Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Aaa Amelka robila mi kupu min.10 razy dziennie przed dwa dni :/ a dawalam jej Bebilon taki zolty na kolki, potem kupilam zielony "Najlepsze jest mleko matki" i odrazu kupki ustaly wczoraj byly 3 dzis jeszcze wcale... Staralam sie jej nie smarowac buzki niczym ale teraz bardziej martwi mnie ta pupcia bo moge sie tylko domyslac jaki bedzie to bol jesli odparzenie sie powiekszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka kazda dziura sie zrasta. jak zeba wyrwalam tez myslalam, ze bede codziennie do konca zycia wydlubywac jedzenie a juz jest super mala ;) nie ma dziury. jak byla dziura to sie zrosnie ale zotanie blizna a tamk ci chyba nie zalezy? ;) banany utwardzaja ale cholera ani jej nie dasz ani sama nie zjesz bo nie karmisz :/ hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetuchna moze faktycznie masz racje i te krostki to od tych czestych kup, moze teraz jak robi ich mniej zacznie sie goic. Nie jest ich duzo no ale jednak... Pocieszylas mnie ze dziura sie zagoi ;D Wole miec blizne bo z tym da sie zyc ale gdyby miala zostac dziura to niewiem co by bylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka shit, wracaj szybko do zdrowia! Straszne to wszystko :/ A jaką oliwką smarowałaś małą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amela ryczala, chris przyszedl do domu i zaczal przed nia tanczyc i zadna poza sie nie podobala dopoki nie zrobil takiego ruchu jak sie insynuuje seks :p walnela taki usmiech i zaczela szybko przebierac nogami, ze az pomyslelismy, ze wie o co chodzi haha :D a chris jeszcze na to : no tak, jestes taka jak matka ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, padam na gębe... Zamówiłam na dziś w pewnej hurtowni płytki, które nie dojechały, tzn. nawet nie wyjechały, żeby dojechać:P Dlatego wzięłam się w garść i od godz 9:30 kupowaliśmy rzeczy które były na dziś zaplanowane, ale oczywiście paneli do sypialni nie było, to po co ta atrapa ja się pytam? (Kiedy będą dostępne? Nie wiadomo czy w ogóle będą, bo je raczej producent chce wycofac z produkcji.. Wrrr) Powrót do domu z zakupami o 12:30 szybki obiad i szybciorem odwiozłam męża do pracy i mówię pojeżdżę i poszukam płytek, bo przecież kupić muszę, jutro muszą być zakładane, a z racji Święta sklepy pozamykane... Dziewczyny nie było nic... Kompletnie nic.. Szwagier stwierdził, że położy najpierw na podłogę, a po te na ścianę to z Marcinem pojadę 2 maja, bo są sklepy pootwierane... Jakąś godzinę temu ledwo wróciłam do domu i stwierdzam, że jestem tak padnięta, dupa boli, krzyż boli, brzuch boli o nogach nie wspomnę... I chyba będę musiała się kimnąć, bo nie daje rady... Szkoda, że nie wymyślili takich pojazdów dla kobiet w ciąży, którym można do sklepu wjechać i się siedzi, typu skuterek, ale by mi to życie uratowało... Dziś autentycznie myślałam, że mały wyskoczy... Takie kłucia czułam...Aleeee trzyma fason ;) jeszcze siedzi :D x Szoszo byłą taka jakaś pomarańczka i oczywiście zaczeła swoje wywody na temat rozrodowych macior... Dlatego trzebabyło ją usunąć no bo po co miało nam skunksem walić... X A propo arbuza, będę świnia i powiem Wam, że chodził za mną już jakieś 3 mce, a żebyliśmy na zakupach w Kauflandzie to jak go zobaczyłam to nie mogłam się oprzeć, kupiliśmy kilogram i jak się dopadłam to z bólem zostawiłam taki mały kawałek dla Marcina... :( Truskawki też były w promocji, 2.99 za pół kg... Szoszo to jedz póki możesz... Ja staram się wciskać do obrzygania, żeby mi smutno nie było jak urodzę;) X Ja pierwsze co poczułam to takie mizianie jakby piórkiem od środka ;) X Anetucha rozwaliło mnie Twoje niah niah :D:d:D:DD:D X Andziulka świetne zdjęcie ;) X Eryk czadowy, mega duży mężczyzna ;D ale bodziaki ma świetne :D Ja jak byłam z siostrzenicą męża na szperaniu cudaśnych bodziaków to pokazała mi z tekstem "Kocham swojego tatusia"A ja na to.. eeeee.... I mówię do niej poszperaj głębiej bo lepiej by brzmiało "kocham swoją mamusię":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---15--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------19--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------32------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------35----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----35--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------37-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery----11 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------10 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------3tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczynki :) Allegrowiczka sesji nie robiliśmy tylko nam pani fotograf jedno strzeliła gratis :) sesje chcieliśmy ale za dużo wydatków teraz jest i jeszcze mamy komunie mojego braciszka w maju :) anetucha co do refluksu to współczuje Amelce ja też kiedyś miałam przejebane a jeszcze u takiego dzidziusia brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny u nas sie wszystko ulozylo, P mnie przeprosil (chyba 2 raz w zyciu) i zabral nas do Parku Miłosci hehe brzmi to strasznie tandetnie ale ładnie tam byloo :). xxx allegrowiczka mojemu tez takie krostki na tylku powychodzily ale to wlasnie tak jak anetucha mowi od czestych kup, u nas te kupy byly bardzo czeste po tym nieszczesnym koprze teraz sie unormowalo i krostki znikaja. co do bambino, Piotra uczyla posmarowalam mu kremem buzke i wyszly mu czerwone kropki. Ja uzywam oliwki z hipp na zmiane z j&j kojaca na noc:). wspolczuje Ci tego bolu. Szerze jak pomysle o bolu przed a szczegolnie po cieciu to wiem ze Piotrus bedzie jedynakiem. :P xxx zaraz obejrze te wasze foteczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo no u kolezanki zaszalalam. wypilam 1.5 piwa i o polnocy juz spalam haha :D X hinduski czemu Ty tak twardo na niego Piotr mowisz :D X Monia w anglii sa te skutery, mozna sobie wypozyczyc, zeby pojezdzic po tesco ale za duzo dup sie na to pcha wiec nigdy nie korzystalam, ale pomysl dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka słodziutka ta Twoja Amelka, a jaka grubiutka :) xxx Eryczek słodziutki, jaki juz duzy chlopak :). xxx Jejku ale fajne macie te brzuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 ja po wczorajszym dniu w pracy dziś zdycham ... ledwo chodzę ... I mam ciągle mokre majty, też tak macie?:> Miałyście?? No pojadłabym truskawki z chęcią ale raz jak kupiłam w Asdzie to w ogóle bez smaku były ...a jakie piękne i wielkie :]Także tu nie uświadczę truskawkowych truskawek:] Rok i dwa lata temu jeździliśmy na pole do takiego angola zbierać- brzydkie i małe ale pyyysznościowe :] Zjem za rok:D Niezłą przeprawę miałaś z tymi płytkami... teraz leż i odpoczywaj :] xxx Allegrowiczka a ta oliwka nie ma parafiny w składzie ? Parafina powoduje takie cuda... Ogólnie większość oliwek zapycha i lepiej nimi skóry buzi nie smarować. Chyba,że jest to Hipp- polecam na przyszłość tę oliwkę :] Ja np smaruje całe ciało oliwkami i zawsze miałam takie zapchane pory i potówki na dekolcie; od kiedy stosuję Hipp wszystko pięknie. xxx Hinski to mam nadzieję,że z P. się wszystko poukłada :] I to byl jednorazowy wybryk ...Tęsknisz za brzuszkiem ?:P Ja już zaczynam powoli:P xxx Haha Anetucha, to 'niezła' impreza :D Looser! :D A co do tych wózków elektrycznych to tu ogólnie duzo ludzi na nich jeździ ... Nie raz miałam ochotę jakieś podpierdzielić jak ledwo wracałam już do domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie tesknie za brzuszkiem bo nadal go do chuja maam :P aaaaaa!!! chce schudnac!!! :) a co do imprezy to zobaczymy Ciebie cwaniaku jaka bedziesz twarda po porodzie ;) pierwsze tygodnie to po dwoch lykach juz bedziesz latac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby ci sie udalo ;) ja tez chcialam, ale w sumie teraz mysle, ze moze to i lepiej, ze nie karmilam. mialam spokoj, mala spala dluzej w dzien i przesypia noce prawie od poczatku ;) jak karmiace piersia pisza czasami ile razy wstaja w nocy to mi sie to w glowie nie miesci ;) i Amela tez nie chorowala jeszcze ;) moje mleko miala z doskoku przez 3 tyg. slyszalam, ze jak sie karmi dziecko rok i dluzej to pozniej po odstawieniu jest od razu chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha ja mieszkałam w małej mieścinie i tam nie było takich skuterów... Ha ha Szoszo wyobraziłam sobie jak skradasz się z tym brzucholem do babci i zapieprzasz jej skuterek :-D:-D:-D X Szoszo ja wcześniej miałam przez długi czas wiecznie mokre majty, teraz trochę mniej a czasem mega sucho aż obcierą mnie gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, póki co używam 2 więc nie wiem jak to jest z 3, ale te raczej się nie przyklejają. Dobre z tymi stopami :D Sprawdź czy dokładnie je myjesz w czasie kąpieli, bo ja co jakiś czas znajduję jakąś śmierdzącą fałdkę, którą wydawałoby się że dokładnie umyłam a tu widać bardziej trzeba się przyłożyć ;) Najpierw tak było z pachą, że przykurczał mi rączkę inie mogłam porządnie umyć i któregoś razu powąchałam a tam smród, bo się zbiera bród :O Ostatnio odkryłam fałdkę na udku, którą też mi się wydawało że myję porządnie, albo rączkę od środka u nasady paluszków :O Aż się boję, że w lato to wszystko się będzie odparzać :O A teraz go całego obwąchuję :D XXX Szoszo, ja też tak słyszałam o witaminach. I jeden lekarz mówił żeby brać a drugi żeby nie, bo ja będę wielka i dziecko też no i w końcu brałam co drugi dzień :) Dobrze, że darowałaś sobie już tą pracę, odpoczywaj :) Anetucha dobrze mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, jak to stoi?? A ona w ogóle umie już siadać? Jeju, ja też się boję, że Alan kiedyś zląduje bo już się obraca z pleców na boki i odwrotnie :O Najważniejsze, że jej się nic nie stało XXX Carolajna, ja też pamiętam jakie fajne były te pierwsze ruchy :) A na koniec to już miałam dość, bo potrafił dać w kość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinski, dobrze że już jest ok, z facetami to różnie bywa. Ja jestem zła na siebie, bo najpierw odsunęłam M. od obowiązku przewijania małego bo wydawało mi się że nikt tak dobrze dupki nie wyczyści jak ja a teraz mam do niegopretensje, że się miga ;) I mam wrażenie, że zero z niegopomocy :O XXX Allegrowiczka, smaruj grubą warstwą te krostki, bo od tego się zaczyna odparzenie. Mi pomaga supergruba warstwa Bepanthenu Alanek ma od 2-3 tyg życia zsypaną buźkę i nawet uszy taką drobną, bezbarwną kaszą :( Niewiem co to jest, podobno nie alergiczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha ja wiem,że dużo plusów przemawia za karmieniem MM (dużo plusów dla mam:D) ale jednak więcej za cycem...Dlatego nastawiam się na cyca :) Ale jak się nie uda to trudno... nie będę panikować i uważać,że tragedia się stała :) Na chwilę obecną nie planuję karmić dłużej niż pół roku...zobaczymy:) xxx Mooonia86 no właśnie pamiętam,że Wy wcześniej pisałyście o mokrych gaciach a u mnie nic takiego się nie działo a od jakiegoś czasu jak siądę w samych majtach, bez wkładki na łóżku to prześcieradło mokre ... No ale czytałam,że pod koniec ciąży jest znacznie więcej śluzu ... xxx Fijiji... a mi się noworodki kojarzą tylko pachnące :D A tu taki szkopuł :D Uśmiałam się z tego Twojego obwąchiwania :D Sama myjesz Alana czy z M.? No to z witaminami miałyśmy podobnie :] xxx Mamy jak u Was wygląda rytuał zasypiania ? Najpierw kąpiel a potem karmienie? Czy może odwrotnie ? W jakich godzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo ja jeszcze dzidzi nie mam ale jak braciszek byl maly to wpierw byla kapiel pozniej butla :) a godzine sama ustalasz jedna codziennie ta sama najlepiej czyli 20 chyba najlepiej bynajmiej ja tak bede robila :) wiesz co ja nieraz mam mokre majtki ale nie az tak zeby jeszcze cos prucz majtek pomoczyc :D dobra dziewczynki milego dnia zycze :) my wybieramy sie na dzialeczke pogoda straszna ale nie pada na szczescie a trawe trzeba skosic i musze zobaczyc czy moje tulipanki wyrosly ktore sadzilam na jesien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Andziulka:) A jak reszta mam ? I jeszcze laski napiszcie mi jakie macie materace w łóżeczkach ? Ja się własnie wkurzyłam,że pogoda ciągle nie taka i nie możemy wyszlifowac i pomalować łożeczka i kupiłam własnie nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×