Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Fij dziękuje za opinie w sprawie koszul to biorę tą bez zapinania :D xx MAMA też mi się makarony podobają, faaaaajnie wyglądają ale bałabym się prania tego :P bo to w jakiś woreczkach trza prać czy coś :P xx Hinskiturysta GRATULACJE ! :) 4 tygodnie przed terminem ale byczek malutki, to dobrze :) xx andziulka wreszcie w domu :) koniec lenienia w SPA :P ,kolejny wypad w czerwcu :D xx Carolajna nie da się ukryć że Ryanair to śmieciowe linie :o zawsze jakieś problemy z nimi są :( Pewnie ubezpieczenia podróżnego nie wykupowaliście,ale może warto się dowiedzieć w temacie zwrotów kosztów albo ich pokrycia jak pisała Szoszonowa? Wiem tylko,że w wizzair jak opóźnienie wynosi więcej niż 5h i rezygnujesz z lotu to zwracają Ci kasę. xx Jak miło że tabelki ktoś wyszperał bo mi się szukać nie chciało :P a swoją drogą jak się dowiedziałam ostatnio, mam patrzeć nie na termin z usg tylko z OM i nie ważne czy jest tydzien czy 2 różnicy więc dzisiaj zaczynamy nowy i przy okazji wykasuje te co się długo nie pojawiały a majóweczka ostatnio pisała i chyba ma 34tc? FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---10--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------15--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------28------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------31---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------30----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----31--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia---4mce 3tyg MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----8 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------6 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------2dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wyczytałam na ich stronie to nie możemy sie domagać żadnego zwrotu, ale i tak do nich napiszę,a co mi tam. Szoszonowa leciałam ze Stansted. Pokusiła nas niższa cena niż w Wizzair i teraz żałuję jak cholera, nigdy więcej tymi liniami. Tylko maleństwu zafundwałam mega stres :( A brzuszek widać, ale niedużo i zależy co na siebie włoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak miło wyszperałam tabelkę... nakurwiałam się przy tym za przeproszeniem :D Chyba każdy o niej zapomniał :D Też myślałam aby wykasować te, co nie piszą... ale wtedy się przestraszyłam ,że zaraz ja będę w kolejne do rodzenia :D xxx Hiński Ty aż 4tyg przed ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taki dostaniemy koszyk do spania dla dzidzi tylko z biały z kubusiem puchatkiem :) http://www.mothercare.com/Mothercare-Daisy-Lane-Moses-Basket/453721,default,pd.html W ogóle okazało się, że sporo rzeczy dostaniemy od Tomka siostry, ten koszyk właśnie, na pewno jakieś ubranka, nonitor oddechu, a potem też pewnie bujaczek dla bąbelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, czy to jakiś przytyk...? :) Przecież życzę Ci z całych sił, żeby Twój maluch był jak najmniej wymagający i nie tak płaczliwy jak mój :) Chociaż mój ostatnio bywa taki grzeczny, że aż mi serce rośnie :) Wrzucę fotki jak tylko mój leniwy luby zrzuci je łaskawie do laptopa :) XXX Hinskiturysta, gratulacje!!! A to nie Ty mówiłaś, że Twój synek ma być kolosem?? Toż to maleństwo :) XXX MAMA, no właśnie Alanek robi się zamulony i gotowy do spania po jedzeniu :) Mój też trzyma główkę w powietrzu jak go noszę, tylko na brzuszku aż tak jej nie podnosi :O XXX Keysy, u mnie też tak yło, teraz jest trochę lepiej. Może on ma kolkę? A Ty stosujesz te rytuały na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mądra słońce dziękuje za zmianę w tabelce :) mam co prawda 33 tc i 2 dni a o ten 34 tc modlę się z całych sił :( żeby mała wytrzymała :( czytam Was Ciągle z telefonu zbieram cenne informacje za które bardzo chciałam Wam wszystkim podziękować. Powiedzcie jakie szansę ma dziecko ur o tym czasie? Moja gin powiedziała że da sobie już teraz mała radę ale tyle się naczytalam że już nie wiem :( Buziaki dla Was i waszych Skarbów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, no coraz więcej gada, ma swój zestaw głosek ;) Staram się go do tego prowokować ;) Do uśmiechu też go muszę prowokować, może ze 3 razy się uśmiechnął od tak sam z siebie :) Także nie martw się jak się już zaczną na dobre świadomie uśmiechać to pewnie nie skończą :D MAMA, to chyba chce nam zagrać na nerwach :p XXX Carolajna, współczuję tego zamieszania, też bym się wkurzyła, masakra jakaś :( Ja poznałam płeć właśnie w 16 tygodniu :) Boski ten koszyk :) XXX Niemądra, zobaczysz, będziesz zadowolona, wg. mnie o niebo lepsze niż te z guziorami :) He he, mówiłam Ci, że trzeba patrzyć na OM, a ja znowu urodziłam wg. terminu z USG :D :D XXX Andziulka, długo Cię trzymali w tym szpitalu. Aż miło pewnie wrócić do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do mam: jak nosicie swoje maluchy, w jakich pozycjach najczęściej? I czy Wasze maluchy mają zawsze zmknięte buziaki jak śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka, też mi się wydaje, że miałoby duże szanse, ale nie myśl o tym tylko zaciskaj nogi :) Musi być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam ten kosz mojżeszowy z mamas papas i w dodatku na płozach więc za kołyskę robi, ma do mnie do Polski dotrzeć w przyszłym tyg. w ogóle to mam 6 tych koszy i się wkurwiam !!bo M się nie kwapi ich pozbyć a pokupowaliśmy je, jak na allegro wyprawki sprzedawaliśmy za starych czasów :o teraz lezą w worach i miejsce gracą :o wrrrr xx majóweczka 34tc to już wszystko dziecko ma i ma 100% szans na przeżycie,jedynie ma delikatny układ pokarmowy i może mieć problemy z kolkami refluksami itd. xx Fij ja juz wole patrzeć na ten termin z OM bo lepiej na psychikę robi :P jeszcze 3 tygodnie do leżakowania :D a za tydzień kończy się skrajne wcześniactwo i odliczamy do 34tc :D uuf a jak patrzeć będę na USG to nie tak wesoło :P Jutro kontrola i ciekawa jestem co mi powie... xx Zabieram się za zakupy na allegro, znalazłam jednego sprzedawcę u którego kupię prawie wszystko i kurier tylko 13zł więc jedna przesyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka mojego Tomka siostrzenica urodziła się 8 tygodni przed terminem więc 32 tydzień. Jest zupełnie zdrowa w inkubatorze była tylko tydzień chyba, a teraz rośnie jak na drożdżach, jak tylko nauczyła się ssać to przestali ją karmić sondą i wyszła do domku, więc jak najbardziej byłoby ok. Ale nie stresuj się na zapas. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij jak spi to zawsze buzka zamknieta... choc wtedy bo jak nie spi to wiecznie otwarta. szo to on sie kur wiecznie nudzi. to co ja mam go kur na diabelski mlyn zabrac by mu dobrze bylo, wrazen nie zabraklo? juz wyje... osz... zdazylam poodkurzac i umyc podloge.... szal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja malego staram sie nosic czesto brzuszkiem w dol i przy okazji mu go masowac. ale np polozna mi mowila by nosic na boku tzn ze on oparty na moim biodrze, ale dla mnie to przeginka bo to trocge poz siedzaca a pozatym chyba jeszcze nie jest na tyle sztywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poniedziałku już niedaleko mam nadzieję że wytrzymamy . Tak daleko zaszłam to muszę dać radę. Mała w 32 tc ważyła już ponad dwa kilo. Leze praktycznie cały czas najgorsze sa dla mnie schody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemądra, 3 tyg. leżenia to jak wieczność nie? :D Ale dasz radę, wszystko dla Leonka :) XXX Keysy, a co z tym rytuałem? A jak go nosisz na rękach to przestaje płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij apropo rytualu to u nas jest tak ze 17-18 zabawa(jesli mozna to tak nazwac) potem cyc ogladamy pierwsza milosc wiadomosci :) :):) o 19-30 kapiel, cyc kolysanka lozeczko. i tu pies pogrzebany bo z tym lozeczkiem roznie bywa. raz zasnie juz 15 po 8 a wczoraj np przed 22... jak juz nadchodzib wieczor to mnie szlak trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mądra Ty również leżąca? Ciągle Leżysz ? Zazdroszczę już Mamusia które mają swoje skarby w łożeczkach :) a mam jeszcze jedno pytanie czy powinnam dostać jeszcze zastrzyk na rozwój płuc cZy po skończonym 34 tc już nie trzeba wiecie może jak to jest? Zapomniałam zapytać moja gin ona mówi że wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy a może on wyczuwa, że jesteś zdenerwowana i dlatego też się denerwuje? Nie wiem czy to może tak działać w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie odkąd leże to dość dużo czytam i to może być prawda że malutki wyczuwa zdenerwowanie i jest niespokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos Ty Fijiji... żaden przytyk :D Po prostu Twój mały to terrorysta :D Ale takie diabełki są słodziutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa dzieki :) no czasmi sie drze jak mu smoczek wypadnie ale ogolnie to grzeczne dziecko :) Carolajna87 ja sie dowiedzialam wlasnie w 16tc :) (nie)mądra* tak jest specjalny woreczk w zestawie _MajóweczkA_a co sie dzieje? sorki ze pytam ale nie jestem na bierzaca z tymi wszystkimi wpisami, Twoja pociecha juz jest duza i ma coraz wieksze szanse, kolezanka urodzila w 35tc i wszystko jest wporzadku :) moj Ksawcio juz reaguje jak ktos do niego mowi i robi jakies miny, wtedy sie smieje :) fijfij nie chce nikomu grac na nerwach, mowie jak to jest u mnie :P ja jak malego nosze to na lezaco, ale w sumie to go rzadko nosze bo jest grzeczny :D czasami go trzymam jedna reka pod pupa i glowke ma na lokciu, prawie jakby siedzial mi na rece hmmmm no nie zauwazylam zeby spal z otwarta buzka _MajóweczkA_ ja mialam zastrzyki na plucka jakos w 27tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się namachałam i ucięło :/ Ok w skrócie : Fijiji... ja podejrzewam,że moja będzie tez diabłem skoro teraz mi daje popalić a mój A. ma ADHD a ja do mało temperamentnych też nie należę więc przyjdę do Ciebie z płaczem po rady :D xxx (nie)mądra jak szukałam tych mosses basketów naczytałam się opinii,że te z Mamas&Papas sa tragiczne... wyginają się, wgniatają i te uszy po kilku chwytach się urywają... :/ No ale zobaczymy... A kupiłaś z materacem ? Ja na razie mam materac a na basket polować będę na carboot a jak nie to od znajomych pożyczę... To u Ciebie ok 2 tyg różnicy z usg i OM ? Obie mamy z OM termin na 4 czerwca :] Ciekawe która urodzi pierwsza :P Daj znac po USG jak waga Leona i wymiary, ciekawa jestem :) xxx Majóweczka a co się u Ciebie dzieje bo nie pamiętam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szyjka i z 4 cm skróciła się w miesiąc do 2.91 i zrobiło się rozwarcie nie wiem jakie duże ale jest :( mała się tak wypycha a jest spora. Biore magnez i No spe jeśli czuje potrzebę nic innego mi nie dała bo powiedziała że później nie dam rady urodzić mam się oszczędzać . A w razie co to mała da sobie już radę nic nie mówiła o tych zastrzykach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka leżymy :D a nawet nie wiem do kiedy podają zastrzyk na rozwój płuc, wiem ze w 31tc i 32tc produkuje sie ten sucośtam żeby się nie zlepiały te pęcherzyki płucne to może do 30tc? xx Fij oj ciągnie się ciągnie najgorsze,że im dłużej leże tym się czuje gorzej a jak wstanę i pochodzę to rewelacyjnie :D ale jest kafeteria hehe :P xx mamuśki gdzie kupowałyście pieluchy tetrowe? może na allegro jakieś? te w sklepach są jakieś przenicowane ...no a na allegro nie widać bo wszystko wygląda super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, czyjeś napewno :D :D Sam lukier :D XXX Keysy, nie wiem już co Ci doradzić... Wiem co przechodzisz, bo miałam to samo gdzieś do 5 tygodnia, a i teraz czasem się zdarza :( A jak zaczyńa płakać to powoli się rozkręca czy odrazu się drze? XXX Majóweczka, ja nie mam zielonego pojęcia... Mój miał 39 tyg. jak się urodził i też mu podawali coś na rozprężenie płuc, bo słabo oczyszczał sobie płuca z wód płodowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×