Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Anetucha ponoć po pierwszym dziecku szybko można zajść z drugim także lepiej uważać..ja bym sobie w życiu nie poradziła z takimi maluchami dwoma. A co mają powiedzieć mamusie bliźniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo ja z chęcią ponosze twój brzuszek ale ty zajmiesz się moim urwisem:) pociesze cie że jest już o wiele spokojniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha a na ile przed porodem złapała Cię na wysypka ?:> Ehhh...no tym,że miałas taki brzuch jak ja i dalej się z nim męczysz mnie nie pocieszasz:D Molly ja czuję,że moja mi też da popalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój już w brzuchu był niespokojny..kopał 24h na dobę..jak usłyszał jakiś trzask to aż podskakiwal i tak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo no klamac nie bede, moze to moja wina moze nie. ile przytylas?? wysypka zlapala mnie 35 albo 36 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha z czym kłamać nie będziesz bo nie zaczaiłam:D Przytyłam 12kg na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------17--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------20--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------33------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------35----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----35--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------37-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------3tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha ja nigdy nie miałam więc nie łudzę się,że będzie inaczej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Anetucha, zauważyłam,że jak zrobię zdjęcie telefonem to jest ok, a z aparatu duże... X Z racji, że jutro do gina pomykam to walczyłam z owlosieniem i jestem przerażona widokiem... Pipa jakby nie moja tylko... Jakby murzyska... Wręcz czarna skóra... A rozmiar jak u słonia.... Goliłam się też z lusterkiem a męczyła się dobrą ponad godzinę... A jaki ból... Koszmar... Gdzie 3tyg temu zajęło mi to 10min:-O:-O:-O:-O X Fij ja też mam na łydkach, ale mniej widoczny... :-O:-O:-O X Szoszo ja jak stoję i patrzę na niego z góry to wydaje się taki ładny, zgrabny i szpiczasty, wręcz stożkowy... Ale jak przechodzimy w sklepie obok luster to jestem olbrzymiasta a brzuch gigantyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, ja też nie mam, bo to podobno normalne w trakcie karmienia, ale Keysy mówiła że dostała i tak się zaczęłam zastanawiać... XXX Molly, no właśnie tak jak napisałam MAMIE, że Keysy ma i tak się zdziwiłam :O XXX Szoszo, oddawaj piłkę, ja ponoszę :D Alew zamian wlepię Ci Alanka na trochę ;) Tak mi się czasem marzy błoga cisza i beztroska a teraz co bym nie robiła to z tyłu głowy mam dziecko. Któregoś razu jak M. oznajmił, że idzie się kąpać (bite 2h z czapy!) to mu powiedziałam oooo nie, chyba że z nim :D No i go wziął ze sobą ;) A ja wyłączyłam telewizor, pyrgnęłam wszystko w pi***, usadziłam tyłek na kanapie i siedziałam w całkowitej ciszy. O Matko i córko, co to był za relaks :) Wytrzymałam może 5 minut, a potem już stałam pod drzwiami łazienki i molestowałam M. czy aby na pewno dobrze ułożył Alana na przewijaku i nie spadnie ;) XXX Anetucha, ciężko powiedzieć co jej w głowie siedziało ;) Ale to jest najgorsze. Od razu mi się przypomina ta bezradność i wściekłość jaka człoweka ogarnia jak noworodek wyje wniebogłosy a nie wiadomo o co mu chodzi :( Teraz też mi się czasem to zdarza, ale z reguły coś tam w końcu pomaga. W przypadku Alana ważne jest żeby działać szybko jak zaczyna stękać, bo jak się rozwyje na dobre to umarł w butach ;) Bierzesz nadal te nowe tabletki? No pozostał Ci tylko test ;) A w ogóle ćwiczysz jeszcze? Lepiej się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, ja przed ciążą się spasłam i startowałam z dużej wagi :( Naprawdę w życiu nie wyglądałam tak jak teraz i źle się ze sobą czuję :( A tu lato idzie i trzeba obnażać fałdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizessss, znowu się budzę, patrzę na nianię a tam nie ma Alana :O Leżał w poprzek łóżka głową przytknięty do podstawy karuzeli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij ja nie miałam wyjścia... Musiałam się ogolić to przy okazji zerkłam i to był widok z horroru... :-D:-D:-D:-D:-D Alanek wędrowniczek :-D:-D:-D X Dziewczyny z tego co słyszałam to nie ma reguły... Można karmić piersią i mieć okres, ale też karmić i nie mieć... To wszystko zależy od organizmu... Każdy jest inny.. Ale rzeczywiście karmienie cycem to żadna antykoncepcja, wiele lasek się tak wypowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam sie ciesze ze nie mam jeszcze okresu :D no to keysy moze zaczac starania o drugie hehe :D fijfij tez mam tak jak Ty, chcialabym miec chwile spokoju, na szczescie coraz czesciej ja mam bo jak jest ladnie to wysylam M na spacerek z malym i wtedy spie :) aczkolwiek ciezko usnoc bo mimo wszystko martwie sie czy wszystko wporzadku.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Zazdroszczę Wam, że latem nie bedziecie już miały wielkich brzucholków, przede mną te najgorsze upały, ale na szczęscie wtedy już będę w domku :) Już bym chciała mieć swojego maluszka, tu jeszcze połowa przede mną :) Anetucha rób test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ja juz za 2 dziekuje. znow sie pchac w te nieprzespane noce, ryki kolki na wlasne zyczenie? no i w porod? musialabym byc fetyszystka bym sie swiadomie 2 raz na to zgodzila. .. tak ja mialam okres po 7 tyg od porodu. tylko teraz nie wiem czy bede mialal regularne czy nie? samam nie wiem. u nas ostatnio wybija 19 i jest ryk i kwik. zawsze zasypaial karmiony na lezaco a teraz go poloz... uszy pourywa od kwiku. musze go bujac i jednoczesnie karmic i dopiero laskawie zasnie...nie wiem czy to kolki czy od zmeczenia, bo teraz np tak od 16-17 nie spi do kapania juz. wczoraj przemo ale mi super wiadomosc przyniosl... od lipca go zwalniaja z pracy... nie wiem co my teraz zrobimy. jestem taka wsciekla bo on tam robi juz prawie 10 lat i wiedza ze ma teraz male dziecko i go w pizdu a jest taki darek co uposledzony nic nie umie robi 2 lata i zostawiaja go tylko dlatego ze ma prawko na c... a czemu przemo wylatuje? bo synus szefa przychodzi do pracy... sprawiedliwe jak huj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy prxejebane ale jan już wie ze go zwolnią to niech szuka odrazu bo później może być za późno . Mooniaa mój pipka też wygląda masakrycznie... Wrrr . Gdzie Majoweczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 ja walczę z owłosieniem na czuja :D -na dole, a łono sobie dogalam przy lustrze już bo mam pieprzyk i się boję bo raz prawie urwałam:D Staram się dosyć często bo im częściej tym łatwiej:D Dobrze,ze jako,że chodzę na woskowanie mam łydki z głowy :D Zapisałam się na łydki i na hybrydę na stopach na 25 maja :D Mi tez z góry mój brzuch wydaje się małą piłeczką a jak gdzieś w witrynie sklepowej się zobaczę to o matkoooo!!! Pipie się nie przyglądam ale widzę,że mam nawet pachwiny ciemniejsze więc tam pewnie też i jest jakaś taka mięsista :D Pod pachami też mam ciemniejsze plamy... xxx Fijiji... cięzko mi uwierzyć,że się zapuściłaś przed ciążą patrząc na Twowje foty :P No ale Ty sama wiesz jak się czujesz ...Ja przed ciążą schudłam jakieś kilka kg. ale i tak startowałam z wysokiej. A jak już się jest mamą to chyba tak jest ... marzysz o chwili spokoju i ciszy a po 10min. zastanawiasz się już gdzie dziecko i czy wszystko ok:D Twoj Alan to niezły gimnastyk, śmiga sobie po łóżeczku :D I stresuje biedną matkę :) xxx Carolajna Ty chyba jeszcze w samo lato nie powinnaś mieć wielkiego bębna także don't worry;) xxx Keysy współczuję :/ A to już pewne,że P. tę pracę straci??? Jeśli tak to andziulka007 ma rację, niech już zacznie szukać nowej... No cóż...Polska... układy układziki:/ xxx Nie straszcie mnie z Majoweczką bo ja jestem następna w kolejce!!!! xxx Mam 2 pytania, wyodrębnię je specjalnie dla Was aby było trudniej przeoczyć:D 1.Skoro wiadomo,że łatwo zajść w kolejną ciązę to jak się teraz mamy zabezpieczacie??? 2.Pewnie trywialne pytanie ale jak właściwie wygląda kąpiel dziecka nowonarodzonego ...ile tej wody lejecie? Chyba malutko, skoro kikut nie może być zamoczony??? Jedno z Was trzyma malca a druga osoba go przemywa? Tutaj położne się nie cackają, bach do wody z pępkiem i szorowanie... Chciałabym wiedzieć jak Wy to robiłyście/robicie... Jeśli tak , jak napisałam wyżej to przecież maluchowi musi być zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy bardzo mi przykro, ale ma jeszcze trochę czasu, więc na pewno uda mu sie cos znaleść. Okropne to jest syneczek, córeczka i w ogóle cała familia, a "zwykłych" pracowników zwalniają. Będzie dobrze Keysy :* Uszy do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 25.09 więc w sumie całe lato przede mną. Ale Szoszo cofnęłam sie do Twoich zdjęć z 12 i 21tc i mój brzuszek jest zdecydowanie mniejszy. Może strzele jakieś fotki i wyślę :) Ale rośnie i już go mocno widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no to rzeczywiście przechodzisz lato z bebzunem ...No to czekam na foty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka nie unikniesz nalotu dżolerów :-D:-D:-D X Szoszo kiedyś Anetucha wkleila nam link z kąpielą bobasa... Poogladasz 50000 razy i będzie dobrze:-D:-D:-D Ja będę lać wodę tak aby sięgała do połowy ciałka tak aby kikut się nie zamoczyl a dzidzia żeby miała maksymalnie dużo i ciepło... X Ja nie będę się zabezpieczać.. Tylko tak jak do tej pory z przed ciąży.. Seks przerywany... Wcześniej działało, dzidzia z wyboru, więc dlaczego nie ;-);-) 30kwietnia stukło nam 3lata;-) nie dostałam kwiatka... Świnia nie?! A wczoraj mój stwierdził, że nici z sexu, bo mam brzuszek za duży:-O:-O:-O (chodziło mu o zaawansowanie ciąży) Eh ... Zostaje mi sąsiad :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×