Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Wiara-w-marzenia, ja ciągle oglądam swoje zdjęcia z przed ciąży ze łzami w oczach...nie mogę się pogodzić z tym, że już nigdy nie będę miała takiego ciałka:( kiedyś wam podesle zdjęcie brzucha z przed i po nawet w tych samych spodenkach mam, bo wchodzę w nie teraz bez problemu ale co z tego jak brzuch wygląda jak kapec a cycki, które były moim atutem to przypominają zwisy jak u murzynek z Etiopii...:( strasznie smutne, że nigdy nie założe kostiumu ani nie rozbiore się na plaży. Opalac tego też nie ma co, bo będzie jeszcze gorzej wyglądało. Najlepiej ubrać się w worek po sama szyję i się z niego nie wylaniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly kochana na siłownie, albo podnoś synka jak sztangę :P Ja wam wyślę to zdjęcie z Tunezji to porównacie sobie mój brzuch za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, ile dziennie tej melisy pijesz? I po jakim czasie dało efekt??? Ja jestem czystą Ukrainką ale tak samo wstydzę się za Polaków bo mieszkam całe życie w Polsce...niektórzy naprawdę przechodzą samych siebie. Co do kosmetyków to ja używam od początku wszystkiego z Hipp'a. Po prostu uwielbiam i sama zawsze smarowalam się ta oliwka. Ma śliczny zapach. Monia świetne mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara, od noszenia małego mam muły niemalże jak początkująca kulturystka..Siłownia na rozstepy nie pomoże a przy dziecku w życiu nie miałabym nawet jak chodzić. Na nie w ogóle nie ma ratunku. Poza nimi nie mam chyba żadnych kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo no to skoro ani ja ani Ty nie znasz olejku palmersa to zostaje przy bio oil i mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował :) Drogie cholerstwa, ale skoro sprawdzone :) Jak skończę moją Ziaję to rozpocznę obydwa specyfiki i dam znać :) xx Co do wit i żelaza to wiem, że specjalne dla ciężarnych, te co miałam to było 200% żelaza i to było specjalnie dla ciężarówek :P Centrum mówisz? Poszukam :d Powiem o tej sferocytozie położnej. Na szczęście się uspokoiłam trochę z tą położną. xx No i koniec lenistwa, do pracy jutro znowu :P Dali mi przymusowo 2dni wolne. Odpoczęłam przynajmniej trochę. Dobranoc, jutro poczytam i się powypowiadam żeby być na bieżąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co Wy tak przeżywacie te brzuchy i te figury... nic już nie będzie takie same i trzeba się z tym pogodzić :) ja tam się nie przejmuję :) trzeba będzie wsiąść się za siebie i poćwiczyć ale za to jaki cudny skarb będzie w domku :D ciekawe gdzie agunia bo coś jej nie widać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo o ile dobrze kojarzę to położna tutaj to verloskundige , czy jakoś tak :P do jutra laseczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no andziullka tez tak mowilam a teraz sie soba brzydze... wygladam jak krowie z dupy wyjeta!!! zobaczysz jak sama urodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo ja mam płyn do kąpieli od pierwszego dnia życia maluszka.. Mama ja też uwielbiam banany ;-) Dzięki Molly X Postaram się Wam wysłać z komórki na pocztę wizję brzucha oczami małego... Już tak wydziwia, że aż boję się jego kreatywności jak się wykluje :-D:-D pomysłowość ma po mamusi:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly90 ja też uwielbiam oliwkę z Hippa :) Cuuuudowna jest, pięknie pachnie i szybko się wchłania :] Hmmm... Rozstępy może całkiem nie znikną ale na pewno zbledną i będą mało widoczne :) Nie martw się.... xxx A ja rozumiem osoby martwiące się figurą po porodzie :] Nie rozumiem natomiast takich co mają to w tyłku 'bo przecież urodziły' i wali ich to,że 10kg ciągle na plusie ... Bycie matką nie zwalnia z bycia zadbaną kobietą i nie usprawiedliwia... Oczywiście trzeba sobie dać czas i jednak pogodzić się z tym,że w 100% nie da się powrócić do figury sprzed ciąży ... Chociaż ja mam wiekszość koleżanek, które wyglądają lepiej przed, niż po... oczywiście nie mówią,że po 3 mies. po porodzie :P :) xxx Andziulka007 to jak chcecie wybrnąć z tego? :D Dwa imiona dacie i będziecie ciągnąć zapałki, które pierwsze?:D xxx Maura ja mam ochotę iść do pracy :D Ale pewnie po godzinie by mi się odechciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uwielbiam banany :] I są super na skurcze w łydkach :P Mają dużo potasu (i niestety węglowodanów:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam Mama ja wiem że nie będzie cudnie ale ja tam byłam na to przygotowana dwa lata starań o maleństwo trochę inaczej układają w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pewnie nie doszło.. Może dojdą te zdjęcia... X No ja tam planuje zostać sexy mamą ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Mooonia86 widać,że to klocuszek :D Ty przecież masz jeszcze łożysko na przedniej na ścianie! :D U mnie też się wypina ale nie aż tak :D Pogłaskałabym maluszka :) xxx wiara-w-marzenia wydaje mi się,że łatwiej wrócić do ładnego brzucha osobom, ktore miały ładny przed ciążą. U mnie zawsze był problem z brzucholem to teraz pewnie będzie masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo ja też nie miałam boskiego brzucha... Był wysportowany jak miałam 14-15lat... A później jak pracowałam jako przedstawiciel handlowy to zrobiła się oponka... A jak zjadłam to taki wysadzisty jak w 3mcu ciąży... Tylko życiu bym nie powiedziała, że urośnie do takich rozmiarów ...;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszmar z tym kafe szkoda, że tamto forum nie działa, przynajmniej się nie mulilo jak to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko chyba na bezsenność cierpi..już czwarty raz do niego wstaje. Nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko chyba na bezsenność cierpi..już czwarty raz do niego wstaje. Nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maura, co do morfologii, to wartości referencyjne powinnaś mieć podane na wyniku i do nich się powinnaś odnosić. Dla ciężarnych są inne normy. A białymi krwinkami się nie martw, bo fizjologicznie rosną w ciąży. W ciąży też wzrasta ilość krwi i organizm nie nadąża z produkcją krwinek czerwonych więc jeśli nieznacznie masz obniżony hematokryt i hemoglobinę to nic się nie dzieje. Ja bym też na Twoim miejscu nie brała żelaza tak samopas. Ja np. też miałam trochę zaniżone wyniki a lekarz nie kazał brać żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×