Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Hinski ostatnio na targach dla przyszłych mam pytałam o chusty to najlepsze podobno tkane bawełniane sprawdzalam i są strasznie drogie a nosidelka pani polecala takie są wiązane które nie są usztywniane i nie znieksztalcaja pleckow dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny świetne te Wasze maluchy. Szoszo daj znać jak po wizycie. HinskiTurysta 45kg? Dziewczyno ile Ty masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to naprawde duzo hinski... ale zrzucisz. ja mam nadal 63... jeszcze 5 kg do wagi sprzed ciazy ale jakos sie tam specjalnie nie odchudzam tylko slodkiego nie jem i tych napojow kolorowych. przemo mi gotuje kompot z rabarbaru i tym sie zapijam bo jakos woda tym bardziej nie gaz napic sie nie moge. wam tez tak wypadaja wlosy? normalnie musialabym chodzic w czepku zeby ich wszedzie nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam takie nosidlo z regulowanymi tymi szelkami i miekkie a nie sztywne wiec chyba dobrze. ale w domu do prac raczej tego nie zaloze bo tu sie tzreba schylic tam zetrzec kurz a do gotowania czy prasowania to totalnie odpada. eryk ale spi po tych szczepieniach... od 10 z przerwai na placz i karmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy mi tez tak wlosy wypadaja!!! masakra!! dzi jak wstalam ja patrze na poduszke a tam z milon tych wlosow.... ;( a za cholere nie obetne, nie po to zapuszczalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 musze sie wlasnie zastanowic jaka bo ceny na allegro sa od 60do chyba 300 zl... xxx Carolajna87 mam 165cm. xxx keysy mam nadzieje ze zrzucę szkoda tylko ze nie karmie bo bardziej bym sie diety pilnowala a tak zdarzaja mi sie male wpadki :). Zobaczymy za miesiac bo mam narzucony taki cykl, mam nadzieje ze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej siostrze ktora karmi piersia tez strasznie wlosy gubi... boi sie ze wylysieje. Mojej przyszlej szwagierce tez strasznie wypadaly az lysee zakola miala teraz juz odrastaja ale ma takie krotkie te wlosy z 5cm i smiesznie to wyglada. xxx dziewczyny dostalyscie juz okres bo ja sie juz od piatku mecze i strasznie leci choc w sumie brzuch az tak bardzo nie boli, bo przedtem to masakra z bolu bylo mi slabo, tylko ze teraz znowu strasznie cieknie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinski biorę biorę. 6 lipca i powiem Ci, że powoli, powooooooli zaczynam to ogarniać. Czekam na przymiarkę sukni, buty mam, fryzjera i kosmetyczkę też zaklepałam. Kończymy zapraszanie. Samochód zamówiony. Dla G brakuje mi już tylko pantofli. Niedługo będę się rozglądać za bukietami , fryzurą i innymi duperelami. Wczoraj zamówiłam sobie kokardki dla gości.Mam już nawet piosenkę na pierwszy taniec. Reszta w miarę się ma. Najgorszy to ten przyszły miesiąc. Maaaaaasa załatwiania. ;/ Formalności u księdza, menu, program wesela i taka kosmetyka. Da się ogarnąć. Tylko mama G zaczyna mi się za bardzo wtrącać aż na nią wczoraj naskoczyłam. Za to z moim G się ciągle kłócę aż mam często dość. no nic ,trzeba ścisnąć pośladki i zawalczyć. Najgorsze jest to, że z ponad 100 osobowego wesela robi mi się ok.90 (raczej w dół) ;/ Ludzie wyjeżdżają na zaplanowane wakacje, do pracy za granicę, koleżanki mają sesję na studiach a są i takie chamidła co nie przyjdą , bo twierdzą , że się za późno dowiedziały ;/ No nic. Ważne, że Ci najważniejsi będą. a Tobie jak idzie? ;) nic nie wspominałaś, że się pobieracie o ile pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiński lepiej podobno kupić używaną chustę :) zaraz wejdę na pocztę i wyśle filmik z dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy,hiński i mama słodkie te wasze maluchy :) mama w czym odbijałaś stópkę i rączkę??? Mooniaa widzę że Ty też masz fajnego aliena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinski, po Bepanthenie Piotruś ma odparzenia? Nas ta maść uratowała, na noc kładę supergrubą warstwę :) Ja nie mam okresu, bo jeszcze karmię XXX Keysy, bolą plecy, bo to tak jak byś znowu była w ciąży tylko z 2 razy cięższym berbeciem :D Keysy mi właśnie zaczęły wypadać :( XXX Szoszo, dawaj znaki jak tam ostatnia wizyta :) Pamiętam, że jak mnie dwoje lekarzy i gin od usg żegnalo na ostatniej wizycie to aż mi się tak dziwnie zrobiło, że to już koniec ;) Pytałaś wcześniej o włosy. Właśnie zaczęły mi wypadać, po prawie 3,5 mies :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama obciecie nic i tak by nie dalo. a lykasz witaminy? to od srodka trzeba dzialac jak wypadaja. u mnie tez tyle jest na poduszce... co nie wypadlo w ciazy wypadnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ores dostalam 7 tyg po por a teraz cisza... chyba przy karmieniu nie ma sie regularnych. i tez brzuch nie bolal i mocno nie lecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo pytałaś już o imiona :) Arek chce Alan a ja chce Filip:) no to zaczynamy 36 tc :D wysłałam filmik i fitki na maila :) NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........13..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------18---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------19--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 21 ----------------? Sandmoon---------------- Sasza---------23--------------Wrocław----------21---------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------22--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------36------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----38--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------38----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------40-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----3 mies Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------6tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij cofnij te slowa jakbys znow byla w ciazy... nie wazne w jakim kontekscie ale lepiej nie kusic losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta ja Cie podziwiam za tą wagę, co ja bym dała żeby ważyć 50 kg, musiałabym chyba tylko pić wodę :( I na całe życie zapomnieć o jedzeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem my pobieramy sie 24.08. Mamy sale, orkiestre,fotografow,kamerzyste, zamowione kwaiaty i moj bukiet, pierwsza piosenkę, wybrane buty,fryzjerke i fryzure jakas w sumie tez. Na poczatku czerwca zalatwiam sukienke i zaproszenia i doczepiane wlosy :P. Garnitur moj sam sobie wybiera. pod koniec tego miesiaca zamawiam tort i material do przystrojenia sali bo nie maja niebieskiego (a wlasciwie habrowego) no i ksiedza i papierki z urzedu... My robimy slub razem z chrzciami na okolo 90 osob, tylko ze bez dzieci (moj tesc tak zarzadzil a mi to w sumie obojetne). jeszcze musze znalesc makijazystke w sumie wybrac jedna z dwoch,no i pierdolki jakas bizuteria itp. najgorzej ze obraczek nie mamy a wybieranie moim P to jakas masakra strasznie wybredny jest. xxxx fijjj strasznie sie odparzyl u nas dziala tylko sudocrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka mi sie bardziej podoba Filip ale Alan tez swietne trudny wybor :). xxx Carolajna87 a ile masz wzrostu? no wiesz w sumie faktycznie malo jadlam, czasem przez caly dzien np. jogurt ale do tego mase Pepsi i milky way :) ale to zadko, jadam w sumie tylko sniadanie i maly obiad i nic wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalan masa do odcisniecia :) dostalam :D ja jeszcze okresu nie dostalam, raz mialam taki brazowu sluz i juz sie zalamalam ze to okres ale jednak nie :D nie lykam witamin bo bede jeszcze grubsza :D po za tym nie wiem jakie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedtem nie mialam apetytu a w ciazy zaczelam jesc poprostu jesc bo raczej dieta polegajaca na coli energy drinkach i milky way nie posluzyla by dziecku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 168 cm, ale nigdy od kąd tylko zaczęłam dojrzewać nie była chuda :( Tylko jako dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×