Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Niemądra, co tetrówek to ja myślałam, że wszystko jedno, wszystkie takie same i się zdziwiłam. Kupiłam w 2 czy 3 różnych miejscach i jedne są gówniane, jakieś takie twarde, sztywne, a drugie mięciutkie :O Nie wiem o co chodzi, myślałam że tetra to tetra... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_MajóweczkA_ ja mialam podobnie, mialam 4cm szyjki pozniej 2cm poziej znow 4cm i znow nie cale 2cm, do tego rozwarcie na opuszek i musialm sie oszczedzac i lekarz tez mi smoka wyliczyl bo poczatkiem lutego nawayl mi az 3300g! (jakis 30-31tc) a urodzil sie 3660g. musisz odpoczywac, wiem meczoce sie to staje i nuda ale jak trzeba to trzeba :) bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAAMA, wiem wiem, przecież żartuję ;) A mój nie chce być noszony na leżąco i muszę go nosić z głową na ramieniu :( Mam nadzieję, że nic mu się nie stanie z kręgosłupkiem, staram się być odchylona do tyłu... :O XXX Szoszonowa, a może odziedziczy po Was akurat najlepsze cechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama a miałaś tego jakieś objawy ? Mnie czasem za kłuje w pochwie mówiłam o tym gin to powiedziała że to przez Malutką jak się rusza a ile w tym prawdy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalam ze tetra to tetra a tu zonk.... kupilam kilka w sklepie i sa do dupy!!! masakra jakas! dobrze ze mam pieluchy od kuzynki, te sa super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemądra - tetrowki nie kupuj na allegro :/ Ja kupilam 25 niby ladne HelloKitty po 3zł sztuka abo po 4zł juz niepamietam ale sa takie twarde i cienke ze jak je wypiore to pewnie do niczego sie nie nadadza ;] Kupilam zwykle biale w Smyku i za 10 pieluszek dalam kolo 25zł i sa lepszej jakosci , takie delikatniejsze ale jeszcze nie sa zbyt miekkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mialam, balam sie bo te klucia mnie juz draznily i bolaly, no nie jakos mega ale jednak, zawsze jest ten niepokoj, bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta gratulacje dla kolejnej dzielnej mamusi:) xxx W święta powiedzieliśmy rodzicom, że jesteśmy w ciąży:) byli bardzo szczęśliwi. Moi zostaną pierwszy raz dziadkami. Ze względu, że nie widziałam się z siostrą w święta to napisałam jej smska, że ciocią będzie i wiecie co mi odpisała? ZE WSPÓŁCZUJE I NIE ZAZDROŚCI!!! Szok normalnie, było mi tak cholernie przykro tym bardziej, że to moja jedyna siostra:( ale niech spada!!! Na początku myślałam, że zostanie chrzestną mojego bobasa, ale już mi się odwidziało:) xxx Jak Wasze brzuszki po świętach? Ja to się przejadłam, jeszcze dzisiaj mnie żołądek boli:( cały dzień leże i jeszcze ta zima ciągle sypie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ona no to nie ladnie siostra sie zachowala.... no u mni po swietach ok, mimo iz musialam uwazac co jem, bo cycem karmie :) a u Ciebie ktory juz tydzien? u mnie tez to pierwsze w rodzinie i mama w wieku 45lat babcia zostala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie jestem w 10t2d:) Teściowa wymyśliła, że jak będzie wnuczek to ona kupuję wózek, a jak wnuczka to mój tata także jeden zakup mam już z głowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo to mnie zaskoczyłyście ! Dzieki Allegrowiczka to kupie w smyku :) przynajmniej dotknę i zaoszczędzę na przesyłce xx szoszo ty nie patrzyłas dzisiaj na pampersy ? wydaje mi się ze nie ma takich w UK byłam na stronie angielskiej pampersa i niestety takich brak w ofercie. Ja moses basket M&P mam za piątke nowy własnie na carboot sale :P mam też mothercare :P to może wymienie kosze :D ? powiem Ci,że wszystkie są rozmemłane i im sie uszka skubią i tak się wypychają :P , mam z materacami te kosze. Kurcze nie podam Ci jego wymiarów bo teraz mam wizyty za pół ceny co tydzień -prowizoryczne i nie oglądam go i tez nie robi mi pomiarów. Robi usg dowcipne tylko i łapkę wsadza :o ale za tydzień mam nadzieje będzie normalnie bo to już miesiąc od ostatniego pomiaru. Dziwne jest to że dno macicy mi śmigło do góry bo Leo baaaardzo wysoko już kopie -jak w 36tc :o xx wiecie co sie dowiedziałam ostatnio - podobno szyjka jak się skróci to nie ma opcji żeby się wydłużyła ! nawet jakby mi co chwile luteine dawali i nawet w śpiączkę wprowadzili i spałabym 2 tygodnie bez kiwnięcia palcem, to szyjka się nie wydłuży i to tylko takie gadanie i naciąganie na wizytę :o To że mi lekarz mówi że ma 2,67 potem 2,97 albo 3 to jego błędne pomiary - nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_MajóweczkA_ wiesz co.... nie wiem, ale jak lekarz mnie badal i stwierdzil krotka szyjke to sie pytal czy mnie czasem nic nie bolalo, wiec smiem twierdzic ze tak, to ma zwiazek z szyjka i rozwarciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra* eeee nie prawda, skad takie informacje wyczerpalas? jak lezalam w szpitalu to nie jedna przyszla z ktotka szyjka i wyszla z dlusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byłam w szpitalu to moja szyjka miała 3.56 wyszłam do domu i leżałam bardzo mało chodziłam i po dwóch tyg poszłam na wizytę kontrolna to miała 4 cm i pytam jak to możliwe a ona do mnie że jak dużo się chodzi itd to szyjka podciąga się do góry a po spoczynku wydłuża się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA no widzisz mnie tez się wydłużyła i się cieszyłam .Te info mam od tej mojej ciotki położnej w szpitalu pracowała, sama miała w dwóch ciążach skróconą szyjke :o ona to w ogóle szyjki w sumie nie miała i rodziła w 36tc. jedno i drugie dziecko. I mówie jej że mi się szyjka wydłużyła a ona że co ja za głupoty opowiadam i to co napisałam wyżej :o Może ona z zazdrości/złośliwości to mowila albo nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, moze gdybym sie nie nasluchala i nie nawidziala po szpitalach to bym powiedziala ze cakiem mozliwe, no ale chyba lekarze sie myla w tak wielu przypadkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szo chcesego mojego slodziudkiego diabelka na jeden dzien? fij szeptunka pisala ze jest alarm nr 1,2 i 3 u nas istnieje tylko 3. jak sie rozryczy to nie ma zlituj. chcialam mu puscic ta muzyke co polecilas... nie da rady przekrzyczal ja... ale o dziwo troche spokojnie tez potem polezal... pionowo tez go nosze po jedzeniu... w sumie czesciej pioniowo niz na brzuchu ale tez lubi lezec na moich kolanach brzuchem w dol i patzrec sobie na podloge. a co dzis odjebal... nie wiedzialm czy smiec sie czy plakac. zostawilam go na brzuszku i poszlam wyrzucic pampera. wracam a jemu sie ulalo dosc sporo i wsadzil w to jescze glowe... matko boska co za widok. jeszcze tak niepewnie jak pijany john podniosl glowke spojrzal na mnie a tam cala w serku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tetre kupilam w textil market. chyba tez z 2,5 za szt. w sklepie byla sztywna ale po wypraniu zrobila sie super. ale apropo tetry to ceny sa z kosmosu. ja pamietam jak kupowalismy do siostrzenicy 9 lat temu za 99 gr a kolorowe byly za 2 zeta. a 10 minimum trzeba miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijiji... no dobre cechy pewnie też odziedziczy ale czasem mam wrażenie,że u Nas obojga dominują te złe :D Oboje cholerykami jesteśmy, jak się kłócimy wióry lecą :] No i żadne nie ustąpi :] Zobaczymy ... :D xxx Kurde ja właśnie chcę tetrowe kupić i nie wiem czy czatować gdzieś tu w UK (drogie cholerstwo... widziałam,że w Boots sobie życzą za 3 pieluchy 9 ... Kupiłam 3 takie wielkie (myślałam,że będzie 6 :D) w TKMaxxie za 7 , też bez przesady....) czy poprosić A., aby kupił w PL ... Ale jak same piszecie różnie z nimi bywa... xxx Wiecie co...myślałam,że ciągnący ból i ogólnie brzucha to domena w ciąży i lipa z chodzeniem i tak ma być... a teraz odpoczęłam na urlopie i na zwolnieniu trochę i czuję się genialnie, nic nie boli, chodzę normalnie a nie jak pingwin... Także odpoczynek jak najbardziej pomaga. Leż Majówecza:] I pisz na kafeterii :D Kurde..ja to jestem przygotowana na 4 czerwca a nawet i później na poród a tu czytam,że często się zdarza przed terminem....Mam nadzieję,że mój mały potwór poczeka :D W ogóle czuję,że rośnie z dnia na dzień... bo kopnięcia, mimo łożyska na przedniej ścianie są baaardzo silny i co raz bardziej nieprzyjemne... Oby za duży bąbel nie urósł :] xxx nowa-ona ... luuudzie ... strasznie mi przykro,że Twoja siostra tak zareagowała :/ Jak myślisz, czemu ? Może zazdrosna jest :P Ja pamiętam jak się na moją wkurzyłam jak po USG napisałam,że dziewczynka ... a ona śmiechem żartem napisała,że no trudnooo.... Bo wcześniej katowała,że chce chłopaka :] Ale jej joby dałam:] U mnie tez pierwsze w rodzinie i rodzice pierwszy raz dziadkami zostaną :] Mama powiedziała na nowinę 'Przecież ja za młoda na babcię jestem:D' :D A jest po 50-ątce :D Dla rodziców chyba zawsze będziemy małymi dziećmi :] xxx (nie)mądra ... byłam dziś patrzeć te pampersy i są 2 do wyboru new born/new baby .... jedne od 2kg bodajże do 4kg,a drugie od 3kg do 5kg bodajże... jakoś tak. Nie widziałam innych, tych o których pisałaś... Ale wiem,że ani w Asdzie ani w Bootsie nie widziałam też.... A dziś byłam w Super Drugu i Wilkinsonie. Może rzeczywiście nie ma ? Hmmm... No z tego co czytałam mothercare lepsze te mosses baskety :P Ale to popatrz, który nie zniszczony:) W sumie z tego co kojarzę i tak będziesz miała łóżeczko a ten kosz to na 2 mies. góra służy :) Nowe materace na ebay są za 5 z przesyłką już ;) W 31 tc robi Ci usg dopochwowe ????!!! Myślałam,że już niewskazane ....Ja też mam dno macicy bardzo wysoko :) A Twój mały może po prostu wygimnastykowany i hasa po całym brzuchu, raz nisko, raz wysoko:D (nie)mądra a szyjka tyko skrócona, jak u mnie, czy też miękka i otwarta ? xxx Majóweczka, nie panikuj ! Tylko sobie szkodzisz :/ Dużo z Nas ma skróconą szyjkę i nic się nie dzieje...po prostu odpoczywamy więcej. Mnie też kłuje/piecze czasem coś w środku ... Jesteś w ciązy i to zaawansowanej, cały czas coś się dzieje w środku...Uspokój się bo szkody sobie nerwami narobisz. xxx Keysy,nie dzięki za diabełka :D Wystarczy mi mój, co sieje zamęt w brzuchu w nocy :D Poczekam na swojego :D xxx chyba mnie znienawidzicie niedługo za te posty długaśne :/ mówiłam,że jak będę na wolnym to się mnie nie pozbędziecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka jak dla mnie to Ty przestan się strrsowac ! To jeszcze bardziej szkodzi niż cokolwiek . Moja szyjka w 27tc miała juz 1,5-2cm od 19 marca leże i juz będę tak do końca ciąży .... W piątek wyladowalam w szpitalu ze skurczami biore mocne leki i też nie jestem szczęśliwa wiedząc ze mogę przedwcześnie urodzić ale staram się mieć dobre podejście bo to ważne. Właśnie wróciłam od mojej lekarki i polozna mi mówiła ze cudny termin dla mnie to wytrzymać do 20maja wtedy będzie 36tc a jak bym wytrzymała do końca maja to juz extra. W razie gdyby szyjka nadal się skracala to wtedy podadzą sterydy na rozwiniecie płuc u małego. Następna wizyta 18.04 zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucięło mi znaczek funta... Chodziło mi,że za pieluchy w Bootsie 9funtów, a za 3 pieluchy w TKMaxxie 7funtów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szo co do tej szyjki to bym aż tak nie panikowała ale mam do tego jeszcze rozwarcie :( Ech mam do Was jeszcze jedno pytanie zaobserwowałam u siebie że jak leże na boku i później przekręce się na plecy to brzuszek robi się twardszy czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, normalne :P Ja jak się przekładam z boku na bok to nie dość,że ciągnie i boli to też twardy się robi :] Chillout ;) Walnij sobie kawę inkę i obejrzyj jakiś odmóżdżacz w tv (tj, serial:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×