Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

nick------------------imię----------------wiek--------- -----miejscowość---------tc (nie) madra--------------------------------28--------------------- śląsk--------------6 MAMA2013LUTY---Karolina-------------22----------------- -----Rzeszów--------25 andziulka88----------Ania----------------24-------------- -------łódzkie------------6 szczesliwa-mmmama----------------------30---------------- --- łódzkie ------------? keysy2121------------kasia---------------21-------------- ------mogilno----------23 izabela1000................................24............ .........war-maz.........38 Allegrowiczka1987...Iwona..............24................ ...Ok.Kraków......13 JagusiaGusia..........Kasia...............25............. .....Lubelskie..........31 Fijfijfijuu.............Ewelina............28............ ......mazowieckie......25 anetucha123456.....Aneta.............24.................. .Kent, Anglia.......39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama co ty mi tu za trefną tabelke skopiowałaś :P idz do strony 4 na godzine 16.44 :P tą poprawie zeby już była nick-----------------------imię----------------wiek------miejscowość------tc (nie) madra--------------Agata------------------28--------śląsk--------------6 MAMA2013LUTY---------Karolina---------------22---------Rzeszów--------25 andziulka88--------------Ania------------------24--------łódzkie------------6 szczesliwa-mmmama----------------------30------ łódzkie -----------------? keysy2121----------------kasia-----------------21---------mogilno-----------23 izabela1000---------------------------------24----------war-maz--------------38 Allegrowiczka1987-----Iwona--------------24---------Ok.Kraków----------13 JagusiaGusia------------Kasia------------25-----------Lubelskie-------------31 Fijfijfijuu----------------Ewelina.--------28-----------mazowieckie--------25 anetucha123456-------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia----------39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia9759874
hejka tez jestem w ciazy :) 21 tydzien . synek :D :* słuchajcie mam do was pytanie , tak przy okazji bo sie troche martwie ile przytyłyście?? ja jestem w 5 mc , i tylko 1 kg w góre boje sie ze cos nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania tylk tyle przytylas i twojeg lekarza ezcze t nie zmartwilo? a 24 tydz od jutra zaczynam i 8 kg + dzis bylam u gin i najpierw mnie badala na fotelu i stwierdzila krotka szyke macicy ale zrobila usg i ze niby wszystko ok... nie weim nie ufam jej... teraz sie martwie. tak samo na twardniecie brzucha kazala mi brac magb6 ae czy to ma sens? biore witaminy w ktorych sa i magnez i b6 i 15000 innych witamin... poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko - wybaczam :P Witaj minia zalezy jaką mialaś wagę początkową :) jak np. bardzo prawidłą w strone tej wyższej od prawidłowej to się nie dziw :P gorzej jak była niedowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------------------imię----------------wiek------mi ejscowość------tc (nie) madra--------------Agata------------------28--------śląsk- -------------6 MAMA2013LUTY---------Karolina---------------22---------Rz eszów--------25 andziulka88--------------Ania------------------24-------- łódzkie------------6 szczesliwa-mmmama----------------------30------ łódzkie -----------------? keysy2121----------------kasia-----------------21-------- -mogilno-----------23 izabela1000---------------------------------24----------w ar-maz--------------38 Allegrowiczka1987-----Iwona--------------24---------Ok.Kr aków----------13 JagusiaGusia------------Kasia------------25-----------Lub elskie-------------31 Fijfijfijuu----------------Ewelina.--------28-----------m azowieckie--------25 anetucha123456-------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia----------40 wezcie mnie nie stresujcie wagą :D ja mam +20 a w centymetrach to jakas katastrofa... jesli chodzi o twardnienie to ja tez slyszalam, ze magnez. ja mialam pierwszy zajebiaszczy skurcz, 15 min mnie trzymal... w moje urodziny ;D czyli jakis 23 tydzien. w nocy! i jeszcze chrisa nie bylo bo sobie pojechal do rodzicow obrazony :D myslalam, ze umre! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ok 3 miesiace temu zaczelismy starania, wczoraj zrobilam test, pozytyw :) jestem strasznie szczesliwa!!!! nie wiedzialam, ze tak szybko nam pojdzie, stawiam ze jest ok 3 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) Wszystko ok!!! :D Jestem przeszczęśliwa! :) Bright spot cały czas jest, ale serduszko działa jak trzeba, więc gin uznała tą plamkę jako nic nie znaczącą klinicznie :) To echo serca to nic innego jak USG z focusem na serce, jego przedsionki, komory, zastawki, przepływy krwi itp. wraz z dopplerem, gdzie właśnie widać i słychać było przepływ krwi :) Serduszko ma 21 mm a bije jak szalone ;) Przy okazji dowiedziałam się, że mój maluch waży 760 g, czyli jest w samym centrum siatki centylowej, a jego stópki mają prawie 5 cm ;) Dobrze, że to się dobrze skończyło, ale gin powiedziała, że wczoraj była u niej para u której okazało się, że to zwapnienie na serduszku to jakaś dość poważna wada i malucha będzie czekać jakaś operacja kardiologiczna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, dziwnie że Ci tam nie zaglądają :O Chociażby, tak jak piszesz, ze względu na tą szyjkę :O Rebelrebel gratulacje :) Dzięki dziewczyny, że trzymałyście kciukasy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfijfijuu nikt mi tam juz dawno nie zaglądał :D przed porodem bede musiala najpierw zdjąc pajeczyne i wypuscic nietoperze :p ciesze sie ze wszystko w porzadku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha anetucha ty to masz poczucie humoru i dobrze ! :D fjufju super ze wszystko dobrze :) duuuuże malenstwo jak stopka ma 5 cm :) faaaaajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja wlasnie odbębnilam sobotnie zakupy. wkurzylam sie w nocy bo do 3ciej nie moglam przestac sie drapac. dzis dzien kolejny walki z wysypka :D kupilam wyciag z korzenia mniszka lekarskiego, podobno pomaga- informacja z forum, nie od lekarzy:P przewaznie dziala! bylam w holland and barrett - (nie)madra pewnie wie co to za sklep! szukalam herbaty z lisci malin bo pomaga przyspieszyc porod i laska, ktora tam pracowala wiedziala wiecej ode mnie na ten temat! :O ciezko w tych czasach znalezc kompetentnego sprzedawce a ona po prostu zwalila mnie z nog. powiedziala, ze wszyscy biora tabletki zeby tego nie pic, ale tabletki dzialaja po 2 tyg a hebara od razu i minimalnie 6 kubkow dziennie zeby byl efekt! :D szok. zadowolona jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha oby i ten mniszek i herbata z malin zadziałała :D Facet powinien Ci pomóc przyspieszyć akcję, szkoda że jest taki cnotliwy teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, to paskudnie. U mnie już tyle śniegu napadało, że hohooo :) Całe podwórko mam białe, a tuje wyglądają jak bałwany ;) Tylko co z tego jak za chwilę się rozpuści i będzie chlapa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę przeżyć, że malucha nie będzie na Świta. Anetucha tak bardzo Ci zazdroszczę :) A my MAMA czekamy na walentynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×