Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

szoszonowa, kolderki dopiero od 2 dni uzywam a podusie caly czas :) ja pierwszy ciuszek kupilam w 22tc :) ja z M tez placimey rachunki na pol..... a teraz mieszkajac u "tesciowej" daje 300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas nie ma możliwości by jedna osoba utrzymała cały dom z rachunkami, samochodem (dziewczyny z UK wiedzą ile w UK kosztuje insurance) i jeszcze mój A. codziennie dojeżdża do pracy godzinę w tę i z powrotem ... Paliwo więc też idzie. Więc ja rozumiem,że się zrzucamy ... Nigdy wcześniej się nie rozliczaliśmy, wiem,że On płacił dużo więcej ... Nigdy się nie upominał i rozumiem,że teraz sprawa wygląda inaczej i nie ma innej opcji ale moje macierzyńskie też jest śmieszne :] Za zakupy oczywiście i tego typu rzeczy się nie rozliczamy :D Teraz urzdzaliśmy od podstaw dom ...i wiem,że On kupił większość mebli, łóżko itd. , na niektóre się zrzucaliśmy ... ja kupuje dla małej większość itd. ... A co do obowiązków w domu to u Nas też są na równo :P Sprzątamy razem, fakt ja częściej gotuję...własciwie prawie zawsze ale jak On jest w domu to obierze ziemniaki, zrobi surówke :P I zawsze zmywa :P A kochanka teraz ze mnie taka, jak z koziej dupy trąbka :D (nie)mądra wy planujecie legalizować związek ?:> Przyszedł mi laktator z Medeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013 to ja już kurde nie wiem jak z tą podusią....mi położna mówiła,że do roku się nie używa :/ Kołderka też zbędna, dziecko może się udusić... Ehhh...już sama nie wiem czy kupowac... u Nas w sumie będzie lato ... w planach mam prześcieradełko tylko i rożek albo śpiworek na początek ... a jak reszta mam i przyszłych mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 pary leginsów ciążowych, jedne jeansy z pasem, jegginsy ale w nie nie wchodze :D Dobrze,że H&M mi za free wysłał, debile :] i legginsy a'la jeansy :] A ostatnio kupiłam w H&M czadowe leginsy w kwiatki, zwykłe, nie ciążowe, biodrówki...ale ja mam brzuch wysoko więc mogę takie nosić bez problemu tyle,że bez mierzenia wzięłam L, jako,że noszę standardowo M w H&M i mi z dupy lecą :/ Może upiorę i w suszarkę wsadzę na jakiś wyższy tryb to sie zbiegną :D byle by sie rybaczki nie zrobiły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jest ryzyko uduszenia, ale ja malego tak przykrywam ze kolderke ma pod pachami i jestem czujana :) a podusia to taki pacek, ona to w sumie tylko dla ozdoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo no planujemy planujemy tylko kiedy :P ? jakoś nie ma czasu :D widziałam te w kwiatki wczoraj :D fajne ale nie mój styl :P Oj tam, nie wsadzaj jeszcze do suszarki :P może Ci zadek podskoczy jesio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy wspólne pieniążki :) tyle ze ja zarabiam dużo mniej od miska :p zrobiłam pastel z wedzonej makreli bo miałam chęć :D będzie na kanapki na obiad bo nie mam siły robić jakiegoś obiadku :/ słaba jestem po tych lekach ale to podobno normalne na początku ... Niech ktoś naprawi ta tabelke bo wczoraj wpisalsm 29tc a dziś mam 28... A pisze z tel i nie mogę z góry dziękuję :) wiecie ze biore teraz aktualnie 13 tabletek na dobę kosmos normalnie ale Bąbelek najważniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---11--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------16--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------29------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------31---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------30----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----31--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----8 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------6 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------2dni XXXXXXXX już poprawiłam :) matko, brzuch swędzi jak szalony ;d jakby się uprzeć to u mnie już nawet teraz bębenek wystaje, bo noszę dość dopasowane koszulki :) w niedzielę mija 12tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pościeli to ja z racji tego, że na początek będę miała tylko ten koszyk do spania to sobie odpuszczę, do tego tylko jakiś kocyk, albo rożek zamiast kołderki, ale potem w łóżeczku chciałabym mieć normalnie pościel. Pamiętam, że mój braciszek od samego początku spał pod kołderką, a te poduszeczki to faktycznie są takie bardzo cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra te kwiatki to też nie mój styl ale chcę tak cholernie wiosny,że kupiłam:D Zresztą, mam je na sobie na fotkach ostatnich na mailu :] Bardzo niskie są więc się fajnie nosi ... A zadek mam nadzieję,że już nie urośnie :P Niektórzy mówią,że najwięcej się tyje na sam koniec, inni ,że własnie w ogóle... Mi się wydaje,że jak już to się puchnie i dziecko teraz rośnie szybko :P Nie wiem jak Wy ale ja jem dużo mniej teraz bo zwyczajnie nie mieści mi się :P A jak zjem za dużo to oddychać nie mogę :D xxx My wcześniej myśleliśmy o ślubie w maju 2014 ... jak mała jeszcze chodziła nie będzie ale już nie będę karmiła ... Ale jakoś zaprzestaliśmy nad planowaniem :D Nie ma czasu, kasa idzie na co innego... Poza tym trzeba byłoby to już teraz ustawiać, jako,że my na odległość ... UK-> PL .... xxx andziulka007 ...zjadłabym makrele :D Ja dziś chyba pomidorowkę ugotuję.... Tabelka jest naprawiona tylko MoniaZbrzuszkiem wkleiła starą :P Don't worry :P 13 tabsów ?:D O matko... ja biorę 4 i się dziwnie czuje :D Ale racja ... dla bąbelka wszystko! :] andziulka007 własnie, (nie)mądra pytała jak Twoj facet dalej reagował na to,że nie chciałaś w sklepie siedzieć i poszłaś na zwolnienie... Musiał się głupio poczuć jak poszłaś do szpitala.... xxx MoniaZbrzuszkiem jak brzuch swędzi smaruj, smaruj bo ponoć tak odzywają się rozstępy! Jakieś fotki zrób z brzuszkiem i wrzuć na maila ;) xxx Carolajna87 ... ja planuję też ten koszyk mieć i z tym koszykiem wsadzać na początek nawet do łóżeczka , ponoć dziecko czuje się bezpieczniej niż na takiej dużej przestrzeni, jaką jest same w sobie łóżeczko ... Dlatego też się wstrzymam z pościelą:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZvrzuszkiem dziękuję :) ja od 10tc nie dopinalam juz guzika w spodniach :p brzuszek szybko u mnie wyskoczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa mój w piątek jak dostałam te skurcze to był przerażony ... Wylam z bólu i przerażenia a on z panika w oczach pakowal mi torbę do szpitala. Teraz juz do niego dotarło ze to nie zarty. Lepiej późno niż wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak mi sie chce spać, że zaraz zasnę na klawiaturze przed komputerem. Na kawę w ogóle nie mam ochoty, więc nie będę piła. a w drugim trymestrze miałam tryskać energią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna może od jakiegoś 20tc będzie lepiej bynajmiej ja się wtedy zrobiłam mniej senna :D a nie chwalilam się Wam ale mój misiek pierwszy raz w życiu zrobił sam swieconke w sobotę śliczna była jestem z niego dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie da jak sie da? moja siostra planowala slub z holandii, zadzwonili i powiedzieli ze hajtac sie beda, wiec my z mama szukalysmy sali, mama zaklepala msze i znalazla orkiestre mlodzi przesylali pieniadze na zaliczki, przyjechali na swieta i byly oswiadczyny, pozniej pojechali jak byli to siostra wybrala kiecke nauki jakos wczesniej zrobili, dogadali sie z ksiedzem przyjechali na gotowe jak to sie mowi zaproszenia ja pisalam a mama jezdzila i zapraszala w ich imieniu mlody garniak w jeden dzien kupil fryzjerka tez zostala wczesniej zaklepana przyjechali, hajtneli sie i po kilku dniach zno wpojechali do holandii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka mam nadzieję, że będzie w końcu lepiej. W ogóle to powiem Wam, że jak byłam w Anglii to czułam się świetnie, a teraz znów jakby mnie mdli :( Polskie powietrze mi nie służy, albo praca :( Mama coś w tym jest, że jak się chce to się da :) My narazie nie planujemy nic takiego, chociaż wczoraj Tomek cos zaczął gadać, że może ja też chciałabym być (tu podał swoje nazwisko)? I powiem Wam że nie wiedziałam za bardzo co mam powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze chodzi tu o nazwisko? poprostu boi sie ze nie dasz dziecku jego tylko swoje? moj Ksawcio ma moje nazwisko, no bo niby czemu ma miec jego? w koncu nie jestesmy po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski z łóżka :) :( to Ja Was zaskocze długo się staraliśmy o Naszą Niunie No i nie wychodziło :( to w sierpniu dokładnie 23 mój R mi się oświadczył zajęliśmy się przygotowaniami sale szukaliśmy orkiestrę kucharki itd . . Głowa była zajęta czymś innym i BACH będzie Zuza :) :) a uwaga ślub mamy 21 września w tym roku :D zmieniać nie będziemy bo już wszystko załatwione :) i będą dwie imprezy za jednym razem :) ślub i chrzciny :) nie wiem czy podołam i ten Stress :) i jesteśmy razem 8 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M wiele razy wspominalo slubie, ale tylko na tym sie skonczylo.... trzeba pamietac ze to facet, on nie mysli... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013 ...no to da się jeśli ma się taką pomoc, jaką miała Twoja siostra w Tobie i Twojej mamie :] My takowej mieć nie będziemy i nie chcemy :] A samemu na odległość...tym bardziej,że my spodziewamy się dziecka teraz :] I to jest priorytet ... A z takim maluchem też nie będziemy za bardzo mogli latać po sukienkę, gajer, zapraszac ludzi czy na nauki :] Twoja siostra ma szczęście,że ma taką rodzinę :) xxx Mi brzuszek wyskoczył też ok 12tc :] Ale ja dłuuuugo mogłam nosić spodnie normalne...pewnie dlatego,że jest tak wysoko a spodnie biodrówki... xxx Carolajna87 no ale jak tak pytał to chyba jednak chodziło mu o ślub :P No inaczej nie możesz przyjąć przecież Jego nazwiska :P xxx Mama ja własnie się zastanawiam co z nazwiskiem ... (nie)mądra a Ty jak robisz? xxx Majóweczka to super u was się ułożyło z narodzinami i ślubem... :) xxx Właśnie wpadła na kawę kolezanka z pracy :) Pytała kiedy odchodzę bo ponoć składka jakaś na mnie jest w pracy :D Miło:) Śmigam na jakiś shopping, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie jesteśmy nawet zaręczeni, ale nawet jak tylko tak pogada to i tak mi sie robi jakos tak cieplutko i wiem, że mu zależy i, że myśli poważnie :) Może głupia jestem ale tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zareczona ja tez nie jestem i wiem ze sie nie doczekam to taki typ czlowieka poprostu, no mowi sie trudna, beda tzw stara panna, no ale mam dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie najważniejsze ,że jest ta druga połówka a ślub zawsze można wziasc :) Tak patrzę na tabele i się przeraziłam trzecia w kolejce jestem mam nadzieję tylko , że nikogo nie wyprzedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, zawsze marzylam o pieknej bialej sukni, duzym weselu, o cudownych zareczynach, o tym zeby nosic obraczke..... to moje marzenie!!! i co? ma sie nie spelnic bo co? bo ma "muchy w nosie"? po co wogole zaczyna temat slubu (juz od baaaaaaaaaaaardzo dawna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze zawsze mozna wziasc slub, ale kurcze jakbyscie z nim byly w zwiazku to byscie wiedzialy o co mi chodzi!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×