Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Carolajna dacie rade bierz przykład ze mnie :P my bez stresu pomalutku po jednej po dwie rzeczy kupujemy i tak się uzbiera :) Mooiaa ja Twoja przeciwność chciała bym do terminu doczekać no ten tydz różnicy to ok :) zamówiłam podgrzewacz w sumie to nie drogi z opcją auto/dom zobaczymy co to będzie :P ie długo jade z mamą na rynek :) u nas gorąco od wczoraj bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzilka taki mam zamiar :) Właśnie oglądam butelki na allegro :) Tommee Tippee są ładniejsze niż dr. Browns :) Ale chyba kupie jedne i drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam tylko dwie teraz bo po co więcej w każdej chwili można dokupić :) mi właśnie TT też bardziej sie podobają :D koleżanka moja była z nich zadowolona zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha i ajk tam sie sprawa rozwiazala? kurde oni nie rozumi9eja ze dobro dziecka jest najwazniejsze? a nie to ze o fajnie wyglada jak taki maluszek zapitala w takim chodziku? pozatym ty tu jestes matka i ty rzadzisz. swoje dzieci juz mieli i sie wykazali swoimi umiejetnosciami szo nie wiem kazdy amteorie koperkowa ale teraz np nie meczy sie tak przy kupie. a tak to zawsze byl ryk kwik i dopiero jak sie mega zesral to bylo ok. fij d kupujesz w takich kapsulkach niby twist off i one maja odpowiednia dzienna dawke. i to dajesz do roku a do 3 mies kplus d. dziewczyny po porodzie intymne pyt. czy tez czujecie sie tam w srodku luzniejsze? ja amm wrazenie ze moglby wejsc tam caly legion i odprawic musztre... kuzwa czy to soe jescze zejdzie? nie chce miec cale zycie rozklapiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy wiesz ja nie czuje tego jak chodzę czy siedzę ale dopiero kiedy się podmywam. Wtedy mam wrażenie że cała łapa bez problemu mogłaby tam wejść...brrr też chce mieć normalną taka z przed porodu ale to nie do końca realne w dodatku ta blizna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 ja Ci radzę się nie kierować, które butelki ładniejsze a które brzydsze tylko opinie poczytać , które rzeczywiście pomagają dziecku na kolki :| Kocyk też weźmiesz 100% polyester bo jest w piękne sówki a nie 100% cotton bo ma kolor brązowy ?;] xxx Moooonia86 mój A. to bliźniak i Maja też będzie :D Hyhy... :) Pękniesz szybko , zobaczysz:] xxx Resztę poczytam potem, lecę do położnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny nie straszcie, że tam naprawdę jest tak luźno :( Zawsze myślałam, że po jednym porodzie nie jest tak źle i że wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mnie dzis podlamala popatrzyla na mnie i stwirdzila ze mi brzuch troche opadl... Mam nadzieje ze zle widziala i nic nie opadlo jeszcze za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 no to dobrze,że nie :] Ta samo sugeruję nie kierować się wyglądem czegoś w innych kwestiach :] xxx Ej laski nawet mój A. dziś zauważył,że brzuch jest mniejszy jakiś i niżej ... Także chyba rzeczywiście opadł :] xxx Byłam u położnej. Waga na plusie 14kg ... Shit, chciałam nie przytyć więcej niż 15kg a to chyba nierealne :D Mała ma już główkę baaardzo nisko i ponoć jest bardzo dobrze ułożona do porodu, jakoś bokiem, w sensie nie 'back to back'. Wyniki wszystko ok, ciśnienie też... dno macicy lekko wyżej ale w normie :] Poinstruowano mnie wziąć dużo dropsów i lizaków na poród i niegazowanych napoi :D Zdecydowałam rodzić w wodzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 please Ty też się sugerujesz wyglądem ?:D Dla mnie dr. Brown mogłyby być paskudne ale skoro 100% opinii jest pozytywnych i jeszcze Anetucha je zachwala a cena podobna to waliłabym,że Avent czy TT ładny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj te butelki tt są o połowę tańsze niż dr. Browns niestety :( Opinie są różne, no cóż zobaczymy jak wyjdzie, nie zamawiam jeszcze, na razie tylko się rozglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj TT są o połowę tańsze niż dr.Browns, a też mają dobre opinie, ale na razie jeszcze nie kupuję tylko się rozglądam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo nie sugeruję sie wyglądem ale odemnie dziewczyny używały aventa i TT i były bardzo zadowolone z jednych i z drugich także wizualnie bardziej mi pod pasowały TT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż sama z ciekawości zobacze jak stoją ceny butli w PL. Jak ja czytałam o tym, jak działają dr Browns i Anetucha zachwalała to byłam pewna,że w UK są dużo droższe a okazało się,że praktycznie te same ceny ... My mamy już wszystko... Czekam na prześcieradła do łóżeczka. Aaa! I karuzelę chcę nad łóżeczko i sterylizator i pogrzewacz do butli ale to potem, jak zobaczę jak będzie z karmieniem. Andziulka007 jaki podgrzewacz kupiłas? Masz linka? xxx Mama gorączka po szczepieniu ponoć normalna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZO JAK TY BEDZIESZ W STANIE PRZY PORODZIE MYSLEC O DROPSACH TO PODZIWIAM. WODA OWSZEM bo mi sie tak niebiansko pic chcialo ale nie pozwalali mi... dawala mi ta pizda te gaziki nasaczone woda byle usta tylko zwilzyc i wiecznie marudzila ze nowy musi dawac bo przy kazdym skurczu ladowal na ziemi... ja tez mysklalm ze po porodzie bedzie ok i na pocz bylo super ale to chyba przez opuchlizna bo teraz jak wszystko zeszlo to targedia... no blizna to maskren. jak przemo trafi nie tam gdzie trzeba to boli.... mama aty na 2 szczepieniach bylas tak? kurde my jedziemy 21 i mam nadzieje ze nie bedzie po nich goraczkowal. po ostatnich starsznie plakal. oj co to bylo ale pomogl ibum. goraczni nie mial i mam nadz ze teraz tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 aktualnie nie boli ale ostatnio strasznie mnie w kroczu bolało... te kości, które bolą jak się jeździ na rowerze za dużo:P No ale mała już ma główkę w kanale rodnym więc nie ma co się dziwić ... Ciebie boli pipa w sensie piecze czy właśnie kości ?:P Tez musze popatrzeć podgrzewacze. xxx Aaa! Zapomniałam...położna pochwaliła mnie za naoliwkowany brzuch i brak rozstępów :D xxx Mama2013 ja mam ten laktator : http://medela.strefamarek.allegro.pl/laktator-medela-swing-calma.html Słyszałam,że nie warto kupować tych ręcznych tylko własnie elektryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy te dropsy to chyba nie na sam poród tylko zanim się na dobre zacznie ...Mowiła,że wtedy cukier spada a takie cukierki go powoli uwalniają... A woda wskazana tu bardzo bo przy gazie strasznie wysycha w buzi , musisz mieć też pomadkę, a raczej Twoj facet jakąś nawilżającą i smarować usta bo pękają do krwi ... Kupię wodę z dziubkami i jakiś sok...Boże a czemu wody nie dają w PL przy porodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no durnota a mi tak sie pic chcialo ze skupic sie nie moglam. ja mialam wazeline ale z tego wszytskiego zapomnialamn ja uzyc ale nic nie popekaly mi usta. e ja tez smarowalam sie ta oliwka i nic nie pomoglo...dobrze ze tobie pomogla przynajmniej nie bedziesz sie wstydzic na plazy... juz teraz wiele nie przytyjesz. na koniec waga staje. ty z 14 narzekasz a co ja mialam powiedziec 19...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra coś mi się popierdzieliło, przepraszam :) TT są za 18 za dużą a dr. Browns za 24. Andziulka fajny ten podgrzewacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×