Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

sorry, ze to moj kolejny post pod rzad ale siedze i przypominam sobie porod i w sumie usmiecham sie sama do siebie bo nie bylo, zle ;) Chris wrzeszczacy mi do ucha push push push push, ze nawet poloznej nie slyszalam. :D albo siedzial taki zmartwiony, az mu powiedzialam, ze nie jest zle. ze czuje sie jakbym miala zatwardzenie tylko. Potem chcialam zeby sprobowal gazu ;p ale nie chcial. i chyba nie pisalam wam w jakiej pozycji kazala mi rodzic :D ja sobie wyobrazalam, ze bedzie takie krzeslo jak u ginekologa a tam bylo normalne lozko! z miekkim materacem, ja siedzialam na swoim lewym boku i podciagalam prawa noge kolanem do glowy!! sama ;/ malo wygodne to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam pytanie pisałyście o Wyciekach. Powiedzcie mi jak to u was wyglądało? Czy to jest jakiś śluz czy raczej coś jak woda ?? Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi ci o wyciek wod plodowych? to chyba jak woda i podobno specyficznie pachnie. ja mialam bardzo wodniste uplawy ale jak ten nadmiar wody wsiakal we wkladke to bylo widac, ze to bialy sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha123456 tak o wyciek wód płodowych. Trochę mnie uspokoiłaś bo mam właśnie takie wodniste upławy ale widać ze to śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha pisz wszystko co Ci sie przypomni nawet w 100 postach! Pamiętam jak byłaś miło zaskoczona po porodzie :) Ale Ci zazdroszcze, że już jesteś po :( Im więcej o tym myślę tym bardziej zaczynam schizować :( A pomyśleć, że jeszcze do niedawna miałam to gdzieś ;) Piszesz, że to duży wysiłek, a ja właśnie się boję, bo mam jakoś strasznie słabą kondycję :O Anetucha, sorry że jeszcze raz zapytam, ale ostatnio moja skleroza nie zna granic-miałaś robioną lewatywę? Pamiętam tylko, że pytałam ;) Szoszonowa, mnie bolą biodra właśnie tylko w nocy, u Ciebie to pewnie ucisk na jakiś nerw, że aż Ci promieniuje. A u mnie to już sama nie wiem o co chodzi z tym drętwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinskiturysta, ja też tak mam :) A najlepsze jest to, że nieraz mam mokro nie tam gdzie wycieka tylko dużo wyźej, nad wkładką :D Nie mogę się nadziwić, poci mi się p**ka czy co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij skoro ja mam pisac 100 postow to Ty musisz zadac 100 pytan heh ;p lewatywy tu w szpitalu nie robia ale ja zrobilam sobie sama w domu jak sie potem okazalo 2 dni przed porodem. nie wiem ile kosztuje w polsce ale kupcie sobie kilka sztuk albo czopki glicerynowe bo po porodzie jest ciezko ;] i tylko to dziala. ja uzywalam czopkow co drugi dzien przez miesiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij mi okres teraz wycieka gora. glupio mi bylo wam napisac ale jakims cudem plynie miedzy wargami i wylatuje dopiero przy gornym koncu ... paranoja. podpaske zakladalam prawie na brzuch haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mialam zawsze taki obfity, ze co gorace dni to wylewalo mi sie na boki na tyl i przod, wiec idac do pracy bylam podwojnie zabezpieczona korek i podpaska musiala byc na wszelki "w"... :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha moze on ma lekki uraz po porodzie... Kiedys babki sie wypowiadaly, jedna ze jest za a druga przeciw rodzinnym porodom. Ze wzgledu na psychike faceta... Oni widza jak sie przy porodzie meczymy, takie spocone, malo seksowne i to pozniej powoduje uraz, a wtedy dochodzi do braku popedu seksualnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja w czwartek wyszlam ze szpitala (17stycznia) ale to juz wiecie i w sobote znow trafilam do szpitala (19stycznia)... cos mi polecialo po udach w kolorze mlecznym wiec pojechalam do szpitala na zapis KTG i skonsultowalam to z lekarzem, kazal sie przyjac by sprawdzic czy to nie wody plodowe, na szczescie nie i dzis wyszlam :) zaczelam juz 38tc! GRATULUJE mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29--------Niemcy ---------------11------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 -------Utrecht,Holandia-----7------------? mamaanita................Anita.............23.......kuj-p om---------------15------------? andziulka88---------------Ania--------------25--------ł dzkie-----------------19----------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie----------------19-----------? (nie)mądra---------------Agata------------29--------śl skie-------------------20----------CH agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie----------------21----------DZ Szoszonowa -------------Magdalena-------27-------Anglia--------------- ---21----------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie--------21---------CH DarCiiaaa----------------Daria-------------19---------Gdy nia-----------------22----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20---------lubu skie--------------27----------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24----------Ok.Kr akowa---------26----------DZ Yadaeth-------------------Aneta------------25---------Bia łystok-------------26---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20---------święto krzyskie-----31----------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie----------------33----------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno----------------36---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-----------23---------podkarp ackie--------38---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie----------38---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia---------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013LUTY jak zobaczyłam Twój post myślałam ze już urodziłaś i miałam zamiar zarzucić Cie pytaniami ale dobrze ze jeszcze w dwupaku jesteś :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wariaty... Czarny to Blekuś, kolorowy to Bazar... Bazar jak był szczeniakiem miał charakterystyczne marszczenie na czole jak amstaff... Oby dwa lelki... Z Bazarem idzie wszystko zrobić wytarmosić, potrafi sie uwiesić na gumowym kołku, Bleki to panikarz, najwiekszy hałaśnik, każde okazywanie uczucia konczy sie buntowniczym jazgotem..;P Oczywiście, żałuje że są takie małe... http://www.voila.pl/464/e11sw/?1 http://www.voila.pl/465/an9o2/?1 http://www.voila.pl/466/qo7ap/?1 Szuler jest idealnego wzrostu:) i mam słabosc do czarnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij ja miałam i w sumie dzisiaj też mam odkąd wstałam(w sumie obudziłam się bo LEŻE) to co ty opisałaś, tyle,że u mnie krzyże zaczynają boleć-taki łamiący ból -mimo leżenia i promieniuje do brzucha i bioder.U mnie to był objaw skracanie się szyjki i jak mi to lekarz powiedział -mogło się skończyć przedwczesnym porodem z tym,ze ja dodatkowo odczuwałam skurcze,więc może dla świętego spokoju idź do lekarza co? anetucha biedna Ty :( może faktycznie za bardzo Cię zszyli ?Pytanie gdzie czujesz ten ból w środku- w pochwie czy krocze? Co do porodu to ja już teraz wiem,że na 100% nie chce :P wole kupić TENS - jest zajebisty przetestowany na koleżance niż dać się ukłuć w kręgosłup :P Andziulka zabieram Ci tego kota :P chce tego sierściucha i już :P koty tej rasy są nad wyraz spokojne prawda?bo to kot tajski co nie? :P Co to psa to mi się jakiś film przypomina tam grał taki uszatek co mu na wietrze uszy falowały hahaha ,też jest słodki :) Yadaeth możesz mi polecić jakieś fajne książki,póki co jestem na etapie Guillaume'a Musso-kocham jego książki, skończyłam Szwaje"napisz na priv" o jesu ale się uśmiałam ! Poszukuje 50 twarzy greya podobno zajefajna-nie chce jej kupować ale nie ma nigdzie w bibliotece :o więc pewnie to zrobię i mam jeszcze afrykańskiej autorki książkę też się za nią wziąć muszę.Hahahaa dobry demot :P Turystko ostatnio mam wycieki :P na wkładce są bezwonne a na palec jak wezmę śmierdzą rybą przestraszyłam się i wsadziłam sobie palucha do środka to znowu śmierdziało olejem opałowym :( jak powiedziałam to wczoraj lekarzowi to się spojrzał jak na wariatkę :P ale mam schizę wyciekania wód płodowy no i nic na to nie poradzi :P.Dostałam globulki na infekcje eeh.Co do koloru to cholera nie wiem jak sobie lukłam lusterkiem to tam biała woda była, jak na papier to namakał jakby przezroczyste było a jak na palucha wzięłam to też cholera jakbym wodę miała i się wchłaniało nie było lepiące ani nic.Może mam dwa różne wycieki :P Mama jesteś :D jak miło :) też myślałam ze już po bo długo nie pisałaś a jednak jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013LUTY zawiodlam sie na Tobie! Rodzic juz mialas! :D kurcze Ty to sie wylezysz w szpitalu, masakra! Mooniaaa86 uraz to on ma moze, ale po swoim porodzie! pajac jeden ;] chociaz rzeczywiscie widzial duzo za duzo ;) nie wiem jak to zrobil, ze widzial wszystko stojac przy mojej glowie! powiedzial, ze moja zenska czesc ciala wygladala jak po wybuchu miny przeciwpiechotnej. Gdy zapytalam dlaczego patrzyl skoro zabronilam to powiedzial, ze chcial sprawdzic w jakich kategoriach bedziemy rozmawiac o braku seksu po porodzie i ile moze potrwac gojenie, a po sprawdzeniu nie mial watpliwosci, ze w tydzien to to sie nie zagoi ;p rece mi opadly jak juz pisalam, wczoraj mu sie nagle zachcialo, ale za to ja nie moge... Jutro idziemy do kina a potem na kolacje ;] bez dziecka oczywiscie :D mała się teraz wygina na macie edukacyjnej. probuje dotknac tukana a namacha sie przy tym nogami haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra bol czuje przy wejsciu tak jakby pierwszy centymetr a potem na samym koncu! w srodku. tak jakby szyjka mnie bolala. nie mam pojecia ile mialam szwow i czy byly tez w srodku ale podejrzewam, ze tak bo pamietam, ze wkladajac palca wlasnie na tym pierwszym cm czulam nitki a patrzac w lusterko szwow na zewnatrz bylo tyle, ze mialam 5cm czarnego paska! a przeciez szwy to pojedyncza ktotka nitka, zaplątana a potem kolejna i kolejna a u mnie wygladalo to jak ścieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na polskich forach nie ma nic o peknieciu krocza 3 stopnia, nikt sie nie wypowiadal, ale w Anglii to chyba codziennie do tego dochodzi bo tam jak tylko zagooglujesz to wyskakuja miliony tematow z tym zwiazanych! dobrze, ze moge sobie poczytac. no w kazdym razie jedna napisala, ze po 1 dziecku miala pekniecie 4 stopnia (tzw kloaka ;p) i po 7 miesiacach dopiero byla w stanie uprawiac seks ... a co gorsza nie trzyma gazow i wstydzi sie wychodzic z domu bo zawsze cos jej sie przytrafi z tym zwiazanego przy ludziach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytała teraz na forum http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5487234 Wy też tak zdrowo jecie? Ja wciągam zwykły chleb czasem z ziarnami, jakas tam sałata, ogórek, wedlina, ser, jogurty i mleko... dochodza tez koreczki sledziowe po kaszubsku... choc do nich mam teraz jakies male ale bo w sumie surowych ryb nie wolno... Na obiad tez roznie czasem pierogi, czasem makaron a czasem ziemniaki... Raczej jakos mega zdrowo sie nie odzywiam tylko to co mi pod reke podleci... pasztety, serki do smarowania i te topione w plasterki tez... Zdziwiona jestem lekko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja nie przesadzalam ;d tyle co ja sie slodyczy i fastfoodow nazarlam to swiat nie widzial :D moze dlatego Amela taki tluscioch. nie chce znowu nikogo straszyc, ale ja sprawdzalam w 1 trymestrze wszystko co chcialam zjesc w necie i czytalam ze pasztetu tez nie wolno! pamietam, ze sie przestraszylam bo jadlam. i nie pamietam tez dlaczego. i makrele tez zjadlam a nie wolno ;p ale nie mozna tez popadac w paranoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha i to mnie w uk dziwi-dlaczego oni nie nacinają tylko czekają na pękniecie ?Chory kraj... Mozliwe ze cie za bardzo zszyli al ból w środku-moze jakąs blizne tam masz poporodową i ona uraża. Był temat ze 2 m-ce temu na kafe ze dziewczyna nie mogła współżyć bo ja bolało w środku, ale nie wczytywałam sie w to-pisało cos o bliźnie i miała często delikatnie współżyć aż ona sie wchłonie czy jakoś tak. Mama to szpitalna weteranka ale dzięki niej wierze ze można mimo problemów z ciąża szczęśliwie donosić i jeszcze urodzić w terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha ja mam wrazenie, że oni za dobrymi specjalistami to nie są a opieka to taka mało sterylna jest.. Pamietam, jak przyjechala do pracy taka polka i po 2 dniach pracy dostala takiego ataku, że wyladowala w szpitalu.. Okazało sie, że pękło jej jelito na ktore naciskał guz... Miała raka o czym nie wiedziała, a przez to ze zmienila klimat to sie to wszystko odezwało... I po operacji poszlismy ja ze znajoma odwiedzic, jak ja zobaczylam gdzie lezy to sie przeżegnałam... "Sala pooperacyjna" wygladała jak szerszy korytarz z 10cioma łóżkami, my weszlysmy bez ochraniaczy na butach i żadnych fartuchów, maseczek nic... i przy kazdym łóżku siedzieli odwiedzajacy.. Ile zarazków i bakterii nie moglam w to uwierzyc.. Wyszłam stamtąd chora to widzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra oni mnie nacieli, gdy Amela nie mogla sie przebic juz z pol h albo i dluzej. 2 tygodnie na twarzy miala siniaka. tylko, ze od tego jej pieknego ciecia krecha poszla w dol... Monia w szpitalu, ktorym rodzilam bylo czysto, sale byly ladne jak w programach o porodach itd. Ale rzeczywiscie zadnych fartuchow, workow na kapcie ani czapek. Chris tak jak przyszedl tak siedzial obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja Cię proszę...ty wierzysz w to co tam pisze?:D bo ja nie :P tak jak i w to że większość kafeteryjnych mam to milionerki a ich mężowe to miliarderzy gdzie co drugi jest lekarzem i programistą pomiędzy 30a 35 rokiem życia :P Laski się naczytały o zdrowym odżywianiu a teraz udają ze je stosują- w teorii raczej. Jeślic hodzi o mnie to teraz będę zdana na jedzonko mamusine bo do kuchni nie moge wejść, a moja mamusia "dietetyk" pierwsza klasa wychodzi z zalożenie ze w ciąży się NIE JE tylko ODŻYWIA ! I tak na śniadanie dostałam zupę śniadaniową wg pięciu smaków :P czyli z rodzynkami, płatkami owsianymi, kaszką kukurydzianą, jaglaną i amarantusem bleeeee. A na obiad będzie pewnie tradycyjnie ryż słodki albo jaśminowy z jabłkiem,daktylem,rodzynkami, gruszkami, orzeszkiem włoskim bleeeee doprawione łyżeczką śmietany w najlepszym wypadku będzie ryż basmati z sosem pomidorowym koniecznie z ekologicznego sklepu -to ujdzie! Ona nie rozumie ze ja chce kotleta schabowego albo frytke z polędwiczką nawet mam ochote na watróbke bo mojemu dziecku już wada rozwojowa nie grozi -ale gdzie tam !Nie można w ciąży wypchać brzuszka trza mieć pokutę... I tym sposobem okres tycia się skończy :( przyjdzie czas chudy :( Osobiście nie lubie jogurtów(u mnie w domu i tak jest tylko ten domowej roboty na kozim jogurcie bleeee) i sera białego (chyba ze w pierogach ruskich),nie znoszę szprotek i innych rybek czy to wędzonych pieczonych duszonych :P pewnie dlatego jestem toksoplazmoza free :P.Chleb kocham biały :P albo szary-przenno-żytni z naciskiem na żyto.I jem sporo bananów kiwi i pomaranczy :) Co do angielskiej służby zdrowia -to hmm jedną igłą dwa razy pobierała mi krew :P najpierw z prawej potem z lewej reki :P, i w sumie tyle zastrzeżeń reszta zabiegów była spoko i sterylna, ale zależy od miasta-najbardziej chwaliłam sobie szpital w Burton no i angole sami pełna profeska, bo w Coventry -ło jej :( syf kiła mogiła i ciapata lekarka po korespondencyjnym kursie medycyny chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać I love McDonald :P mam kupony na tanie żarcie tam :P w środę z kuzynem wciągnęliśmy 3x frytki i 2x cheeseburger :P Oczywiście nikt o tym nie wie gdzie się żywimy :P Jak wróciłam do domu to się mamusia pyta czy chce zupkę pomidorową oczywiście z kaszką perlistą w kosteczkę :P wiecie jaka byłam szczęśliwa że się obżarłam w maku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tylko jedno spotkanie z ciapata lekarka (teraz lekarzem pierwszego kontaktu moim i ameli jest czarnuch- ale to inna historia). nie rozumialam co do mnie mowila ... chris siedzial i odpowiadal i dopiero z jego odpowiedzi moglam sie domyslic jakie bylo jej pytanie! i ciapata mnie szyla... :/ wiedze to oni maja z kosmosu. tak samo z podaniem paracetamolu na bol porodowy, gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×