Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Dzięki dziewczyny za gratulacje :) Andziulka88, dzięki że zrobiłaś porządek w tabelce i przerzuciłaś mnie do mam :) Niemądra, samegobszycia nie czułam, bo znieczulają, ale jak odejdzie znieczulenie to nie będę kłamać, że to tylko łachocze ;) Z położnej jestem zadowolona, jest teraz ogromne obłożenie i nie było miejsc na poporodówkach i trzymają dziewczyny na porodówkach po kilka w pokoju :O Ja też pierwszą noc po porodzie spędziłam z 3 innymi dziewczynami. A teraz położna załatwiła mi miejsce przed innymi dziewczynami, które urodziły wcześniej i leżę w dwójce i teraz mam spokój. Jeśli wypiszą dziś jedną dziewczynę to być może uda się przejść do jedynki. W tej chwili tam gdzie leżałam jest 7 dziewczyn :O Wielkość tego pomieszczenia w ogóle nie jest moim zdaniem przystosowana do takich warunków :O Do tego doliczcie 7 noworodków :O I jest 1 stanowisko do przewijania i 1 łazienka. Trochę to niesprawiedliwe, że przeszłam przed tymi dziewczynami, które urodziły wcześniej, ale co mam mówić, cieszę się że jej zapłaciłam i jest jak jest, bo wygląda na to, że przez moją małą pyzę poleżę dłużej niż 3 doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze raz Wam mówię, nie bójcie się, bo może to tylko u mnie tak było a u Was będzie spoko. Z resztą same widzicie jaką wielką pyzę urodziłam ;) Podejrzewam, że gdybym mogła spokojnie chodzić w trakcie i przyjmować dowolne pozycje, a nie być podpięta właściwie non stop do ktg i innych "wspomagaczy" to byłoby trochę łatwiej to wszystko znieść. Poczułam to właśnie jak puściły mnie na chwilę pod prysznic, gdzie stałam i polewałam gorącą wodą krzyż. A najlepszy jest mój M. Powiedział, żebym nie gadała, że było tak źle, bo sądząc po odgłosach i po minach to wyglądało to podobnie jak podczas seksu :D Co za dureń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly, nawet nie dane mi było go nakarmić, bo leży na oddziale noworodkowym i jest pod obserwacją :( Narazie walczę z laktatorem, żeby pobudzać laktację. Wkurza mnie, że ciągle zmieniają się lekarze i każdy mówi, że następnego dnia dostanę małego i tak czekam i czekam i dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij nie martw się na pewno jak tylko będą pewni, że Twój synek jest zdrowy i nic mu nie zagraża to Ci go oddzadzą. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej. A jak Ty się dzisiaj czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) witam nowe przyszłe mamusie :) byłam dziś na pobraniu krwi na hormony i toxo :) Allegrowiczka ja też zamówiłam paski z allegro i coś dojść nie mogą :/ może dziś. Andziulka oczywiście w środę powiem lekarce że coś nie tak i żeby sprawdziła dokładnie co i jak :) nogi mnie napierdalają po nocy strasznie i chyba jednak mam brak magnezu bo zaczęłam sobie brać ale tylko trochę bo chce to skonsultować z lekarką ale jak wezmę to trochę mniej bolą. Zobaczymy co mi gin powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ktoś tam pisał o centymetrach a więc ja jutro zaczynam 22 tc a dziś po porannym mierzeniu mam 99 cm :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rozstanie z malenstwem musi być straszne zwłaszcza że tyle się go nosiło w brzuszku :( ale to dla jego dobra. W szpitalu każdy lekarz mówi co innego to racja. Oszalec można. Fij trzymam kciuki żebys dostała synka jak najszybciej zdrowiutkiego jak rybka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fijfij no to ladnie.... u mnie oddzial noworodkowy jest odremontowany i sa tylko i wylacznie sale 2 osobowe, niektore sa z lazienkami, w "najgorszym" przypadku wypada 1 lazienka i 1 wc na 2 pokoje, superowa sprawa, mnie sie trafil pokoj z lazienka :) oddzial naprawde super, wszystko czyste i ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij moja wymiotowala sluzem, trzymali ja 2 noce. podawali co godzine 10 ml mleka przez rurke, to co odciagnelam to tez jej dawali. potem co 2 h 20ml 30ml itd. az doszla do 60ml co 4h i wrocila do mnie. Ale wlasnie przez ta restrykcje ma przepukilne pepkowa. w domu daje jej mleko co 2.5h. Spi teraz w spiochach baletnicy :D podesle wam zdj jakby nie bylo za 3 tygodnie sprobuje jej dac pierwsze jablko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha ja myslalam ze twoja amelka to juz wielgachna a ona nadal taka malucia... dziewczynki polecam wam kupic sobie dziecko, znaczy gazete dziecko bo w kazdej daja taki mini katalog yves rocher i zrobili promocje ze jak zamowisz za 29 zl to obojetnie co mozesz wziac na prezzent. aha a jak zamowisz w ciagu 10 dni to dostajesz jeszcze tusz do rzes w prezencie. wiec ja np zamowiclam zel pod prysznic 400 ml do ktorego daja w gratisie 50 ml mleczko do ciala i krem do stop. zel z mleczkiem 15, 90 a krem 14, 90 i za to wyszlo mi 29,80 wiec jako prezent wzielam przemkowi wode toaletowa 75 ml wartosci 56 zl i jeszcze za zamowienie w ciazu 10 dni dostane tusz do rzes. tylko za przesylke trzeba 9,95 zabulic. wiec ja za 40 dychy dostane wode, zel, mleczko,krem i tusz to chyba warto co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mysle o bolu chce zeby juz sie urodzil. wczoraj nie wiem jak to zrobil ale wysadzil mi cos prawie pod pacha nad zebrami tzn byl miedzy skora a zebrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------8------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ------------------14-----------? andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------22---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łód zkie----------------21----------CH agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------22---------Leon Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielko pol skie--------23-------Norbert DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdy nia-----------------22---------DZ Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---23---------DZ _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wiel kopolskie---------25----------DZ Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Kr akowa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubu skie---------------30---------CH Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------28-------Gośka Marysia2013-------------Marysia---------28---------łódz kie-----------------37---------DZ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------39----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarpack ie----------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28-------- mazowieckie---------------------Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha a gdzie można zobaczyć zdjęcia twojej Amelci? Bo ja tylko pamiętam jak wyglądala tuż po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly wstawilam tylko jedno na maila ;) chcesz to wysle wiecej jesli nie masz hasla to wyslij maila na kafeteryjne.mamy@o2.pl to Ci haslo odesle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka88 ,andziulka007,yadeath... uff.... czyli macie w brzuchu podobnie metr jak ja ;) Ja mam na plusie 6-7kg ... Wiecie jak to jest od czytania info w necie... większość lasek przez całą ciążę przytyła 5kg albo nawet schudła! a w dniu porodu ma własnie 100cm ... Chyba muszę przestać czytać i jak coś, pytać się tylko Was :D Yadeath zgadzam sie z andziulką...też wydaje mi się,że ten świąd to przez mydło...mydło strasznie wysusza delikatne sfery intymne ...Polecam Lactacyd, dużo tańszy jest w Biedronce ;) andziulka007 też mam problem z bólem nóg w nocy :/ Daj znac jak zapytasz lekarki co i jak:) ANETUCHA... dowiedziałam się,że nie dostanę macierzyńskiego z pracy bo kontrakt pospisałam 20.09 i brakuje mi 3 tyg :/ Będe dostała kasę z job centre...nie orientujesz się czy to duża różnica i jak to wygląda ? Wściekłam się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadeth do higieny intymnej od paru lat używam Lactacyd jestem bardzo zadowolona :) Szoszonowa oczywiście dam znać w środę idę to będę wiedziała co z tymi nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha nie wiem jak to zrobić z tym e-mailem chyba jestem zbyt tempa bo nie wiem o co chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe mamusie :) szoszonowa dlaczego teraz napisałaś o tym lactacydzie ze tani w biedronce-nie mogłaś kilka godzin wcześniej ? :P Co tylko puściłam paczkę z ciuchami żeby nie brać zasadniczego bagażu i bym sobie wsadziła tam :) Też,go polecam, mydła nie używałam już chyba z 8 lat tylko lactacyd.Chciałam kupić go w realu i rossmanie ale ceny powalające :o Anetucha ale ona śliczna:D i wiesz zmieniam znowu zdanie, tym razem jest pomieszana i z tatusia coś ma i z mamusi - dziecka Wam nie podmienili na pewno ;). Wprowadzanie pokarmu lepiej zacznij od warzyw bo jak zaczniesz od owoców nie będzie chcieć warzyw ;) Andziulka też zamówiłam paski ph zobacz kiedy się zjawią - mam nadzieje,że przed środą- niby w czwartek zostały wysłane. Molly na adres który podały Ci dziewczyny musisz wysłać maila i wtedy odsyłamy maila z hasłem. Zalogujesz się i zobaczysz nasze foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly po prostu wyslij maila ze swojego konta na adres, który dostałaś i dostaniesz mail zwrotny z hasłem, będziesz mogła się zalogowac i zobaczyć fotki ;] (nie) mądra w Biedronce jest duża butla z pompką (prawie 2x wiekszaniz w Rossmanie) za 12zł bodajże albo dwie małe :] Jakoś tak ...ja się tam zawsze zaopatrywałam i zaopatruję jak jestem w PL bo Lactacyd rządzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem dzis zadowolona udalo mi sie cos zalatwic :P Znalazlam na necie ogloszenie ze pewnien salon fryzjerski poszukuje modelek na strzyznie i baleyage bo maja nowa fryzjerke i chca zobaczyc jak pracuje na normalnych wlosach - dzownilam i zapisalam sie na srode :D Mialam w planach baleyage w marcu a tu sie trafilo za darmo wiec sie zapisalam :D W czwartek 4D a piatek lekarz :) Troszke gonienia i jezdzenia bedzie w tym tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa coś jeszcze masz do dodania i dobicia mnie haha :P te małe butelki były w realu po 14zł ! w aptece po 12zł a ja się zatrzymałam na etapie jak robiłam zapas po 10 zł :P eeeh no nic kupie w uk :( albo pozostanie mi mycie szarym mydłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nie ma w biedronkach Lactacydu :( muszę taki drogi kupować ale nieraz jest w promocji w sklepach drugi za pół ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mi głupio pytać ale powiedzcie jeszcze proszę gdzie mam wejść żeby się zalogowac z tym hasłem? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha świetną masz tą baletnicę ;) Dziś zrobiłam napad na sklepy, kupiłam takie fajniutkie ciuszki i rożek, a w środę planuje kolejny szał zakupowy ;) Jutro idę na badanie krzywej cukrowej i jak dziś zobaczyłam ilość tej glukozy to jednak stwierdzam, że wymiękam... blee :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×