Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

co moja PIERDOLNIĘTA "tesciowa" wymyslia a wiec sluchajcie: ugotowala sobie żurek z mega ilościa czosnku, akurat to byly dni ze Ksawcio prawie nic nie jadl. ja robilam sobie obiad a maly lezal w pokoju w bujaczku chwile wyl i chwile gaworzyl i to wstretne babsko (czyt. "tesciowa") podgrzewalo sobie żur (oczywiscie wtedy gdy ja bylam w kuchni aby mi zrobic na zlosc) i wziela ten żurek na mala lzeczke odwrocila sie w moja strone druga reka trzymala zeby zurek nie kapal z lyzeczki i mowi ze idzie dac to Ksaweremu!!!!!!!!!!! zaczelam sie smiac i powiedzialam ze chyba zwariowala, myslalam ze sobie zartuje, ale ona na powaznie!!!! obrazila sie na mnie, zaczela wyzywac mnie i moja rodzine, zaczela pierdolic ze zycia nie znam, ze zycie nie dalo mi jeszcze w dupe, ze nie zaznalam jeszce biedy i takie tam pierdoly, wkurwila mnie nieziemsko!!!!!! zaczeslam jej mowic zeby mnie nie obrazala bo ja nic jej przeciez nie zrobilam, powiedzialam ze Ksawery jest moim dzieckiem i zeby sie nie wtracala w jego wychowywanie, powiedzialam ze jezeli zaczne dokarmiac malego to zaczne od kleikow kaszek itp a nie zurem! i powiedzialam ze na zur jescze przyjdzie czas! jak mnie wkurwila!!!!!!!!!!!!!! jest MEGA obraona! chodzi sfochowana jak gowniara jakas, szuka zaczepki i obgaduje mnie na podworku i buntuje M przeciwko mnie!!!!!!!!!!!! nosz kurwasz!!!!!!!!!!!!! wszytsko tej STARE KURWIE nie pasuje!!!!! sory dziewczyny za slownicto ale juz jej nie moge!!!!!!!!!!!! nie znosze jej!!!!!!!!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maura dobrze że wyciągnęłas tego kolczyka, ale dziura i tak ci się powiększy kiedy skóra na brzuchu będzie się rozciągać. Ja kolczyka nigdy nie miałam bo mi się to nie podoba ale już sobie wyobrażam ta dziurę patrząc co się stało z moim pępkiem (rozciągnięty jak worek po kartoflach) mam nadzieję że kiedyś choć trochę wróci do normy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maura dobrze że wyciągnęłas tego kolczyka, ale dziura i tak ci się powiększy kiedy skóra na brzuchu będzie się rozciągać. Ja kolczyka nigdy nie miałam bo mi się to nie podoba ale już sobie wyobrażam ta dziurę patrząc co się stało z moim pępkiem (rozciągnięty jak worek po kartoflach) mam nadzieję że kiedyś choć trochę wróci do normy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja piernicze MAMA, ta kobietę rzeczywiście chyba łoś pokąsał żeby jeszcze takiemu małemu dziecku zupę dawać! To raczej ona na niczym się nie zna...żal mi takich ludzi. Chyba bym ja rozszarpala...bez kitu mówię wam że jeśli ktoś pchalby łapy do mojego małego dziecka z jakimś żarciem (nieważne ile miałoby miesięcy czy lat, to ja jestem jego matka! ) to od razu bym się rzuciła z pazurami i chyba to jedzenie w gardło bym tej osobie wpieprzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA trzeba bylo na glowe jej ten żur wylac :/ moze jeszcze goracy? ;/ ja pierdole. moja jej banana dala i dam sobie chuja uciac ze czekolade tez ale zur to przesada. trzymaj sie tam x a z chrisem raz jest dobrze a raz masakra dlatego zazdroszcze tym, ktore nie maja takich problemow. i amela tez nie pomaga. wlasnie siedzi i skrzeczy. nic na nia nie dziala. najedzona przewinieta, dopita, chodzik nie, kierownica nie, lezec nie, stac tez, na rekach chwile dobrze. posadzilam ja w lezaczku, niech skrzeczy. moze zeby takze dalam jej paracetamol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandmoon w złym miejscu się wpisałaś :) Poprawię :) NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........13..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------18--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 20 ----------------? Sandmoon---------------- Sasza---------23--------------Wrocław----------21---------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------22--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------35------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----37--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------37----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------6tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha dobre czasy z Amelka widzę że się skończyły ;) Kurcze aż się boję tego zabkowania widząc jak się męczy przy kolkach..jemu już pomału zaczyna coś się dziać bo ciągle trzyma piastkę w buzi i szoruje po dziaslach marudzac przy tym. Czasem nawet przez sen tak robi. Chyba muszą go swędzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 dlatego mówię, smarowanie to kilka % , reszta zależy od skóry ;) No ale nie wybaczyłabym sobie nie smarując się jakby mi wyskoczyły:P Tak trudno.... zrobiłam co mogłam :P Na razie widać mi na brzuchu żyły i naczynia krwionośne... Nigdzie nic nie zauważyłam rozstępopodobnego :P Moja mama ma rozstępy po ciąży, ale mówiła,że jej właśnie wyskoczyły po (ale Ona przytyła 2x po 26kg a kilka mies. potem schudła ponad 30kg) , moja siostra ma nawet pod kolanami (jeszcze nie rodziła) ... Może jestem podmieniona :D Niektóre niczym nie smarują i nie mają :D xxx U Nas też dziś pogoda dosyć fajna jak na UK :] Byliśmy na takiej wichurze na prawdziwych lodach :] Takich jak w PL:] Bo tutaj nie uświadczysz, gdzie mieszkamy takowych ... Same sztuczne gówno :] Kupiłam też wodę z dziubkiem do szpitala i wodę kokosową :] Cukierki i batoniki już mam :D Także jutro pakuję się już 100% do szpitala :D xxx Molly90 dokładnie ... jak my jesteśmy zdenerwowane i niespokojne to dziecko jeszcze bardziej... Mam nadzieję,że opanuję sztukę uspokajania się :D Bo ja też jestem choleryk straszny i nerwus :/ Nie strasz mnie tymi rozstępami przed samym porodem :P Ale nie martw się...ponoc bledną z czasem i mało je widać... xxx Mama2013 o Matko .... co za baba! Dzieku takiemu małemu żur na czosnku :] Gratulacje :/ I jeszcze z mordą na Ciebie ... I nafochowana wielce... :/ Luuuudzie :/ A jak M. na to reaguje? Jest po Twojej stronie ? Teściowa jak z kawałów :/ Dobrze,że moja daaaaaleko od Nas :] xxx Anetucha każdy ma jakieś problemy w związku ...to normalne :] Nigdzie idealnie nie ma ...ale donosy na policje to już hardcore :D No nic...licze,że ten psycholog Wam pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly amele zaczely dziasla swedziec po 2gim miesiacu takze mozliwe. ale zeby tak dlugo szly ... ta pierwsza jedynka ledwo sie wynurzyla a juz tydzien odkad dziura byla. x szoszonowa ja bym z policja nie zaczynala. a on chyba chcial sie zabezpieczyc na przyszlosc (w sensie jesli bym chciala dziecko do pl wywiezc) to by mial back up w postaci raportu, ze chcialam sie zabic i cos tam to myslal, ze by mu dziecko przyznali. a ze sie przepisy zmienily i za raport idzie sie do pudła to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha nieważne kto ... dla mnie to ogólnie paranoja... być z kimś i donosić na Niego :| Do głowy by mi nie przyszło :/ W życiu bym czegoś takiego nie wybaczyła ... On w ogóle Ci nie ufa w takim razie skoro myśli,że możesz Amelę do PL zabrać bez Jego wiedzy ... Jak budować związek jak brak tak ważnego fundamentu ? Spoko,że się teraz z tego śmiejecie i planujecie jakoś temu zaradzić bo to naprawde nie są żarty tylko powazny problem :/ Nikt na codzień nie donosi na partnera na policje i jeszcze pisałaś,że się zamachnął na Ciebie jakby chciał uderzyć ...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak M na to reaguje? oczywiscie mamusia swieta!!!! mowi ze ona juz taka jest i ze maly i tak by nic nie poczula no zal poprostu!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) Mama ... współczuje, ale obawiam się, że mnie czeka coś podobnego, jeżeli jego rodzice w końcu mnie zaczną tolerować, ale jak na razie to nawet widzieć mnie nie chcą, uważają , że jestem nie odpowiednia dziewczyną dla ich syna. No i nie pozwalają nam wziaść ślub:( Masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo mi kilka zbladlo już ale wcale to lepiej nie wygląda. Taki kapec z brzucha :( mam nadzieję że nie będziesz miała tego gowna ani przed ani po...ja tak się wstydzę że szok jak np. bluzka mi się zadrze między ludźmi do góry i wszystko widać.. Anetucha a nie ma żadnych żeli na zabkowanie? Napewno są..może to złagodzi ból i będzie spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze "tesciowa" mnie zawsze lubiala a ja ją, wszystko sie zmienilo jak sie wporowadzilam, a zmienilo sie na gorsze jak ja rzucilam palenie... stara suka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandmoon... a czemu Cię nie akceptują i czemu uważają,że jesteś nieodpowiednia dla ich syna?:> I w ogole jak mogą 'NIE POZWALAĆ' wziąć ślub :D ? No to pewnie reakcja na ciążę była 'super' :D Ja z 'teściami' prawie się nie znam :] Jak się poznaliśmy z A. to zaraz razem już byliśmy w UK i widujemy się z nimi kilka razy w roku jak jesteśmy na urlopie w PL ... Ale z tego co słyszałam od A. jakieś wąty też mieli do mnie jako,że moi rodzice się rozeszli :D Jakbym ja miała coś z tym wspólnego:] Dlatego cieszę się,że są daleko:] xxx Mama2013 na szczęście moj A. jest po mojej stronie i maminsynkiem nie jest:P A wiem jakie to upierdliwe bo wcześniej miałam chłopaka co to mamusia była na pierwszym miejscu :] Kiedyś znalazła u Niego gumki w plecaku i ....uwaga.... zabroniła Nam uprawiać seks i sunuś się posłuchał na jakiś czas :D Fajnie jak facet szanuje swoją mamę ale kiedy się wchodzi w poważny związek to kobieta powinna zająć pierwsze miejsce... Czyli jednak mieszkanie z teściową to masakra jak widać na Twoim przykładzie :/ A czemu jak rzuciłaś palenie się zmieniło ?:P W sensie,że zrobiłaś się bardziej nerwowa ?:> Taaa....Ksawery by nie poczuł żuru na czosnku... ale Twój M. by poczuł jakby potem się darł w niebogłosy :D xxx Molly daj sobie i rozstępom czas... będą co raz bledsze... Jak w ogole wyglądasz po ciąży ?:> Mocno się zmieniło ciało i figura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo... A cholera ich wie? Coś tam sobie ojciec jego ubzdurał, i nie da sie mu wytłumaczyć ze jest inaczej, Uważa ze ja krzywdzę jego syna ( jest jedynakiem) tylko nei jest w stanie powiedzieć w jaki sposób, a syn cały czas próbuje mu wytłumaczyć ze tak nie jest i że mnie kocha, ale do nich to nie dociera. Reakcja na ciążę, hmm ze zrobiłam to specjlanie aby zatrzymać Ł, czy on jest pewien,że to jego, moze jak nie zaawansowany termin to powinnam przerwać ciąże. i takie tam. Dla mnei to jest chore, tak jakby nie wiedza o tym ze to nie jest tylko moje dziecko tylko ich własnego syna, może będzie jego dokładna kopią. A co do ślubu, powiedzieli, że jak ze mną teraz sie pobierze to zostanie wykluczony z rodziny, że jego się wyrzekną, ale jak zobaczą ze nam się uklada to nawet sami nam ten ślub zfinansują. Tylko jak zobaczą, jak nie chca mnei widziec??? Paranoja jakas, tak sie ciesze, że ja mam rodziców spoko, a moj tata cieszy się ze bedzie dziadkiem. to nas wspiera z Ł psychicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zmienilo sie jal rzucilam palenie bo zaczelam unikac dymu i nie siedzialam juz z ta stara suka w pokoju i nie palilysmy juz razem, tylko ja w swoim pokoju sie zamykalam. wiekszy problem nastal kiedy zaszam w ciaze i jeszcze bardziej zaczol mi dokuczas dym, wiec ustalone bylo zeby palila na zewnatrz.... i tak bylo przez okolo tydzien, pozniej ta stara kurwa zaczela jarac w domu i sie wyprowadzilam ale to juz znacie, no i wrocilam po 5 miesiacach ale to tez juz wiecie. stara kurwa zamykala drzwi do pokoju a jak mnie nie bylo to otwierala, jak przychodzilam to sama osobiscie zamykalam jej pokoj -PALARNIE. odkad chciala dac Ksawciowi zur to sie obrazila i nagle zaczela miec waty ze zamykam jej drzwi >hahahaha> zno zaczela drzec morde ze to jej dom! nosz kurwasz suka stara! niech sie jebie!!!! zawsze tez miala waty ze siedzimy zamknieci w pokoju, teraz tym bardziej bedziemy sie zamykac, i na dodatek M tez stara sie rzucic palenie :D nie cierpie tej szmaty starej !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zmienilo sie jal rzucilam palenie bo zaczelam unikac dymu i nie siedzialam juz z ta stara suka w pokoju i nie palilysmy juz razem, tylko ja w swoim pokoju sie zamykalam. wiekszy problem nastal kiedy zaszam w ciaze i jeszcze bardziej zaczol mi dokuczas dym, wiec ustalone bylo zeby palila na zewnatrz.... i tak bylo przez okolo tydzien, pozniej ta stara kurwa zaczela jarac w domu i sie wyprowadzilam ale to juz znacie, no i wrocilam po 5 miesiacach ale to tez juz wiecie. stara kurwa zamykala drzwi do pokoju a jak mnie nie bylo to otwierala, jak przychodzilam to sama osobiscie zamykalam jej pokoj -PALARNIE. odkad chciala dac Ksawciowi zur to sie obrazila i nagle zaczela miec waty ze zamykam jej drzwi >hahahaha> zno zaczela drzec morde ze to jej dom! nosz kurwasz suka stara! niech sie jebie!!!! zawsze tez miala waty ze siedzimy zamknieci w pokoju, teraz tym bardziej bedziemy sie zamykac, i na dodatek M tez stara sie rzucic palenie :D nie cierpie tej szmaty starej !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka, pamiętam :) XXX Hinski, aaa, u Ciebie to rutyna. Ja historię opowiedziałam Szoszo na 365 str, post z 7:38 Lekarka na USG powiedziała, że ta asymetria może się wiązać z osłabionym napięciem mięśniowym (chyba chodzi o to, że jedna strona jest mniej rozwinięta),że np. niektóre rzeczy mogą takim dzieciom gorzej iść, typu nauka, mogą mieć dysleksje, mogą np. nie umieć skakać przez kozła, że często pomijają raczkowanie... Ale podobno nie ma regułu i zna dzieci, które się doskonale uczą i rozwijają. I że jeśli będzie musiałmieć rehabilit. to ćwiczenia nie będą mu się podobać, bo będą wbrew jemu, jeśli nie lubi się wyginać w prawo to będzie wyginany w prawo. Chodzi o to, aby wytworzyc nowe połączenia nerwowe w mózgu. Więcej się dowiem u rehabilitantki i neurologa. XXX MAMA, my teź byliśmy wczoraj na wycieczce, też ok. 200 km od domu, w Chlewiskach. Jest tam fajny hotel z restauracją i parkiem i usiedliśmy sobie w ogrodzie. I podeszła do nas Agnieszka Dygant z synkiem i poprosiła, żeby mu pokazać dzidzię :) Strasznie sympatyczna :) Fajnie, że Wam się autko sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama powaliło tą babe -.- owszem słyszałam, że dają dzieciaczkom (nawet u mnie w rodzinie) dość szybko normalne posiłki, ale nie te mocno doprawione (jak żur z masą czosnku) tylko bardziej "jałowe" i najczęściej zmiksowane. Żeby przyzwyczajały się do jedzenia wszystkiego. U mnie w rodzinie to skutkowało zazwyczaj tym, że później malec nie był strasznym niejadkiem a wręcz przeciwnie, jadł wszystko bez grymasów. Ale bez przesady nie mocno doprawione, bo tak nie można ! I nie za często, z początku najlepiej kleiki i kaszki, a ctylko zasem dać spróbować czegoś innego. I oczywiście nie mogą to być słodycze -.- No i dziecko musi już mieć najmniej pół roczku, a nie 3,5 miecha. Oczywiście nawet jakbym miała od czasu do czasu podawać zwykłe posiłki to ja, ja i tylko ja o tym będę decydowała, a na pewno nie teściowa.. Poza tym niech się nie wpier**la ! Miała swoje dzieci to powinno jej wystarczyć. Te teściowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly nie zabijaj mnie tą dziurą :( Ja już i tak mam blizne nad pępkiem (po pierwszym kolcu) a teraz jak jeszcze dziura będzie el giganto to chyba moja samoocena osiągnie poziom dna :/ A wiecznie miałam niską :/ No nic trudno najwyżej nie będę pokazywała brzucha ludziom, w sumie i tak nie robiłam tego ochoczo nawet na plaży (wiecznie nie zadowlona ze swojego wyglądu mimo, że mój Miś zawsze zachwalał ten mój nieidealny brzuszek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha jestem tego samego zdania co Szoszo, ale już mniejsza nie chcemy Ci ciśnienia podnosić i drążyć tego drażliwego tematu. Wiem jedno, albo Wam przejdzie to wszystko przykładowo z pomocą psychologa, albo związek się rozleci, czego oczywiście Ci nie życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama też nie cierpię dymu papierosowego (od zawsze nie cierpiałam, nigdy też nie paliłam i nie zamierzam), niestety w mojej rodzinie prawie każdy pali :/ Tylko nie palę ja, mój Misiek, jedna z sióstr, Tata i bratowa, no i Babcia ale ona ma 94 lata. Zatłukłabym chyba taką teściówke -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama i Sandmoon współczuję Wam takich teściów... Ja mam tylko teściowa ale jest spoko i śmieje się że mnie chyba kocha bardziej niż mojego miska :p pewnie dlatego że zawsze chciała mieć córkę s ma dwóch synów :D ale zamieszkać bym z nią nie zamieszkała bo ci jak co ale dwie dorosłe obce baby pod jednym dachem to zawsze jest masakra bo każda wie lepiej i wtedy robią sue problemy... Widzę po niektórych znajomych którzy właśnie tak zamieszkali. Fijfij to fajne spotkanie mieliście wczoraj :D dziewczyny tak mi się dekolt spiekl dzisiaj na tym sloneczku że szok cały bordowy jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandmoon no to widzę ładny masz Meksyk z teściami :/ ajć.. Nie znoszą Cie zapewne dlatego, że jest jedynakiem (typowe) i obawiają się zostać sami, bo zapewne będzie więcej czasu poświęcał Tobie i Dziecku niż im. Taka typowa zazdrość rodziców o ich jedyne dziecko. Przerąbane. Strasznie mnie zaszokowało, że proponowali Ci usunięcie ciąży, po takiej akcji chyba bym nigdy nie odezwała się do nich i nie chciała ich na oczy kiedykolwiek widzieć, a już tym bardziej pozwolić im na zobaczenie naszego dziecka! Dobrze, że chociaż Twój tata się cieszy i Was wspiera, to ważne. Powiedz mi czy na poprzednie dziewczyny Twojego faceta też tak reagowali? A i jeszcze jedno, będziecie z nimi mieszkali czy gdzieś indziej (błagam napisz że nie z nimi)? Nie powiem ja też miałam kiepskie początki z teściową (mój Misiek też jedynakiem jest), ale chyba takich pierdół na mnie nie gadała. Mówię 'chyba', bo jeśli gadała to Kriss mi nie powiedział. Ona ogólnie jak nmie poznała udawała milusią i zachwyconą mną, że taka ładna, fajna, inna, a za plecami mi d*pe jeb*ła, że nie przypadłam jej do gustu, że zbyt ekstrawagancka (zapewne ze względu na moje uwielbienie dla piercingu) i jakoś jej się nie widzi nasz związek itp. Dowiedziałam się tego wszystkiego dopiero od jej współlokatorki z pokoju (obecnie byłej współlokatorki), gdy ta była świadkiem jej zachowania i gadania na mój temat przy mnie i po moim wyjściu. Teraz to się uspokoiło, ale ja wciąż mam dystans po 'pierwszym wrażeniu' i chyba to się nie zmieni :P Ogólnie trudna babka m.in dlatego, że jak ma swoje zdanie to ona musi mieć rację nikt inny, no i wpieprza się wiecznie we wszystko, narzuca swoje zdanie zawsze i praktycznie nie przyjmuje odmowy. Dobrze, że potrafimy nad nią chociaż trochę zapanować. Mimo wszystko często chce dobrze, ale nawet gdy my tego nie chcemy, a to już niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 mam nadzieję,że na twarz używasz wysokiego filtra na takim słońcu :] xxx Mama2013 współczucia:/ Aaaa....papierochy bleah... Ja nigdy nawet nie spróbowałam i nie zamierzam...fuuuu:] Na szczęście mój też nie pali ;] xxx Ale mi Maja fika .... Muszę melisę wypić bo zwariuję.To normalne na 2 tyg przed porodem? Słyszałam,że dzieci raczej wtedy się uspokajają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×