Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Cześć moje drogie:) widzę,że anetucha jeszcze w domu jesteś :D i sie biedactwo drapiesz :( A gdzie ty kupujesz te mniszki? wiesz ze ja sie nigdy jeszcze nie spotkałam w jukeju ze sklepem zielarskim? H&B kocham! maja bardzo dobre produkty jak migdały czy rodzynki to tylko od nich i herbata z clipper'a też :D Anetucha czy ty może z tych co kupiły detektor tetna płodu ?:D U mnie tylko 1st. leje calutki dzień :( wczoraj w nocy padał śnieg ale topniał zaraz .Fijfij jak ja ci zazdroszczę ze u Ciebie pada śnieg 100x wole białe mokre od przezroczystego mokrego :P. A my z mamą musimy cierpieć w deszczu :( Wczoraj zeskanowałam zdjęcie usg posłałam miśkowi i nie wiem ale on chyba liczył ze już zobaczy potomka w całej okazałości a on do mnie"jakie to maleńkie".:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)madra- holland and barrett chyba jest zielarskim. tam dostalam ten wyciag z korzenia mniszka lekarskiego. to w tabletkach. mam brac 3 dziennie i podobno w 5 dni bede wolna od swedzenia! jesli chodzi o detektor tetna płodu - doppler, oczywiscie ze kupilam :p chinski!! mial wyłapywac tetno od 6 tygodnia ;] dupa. pamietam ze w 10tygdoniu znalazlam swoje tetno i z chrisem cieszylismy japy przez tydzien, ze to dziecko i tylko w jednym miejscu bylo slychac, w pachwinie ;p az w koncu okazalo sie ze druga pachwina tez dziala i po sprawdzeniu ze swoim tetnem bylo takie samo :p wkurzylam sie nie na zarty, ale w koncu w 13 tygodniu zaczelo wyłapywac tez tetno dziecka ;) jak chcesz to moge ci wyslac to gowno:D dziala, ale nie za szybko. lekarka jednak powiedziala, ze jesli cos nas niepokoi, tzn ja bym sie czula zle albo nie czulabym ruchow dziecka przez dluzszy czas, to zeby nie poslugiwac sie dopplerem bo to tylko zabawka i nie zawsze ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha teraz już wiem ze to w tabletkach :D jak słyszę zioła to myślę o takich sypkich :P Co do detektora to bardzo Ci dziękuje ale już posiadam, misiek kupił na carboodzie, chciałam opinie twoją poznać na ten temat. A nagrywałaś to bicie serducha?:D Misiek mnie rozbawił mówił ze włączył to przystawił sobie w okolice serca to słyszał serce ale jak do brzucha sobie przystawił to nic nie słyszał haha, padłam jak to usłyszałam- pytam się go jakim cudem chciał słyszeć w brzuchu u siebie bicie serca dziecka jak w ciąży nie jest :D ehh ci faceci- ręce opadają :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dziewczyny, a nie boicie się, że dziecko tak się ułoży, że nie będziecie mogły znaleźć tętna i zaczniecie fiksować? Bo to jedyne co mnie powstrzymało przed kupnem tego urządzonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fijufiju wiesz co to właściwie tylko zabawka, ja chce nagrać to bicie serduszka . Oj tam, dopóki mi się będzie ruszać w brzuchu to nie będę fiksować :D. Sfiksuje jedynie wtedy kiedy na usg będę chciała płeć poznać a ono mi co najwyżej zad pokarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nagrywalam bicia serca ale sluchalismy codziennie przed snem :D faceci sa dziwni i czasami nielogiczni :p swoje serce dopplerem slyszysz naprawde glosno! ja sie troche martwilam, gdy nie moglam kilka minut znalezc bicia serca dziecka ale zawsze po kilku minutach sie udawalo, najsmieszniej jest gdy ma jeszcze miejsce w brzuchu i ucieka a potem znowu sie pojawia :D ok wiec jestem dzis po 2 tabeltkach i pije 3cia herbate :) podobno herbata jesli nie przyspieszy porodu to sprawi ze skurcze beda mniej bolesne a cala akcja szybsza wiec czemu nie! i zalecaja picie po 36 tyg ciazy... troche mam opoznienie. na forum dziewczyny nie byly zadowolone z efektow ale pily jedna dziennie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcialam sie jeszcze pochwalic ze Chris robi dzis obiad :p mam kilka pomyslow na ktore przywiozlam z polski. wybral pomysl na udka z czosnkiem i zolami. zamiast udek dał filet z kurczaka i napchał warzyw. nie mam pojecia jak to bedzie smakowalo ale powiedzial, ze bedzie zdrowo :p dla anglika nie wazne czy usmazy warzywa, czy doda niezdrowe przyprawy, wazne ze warzywa! sa warzywa? sa! zdrowe!! kiedys czytalam o zdrowych frytkach :D frytki sa z ziemniakow, ziemniaki-> warzywo, warzywo-> zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łosz nie zdziwi mnie jak jutro odpalę laptopa a tam twój post,że urodziłaś i juz w domu jesteś :D Wiesz, zioła na pewno nie zaszkodzą:) No i rozgrzana będziesz, przecież malina rozgrzewa :D 3mam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, bo jak sie stale nie czuje malucha i on raz kopnie, a potem się schowa i kopie nieodczuwalnie to można się zestresować jak się nie znajdzie tętna :) Ale jak już się usłyszy to tętno, to jest takie uspokajające :) Jak miałam problemy z plamieniami w 3-4 miesiącu, kiedy jeszcze nie czułam kopniaków, chodziłam na wizyty do profesora, które kosztowały 250 zł(!), a chodziłam tam głownie po to, żeby właśnie wyciągnął ten swój sprzęcik i dał mi posłuchać serduszka ;) A sama bałam się tego kupić :D Anetucha, pij na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzis wywrocilam... troche brzuch mnie boli, zobaczymy, moze przestanie :) pochwale sie :) ja z moim M wlasnie od listopada bedziemy wynajmowac 2 pokojowe mieszkanko :) i bede miec w poblizu mame w razie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013LUTY na nastepnej wizycie niech Cie lekarz dokladnie sprawdzi skoro sie wywrocilas, moja mama wyladowala na kolanach wychodzac z autobusu i przez to moja siostra byla okrecona pepowina! i uwazaj na siebie ;)) gratuluje mieszkanka ;) my mamy rodzicow Chrisa pod nosem, na szczescie nie wpadaja bez zaproszenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA-->Ooo, to nowa informacja :) Będziecie razem mieszkać? Idzie ku dobremu? Anetucha, zazdroszczę Ci, że Twój luby gotuje :) Mój ma dwie lewe w tej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1987
Hej, mogę dołączyć? Agnieszka, 8 tydzień ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Co tam u Was? Przestawiłyście zegarki? :) U mnie piękny zimowy krajobraz, aż tęsknię za Świętami :) Cześć Agunia1987 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj agnieszko :) Witajcie kobietki :D fijufiju jak dobrze ze poinformowałaś o zmianie czasu :D zapomniałam :P Ale wiecie co ,wstaje i biało na dworze :D jak widze taką pogodę to od razu kojarzy mi sie z Bożym Narodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1987
Dzień dobry wszystkim,dziekuje za miłe powiatanie. Jesli możecie to napiszcie w ktorym tygodniu usłyszałyście bicie serduszka swojego maleństwa? Ja bylam na drugiej wizycie 16 października (pierwsza odbyła się 2.10 jak tylko zrobilam test), był to dokładnie 5 tyd. 4 dzień mojej ciąży lekarz stwierdził,że nie widzi zarodka,ani bicia serca. widoczny jest tylko pęcheżyk ciążowy 15,4 mm.Po chwili stwierdził,że widzi maleńką kropeczke 2 mm i że to może jest własnie zarodek,ale mimo wszystko serduszka nie widać:( Miałam odczekać 2 tyg i następna wizyta,a to już w ten wtorek. Mam wszystkie objawy ciąży,bolesne piersi,uporczywe mdłości,ale mimo wszystko bardzo się boję:( Przepraszam za ten haos,ale to emocje. Mimo, że mam przy sobie wiele kochajacych osób to mam wrażenie,że nikt nie potrafi mnie do końca zrozumieć i tak naprawde jestem z tym wszystkim sama:( Bardzo pokochałam to maleństwo i nie wyobrażam sobie żeby miało go nie być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc agunia1987 nic sie nie martw, wszystko bedzie ok ;) tylko sie nie przemeczaj!! ja uslyszalam bicie serca w 12 tygodniu ale dlatego, ze tutaj nikt sie zarodkami nie przejmuje. selekcja naturalna ;) na szczescie wszystko jest ok, za 5 dni mam termin. Dziewczyny chcialam was zapytac czy robicie zdjecia brzucha co tydzien? :) ja robilam do 21 tygodnia i zaluje ze przestalam bo roznica jest zaskakujaca i smiesznie jest ogladac jak się rosnie tydzien po tygodniu ;) bez zdjec tego nie zauwzycie ;) polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia nie martw się na zapas, na pewno będzie dobrze :) Ja miałam pierwsze USG w 6 albo 7 tyg. i było widać fasolkę, ale u mojej koleżanki np. jeszcze nie. Co do serduszka to niestety nie pamiętam. Dam Ci jedną radę, nie czytaj za dużo w necie, bo Ci to na zdrowie nie wyjdzie. Ja to przerabiałam i byłam tylko strzępkiem nerwów. Teraz już tak nie porównuję, nie cuduję, jakoś leci i jest ok :) Dzidzia potrzebuje zrelaksowanej mamy :) Anetucha, wygląda na to, że musisz uzbroić się w cierpliwość :) Pewnie łatwo mi powiedzieć przy takim swędzeniu, co? :) (Nie)mądra, u mnie tyle napadało, że przed chwilą chodziłam z miotłą i odciążałam tuje, bo by się biedaczki połamały pod ciężarem śniegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha a co ty tu robisz:P na porodówkę marsz:P (żartuje) hihi. Czyli niezbyt widać poprawę,ani trochę nie przestało cię swędzieć? Qrcze dobrze,że już na dniach jesteś :) Agusiu -nic się nie martw całkiem możliwe,że ciąża jest mniejsza, o czym lekarz powinien cie poinformować bo wg usg wszystko wychodzi. Serduszko zaczyna bić w 6tc ale też zależy bo niektórzy mają w 7tc. Jednak prawdą jest ze nie ma co się spieszyć z pójściem do lekarza. Ja zaczęłam wczoraj 7tc u lekarza byłam w 6tc i 5 dn (teraz w czwartek) widziałam serduszko i przez chwilkę słyszałam. Nie bój się! jeśli nic się nie dzieje a objawy masz typowe dla ciązy to znaczy że wszystko jest super :) i rozwija się prawidłowo. Fijfij - u mnie już topnieje buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz pojecia jak ja bym chciala juz byc na porodowce! boje sie jak cholera ale tak czy inaczej od tego nie uciekne ! dlatego wolalabym miec to juz za soba i robic zdjecia jak chudne tym razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1987
Dziękuje Wam za słowa otuchy,aż się popłakałam ze wzruszenia,ostatnio ciągle płacze:P anetucha123456 p próbowałaś moze na to swędzenie takie zwykłe wapno musujące? Moja mama pila jak chodziła w ciąży z moim bratem bo też męczyły ją wysypki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia1987 nie uświadczysz w anglii zwykłego wapna :D oni tutaj nie wiedza co to jest wapno i przewaznie w aptece robia wielkie oczy ;) ten mniszek lekarski ma zadzialac po 3 dniach, dzis jest drugi dopiero! :D cierpliwosci :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1987
O losie....No to trzymam kciuki zeby choc troszke przestało swędzieć, na szczęście jesteś bliżej niz dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, nie dziwię Ci się, że masz już dość :O Ja ze zwykłego ugryzienia komara potrafię zrobić wielką ranę tak się drapię. No chyba bym zwariowała :O Musisz uzbroić się w cierpliwość, jeszcze 2 dni na zadziałanie mniszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×