Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Ja wiem ze juz o tym pisalyscie ale nie mogę znaleźć :) Fijfij,MAMA,Keysy,HinskiTurysta co stosujecie do kąpieli i do pupki dla swoich maluchów? Muszę coś kupić a w sumie mam tylko polecny Oilatum i nie wiem czy kupić to czy cos innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kapieli nic, mylam tylko mydelkiem, nacieralam oliwka bambino i tyle, teraz kapie w NIVEA baby plyn do kapieli i nacieram NIVEA baby balsam do ciala bo ma bardzo sucha skore, po tych kosmetykach jest o niebo lepiej, tak ze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka007 fajny dzień :] Ja sprzątałam, potem drzemka a potem wpadły koleżanki na kawę:]Własnie pisał do mnie A. że u Niego w domu zachorowali na ospę... Ja ospy nie przechodziłam... Jesli Adrian nie złapie to raczej nie ma mozliwości bym ja się zaraziła? Zreszta... On już chorował ... xxx Wiecie co ...moja mała za przeproszeniem dostała jakiegos pierdlca...nie mam spokoju... w brzuchu cały czas armagedon... I tak przemyślałam sobie i to tak jest po tej szczepionce na koklusz... xxx andziulka007 ja mam oilatum i hipp a na pupę sudocreme i bepanthen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo to też miły dzionek :) wiesz co może tą ospę przenieść na ubraniu... i nie jest powiedziane że raz się ją przechodzi ... znajoma jak zaraziła się drugi raz od swojego synka o czy mnie wiedziała bo nic jej nie wyskoczyło na skórze tylko zaatakowało mózg i dostała udaru w wieku 22 lat masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to mnie nastraszyłaś trochę... Ale napisałam sms'a do mamy (jest pielęgniarką) i napisała,że ospą zaraża się w okresie wylęgania a Oni są już chorzy więc nie powinnam się zarazić ... Mam nadzieję :/ Moja tak szaleje ,że już nie mogę... No ale może w nocy będę miała spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja też niedzielę zaliczam do udanych :) Najpierw pojechaliśmy oglądać kanapy, bo się przymierzamy do wymiany :) Potem poszłismy na obiad i spacer, a potem jeszcze pojechaliśmy do znajomych na kawę i ciacho :) A dzisiaj powrót do rzeczywistości i siedzę w pracy :/ Jak tak czytam te wasze wpisy o ruszających sie brzuszkach to tez już bym chciała. Na razie to tylko widziałam jak moja dzidzia hasa w brzuchu :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pupy sudopanten nie zapomnialam, odchodzalam sie wtedy, chodzilam na silownie i bralam rozne specyfiki ktore obizyly skutecznosc tabletek anty, po za tym mimo iz bralam tabsy to okres mi sie rozregulowal w wtedy co mialam 7 dni przerwy na okres to ja mialam dni plode, a na opakowaniu pisalo ze w przerwie 7 dni mozna sie kochac, wiec tak powstal Ksawery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carololajna juz nie dlugo i Ty poczujesz pierwsze ruchy swojego skarba :) ja pierwsze poczułam w 16tc ale normalnie to koło 20 powinna czuć pierworodka :D ja to spanikowana lekarki się pytałam czy ze mna wszystko ok :p ale stwierdzila ze zdaza się ze czują tak wcześnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, że juz niedługo :) Nawet lekarz ostatnio mówił, że trzeba się uzbroić w cierpliwość :) Mama a jak tebletki Cię zawiodły to co teraz masz w planach (przepraszam za wścibstwo) ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie może być ;) Czemu nie ;) Tak pytam, bo myślałam, że masz jakis paln :) Moniazbrzuszkiem a co to za legginsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---13--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------17--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------30------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------32---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------32----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----32--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------35-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----10 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś takie grubsze , niezbyt obcisłe i ta gumka taka baaaaaaardzo rozciągliwa jak na moje oko :) 2-pak za 34,90 :) bardzo wygodne i o dziwo czuję się w nich tak komfortowo jak w spodniach :) nareszcie skończy się pijący guzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć w ta piękna słoneczną pogodę :) Dzisiaj zaczynamy 35 tc :) a co za tym idzie 9 miesiąc jutro :) wczoraj cały dzień robiliśmy przemeblowanie w pokoju No i jest o niebo lepiej teraz zostało tylko umycie okna bo wygląda okropnie i powieszenie nowej firany ale Kurde cykam się żeby wstać i myć je :/ jutro R ma wolne to może Go namówie a jak tutaj dzisiaj spokojnie chyba korzystacie z pięknej pogody? Ja noc jak zwykle kiepska spać poszłam po 3 a od 7 nie spie mała nie dała ale Pewnie jeszcze chwilę i będzin drzemka :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinski aj na kolki pilam jeszcze kminek. ryzeczke parzylam w szklance wrzatku. po oslodzeniu nawet smacznyi to bardzo pomagalo. do kapieli creme de farme z brico. ale na pocz to co mialam w probkach te oilatumy. teraz by uzyskac podobny efekt daje do kapieli kilka kropel oliwki. na poczatku od glowy do stopek smarowalam oliwka bambino teraz buzka cialko nivea baby balsam a glowka oliwka. ale mysle ze jak masz oilatum to ci starczy na ochocho i jeszcze dluzej wiec nie musisz nic narazie dokupowac. aha a buzka to myta w mineralnej wodzie podgrzanej. najlepiej sie sprawdzilo o przegotowana nie dawala rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszle matki ale wiecie Ze kiedys nasza cierpliwosc sie skoczy z tym wypisywaniem kosmetykow :) a do dupki penaten zasypka z belli czasem (to uwielia przemo jak przewja przy okazji cale lozeczko wkolo zapudrowane:) ) a teraz ziajka baza do ochrony podpieluszkowej. duza tania ok 7 zeta i wydajna a super efekt. zreszta eryk jeszcz nie mial zdnych odparzen wiec nie za kazdym razem mu smaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam o anty bo ja biore teraz cerazette i kuzwa alo ma okres alo takie mega plamienie. niby tak sie moze dziac ale po co mi taka antykoncepja jak i tak sie kochac nie mozna bo leci. myslalam ze odpoczne od podpasek troche a tu dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy nie strasz ;) Na pewno jeszcze troszkę tej cierpliwości macie. A powiedz mi jeszcze tą ziajke na dupkę mozna stosować od urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---13--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------17--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------30------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------32---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------33----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----33--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------35-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----10 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------1tydz xxx Moonia zmieniłam i Tobie bo coś Cię nie ma ostatnio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem ja pierwsze ruchy poczułam dopiero ok 22tc ... Już panikowałam :P Ale mój prywatny lekarz andziulka007 oszacował,że pewnie mam łożysko na przedniej ścianie brzucha i ... drugi lekarz , państwowy :D potwierdził :] W ogóle jak pierwszy raz poczułam te ruchy to nie wiedziałam czy to na pewno to ... jakby ktoś bąki w brzuchu puszczał albo jakby Ci balon pękał :P Teraz są to oczywiście oczywiste kopniaki małych stópek :D xxx Mama2013...niezły numer z tymi tabletkami! Ja brałam tabletki dluższy czas, potem odstawiłam , spadło mi momentalnie 5kg :D Potem, jakiś rok później zaszłam w ciążę(dalej nie wiem jak:D) ...a na pierwszym usg się okazało,że mam ogromniasty torbiel na jajniku prawdopodobnie przez te tabsy, a raczej och odstawienie i będzie cały jajnik do usunięcia! Ale ciąża uratowała i jajnik (bo hormony spowodowały, że się prawie w całości wchłonął) no i wiadomo...potem szanse z 1 jajnikiem na zajście w ciążę oczywiście są,ale już mniejsze :] Nigdy więcej tabsów! :] Powoli zaczynam się zastanawiać czego będziemy używać po ...bo podobno łatwo zajść w drugą ciążę od razu po pierwszej :P A ja na razie podziękuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×