Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Szoszo może mnie jeszcze wtedy nie było :) bo nie kojarzę stronki. Ale oliwki i chusteczki też własnie obczajałam :) MoniaZbrzuszkiem ale mi narobiłaś smaka na te pierogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny... My się bardzo na początku pożarliśmy o to mieszkanie o mały włos byłby rozwód, ale nie uległ, ja musiałam... Bo jak ja usłyszałam, że on chce kupić to mieszkanie i wyremontować zanim urodzę nie wierzyłam, że się uda... Było tyle pracy, że byłam załamana... Szczerze nie wierzyłam, że może się udać, ale jednak się udało ;) Jeszcze tego nie uczciliśmy ;) może za rok drugim bobasem :D:D:D:D żartowałam :P Mały tak mi pcha nogę w rant żebra, że chyba wyjdzie mi gardłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ruskich to moje uuuuuuuuuuuuuuuulllllllllllllllllllluuuuuuuuuuubione ;) ale ostatnio mam parcie na "nowości" arbuz, ogórek, jagody, pomidory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie chce arbuza ale znaleźć nie mogę :/ Truskawki jem codziennie ze śmietaną:D Moooonia86 moja ostatnio też daje do pieca, wypucha się, kopie , włazi pod żebra ... Masakra!!! xxx Carolajna87 obczaiłam na spokojnie stronkę, widzę Hipp i Babydream zbiera same pozytywy ale Palmers nie bardzo ... tzn. dostał jakieś minusy za parabeny... Kij z tym, ważne by działał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pogoda się zepsuła, nie ma słoneczka tylko są chmury :( mój brzuch wydaje mi się z dnia na dzień coraz większy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za zmianę w tabelce :) No niestety wczoraj minął termin i nic . Próbowałam już chyba Wszystkiego spacery seks:P chodzenie po schodach masowanie brzucha sutki miętosiłam ;) i nic Ech nie wiem czego jeszcze spróbować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........13..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------18---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------19--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 21 ----------Holandia ---------- 20 ----------------? Sandmoon---------------- Sasza---------23--------------Wrocław----------21---------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------22--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------35------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----38--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------38----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------40-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----3 mies Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------6tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj nie to poprawiłam -.- NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........13..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------18---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------19--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 21 ----------------? Sandmoon---------------- Sasza---------23--------------Wrocław----------21---------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------22--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------35------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----38--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------38----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------40-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----3 mies Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------6tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupiłam Palmersa i Bio Oil :) Drogo ogólnie, ale jeśli będzie skutkował :) Palmers 8,08e Bio Oil 11.95 Jeszcze widziałam olejek Palmersa tez dla ciężarnych i był tańszy i większy od Bio Oil, ale nie wiedziałam czy jest dobry. Szoszo próbowałaś może kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna nie załamuj się my też nie mamy pokoiku dla szkraba :) ale mam nadzieje że za rok zmienimy mieszkanie bo w tym roku nie ma na to pieniędzy :/ Mooniaa ładne mieszkanko :) ale mnie wzięło dzisiaj na porządki i sobie sprzątam w szafkach i lodówkę umyłam a teraz wstawiłam kalafiora :) Szoszo ale mi narobiłaś ochoty na truskawki i arbuza :P ja pierogi uwielbiam wszystkie tylko z mięsem nie zjem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo byłam w drogerii, ale nie wiedziałam, które żelazo i które wit są dobre, a było tego w cholerę (jak zawsze muszę sprawdzić na necie co i jak w tej Holandii). W tygodniu jeszcze będę na bank, a jak nie to w sobote i wtedy coś kupię. Brałam z początku kwas foliowy, kazali mi tylko do 12 tyg (zwłaszcza dlatego, że bardzo źle się czułam po nim) a witaminy zaczęłam sama z siebie brać (był to Vitaminer Prenatal z DHA i czymś tam jeszcze) brałam przez 2 mies i położna w Pl mi powiedziała, że nie mszę brać, bo nie ma takiej potrzeby. Potem miałam wyniki krwi itp, wyszła anemia i sferocytoza (cholera wie co to) to zaczęłam brać Femibion Vitafer (żelazo). No i mi się skończyło, a teraz muszę coś odpowiedniego tu kupić. Wyniki tutaj będą mi powtarzać, bo te w Polsce są według nich nieważne :/ A ja tak nienawidzę kłucia (kłucie do kolczyków super ale do badań nieee, boję się jak ognia).. Co do położnej wczoraj było święto i nic nie załatwiła. Dzisiaj napisała mi, że dzwoniła do tej położnej i ta położna ma oddzwonić, bo chce spróbować wcisnąć mnie jakoś między kolejki ze względu na zaawansowany stopień, a co do usg to powiedziała, że da skierowanie jako pilne. Także dalej czekam, ale teraz przynajmniej cokolwiek wiem już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa-ona, no piękne miejsce, szkoda że Wam nie wyszło :) Z tym stawianiem się brzucha to chyba chodzi o napięcie w dole brzucha, który staje się twardy jak kamień XXX Szoszo, biodra też. Po porodzie przyznaję, że w szpitalu to olałam sprawę, a w domu starałam się smarować, ale chyba na początku to było różnie z tą regularnością przy małym :O Więc może jak się przyłożysz to będzie ok, trzymam kciuki :) XXX Moniazbrzuszkiem, ooooo, też nie znoszę jak mi teściowa na ręce patrzy. Jestem leworęczna a jej się chyba wydaje, że wszystko robię przez to nieporadnie i aż się rwie, żeby mnie we wszystkim wyręczać, bo przecież ona zrobi lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś sprzątać i przywlec łóżeczko z piwnicy... I nie macie pojęcia jak mi się nie chce... Jakiegoś lenia dostałam, a na dodatek mały tak się wyprostował, że już w gardle czuję te moje żebra... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj właśnie zjadłam truskawy. Ale ja uwielbiam takie same bez niczego :) Pierogi? Tylko ruskie, z mięsem (naj z dziczyzną-normalnie nieboooo), z kapustą i grzybami. Żadnych na słodko nie przełknę, a teraz to już tym bardziej :P Właśnie zajadam się gotowaną kukurydzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×