka laska. :D Ja też zawsze chciałam mieć duże piersi, ale nigdy bym się nie zdecydowała na powiększanie. To zbyt duża ingerencja w organizm ludzki jak dla mnie. ;p Szoszonowa nam juz teściowa pościel kupiła.;p Aneta ja tam bym się cieszyła jakby moje dziecię szybko rosło.;p andziulka88 moja mama miała 2 cesarki, ze mną i z moją młodszą siostrą. Ja się zaparłam, że na tyle na ile to będzie możliwe chce rodzić naturalnie. A teraz zrobiłam DELETE i wykasowałam ze swojego mózgo wszystko co napisała Fij o porodzie i zakodowałam od nowa "przeżyła, pisze, narzeka" a więc musi byc już ok. ;D Allegrowiczka jeszcze o mnie zapomniałaś. ;p Ja mam dokładnie na 7 maja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka1987 jak przeczytalam Twoj post to az mi sie goraco zrobilo :PP ale dobrze ze jeszcze 2 kobietki przed nami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he a po Was szoszonowa, ja i (nie)mądra :-D to będzie odlot :-D :-D z jednej strony, już nie mogę się doczekać a z drugiej jestem przerażona:-D Anetucha to mówisz, że jeszcze zdążę metę kupić? To pochlone się w zakupowaniu innych wariacji :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 wlasnie widzialam Twoje zdjecie :) Ładnie sie juz zaookraglilas :) ale wiesz musze Ci powiedziec ze masz śliczne meble w kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×