Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Moniaaa86 ja jak siedziałam to mój brzuch też wydawał się nie taki duży ale jak stalam to był ogromniasty. Przed samym porodem już jak miałam skurcze gin zrobił mi usg i powiedział że dziecko jest duże ale nie więcej niż 4kg..urodziłam prawie 5-cio kilowego koloska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna ja mleka mam aż za nad to. Jak przystawiam małego to mleko samo leci i to nie kropelkami ale jak z pistoletu na wodę! Wtedy Bartek się aż krztusi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisza o regularnym piciu, może jak od czasu do czsu sie napijesz to nie bedzie jeszcze więcej mleka ;) Ale można na kilku stronach znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę spróbować choćby miało lecieć jak z kranu żeby tylko na Bartka zadziałało hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza i mały waży 5940! Podobno tak przybrał na wadze od zeszłego razu, że gdyby był karmiony mm to lekarka kazałaby go odchudzać :D A ja tak się bałam, że będzie ważył za mało :D I szczepienia zniósł super, płakał tylko w momencie wkłucia :) XXX Allegrowiczka, u nas też trzymał się 3 tyg. i być może trwałoby to jeszcze dłużej gdyby nie to, że położna go ukręciła, bo stwierdziła, że robi mu się już pod nim ziarnina. Ja od początku przemywałam 70 % spirytusem. Wąchasz czasem ten pępuszek czy nie śmierdzi? I o co chodzi z tym lizaniem oczu?? Brzmi strasznie ;) XXX Molly, ile ten Twój gagatek ma właściwie tygodni, bo nie podałaś w tabelce? Pierwsze słyszę, żeby dzieci na piersi piły dodatkowo wodę. Ja pewnie bym się bała, że tak polubi butlę, że odrzuci cyca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly, ja też się maluję na raty, bo często mały akurat stwierdza, źe jest głodny i w ryk ;) Ja zaczęłam robić prawko w 2007! :D Ale potem jakoś olałam, w ciąży też miałam plan wziąć ich "na brzuch", ale jakoś odpuściłam ;) Leń ze nie patentowany, a teraz się wkurzam :O Ja też nie znoszę jak ktoś nie myje łap i łapie go za rączki, które on zaraz wkłada do buzi :( I o ile swoim rodzicom zwracam uwagę, tak teściom mi głupio :( Moi rodzice też palą, ale na szczęście nie w domu. Na Twoim miejscu też bym się wkurzała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------18--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia -------------- 20 -------------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------21--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------35------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----37--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------37----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna napewno dam znać :) co tu tak pusto dziś, czyżbyscie wszystkie poszły rodzic? Hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny, bo z tego co zauważylam melisa jest w składzie herbatek laktacyjnych :) XXX Monia, ładne butki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij mój ważyl dwa tygodnie temu 6.300 a jutro będzie miał 10 tygodni :) kurcze z tym prawkiemu to nie mogę sobie wybaczyć :( pewnie teraz jak pójdę to w życiu nie zdam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_łukasz
zapraszam was moje drogie do sklepiku www.top-maluszek.pl Myślę, że się wam spodoba :-) Ponieważ sklepik jest nowy jak macie jakieś sugestie co by w nim zmienić lub jaki towar co byście chcieli oraz co najczęściej kupujecie w takich sklepikach proszę o sugestie: sklep@top-maluszek.pl pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij mój ważyl dwa tygodnie temu 6.300 a jutro będzie miał 10 tygodni :) kurcze z tym prawkiemu to nie mogę sobie wybaczyć :( pewnie teraz jak pójdę to w życiu nie zdam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly troche wiary w siebie :) Zdasz na pewno. Ja sobie nie wyobrażam nie mieć prawka, na codzień jeżdżę do pracy autobusem, bo mamy firmowy bezpłatny, więc szkoda kasy na paliwo, ale musze do lekarza czy cos załatwić to biorę auto. To jest jednak wygodniej i szybciej niż autobusami i tramwajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------18--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia -------------- 20 -------------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------21--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------35------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----37--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------37----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka Wiola-----------------------Wioleta-------20-------------Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem w 4 tygodniu ciazy. Od poczatku wiedzialam ze dzieje sie ze mna cos dziwnego,tzn czulam ze to ciaza. Testy do tej pory wychodza negatywne. Wczoraj potwierdzone badaniem krwi. Objawy moje to od poczatku bol w podbrzuszu,klucie jajnika,mroczki przed oczami,bialy wodnisty sluz ktory jest przez caly czas. i czeste bardzo czsete oddawanie moczu. A u was jak to jest z tymi objawami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu - pepuszek wlasnie nie smierdzi. Czyszcze go kilka razy dziennie a wczoraj juz przemywalam spirytusem choc w szpitalu kazali octeniseptem :/ Po calym dniu wiadmo takie zolte schodzi ale nie pachnie, nie jest obrzekniety ani nic tyle ze w wierzchu jest suchy a jak go podciagne to na dole nadal jest gruby i nie jest suchy... :/ Co do lizania oczu - jak dziecko przerazliwie placze to moze miec rzucony urok trzeba wtedy polizac dziecku powieki raz jedna i splunac trzy razy na ziemie a potem druga i tak samo. Jesli powieki byly slone dziecko mialo urok... Moja Amelka wczoraj miala jedno oko bardzo slone (mama odprawila urok) po polizaniu i splunieciu Amelka sie uspokoila i do rana nie plakala... Kiedys mama zapalila nad nia gromnice bo czegos sie wystaszyla przypuszczam ze psa lub karetki bo bylysmy na polu i pies przyniosl mi pilke zeby mu porzucac i zaczal szczekac i Amelcia sie wystraszyla a potem jechala karetka na sygnale i mala az podskoczyla w wozku. Potem jak spala to okropnie sie zrywala i plakala - mama zapalila gromnica zmowila paciorek przelala wosk do szklanki i dmuchnela dymem z gaszonej swieczki na mala i do dzis mamy spokoj :) Z wosku wyszla jakas psia morda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------18--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 20 ----------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------21--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------35------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----37--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------37----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fjjj , Carolajna dzięki :) złaziłam za nimi całe miasto wczoraj, ale się udało je dostać na szczęście w salonie, z którego wypożyczam suknię :) xxx Wiolkka, hej! Ja to jakoś po prostu czułam i już. Może jedyne co zwróciło jakoś moją uwagę bardziej to piersi powiększone przez dłuuuugi czas, a okres i tak miałam nieregularny więc jakoś się nie dziwiłam , że jest jak jest , ale kiedy okazał się spóźniać dzień dłużej niż poprzedniego miesiąca to zrobiłam test i był POZYTYWNY :) za kilka dni znowu a później już HcG przed wizytą u gina i było wiadomo, że w moim brzuszku jest skarb :) moje objawy zapowiadały zwyczajną miesiączkę :) wpisz się do tabelki wyżej, czyli do zafasolkowanych jako pierwsza :) tam na dole są już mamy, które urodziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20---------------Wrocław------------------4----------------------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------18--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 20 ----------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------21--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------35------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----37--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------37----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------18--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 20 ----------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------21--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------35------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----37--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------37----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie kuje brzuch tak nisko po obu stronach. :/ myślicie, że to od przeziębienia? jak kaszlę rano to mnie też brzuch pobolewa tylko nie aż tak nisko ;/ strasznie wkurzające uczucie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do butelki to Bartek od urodzenia z niej pił na przemian z cycem. Bałam się ale na szczęście nie odstawil piersi. Jemu to z czegokolwiek można dawać oby było co jeść hehe ;) butelkę mam taka która przypomina niby cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Wiola zapisalam Cie w odpowiednie miejsce do tabelki :) 🌼 a my juz po wizycie z ta asymetria..... musimy cwiczyc i wykonywac masaze bo ma bardzo mocne miesnie kregoslupa i bardzo slabe miesnie brzucha... wiec zaczynamy cwiczenia, ale najgorsze jest to ze co 1h musze go na brzuszku klasc.... spacery dluzsze odpadaja.... no i za miesiac do kontroli Smile babka sie zaniepokoila jego waga.... jest na 3 centylu... bede musiala pewnie pomyslec o dokarmianiu....wazy prawie 5800g i ma 3.5 miecha... troszeke sie tym wszystkim polamalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA nie łam się będzie dobrze! Allegrowiczka moja mama też przelewala nad Bartusiem wosk i wyszedł uwaga - diabeł! Taki paskudny że jak to zobaczyłam to sama zasnąć nie mogłam. Miał dwa rogi, bardzo wysuniętą brodę i strasznie rozdziawiona mordę jakby wrzeszczal. Do tej pory nie wiem co to było a Bartek nadal się zrywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciała Wam już opisać mój poród No ale:( akurat była położna u mnie mierzyła puls małej 143-145 także okej mówiła że bardzo duża jest mała. Mnie brzuch pobolewa cały czas jakby @ miała być i czop odchodzi raz przezroczysty raz z białym trochę i bardzo gesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........13..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------18--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 20 ----------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------21--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------35------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----37--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------37----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka najpierw marudziłaś ,że nie chcesz urodzić wcześniej , teraz marudzisz,że chcesz wcześniej :] Nie ma co marudzić przed 40tc :] Który jestes tydzień ? xxx Dziewczyny sorry, ale te wszystkie uroki i zdejmowanie ich z dzieci to do mnie nie przemawia i śmieszy mnie :D xxx Moonia86 ja dalej myślę,że będziesz pierwsza! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ja jakaś niedoinformowana jestem, przegapiłam chyba jak pisałaś. Co za asymetria? Molly a jakie masz butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×