Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........13..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------18---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------19--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 20 ----------------? Sandmoon---------------- Sasza---------23--------------Wrocław----------21---------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------22--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------35------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----37--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------37----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------6tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jaka cwaniara ;D zazdroszczę ;) mi by się przydały takie spodenki , bo od zwykłych takich moich z przed ciąży boli mnie zwyczajnie brzuch i nie mogę się nawet nachylić :( niby mam jakieś w szafie od siostry G. ale do nich muszę mieć mega tyłek, a w sumie to mi nie urósł tyłek tylko brzuch i dlatego odstawiam swoje spodnie powoli na bok. chyba trzeba w coś zainwestować :) pogadam z G jak wróci z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijiji własnie słyszałam,że często wychodzą po porodzie :/ A smarowalaś też biodra? Po porodzie również byłaś konsekwentna? xxx Fajki to coś najobleśniejszego na świecie!!! Andziulka007 nie wiem jak możesz nie paląc tolerować palenie faceta, bleah bleah bleah ! Obleśne! Ten cały smród ... Chociaż nie wiem jak to jest,że od niektórych palących nie czuć a niektórzy śmierdzą jak popielniczka :/ U mnie w rodzinie pali tylko mama i teraz przylatuje i zastanawiam się jak to ogarnie :] W domu mamy czujnik dymu więc nawet jakby chciała to sorry gregory :D Ogród zostaje ale też sobie nie wyobrażam aby potem brała na ręce Majkę. Fuuuuu..... Wy dziewczyny rzciłyście w ciąży ....tu w UK często widzę laski z wielkimi brzuchami i z fajką :/ xxx ladytrue_86 wydaje mi się,że te objawy to efekt odstawienia tabletek, nie ciąża ale dla pewności zrob test. xxx O matko Keysy :/ Nie skomentuję.... xxx O Matko MoniaZbrzuszkiem dobrze,że nic się nie stało... Pewnie przez ten upał Cię poskładało. Jaką planujesz sukienkę na ślub ? Bo brzuszek już będzie trochę widać....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem odświeżanie nic nie daje....Maura masz racje, nie wyświetlają się nowe posty, dopiero jak się coś napisze to wskakują :/ Grrrr.... xxx Maura łykasz kwas foliowy i witaminy? Żelazo, skoro masz anemię ??? xxx Carolajna87 jakie spodnie kupiłaś?:) xxx nowa-ona brzuch się może stawiać też we wczesnej ciąży. Po prostu twardnieje , robi się jak kamień twardy i pojawiają się skurcze. Ja tak miałam po przeciążeniu przeprowadzką w 28tc i musiałam brać no-spę rozkurczową. xxx No to zaczynamy 38tc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........13..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------18---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------19--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 20 ----------------? Sandmoon---------------- Sasza---------23--------------Wrocław----------21---------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------22--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------35------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----38--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------38----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------39-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------6tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się nie meszczę w spodnie sprzed ciąży :) A niesety tyłek i uda też mi sie zrobiły większe :( Wczoraj nie zmieściłam się w sukienke, ale uwaga, uwaga nie w brzuchu czy w tyłku, ale w cyckach nie dało sie dopiąć :) A przed ciążą w ogóle nie nosiłam krótkich spodenek, bo nie cierpię swoich nóg, więc tylko sukienki, spódniczki latem, albo białe lniane spodnie. Na szczęście w bluzki się mieszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo rybaczki z miękkiego dzinsu, takie przewiewne :) Teraz czekam aż je przyślą :) Mam nadzieje że będą dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie Szoszo, żyję i mam się dobrze :D mój G w porę mnie wyprowadził zanim upadłam ,ale mówił mi ,że zastanawiał się wtedy czy idę jeszcze sama czy on mnie ciągnie i faktycznie nie pamiętam całej drogi do samochodu :D a sukienkę wypożyczam, mam taką bez ramiączek sznurowaną z tyłu, żeby miała zapas oczywiście :) dogadałam się z babką , że doszyje mi takie ramiączko przez szyję żebym całe wesele kiecki nie podciągała :D biała, ładnie popodpinana od wysokości brzucha więc co nieco zamaskuje , podoba mi się :) czekam do czerwca na przymiarkę :) zrobię tam zdjęcie i wam pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........13..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------18---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------19--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 20 ----------------? Sandmoon---------------- Sasza---------23--------------Wrocław----------21---------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------22--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------35------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----38--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------38----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------39-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----3 mies Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------6tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje wam tych ciazowych dolegliwosci. latem bym chyba nie przezyla 3 trym.... pamietam jak w 12 tyg pojechalismy na spacer nad jezioro. jedna gorka i ryj czerwony az wstyd z wycienczenia. jak wlazlam do wody to myslalam ze cala woda wyparuje tak mi bylo goraco... poza tym zima chodzilam nawet w kozakach bez skarpet bo goraco a co tu latem zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ona to u mnie z "tesciowa" bylo to samo! eh..... szoszo ja rzucilam palenie okolo roku przed zajsciem w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj byliśmy na dniach Rawicza, zrobili debile na rynku a nie na stadionie jak od dwóch lat chodziłam i co... No i kuźwa nie było miejsc siedzących... Wystalam łącznie 3h i powiem Wam, że dzisiejszy dzień i miniona noc to jest istny koszmar... Noc minęła tragicznie, rwał mnie brzuch i nogi, ledwo człapałam do toalety....:'(:'( A dzień mija jakby mnie czołg przejechał.... A mam tyle sprzątania, że nie wiem jak dam radę... X A ostatnio tak zajebiscie się czułam... Już nawet jak pingwin nie chodzę... A po wczorajszym taki zonk.... X ja teściowej nie mam niestety, zmarła rok przed naszą znajomością... Ale wydaje mi się, że byśmy się dobrze dogadywały... Mamy ten sam znak zodiaku.... Z wcześniejszymi niedoszłymi dogadywałam się rewelacyjnie... X Keysy i Mama współczuję widzę, że słońce za mocno przygrzewa w waszych rejonach... X Szoszo ale jazda... 38tyg wykończe się :-D:-D:-D:-D mam świadomość rychłego porodu, ale jakoś mnie nie wzrusza;-);-) a jak u Ciebie? Cykasz się? Ja się nie smarowałam przed ciążą, bo jestem leniuch, w kwestii dbania o ciało, nawet żeby iść na henne do kosmetyczki to zbieram się miesiącami... A Marcin się drze, bo jest oszczędny do przesady i ja miałam dość kupowania tego Palmersa bo u nas on chodzi w kwocie 35zł, a on mi powiedział że nie chciał, żebym oszczędzała na tym, bo nie chciał, żebym miała rozstepy a ja myślałam, że będzie miał wonty jak przez całą ciążę będę co dwa tyg kupować Palmersa za 35zł, badania średnio za 30zł i jeszcze wizyta lekarska 120zł, dlatego chciałam zaoszczędzić i zmieniłam Palmersa na tańsze balsamy i zaczęły wyłazić te mendy... A on jest wściekły, że smaruje się dziadostwem i mam rozstepy... Nie wiem czy mnie zrozumiałaś... Chciałam wysłać zdjęcia z wczoraj, ale pieprzony internet się zawiesił i spróbuję później wysyłać moją grubą dupe przesłać ;-);-):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dłuuuugo mieściłam się w spodnie normalne bo brzuch miałam wysoko ale i tak kupowałam ciążowe bo się chyba tego brzucha doczekać nie mogłam :P A w koszulki wchodzę , w większość do teraz. Biust mi nie urósł jakoś szczególnie. A! Tylko mam kilka sweterków i bluzek dłuższych z tyłu ,krótszych teraz i jak ostatnio próbowałam nałożyć jeden to pół brzucha było na wierzchu :D Czytacie Tracy Hogg 'Język niemowląt' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 no.... 38tc :] Niezły numer, co? 2 tyg. nam zostały .... Teoretycznie... Bo może tydzień a może trzy :P :] Ja nie czuję w ogóle żadnych zwiastunów porodu....czuję się super :] Śpię normalnie , nie licząc min. 5 wizyt nocnych w WC :] Ale robię to już na w pół śpiąco i nawet świateł nie zapalam :P :] Wiadomo....przewracanie z boku na bok sprawia ból niesamowity ale staram się chyba tego nie robię bo się budzę w tej samej pozycji :P Jakoś średnio do mnie dociera kwestia rychłego rodzenia ... I w sumie nie boję się... nie wiem....raczej jestem podjarana ale pewnie jak nadejdzie sądny dzień narobię w majty ze strachu :D Od kilku dni piję herbatę z liści malin, czytałam,że pobudza mięśnie macicy do pracy i przez to skraca pierwsza, skurczową fazę porodu ale są tak różne opinie na ten temat,że już sama nie wiem czy jest sens... W każdym razie smakuje mi :] Mam już wszystko gotowe, możesz na mailu zobaczyć :) I mój brzuch i dupsko też :) Moooonia86 niewiadomo czy Palmers by Cię ustrzegł przed tym dziadostwem :/ No ale fakt, jest genialny :D A czym się smarowałaś potem ? No ale nie dziwię się...35zł co 2 tyg. gdzie macie remont i czekacie na dzidzię to spory wydatek :/ Tu jest bardziej dostępny ... xxx Idę po truskawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo różnymi, co mi do rąk wpadło.. teraz smaruję ziają z oliwką zieloną... Ja mam już prawie wszystkie bluzki do połowy brzucha:D Dobrze, że mam od kogo pożyczyć, bo inaczej to chodziłabym z nim na wierzchu... Choć po domu tak robię... Zaraz wyślę zdjęcia, bo w końcu net wrócił... To przy okazji pooglądam i później spadam sprzątać, bo noc mnie zastanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj ochotę na arbuza :) Szoszo mi sie brzuch zaczyna zaraz nad pipka mam wrażenie, więc nawet biodrówek bym nie zpaięła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia i Szoszo ciekawa jestem która z Was pierwsza sie rozpakuję. Nie wiem czemu ale jakoś tak mi się zdaje że Monia Ty bedziesz pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo to ja nie jestem w połowie tak przygotowana jak Ty :P Łóżeczko to jak dziś wszystko posprzątam to jutro się nim zajmę ;) Mam tylko torbę spakowaną, ciuszki poprane i poprasowane i ułożone, a mamy podobną komodę do Twojej...Tylko, że moja wpada w odcień zółty a Twoja jest biała.. A w sypialni mam taki jagodowy z ciemniejszym liliowym do mega ciemnej brązowej panelowej podłogi... I chcę białe dodatki... Mieszkanie już nie wygląda jak pobojowisko... W końcu przypomina mieszkanie tylko tego kurzu trzeba się pozbyć i zamierzam to dziś osiągnąć.... ;) Nie mam jeszcze pełnego wyposażenia... Karniszy, żyrandoli, wszystkich szafek tam gdzie mają być, ławy, stołu do gościnnego, krzeseł do gościnnego i kuchni, łóżka sypialnianego, szafek nocnych, szafek do łazienki... Masakra... Aż tyle tego?!! Chyba dokupowanie wszystkiego zajmie mi kolejne 4-5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spieprzam sprzątać, bo nic nie zrobię.... Nabrałam sił... Maluch śpi w końcu.. :D Bo ostatnio to tak szaleje, że ja się zastanawiam czy z nim ok... Bo przecież powinien zbierać siły, nie?! Ale normalnie jak wczoraj usiadłam w domu, żeby odpocząć po tym trzygodzinnym staniu, to jak się rozbrykał, to myślałam, że pomylił dziurki i przez pępek będzie wychodził... Nie, że się nie cieszę, ja się bardzo cieszę, bo jest taki słodziak, ale martwię się, że jak tak mega ćwiczy to czy będzie miał siły się wydostać przez tą "dziurkę" od klucza :D:D:D:D:D:D:D:D Pa, jak przeżyje do wieczora to się odezwę ;D Miłego dnia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×