Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Nowa-ona, wygląda mi to na zazdrość :) A ile siostra ma lat? Ma męża? Może też stara się o dzieck i nie może zajść? Miałam taką sytuację z koleżanką. Na info o ciąży innej koleżanki saziła opryskliwe uwagi za jej plecami i to mnie strasznie zastanawiało dlaczego ona tak jej nie znosi. Jak sama zaszłam w ciążę to wręcz bałam się jej powiedzieć. No a jak sama zaszła to przyznała się, że ma zespół policyst. jajników i starała się od 2. lat. XXX SZoszonowa, no to zapraszam na nauki, bo u nas było podobnie :D XXX Ej, a gdzie się podziewa Yadaeth?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka a nie wypina Ci się mała i dlatego robi się twardy ? cały masz czy tylko w okolicach pępka? ja w ogóle nie mogę leżeć na lewym boku a muszę, młody łapkę wepchał do jakiejś dziury i ruszyć nie chce a to sprawia mi łamiący ból że mi aż łzy lecą, potem jak obracam się na plecy to mi półdupki wystawia w okolicach pępka :D wtedy jest twarde a reszta brzucha miękka. Już w 34 tc jesteś nie panikuj i nie wywołuj wilka tak jak pisze andziulka. My jesteśmy wcześniej od Ciebie i mamy powody do paniki i tego nie robimy bo co to da ? xx szoszonowa tylko w dowcipnym zobaczy jak szyjka wygląda dlatego robi no i dokładny pomiar ma a nie pi razy oko a to sporo daje :D szyjka skrócona i cholernie miękka rozwarta od wewnątrz przez co zapadać się może pęcherz płodowy aż w końcu może pęknąć i będzie dupa zbita... No to nie mają tych pieluch :o jednak, no nic kupie na allegro . A pampers to w ogóle jaki kraj produkuje? Niemcy czy inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mądra 34 zacznę w poniedziałek(mam taka nadzieję :P) co do wypinania to też górka mi się nad pępkiem często robi i ogólnie lewą stronę mam twardszą a prawa miękka i mam tak jak Ty jak się położe na bok i mała zaczyna mi rączki gdzies w boki vpychać to nic tylko płakać. I bardzo lubi (tak myślę)banany bo ostro po nich szaleje :D wiecie co jest najgorsze jeszcze w tym miesiącu czeka mnie Nas przeprowadzka i nie wiem czy zostawić wszystko na głowę R czy jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka! Wiemy :D I skromne :D xxx Fijiji... jakie nauki ?:D Związkowe ?:D Jak u Was w ogóle po urodzeniu Alana ? Kryzys jakiś czy słodko do porzygu ?:D xxx (nie)mądra to u Ciebie nieciekawie z szyjką :/ U mnie tylko skrócona ale powiedział,że twarda i szczelnie zamknięta ... Ja dziś w sumie pierwszy raz widziałam jak mała się wypięła w nocy ... koło pępka własnie był taki wzgórek twardy ;) Pogłasiałam po plecach albo pupalu i uciekła :D Ja mam przez to łożysko z przodu opóźnione wszystko to, co Wy odczuwacie od dawna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka zostaw przeprowadzkę... Jak coś drobne porządki rób...U mnie była w 27tc i potem źle się czułam przez kilka tygodni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie jesteśmy u moich rodziców mam bardzo dobrze bo cały dzień nic nie muszę robić tylko albo AŻ leżeć mama wszystko robi obiad sprząta itd i najchętniej bym została tutaj aż do porodu ale wiem że później z Malutką będzie jeszcze gorzej pogodzić przeprowadzkę a niestety MUSIMY :( Nie mądra a Ty też masz jakieś rozwarcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka ja mam od wewnątrz otwartą szyjkę z zewnątrz jak włożył wziernik to zamknięta a jak zrobił usg to saprajs... xx mam kolejne pytanie do mamusiek karmiących :D jak to jest z piersiami - miseczka i obwód po porodzie? na chwilę obecną to że już w obwodzie 70 mam problem to nic, ale z miseczki E mi cycki wyskakują :o czy po porodzie one jeszcze urosną czy się zmniejszą? bo nie wiem czy i jaki stanik dokupić :o xx kupiłam rożek za 15 zł na allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mądra rożek ma może twój kokardę sprzodu? Ja też kupiłam za 15 zł :) wzięłam dwa :) praktycznie wszystko kupiliśmy na allegro zostały tylko rzeczy do szpitala majtki podkłady itd może dacie namiary na jakiegoś sprzedającego co można wszystko za jednym zamachem zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra w tym roku będzie miała 30lat. Mężatką jest od 4lat. Ona od zawsze była inna:( tzn jet naturą samotnika mało uczuciowa i wylewna. W ogóle w szoku byliśmy, że za mąż wyszła:) bo zawsze mówiła, że będzie sama i tak samo z dzieckiem też od zawsze mówiła, że nie chce mieć:( przykre to jak dla mnie ale to jej decyzja i ja tak samo rodzice zaakceptowali jej wybór i nikt nie pyta nie naciska .... skoro jest szczęśliwa to niech tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka kupiłam rożek za 6 funtów z przesyłką:) Pewnie z PL :D xxx Ale jestem wkurzona... A. chodzi w tym tygodniu na ranną zmianę... wychodzi z domu o 5:00 i powinien być o 15:00. Ale jako,że koleś z drugiej zmiany od miesiąc na zwolnieniu to może posiedzieć dłużej ... Spoko... tylko,że dalej jest w pracy (a dojazd godzinę) więc będzie pewnie ok 19:00 ... zje i pójdzie spać... Wszystko ok... pieniądze są Nam potrzebne ale On leci w pt do PL na prawie 2 tyg. a ja zostaję tutaj!!! Więc ta teraz zarobiona kasa pójdzie pewnie na urlop w PL ... I zamiast spędzić teraz chwilę ze mną to siedzi w pracy ... zajebiście :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski a Wy gdzie :) szoszonowa mąż wrócił w końcu? Powiedz mu że ostatnie dni przed jego wyjazdem byś chciała z Nim spędzić a nie on cały dzień w pracy i jeszcze dodatkowo dłużej siedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka mój nie ma kokardy :P i jest z częstochowy ;) http://allegro.pl/edisa-rozek-bawelniany-becik-promocja-i3117407333.html czerwone paski :D ja wyprawkę do szpitala kupiłam u użytkownika wasal83 bo ma chyba wszystko co potrzebuje :) i w fajnej cenie http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5778854 xx i kolejne pytanie do mamuś - chodzi o higienę noworodka - trzeba brać szampon mydełko itp do szpitala i dziecko kąpie się w swoich czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, no na nauki co robić jak Ci się urodzi taki diabełek jak mój, bo piszesz, że macie trudne charaktery ;) Ale oczywiście to żart, bo żebym ja jeszcze wiedziała ;) U nas kryzysu nie ma, ale M. wkurza mnie czasem swoją bezmyślnością i olewczością. Nie wystarczy, że powiem żeby włączył farelkę w łazience żeby się nagrzała na kąpiel małego, muszę mu jeszcze powiedzieć żeby drzwi od łazienki zamknął co jest oczywiste! Wykonuje bezmyślnie moje polecenia (bo oczywiście sam na to nie wpadnie), bo śpieszy się do komputera, ps3 itd. Oszsz, jak mnie to wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka to nie mąż :D Chłopak :D Wrócił, wrócił... On twierdzi,że nast tydz. ma wolne więc teraz chce więcej popracować :/ xxx (nie)mądra nie wiem jak w PL, w Uk nie bierze się kosmetyków dla dziecka bo go tam nie myją/nie myjesz... xxx Aaa...takie nauki:D No pewnie się zgłoszę Fiji... piszesz,że Twój ostatnio w aniołka się zamienia więc chyba się znasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuszek ma 103-104cm :D a przytylam przez 2tyg pół kilo to chyba mało? Kurcze laski wy juz tyle rzeczy macie a ja w polu ... Ehhh trzeba będzie się wziasc cały czas twierdzilam ze mam dużo czasu a tu mnie wszyscy nastawiaja na wcześniejszy poród... Dostałam dzisiaj książeczki,próbki,kupony zniżkowe od poloznej trzeba się podszkolic jeszcze :) aaa byłam wczoraj na mailu Mooniaa i Szoszonowa śliczne brzuszki :) MAMA super pokoik :) u mnie takie makarony w oknie by nie przeszły kotka miała by mega zabawkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemądra, na początku, gdzieś między 3 a 6 dniem o porodzie jest nawał mleka i cycki się bardzo powiększają i waźą chyba ze 100 kilo, ale jak Ci się potem laktacja unormuje to pewnie wrócą do rozmiaru jaki miałaś w ciąży, albo urosną z pół rozmiaru, przynajmniej u mnie tak jest. Czasem jak wydłużam odstęp między karmieniami, to trochę rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij nie zmienilam plastrow ja je raz naklejam raz nie i juz wiecej nie mam wiec nie najkleje ale dzis sie dobrze czuje... co za gowno. nie polecam! a jesli chodzi o bledy ortograficzne to czasami palce pisza szybciej niz oczy czytaja albo klikaja to do czego przyzwyczajone i w sumie ja na forum nie patrze ba bledy. Mi tez sie zdarza napisac cos co widze dopiero jak wysle X szoszonowa szeptunka sie nudzila piszac ta ksiazke ... dziala mi na nerwy ;D x hinski turysta gratulacje. cholera kto by pomyslal, ze czeka Cie cesarka... x jak komus nie odpisalam jeszcze to sie nie unosic bo nie przeczytalam nawet polowy tego co naklepalyscie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemądra, u mnie w szpitalu nikt nie kąpał noworodków, chyba tylko raz po porodzie :) XXX NOwa-ona, to może coś jest na rzeczy. Może to jej postawa obronna... Może nie chce żeby kazdy jej wsółczuł, że im się nie udaje czy coś, skoro mówisz, że mało wylewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Fij dzięki to wiem że musze sobie chyba wiekszy cyckonosz kupić do szpitala :P a potem zostanę może przy tych co mam . xx majóweczka jak kupisz więcej rzeczy to weź opcję kuriera bo nie ma limitu ile rzeczy ma wejść no i jedna przesyłka i szybko ;) xx kupiłam te pampersy premium care 2-5kg otworzyłam i jestem mega zadowolona z zakupu - zajebiste !zobaczymy w praktyce :P już wyobraziłam sobie dupcie Leona w tym :P w smyku kupiłam tetry, cholera drogie to 20szt 50zł :o W realu była do dzisiaj promocja chusteczek huggis za 6 opakowań 25 zł - nie zalapałam sie :( baba mi sprzed nosa ostatnie ściągła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetykow do kapieli dla dziecka nie trzeba bo one myja dzieci co do cycow to ja kupilam 2 staniki w roznych rozmiarach, na poczatku zalowalam ze nie kupilam tych mniejszych a teraz zaluje ze nie kupilam tych wiekszych, z tego mniejszego cyce mi wypadaja doslownie ii musze kuppic jeszcze przynajmniej jeden duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra termometry mam 3 z Aventu, w komplecie...jakiś jeden w smoczku, drugi zwykły i trzeci jakiś tam. Szczoteczkę do czesania i grzebyczek kupiłam w PL, nożyczki i obcinaczkę też :] Fajny ten zestawik ale drogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×