Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Hinskiturysta, o Matko, o Matko, pisz jak było jak tylko się ogarniesz!!! :) XXX Te Pampersy Premium Care niestety są drogie, bez promocji 50 zeta za 70 sztuk :O XXX Allegrowiczka, daj sobie spokój kobito, bo się zamęczysz. Dbaj o gnatki, bo jak potem będziesz targać małego tobołka to zobaczysz jak plecy bolą ;) SZoszonowa, ja np. na przewijak kupiłam pokrowiec frotte i polecam kupić ze 2, bo zdarzają się wypadki przy pracy ;) W szpitalu gdzie rodziłam w każdej sali był przewijak i kładło się tylko na niego swoją tetrówkę czy ręczniczek i też kupiłam te ceratki do przewijania i do tej pory leszą nieruszone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijujuju... dżizas ile kasy w PL idzie na pampersy...masakra :/ Ile mniej więcej pieluch Ci idzie dziennie ?:) A reszcie mam ?:P Dzięki za info o tym pokrowcu na przewijak, poszukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa nie, ja nie czuje sie zmeczona tylko slabo mi a to na bank plastry albo zle odzywianie. Wcale nie tak ciezko pogodzic prace dziecko i obowiazki domowe. ja lubie byc "busy" i lubie jak mi dni przez palce uciekaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi idzie okolo 7 pieluszek dziennie, jak byl mniejszy to jakies 10 dobowo, teraz w nocy nie robi kupki, ale za to w dzien nadrabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam Wasi faceci radzą sobie ze zmianą pieluch ?:> xxx Hmm... Anetucha to nie wiem... może rzeczywiście plastry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa to daj znac jak oblukasz te pampersy po ile są w uk to mi M przyśle Wróciłam z auchan i były pampersy ale te zwykłe,kupiłam chusteczki huggis te białe bez perfum itd.mam też nakładki na sutki do karmienia Mleko mi nie leci bo nie naciskam se cycorów :P masuje tylko kremem sutki :D co by były jędrne i do ssanka :P M przyjeżdża na poród czyli za jakieś 6-7 tyg chce go tu widzieć no ale jakby co to wiadomo- może nie zdążyć :( stresuje mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chris zmienia jedna 10 min, Amela nigdy nie ryczy ale po 10 min to juz jej sie nudzi. a to poklepie ja po dupie, albo godzine zawija ta mokrą, szuka nowej, gada do niej, amela sie zleje bo zimno w tylek ... i jeszcze do niej mowi: przepraszam kochanie, wiem, ze normalnie serwis jest szybszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra dam znać co i jak :] Sprawdzałam jakie ja mam new borny w komodzie i jednak zwykłe :] Ponoć nie wskazane jest masowanie sutków ,może przyspieszyć poród :P Ale to może jeszcze nie na tym etapie :P Ja się staram je hartować pod prysznicem- myję się zawsze w szorstkich rękawicach więc przy okazji i je potraktuje :P Ja nacisnęłam dziś na pierś lekko... podczas balsamowania i nagle patrzę... cieknie mi żółta maź ... spróbowałam drugą pierś- to samo :D Spróbuj! :D Jakiej firmy kupiłaś nakładki na sutki ?? Ja dalej nie ogarniam jak się tego używa... te miejsce na sutek jest ogromne! Moich 5 sutków tam by weszło:D Zazwyczaj dzieci się rodzą po terminie ;) Zdąży! :] A potem razem wracacie czy On pierwszy a Ty dolatujesz z Leosiem potem?:> Sorry jeśli pisałaś ...a ja nie pamiętam. Ta ciąża mnie odmóżdżyła:] Ja się zastanawiam na którego bookować mamie bilet do UK :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do września siedzę w Polsce i potem dolatujemy i juz zostajemy w uk sutków to nie masuje tylko smaruje :P może sie źle wyraziłam a gąbką tez się szoruje ale cała :D xx anetucha moja mam poradziłaby Ci jeść kaszki - wszystkie możliwe rodzaje kaszek :D i na śniadanie obowiązkowo zupa mleczna tzn mieszanka kaszek gotowana na wodzie i potem dolewa się kapkę mleka co by ją zabielić :P coś w sumie w sam raz dla Ciebie bo syte :P a pożywne :D Jak będziesz miec czas poszpera sobie po necie o kuchni pięciu przemian/smaków i tu na początek http://kuchniapieciuprzemian.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko...moja koleżanka mnie katuje tą kuchnią 5 przemian ... Ostatnio mi zrobiła wykład jak chciałam się chora napić mleka z czosnkiem,że mleko wyziębia organizm i ona przez to ma teraz chore nerki i wątrobę :D xxx MAMA2013 ja mam właśnie w tym komplecie kilka tych nakładek ...rzeczywiście są rożnej wielkości ale i tak miejsca na sutek są oooogromne! Jak Ty z tym karmisz ?:> Może to trywialne pytanie ale serio...nie wiem:D Przytrzymujesz po prostu na sutku i mały chwyta sutka wraz z tym silikonem ?:> xxx Nie jest źle...udało mi się jeszcze pomalować paznokcie u stóp z tym baniakiem :D Zasapałam się ale dałam radę :D Lecę pod prysznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nakladam ten silikon na sutka i maly zassie Ci tego sutka do srodka i tak je, jak pusci to cyc sie "zmniejsza" a z reszta sama zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly skubaniec pzekreca sie z brzuszka na plecy, glowke podnosi do gory bardzo mocno :) maly juz sie w roze nie miesci, wec robie mu taki "domowy rozek" tzn zawijam go w kilkukrotnie zlozony koc jak w rozek i wiaze sznurkiem od szlafroka i przykrywam kolderka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA no własnie wytłumacz nam jak to w praktyce wygląda z tymi nakładkami na suty bo ja ni chu chu jak to dostawilam sobie to ta sztuczna suta jest o połowę większa od mojej! wzięłam rozmiar S To jak to tak ? myślałam ze sutka cała musi tam wejść w to okienko czy jak się to zwie :D przecie to mleko może wyciekać nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze jedno kupowałyście może piżamy ekstra do karmienia czy takie zwykłe tyle że z guzikami ? bo ja mam dwie takie tanie z allegro upatrzone i zastanawiam się jak się będzie ta jedna sprawować mianowicie np ta : http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-s-m-i3114518198.html ona ma guziki i nie wiem czy dam rade to rozpinać i zapinać ? xx szoszonowa ja to mam wykłady codziennie co jest kwaśne co wychładza co powoduje skurcz, czeko w ciąży nie moge bo podnosi jakieś chi a co powoduje przegrzanie wątroby itd masakra :( normalnie nic jeść i nic pić :P tzn pic tylko wodę najpierw zamrożoną i potem rozmrożoną bo to woda życia :P meksyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie madra ja mam taka koszule wlasnie na guziki i super sprawa! no mleko kapie z tego silikonu, juz wysylam na meila i pokaze jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA duuuuuży ten pokój macie -fajnie :) w oknie masz makarony ? godna podziwu jestem jak tak - ja się tego boje :P Pościel u Ksawka wygląda fantastycznie muszę sobie kupić ten komplet i chyba kupie razem z łóżeczkiem i materacem bo się opłaca te 19 elementów :) A masz może tą piżame? ona ma zakładki, zastanawiam się która bylaby lepsza :D http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-i-do-karmienia-s-nowe-kolory-i3112891295.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa mysle, ze mi zmiana pieluchy nie zajmuje wiecej niz minuta/poltorej. razem z rozebraniem i ubraniem. Amela wtedy ma cala piesc w buzi i cos gaworzy ;D chris jak zacznie sie motac to juz po chwili wyjmuje piesc, patrzy sie na niego, pozniej sie kreci i zaczyna ryczec ;D x niemadra dzieki nie karmie piersia ale jak probowalam to wlasnie rozpinane w taki sposob bluzki mialam, fajna sprawa X MAMA Ksawcio widze niezle sie kreci! amele ciezko namowic do lezenia na brzuchu takze z brzucha sie nie przekreci ale z plecow na brzuch jej sie zdarzy. X Szoszonowa ja pamietam jak nogi golilam i sapalam w wannie az kiedys chris zapukal zapytac co ja tam robie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013... rośnie Ci ten Ksawery kurde :) I silna bestia ;) Dzięki za tłumaczenie z silikonami:P A powiedz jeszcze....musisz cały czas przytrzymać palcami tę nakładkę czy już mały swoją mordką ją trzyma? I dzięki za foty, co nieco rozjaśniły:P Czyli sutek nie musi zajmować całego miejsca :D Ładny pokój...i teraz narobiłyście mi smaka na pościel do łóżeczka :P Miałam nie kupować bo uwazam,że na początek jest zbędna :P (nie)mądra,mój sutek też o połowe mniejszy :D Może podczas karmienia robią się wentyle :D Co do pidżam ja kupiłam dwie zwykłe w Primarku koszule, rozmiar większe... tyle,że z guzikami z przodu ... Kurde fajna ta Twoja z allegro, nie dość ,że tematyczna:D to jeszcze rozpinana z obu stron ... To niezły meksyk masz z tą dietą w domu:D Pewnie dlatego taka szczupła jesteś:D Stosujesz się ?:P Anetcha ja na szczęście chodzę na woskowanie co do nóg :D Także mam spokój:D Ale już chyba sama 'tam' nie dam rady się ogolić... na szczęście nie widzę co się tam dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo to co mi naszykują to zjem :P a jak robie coś sama i mi gada to tu wleci tam wyleci ;) Szczupła powiadasz....od czwartku mam 2,5 kg na plusie- szok! A jak to jest z rozstępami? one tak z dnia na dzien wyskakuja czy coś przepowiadają? brzuch mnie swędzi :P boje się żeby coś sie nie pojawiło :( niby się smaruje cały czas ale... A te nakładki jak założyłam to tak jakby się przyssały do skóry to może nie trzeba trzymać ;) xx MAMA mam tak samo jak wsadziłam swoje sutki w te sylikony ,czyli wszystko prawidłowo :) Dzięki za zdjęcia :) Ksawek nic a nic do Ciebie nie jest podobny :P xx Wiecie co, ostatnio się naczytałam o tych podkładach poporodowych ile to tych odchodów jest krwawienia i cuda dzisiaj rozmawiam z mama i z tego co mi zaczęła opowiadać to zaczęłam podejrzewać czy aby na pewno jest moja matką i czy nie jestem adoptowana :P Pytam się co zakładała po porodzie to stwierdziła że majtki pytam się o podkłady krwawienie itd a ona że nie miała :o ze bolało ja tylko szycie a tak to żadnych plamień krwawień i odchodów nie miała :D, dzwonie do jej siostry i pytam się jak to wyglądało u niej a ta to samo mi mówi :D no chyba jakieś kosmitki te kobitki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo Jezuu, przypomniałyście mi jak położna kazała mi masować sobie sutki w czasie porodu, żeby przyspieszyć. Byłam taka wykamana, że to ostatnia rzecz na którą miałam ochotę :O XXX Szoszonowa, zmieniam średnio co 2, czasem 3 h i to jest max, bo za każdym razem jest kupa, a w nocy co 4 h, bo inaczej bym padła, czyli gdzieś kolo 8/24h... Mój M. Zmienia pieluchę raz na 100 lat, ale to moja wina, bo go o to nie proszę, a sam przecież na to nie wpadnie, bo to tylko facet ;) XXX MAMA, już się przekręca? To super! :) Ciekawe kiedy Alanek zacznie, jakoś jeszcze się nie kwapi... :) XXX Niemądra, też mam jedną taką koszulę, ale ta z guzikami jest wg. mnie najgorsza. Po pierwsze nie chce mi się tych guzików co chwilę rozpinać i zapinać i zawsze krzywo zapnę i muszę od nowa :O Po drugie ciągle się sama rozpina i wisi mi ta klapa :O Wolę takie, gdzie po środku masz nakładkę i bez żadnego zapinania bokiem wystawiasz cyca, albo takie z gumeczką w dekolcie, która sprawia że jest elastyczńy i po prostu górą wyciągasz cyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo, Niemądra, taka koszula jak ta druga mi się lepiej sprawdziła :)@ Mi rozstępy na biodrach wyszły niewiadomo kiedy w ostatnich 2 tygodniach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, a używasz innych plastrów niż dotychczas? Dziwne, że tak się czujesz... W sumie chyba hormony po porodzie powinny już wrócić do normy nie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.wstawał przed 5:00 do pracy, a na budzik razem z Nim wstał mój mały potwór i zaczął mnie ostro okopywać także ... nie ma spania :/ Mam nadzieję,że jeszcze się zdrzemnę... (nie)mądra to ile w sumie na plusie kg ?:) I jak brzuszek? Jakieś zdjęcie byś wysłała:) No rozstępy mogą w ostatnim tygodniu wystąpić nawet... a nawet i po porodzie, jak się leci z wagi...dziady :/ Jak swędzi to smaruj ze zdwojoną mocą :D A czym smarujesz ?:> Muszę swojej mamy zapytać o te podkłady i odchody ... :D Jeśli powie też,że nie było to albo tak to kobiety wyparły ze świadomości albo jesteśmy w XXI w. jakieś zepsute :D Fijiji... to ja , korzystając z Twoich błędów będę mojego goniła do zmiany pieluch od początku :D Racja, bo im to trzeba wszystko powiedzieć...sami nie wpadną :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, dokładnie :D Nie wiem tylko czy oni czasem nie udają takich głupków ;) Wiesz co, wracając do tej mąki ziemniaczanej to widzę poprawę na pupci, ale chwilę to trwało. Wykąpałam go 3 razy w wodzie z krochmalem i cały czas zasypuję mu dupkę mąką. A co do potwora, to ciesz się póki co, że sam się przewija i karmi :D XXX Niemądra, no aż ciekawa jestem czy Twoja mama tak miała naprawdę czy zapomniała :) Bo przecieź te odchody to nie tyle że z rany co z samej macicy :D Chyba muszą być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, hahahaha, Ksawcio jaki zmulony przy cycu :D :D Jakbym widziała swojego :D Normalnie jakby byli na haju ;) Jeju, rzeczywiście wysoko podnosi już tą głowę... Od dawna już ma taką wyprostowaną? Długo jest ją w stanie utrzymać tak wysoko? Aż mnie przestraszyłaś, bo mój 8 dni młodszy i co prawda dźwiga głowę i potrafi przełożyć z jednej mańki na drugą, ale aż tak nie podniesie. Może za mało go kładę na brzuszku? :O On mu si być w dobrym humorze żeby tak lerzeć :O Pokoik śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny urodzilam wczoraj o 12.35. przez cc. Piotrus ma 2800 i 52 cm. jestem strasznie obolala odezwe sie jak bedziemy w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×