Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Witajcie przyszłe mamy i staraczki!!! Mam 26 lat. Postanowiłam się do Was przyłączyć z tego względu, że również chciałabym zacząć starać się o dzidziusia Ostatnią tabletkę wzięłam 26 marca i teraz z dniem dzisiejszym odstawiłam tabsy. Jak myślicie stanie się coś jeśli teraz już zaczniemy starać się o maleństwo? Tabletki brałam prawie 7 lat z jedną przerwą. Doradźcie mi proszę Drogie Panie Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa ja sie boje tym obcinaczem obcinac. nozyczki wydaja mi sie bezpieczniejsze... raz obcinaczek obcielam jej kawalek skory tez... na szczescie nie do krwi. a nozyczki blokuja ze nawet za daleko nie obetniesz. nie wiem, moze tylko ja uwazam nozyczki za lepsze ;) a termometr mam w smoczku i dwa normalne. w smoczku ciezko jest zmusic ja jak drze jape zeby go ssala, najlepszy to bezdotykowy, na glowke pasek albo pod pache bo dziecko male rzadko kiedy rozchyla rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha a powiedz mi czy ta grucha jest odkręcana czy jak ? a szczotka miękka?:D termometr fajny?:P M kupił na ebay za 11ł :o nożyczki i szczotke już mam brak termometra ale chciałam ten do ucha no bo gdzie niemowle bedzie trzymać pod pachą taki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa z czego kupujesz bielizne? ja zawsze lubilam la senze a nie wiem czy bylas tam jakos na czasie? wszystko jest pomaranczowe rozowe albo niebieskie z wiejskimi ala primark blyszczacymi nićmi... ann summers robi tez piekne jak la senza niegdys ale jakos super bolesne jest dac 14 funa za gacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha ja sama na sobie nigdy nie używałam obcinaczek :D nie umiem :D ale były teraz w zestawie z nożyczkami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha sie wlasnie nie otwiera.. przynajmniej ja nie moge. ma duza dziure co nie jest dobre bo glut sie nie zawsze chce przyssac ;D szczotka jest mieciutka- polecam a termometr pod pache jak najbardziej ;) zdziwisz sie jak maluchy dobrze go sciskaja. jak bylam w ciazy to myslalam ze ten w smoczku sie sprawdzi a tu niespodzianka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha u mnie tu na wichurze nie ma żadnego typowego sklepu z bielizną więc zaopatrzam się wszędzie... najcześciej Primark ... uważam,że bieliznę mają znośną ... chodzi mi majty bo staniki są tragiczne ... W PL kupowałam w La Senza...nawet nie wiedziałam,że tu też jest :] 14f. za majty bym nie dała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te z Primarka zawsze kupuję stringi takie jjakby koronkowo-siateczkowe... sa naprawdę ok i nie wpijają się w biodra :] Nawet teraz jak mam mega poduszki:D wygodne są :] tych z oczojebnymi napisami na tylku nie kupuję :D sa też bawełniane figi albo biodrówki pakowane po 4 po jakieś 4-5f. naprawdę ok jakościowo tylko te rozmiary ... wzięłam teraz do szpitala 14-16 to moge tym kurze powycierać bo takie wielkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra patyczki "do uszu" czasami lepiej zalatwiaja sprawe gluta w nosie niz ta grucha... poza tym patyczki "do uszu" uzywam nawet do czyszczenia jej kobiecych czesci ciala (szoszonowa masz corke w drodze). niby nie powinno sie czyscic miedzy wargami sromowymi no ale stwierdzilam, ze za przeproszeniem osranej jej nie zostawie! moim zdaniem nie nalezy czyscic takiego bialego nalotu, ktory jest tam zawsze do czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa mi primark nei podchodzi bo ja sie zle czuje jak nie mam na sobie kurewskiej bielizny. lubie takie o: http://www.annsummers.com/p/antoinette-padded-balconette-bra/01brboas1120009 http://www.annsummers.com/p/leila-cream/black-suspender-brief/01btbfas1185111 swoja droga chris powinien za mna na kolanach chodzic a on nic ;] co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---10--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------15--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------29------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------31---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------30----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----31--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia---4mce 3tyg MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----8 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------6 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------2dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam one born every minute i zastanawiam sie szoszonowa czy zastanawialas sie nad znieczuleniem? bo z tego co widze w polsce nikt nie bierze bo pewnie drogie jak cholera a chcialabym poczytac o porodzie ze znieczuleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie czyścimy pomiędzy wargami sromowymi ?:> anetucha ja w takich majtach teraz czułabym się jak baleron w tych sznurkach :D ale te stringi koronkowe sa naprawdę ok:) https://www.google.pl/search?hl=pl&q=stringi+koronkowe+primark&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.44770516,bs.1,d.d2k&biw=1024&bih=466&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=0ZdcUYjKDMGn0QX8wYHYAQ#imgrc=m49iSDEaqXBgrM%3A%3BtfCqXYXK1WdOAM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg.szafa.pl%252Fubrania%252F0%252F011069390%252F1342354455%252Flososiowe-stringi-z-czarna-koronka.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fszafa.pl%252Fc11069390-lososiowe-stringi-z-czarna-koronka.html%3B590%3B602 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---10--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------15--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------29------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------31---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------30----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----31--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----8 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------6 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------2dni andziulka przypomnialas mi, ze dzis Amela 5 miesiecy skonczyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w portsmouth outlet CK i tam kupuje bielizne jest suuuper i tanio, czasem coś w TK MAxx upoluje jakieś gatki czy coś. Kurcze to w sumie ten komplet jest mi zbędny z TT :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zły link....16 rząd od góry... niebieskie na samym koncu :] albo 17 też na samym koncu:] ładnie wyglądają :] Ide na Lostów i spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czmeu nie czyscimy, zeby jakiegos syfa nie zlapala bo to maz ochronna. a co do gaci to w ciazy w sumie nosilam pantalony po babce i zero strongow bo mi bylo niewygodnie ;D ide spac laski ! ;)) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie rzucam focha jak stąd do USA :-P:-P:-P Dlaczegóż to nie doczekałam się zmiany w tabeleczce??!! hymmm... :-P:-P:-P X Dziewczyny palą mnie żyły w lewej nodze:'(:'(:'( i są coraz bliżej skóry i jak tak dalej będzie to mi wskoczą żylaki :'(:'( a najgorsze jest to że nabawiłam się drugiego hamoroida :'( kurde ciąża to dla mojego organizmu za wiele :'(:'( X Judyta ja osobiście bym odczekała rok od odstawienia tabletek, a to dla tego, że bardzo ostatnio jest głośno o dzieciach, które rodzą się z wadami genetycznmi bądź wodogłowiem, w najlepszym przypadku zdrowe bliźniaki, właśnie w skutek zbyt krótkiego dostępu od zaprzestania ich brania.... Choć to nie reguła, bo znam i takie osoby, że po mimo brania wpadli i dziecko jest zdrowe.... Wybór należy do Ciebie .. X Anetucha normalnie uduszę!!! Na początku jak do Was się dołączyłam wrzuciłas, że masz termometr w smoczku i ja tak intensywne go zaczęłam szukać, aż znalazłam z wielką dumą na gębie, a Ty teraz piszesz, że to dziadostwo... Złamałam się :-( A powiedz mi czy Ty go wyparzalas przed pierwszym użyciem? Bo ja się boję że go zepsuje. X No właśnie gdzie Yadaeth?? Wsiorbało ją już jakichś czas temu... Kurcze wydaje mi się że coś się stało... A może urodziła? X Kurde ja przez ten remont i tą przeprowadzkę za dwa tygodnie to jestem w tyle z zakupami przeszło dwa miesiące.... Na wyprawke mało co mam :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia bo ja bylam zachwycona tym smokiem ale ona teraz go w ogole ssac nie chce! w ogole gardzi smoczkami. o co jeszcze pytalas? a.. wyparzalam go zanurzajac tylko ta gumowa czesc we wrzatku na kilka sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, ale chodzi Ci o znieczulenie przy porodzie? ZZO? Jak tak to ja miałam ,przecież 100 razy mówiłam, że nie ma bata, żebym nie miała znieczulenia i że jak 1-szy skurcz poczuję to już będę na porodówce, żeby nie przegapić :D Po czym jak umierałam na porodówce od 23:00 tak dostałam ZZO o 7:00 rano! ;) XXX Judytka, ja brałam tabletki ze 100 lat temu a i już ze 100 lat nie biorę także nie pomogę :) U nas niestety nie ma żadnych staraczek, wszystkie zaawansowane ;) Ale oczywiście jeśli masz ochotę to zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa, no co Ty narzekasz, mówią przecież źe ciąża to fizjologia :D ;) XXX Co do tabelki to miałam Ci zmienić, ale jak zaczęłam Was czytać to mi się na koniec popierdzieliło i już nie wiedziałam kto to pisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jejus jak to fajnie obudzić się.w swoim domku :) mały stenskniony był za tata to obudził się razem z nim na budzik :D Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tylko ja##
Częć dziewczyny, jestem pierwszy raz na tym forum. jestem w 12 tc i jest to pierwsza ciąża. Siedze właśnie w domu i klikam w co popadnie. Niestety się rozchorowałam i muszę brać antybiotyk i bardzo się boje że to zaszkodzi maluchowi. Niech mnie ktoś pocieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Anetucha w Polsce ZZO nie jest płatne dodatkowo z tego co ja wiem, ale nie we wszystkich szpitalach można je dostać, w Gdańsku np. tylko w jednym na 90% w drugim tylko jak będzie anestezjolog i wczesniej sie z nim spotkasz i wyrazi zgodę, a w trzecim nie ma w ogóle :( Więc mam nadzieję, że jak ja będę rodzić to nie będzie przepełniony szpital i dostanę znieczulenie :) Też już bym chętnie zaczęła kupować wyprawkę jak tak czytam Wasze wpisy, ale jeszcze za wcześnie i nie będę miała gdzie tego wszytskiego trzymać ;) FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---10--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------16--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------29------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------31---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------30----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----31--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----8 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------6 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------2dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×