Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

nick------------------imię----------------wiek--------- -----miejscowość---------tc (nie) madra--------------------------------28--------------------- śląsk--------------6 MAMA2013LUTY---Karolina-------------22----------------- -----Rzeszów--------24 andziulka88----------Ania----------------24-------------- -------łódzkie------------6 szczesliwa-mmmama----------------------30---------------- --- łódzkie ------------? keysy2121------------kasia---------------21-------------- ------mogilno----------23 izabela1000................................24.....................war-maz.........38 Allegrowiczka1987...Iwona..............24...................Ok.Kraków......13 JagusiaGusia..........Kasia...............25..................Lubelskie..........31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się wklejam :) nick------------------imię----------------wiek--------- -----miejscowość---------tc (nie) madra--------------------------------28--------------------- śląsk--------------6 MAMA2013LUTY---Karolina-------------22----------------- -----Rzeszów--------24 andziulka88----------Ania----------------24-------------- -------łódzkie------------6 szczesliwa-mmmama----------------------30---------------- --- łódzkie ------------? keysy2121------------kasia---------------21-------------- ------mogilno----------23 izabela1000................................24............ .........war-maz.........38 Allegrowiczka1987...Iwona..............24................ ...Ok.Kraków......13 JagusiaGusia..........Kasia...............25............. .....Lubelskie..........31 Fijfijfijuu.............Ewelina............28............ ......mazowieckie......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo mnie w tabelce nie bylo :p pomyslaalm, ze bez sensu jest na 2 tyg ale dobra nick------------------imię----------------wiek--------- -----miejscowość---------tc (nie) madra--------------------------------28--------------------- śląsk--------------6 MAMA2013LUTY---Karolina-------------22----------------- -----Rzeszów--------24 andziulka88----------Ania----------------24-------------- -------łódzkie------------6 szczesliwa-mmmama----------------------30---------------- --- łódzkie ------------? keysy2121------------kasia---------------21-------------- ------mogilno----------23 izabela1000................................24............ .........war-maz.........38 Allegrowiczka1987...Iwona..............24................ ...Ok.Kraków......13 JagusiaGusia..........Kasia...............25............. .....Lubelskie..........31 Fijfijfijuu.............Ewelina............28............ ......mazowieckie......25 anetucha123456.....Aneta.............24...................Kent, Anglia..39 Do szpitala dla malej zabralam wszystkiego po 3, czapeczki, body, spiochy, male rekawiczki, paczke pampersow, kocyk. cholera juz nie pamietam :D torba gotowa od miesiaca ale w kazdym razie w polsce bedziecie potrzebowaly wiecej bo tutaj po porodzie trzymaja do 8 h i do domu ;)) dla siebie mam z dziwnych rzeczy 5 par gaci z siaty, 2 paczki pampersow poporodowych, opaski, kosmetyki, myjka, klapki, recznik, 2 pizamy, szlafrok... jak chcesz to pojde zobaczyc i zapisac co doklanie ;) dzis namowilam tatusia na naturalne wywolywanie porodu bo od 3 miesiecy nie widzialam jego przyrodzenia tak sie przejal ojcostwem O.o napiszcie jak jest z waszymi partnerami bo ja juz nawet ryczalam, a on ciagle ze nie bo nie bedzie dziecka stukał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zwiazek polega glownie na klotniach.... eh... szkoda gadac... jezeli chodzi o te sprawy to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zadko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013LUTY to nie fajnie... Chris jest dla mnie dobry, to trzeba mu przyznac, klocilismy sie strasznie w 2 trymestrze ale to chyba moje humorki byly a teraz jest aniolem. ale jak mysle o seksie to mnie strzela ;/ ja w ciazy mialam wieksze libido niz przed. o jakies 10 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zastanawiam sie czy w ciazy mogly mi spuchnac uda O.o mam w kila dni o 3 cm wiecej w jednym a dodatkowo jak siadam to mnie normalnie skora ciagnie! tylko sama nie wiem czy to od tej wysypki czy nie :/ mam 9 cm wiecej w udach w 9 meisiecy ;/ ja nie wiem jak ja to zgubie... i 20 kg +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, dziki :) Rzeczywiście szybko Was wypuszczają :) Co do seksu to ja jestem całkowicie uśpiona w tym temacie ;) Ale wiem, źe jak tylko bym chciała to droga wolna :) A Ty masz neraz dobry pretekst :D Mi też szykuje się duża nadwaga, bo przez ostatni miesiąc przybyło 4kg :( A Ty jesteś już bardzo zaawansowana więc w tych udach to pewnie jest trochę wody, któRa się podobno zatrzymuje :) MAMA do mnie było pytanie o wielkość synka? Właściwie nie wiem do końca, bo jak miałam USG w 22 tyg. to gin nic nie mwiła o wielkości, a jak zapytałam już po badaniu, to powiedziała, że ok. 15 cm od główki do dupki :) Ważył 436 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;) nie skomentuje wczorajszeych prob "pomocy" cięzarnej w wywolywaniu porodu. ;] tragedia moja w 21 tyg wazyla 430g jak urodze to bede tu wpadac i wpisywac ile kg i cm mi zlecialo ;) bedziecie mialy porownanie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj apropo apetytu na sex w ciazy to moge tez sie wypowiedziec mi wzrosl chyba 1500 razy. a jak moj nie chce bo wielce brzuch ciaza itp to go wyzywam ze nadal jestem kobieta a nie tylko inkubatorem i potrzeby mam takie same a nawet wieksze. ostatnio bylam zadowolona jak w sob robilismy to 3 razy... i choc oczy jezcze chcialy musialam sie opanowac. doznania sa o wiele lepsze i orgazm.... mmmm dobra dosyc tych marzen bo m wroci dopiero wieczorem... hihi apropo ud to tez zauwazylam ze sobie urosly... dobrze ze nie mam swiadmosci ile cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------------------imię----------------wiek--------- -----miejscowość---------tc (nie) madra--------------------------------28--------------------- śląsk--------------6 MAMA2013LUTY---Karolina-------------22----------------- -----Rzeszów--------25 andziulka88----------Ania----------------24-------------- -------łódzkie------------6 szczesliwa-mmmama----------------------30---------------- --- łódzkie ------------? keysy2121------------kasia---------------21-------------- ------mogilno----------23 izabela1000................................24............ .........war-maz.........38 Allegrowiczka1987...Iwona..............24................ ...Ok.Kraków......13 JagusiaGusia..........Kasia...............25............. .....Lubelskie..........31 Fijfijfijuu.............Ewelina............28............ ......mazowieckie......25 anetucha123456.....Aneta.............24.................. .Kent, Anglia.......39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po dłuższej nieobecności ;) wczoraj przygotowywałam sie do roli mamusi niańcząc moją 5-cio miesięczną chrześnice i wiecie co .....chce takie samo i to już :P a nie za 7 m-cy :P Dzisiaj ide do ginekologa- 3majcie kciukasy za mnie bo się boje :( (nigdy sie nie bałam wizyty u ginekologa -ehh ciąża :P )jeszcze ma być poślizg i pewno spędzę na poczekalni 3h w stresie i nerwach :( Odezwę się PO ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra*, nic się nie martw, musi być dobrze! :) Dawaj znak co i jak! Ja tak wszystkim mówię, żeby się nie stresowali, a sama się stresuję, bo na USG połówkowym wykryli w serduszku mojego synka tzw. bright spot, inaczej jakieś ognisko hipercośtam :( Ginekolog powiedziała, żeby absolutnie nic nie czytać w internecie, bo w 99% o niczym to nie świadczy, ale jutro idę w związku z tym na echo serca i zaczynam się troszkę stresować :O Ale Wam zazdroszczę tej ochoty na seks :D Zanim zaszłam w ciążę czytałam, że w ciąży zwiększa się libido i są lepsze orgazmy i tak czekałam na to a tu dupa, wcale mi się nie chce :D MAMA gratulacje! :) Zostało nam jeszcze 15 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra* no to szybciutko dawaj znac co tam widac i ile pecgerzykow :)!! Fijfijfijuu kurcze masz racje... ale to zlecialo!! teraz tez zleci szybciutko i oto nasze kochane pociechy beda na swiecie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfijfijuu z moim facetem ja bym woalala tez ochoty na sex nie miec. Czy lepsze orgazmy? nie wydaje mi sie... Ale za to codziennie myslisz o seksie a gdy on nie chce to jest najbardziej frustrujace uczucie ;/ ile ja przez to nocy przeryczalam...! o pecherzykach nic nie wiem, wiec nie pomoge. ja od samego poczatku ciazy nie mialam problemow, zaczelo sie dopiero w 8 miesiacu od boli wszystkiego co tylko mozliwe a teraz jeszcze ta wysypka. w nastepny piatek mam termin. zleciało, mowie wam! pamietam jak w lutym dzwonilam do mamy powiedziec, ze jestem w ciazy i mialam wrazenie, ze mnie z domu wywali chociaz juz od 3 lat w domu nie mieszkam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eghm , wróciłam :D dziecko jest tylko jedno :D czyli tamto było pęcherzykiem ale powietrza :) serducho mu a czuje ze jej waliło jak szalone i nawet dał mi lekarz posłuchać ale chwile bo sie doplera u płodów nie robi no i sie popłakałam :P maleństwo ma 4cm i 6,5tyg wg usg termin na 15.06 :) i wiecie co nie wiem czy wierzycie w jakieś wcielenia reinkarnacje itp. ale 15.06 to dzień urodzin mojej nieżyjącej już babci a w dodatku ona mi się przyśniła z małym dzieckiem na ręce- to chyba znak i dlatego czyje ze będzie do dziewczynka i kto wie czy babcia nie chce znowu przyjść na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chestnut
Cześć dziewczyny, mam takie pytanie.4 dni temu robiłam testy i wyszły pozytywne, a jutro idę do ginekologa na pierwszą wizytę, więc pewnie moje obawy się rozwieją, ale chciałam zapytać, czy miała któraś z was bóle w podbrzuszu na początku (u mnie to ok 5 tydzień). Są one podobne do bólów podczas okresu, tylko że trochę słabsze. Troszkę się tym martwię. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam takich problemów bo od samego początku biorę luteine,nie wiem też o jaki ból ci chodzi bo nie miałam bóli miesiączkowych z tego co wiem od znajomych i z innych tematów na kafe to takie skurcze to rożnie bywa albo zarodek się zagnieżdża albo ...:) idz szybko do lekarza powiedz o tym i pewnie ci luteinke da, dopóki nie plamisz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :( Chestnut ja słyszałam od paru dziewczyn o takich właśnie pobolewaniach na początku ciąży (Nie)mądra, gratulacje :) Pierwsze USG to fajne przeżycie, a zobaczysz co to będzie jak już będzie machało rączkami i nóżkami :) Dobry masz termian, ominą Cię największe upały. Ja pamiętam dojazdy do pracy w ten gorąc na początku ciąży kiedy łaziłam nieprzytomna, masakra :O Anetucha, no rzeczywiście przykro z tym Twoim facetem, ja pamiętam że też kiedyś miałam taki epizod kiedy mój był mocno zapracowany, późno chodził spać i z seksu była dupa blada. A jeszcze ze mnie taka przwkorna cholera, że im on bardziej nie chciał tym ja bardziej chciałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka4fun
Cześć dziewczynki, dołączam do Waszego grona przyszłych pierworódek. Właśnie wczoraj byłam na kolejnym USG i dowiedziałam się, że będę mieć SYNKA... Jestem w 22 tyg. ciąży czyli przekroczyłam półmetek. Data planowanego porodu to 05 marzec 2012r. Chciałabym zapytać czy jest tu jakaś mamusia z Wrocławia bądź taka, która będzie rodzić we Wrocławiu? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) ja nie pamietam, zebym miala bole jak przed okresem na poczatku, pamietam tylko kłucie z lewej strony jajowodu albo jajnika, lekko jak iglą. ksiąze z bajki wczoraj w nocy znowu zawiodl az sie poklocilismy i nie oddzywamy sie do siebie do teraz. nie mam nawet humoru zeby wam cos milego napisac. zaraz mam wizyte u poloznej. nigdy nie myslalam, ze bede latac do lekarza co kilka dni i nie miec dosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×