Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

(nie) mądra jak tam Twoj szaleje?.. Dzis nawet ruchliwy troche, czesto a delikatnie... motyli nie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, też macie wyczulony smak? Wszystko dla mnie jest słone.. Dla niektórych jest coś jałowe ja uważam, że idealnie doprawione... Ale znowu co do pieprzu, to ostatnio wszystkie potrawy przepieprzę kiedy próbuje.. Jak już jem finałowej wersji to, szklanka wody musi byc:D i taka mięsiora-konkreciora się zrobiłam.. Jak jestem głodna to nie ma zmiłuj się, nic słodkiego nie wchodzi w gre... dżem, miód to tylko jako dodatek, a jak chce się najeść to muszę, kromkę z wędliną i jakąś zieleniną zjeść... Oj.. takie parówki za mna chodzą, ale mąż mi zakazuje;( bo to samo dziadostwo... same scinki i tłuszcz:/ ja to wszystko wiem, mam wyczulony jezyk i zeby na chrzastki, tylko w tym sek ze parówki są tak zmielone, że mnie nie odrzuca...eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra ja czekam na dzień kiedy znowu odstawi mi takie bombardowanie jak kiedyś :D teraz jak się rusza to tak delikatnie, a wtedy to tak mocniejsze kopniaki szły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he:D mnie się podoba ten psiak z reklamy kodaka, gdzie jest taki szczeniak, który poduszkę doprowadził do takiego samego stanu... Ja nie zapomnę jak mi starszy(Black) świeżo kupione książki rozszarpał w przeciągu 10 min, tylko wyszłam po następne... Myślałam, że go zatłuke... ale jak on sie musiał delektować darciem jednej kartki za drugą... Potem maszerowałam do szkoły z takimi Bazar w chwili euforii na wynajmowanym mieszkaniu wygryzł gumolit metr na pół metra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam się jak w koncu są ułozone te dzieciaki w macicy i wychodzi na to ze tak jak chcą:P ale zazwyczaj w poziomie, do 31 tygodnia mają się ułożyć głową w dół a po 34 tc to już muszą-jak nie to cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak miałam szczeniaka w domu to mi się zabrał za stanik triumpha! potrafił zdjąć go z pralki i rozszarpać ! ale sie wtedy wkurwiłam to był mój ulubiony stanik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze w tym wszystkim jest to, że one bardzo dobrze wiedza, że tak nie wolno, ale to robią... a potem noooo przepłaaaaszzzzaaammm, a ty kipisz ze złości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ...i ten wzrok :D psy są udane :P kota to nie rusza zepsuje spojrzy sie na zepsute-na ciebie i w długą :D Zmykam powoli spać :) spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo chciałam pisac bo dzis taka jakas zmasakrowana jestem... Tylko jeszcze tak wspomnę... Wczoraj jak szłam spać... Zdałam sobie sprawe, że zaczynam czuć taką silną wieź z bobaskiem... Czuję się jakbym go już mocno kochała... Zadziwiające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka, mi też nieraz wcięło gdzieś posta więc teraz zanim prześlę to kopiuję i wiele razy udało mi się uratować :) Mooniaaa, no i powiedz, gdzie znaleźć takoie pociechy, nie? :D Wracasz do domu wściekła, ktoś Ci zalezie za skórę i masz ochotę zabijać i nagle patrzysz na takiego głuptasa co już od wejścia się do Ciebie cieszy i nie ma bata, żeby nerwy nie odpuściły ;) O razu lepiej :D Yadaeth, prześliczny ten Twój psiak! Już bym go całowała po tej czarnej mordce! :D Mój M. nie może patrzyć jak cmokam mojego ;) (Nie)mądra, ale gibki ten Twój mały :D No ja nie wiem co on tam robił z tym swoim siusiakiem :D I jak zwykle super fotka :) Jak nic obrobiona w Photoshopie! :p Oczywiście jaja sobie robię ;) Szoszonowa, wstyd się przyznać, ale ja też mam takie myśli ;) Ale podobno dla rodziców ich dziecko jest najpiękniejsze :) Się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Nie)mądra, rozwaliłaś mnie tym dalmatyńczykiem :D Wiecie co martwię się, bo to już kolejna noc, a ja mam ten brzuch taki leciutko bolesny, bardzo delikatnie jak na okres, w okolicach jajników i krzyża, a dziś dodatkowo wrócił mi ból bioder :( Nic mnie nie bolało tak długo, a teraz te noce są koszmarne. Muszę zapytać gin czy to normalne :( I jakoś źle trawię, mam wrażenie, że żadne jedzenie mi nie podchodzi i to się nasila :O Jakies wzdęcia itp. Może dziecko mi naciska na "kable" i dlatego... :O Anetucha, nie pamiętam czy się wypowiadałaś ostatnio jak zapytałam, bo Keysy pisze, że jej nic nie dolega. Nie miałaś takich atrakcji kilka tyg. przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij ja pamietam, ze mialam rozwolnienie kilkanascie razy w ostatnich 3 tyg i myslalam, ze to juz :p poza tym mialam twardnienie brzucha, regularne skurcze co 12 min np :p szlam spac i mysalalm, ze obudze sie w zalanym wodami lozku a tam nic :) takze nie wiem. mi porod sam sie nie zaczal takze ominelo mnie to podekscytowanie droga do szpitala. Wczoraj w nocy no zachcialo mu sie w koncu. Ale wlozyl jakies 3 cm a ja myslalam, ze umre z bolu. Normalnie nie rozciagam sie! albo mnie za ciasno zszyli albo tak ma byc. on zadowolony bo ciasno a ja myslalam, ze umre i powiedzialam, ze nie chce. :D ironia niemadra fajne zdj, ja nie mam ani 3d ani 4d takze fajna pamiatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś regularne skurcze i nie pojechałaś do szpitala?? Ja to bym pewnie umarła ze strachu, że nie zdążę na znieczulenie taki ze mnie bohater :D Kurde, ciekawa jestem kiedy się zacznie :O Boję się coraz bardziej :( A co do seksu to może pomógłby jakiś żel nawilżający? Czy nie masz takiego problemu? Może jest za szybki? Powiedz, żeby zajął się Tobą dłużej przed samym stosunkiem. Ważne żebyś się psychicznie źle nie nastawiła. (Nie)mądra, znowu czytałam parę stron naraz i teraz mi się przypomniało, że pisałaś coś o jakichś pobolewaniach i to był jakiś znak? O co chodzi? W porządku wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij, to byly skurcze treningowe. Jakos podswiadomie wiedzialam o tym. Teraz moge powiedziec, ze przy skurczach treningowych kurczy sie brzuch. tak jak miesnie brzucha a skurcze porodowe to skurcze szyjki i czuc je gleboko w pochwie. Bedziesz wiedziala, ze Twoja szyjka sie otwiera. To sie czuje. A do szpitala dojedziesz, nie martw sie :D Ja od pierwszego skurczu rodzilam 20h! i to tylko brzmi. wooow 20h. dla mnie to byly 3h. Jesli chodzi o seks to on powiedzial, ze mam duzo swojego zelu i nie chcial posmarowac :D cham. ale byl baaaardzo delikatny i mowil, ze musimy cwiczyc. innej rady nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam jeszcze powiedziec, ze gdy amela zasypia obok i chce ja przeniesc do lozeczka nie budzac jej to dziala tylko wtedy, gdy podnosze najpierw jej tylek i niose ja prawie do gory nogami. jesli zlapie ja pod pachami i podniosne normalnie obudzi sie od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha to fajnie to musi wyglądać jak ją niesiesz :P (nie)mądra słodki akrobata z Twojego Leonka :) i przerąbane z tą szyjką :/ a Tu moje skarby dwa kotka Tao i piesek Majki :) http://www.voila.pl/396/1hkel/?1 http://www.voila.pl/397/tgz8y/?1 http://www.voila.pl/398/re5wf/?1 http://www.voila.pl/399/2olsp/?1 http://www.voila.pl/400/lqpu0/?1 A i mojemu psiakowi to jedno uszko stoi cały czas a dwa stawia raz na jakiś czas :) a kotka naprawdę ma takie wystające kły i wygląda jak mały wampirek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje maleństwo to w tym tyg to ma tak jeden dzień szaleje od rana do nocy a na drugi dzień spokój i tylko delikatne ruchy i później na następny dzień znów szaleństwo hehe :) dzisiaj jest grzeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
A ja kocham swojego czarnego diabła (8lat a jak szczenię) i (zastrzelicie mnie, ale tak w duszy głęboko uważam) mam wrażenie, że posiadanie psa to świetny wstęp do posiadania dziecka. ;p Jak patrzę na rocznego Kubę koleżanki a ona jak patrzy na mojego psa to po prostu się śmiejemy, że małe dziecko i wesoły pies to jedna bajka. ;p (nie)mądra* kurcze jak musisz leżeć to mogę Ci masowo podać tytuły fajnych książek do czytania! bo jak musisz leżeć to MUSISZ LEŻEĆ. Fenomenalna fota Maleństwa! ;p A obrazek psa genialny. ;p Kontrriposta: http://demotywatory.pl/3979729 Jak to zobaczyła moja mama to zapytała się „Anetko! To Szuler?! ^^ Moja Mała leży cały czas główką w dół. ;p Anetucha12345 u Ciebie sytuacja tak wygląda PO CIĄŻY bez zmian?! Boże!!!!!!!!! Teraz mnie przeraziłaś. : ( Ja po ślubie i w ogóle. Eh. Pewnie jakby sama zaczęła go zaczepiać to byśmy się kochali, ale kurde czemu zawsze ja? Z drugiej strony czekając na jego pierwszy ruch będziemy mieli co najwyżej jedynaczkę. ;/ A planowałam trójkę! Niezła ironia. Faktycznie. Eh, ja pamięta jak mi kumpel mówił, że żona z porodówki wróciła pozszywana i jej się chce, strasznie jej się chce, ale on wie, że nie może, bo jej krzywdę zrobi bo ją rozerwie po prostu na kawałki.. a ona chodzi i jak kotka w rui. :D Szoszonowa ja się zaśmiewałam do łez przy tej książce. ;p Ja póki co jedyne czym się schizuje, to żeby było zdrowe. Ja normalnie jak pracuje to mój psiak siedzi 9h sam w domu. I dlatego później łazi za mną gdzie nie pójdę jak wrócę, czy do klopa, czy do kuchni, czy na łóżko. On jest krok w krok za mną. ;p Nawet jak śpi, to się budzi tylko po to, żeby przejść 2m i być obok jak jestem w łazience. Pilnuje mnie.. ;p Moniaaaa86 „co to za Indianin, hahahahahah ! ;D Ja nie mogę nic pikantnego chyba jeść bo po tym zgaga jak ode mnie do Ameryki. ;/ Twój pies nazywa się Bazar? Genialne! ;p Mój kiedyś wdrapał się na moje biurko, wspiął na górną półkę szafki nad biurkiem i ściągnął stamtąd moje nowe okulary korekcyjne. ;p Miałam później okazję obejrzeć jak wyglądają takie okulary rozłożone na części pierwsze. ;p Mój patrzył i mówił „To nie ja! Naprawdę! Fijfijfiju ja czasami jak wracam do domu i moja bestia na mnie skacze to na niego krzyknę, żeby się uspokoił (najmocniejszy ma ogon, jak bat, jak się cieszy to mi potrafi narobić masę siniaków na łydkach) i jak on tak usiądzie i ledwo siedzi i już się podrywa bo się cieszy, to od razu mam ochotę płakać ze śmiechu. ;p Andziulka007 świetne maleństwa! Nie lubie kotów za bardzo ale Twój jest mega. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio slyszalam rozmowe dwoch angoli, jeden sie zalil, ze zona w ciazy i chce a on sie czuje jakby dziecko w glowke pukal. co za niedorozwoje! ;/ ja jestem strasznie wybuchowa i tylko mnie zaczepic to powiem wszystko co mysle i tak bylo przy ostatniej klotni. Chris chyba zauwazyl wczoraj, ze odpuscilam i wie, ze jak sie nie zmieni to bedzie Ameli mogl prezenty urodzinowe poczta słac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
A ja sama nie wiem co robić. Już nie chce mi się z nim wałkować tego tematu. Zawsze na coś zwali. To ciąża, to moje złe samopoczucie, to jego ciężka praca (faktycznie zapieprza fizycznie 8h na mrozie), to brak czasu. A do tego "no ciąża jest aseksualna Kochanie".. i eh. Ręce opadają. Chciałabym być dla niego w ciąży "śliczna"... ale chyba to nie ten typ, co tak na swoją ciężarną żonę patrzy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadeth wiem co czujesz. mialam to samo i moge powiedziec, ze nadal mam. przeryczalam wiele nocy a on mnie tylko glaskal i przytulal ... impotent. tez mowi, ze w pracy ciezko. co? siedzi, odbiera telefony i planuje gdzie kolejna ciezarowka pojedzie... jak pojedzie zle to zero seksu :D zart co nie? u mnie zaczelo sie to okolo 25 tygodnia gdy mala juz ostro kopala i czuc bylo taka mala silna noge. wtedy chyba stwierdzil, ze ma oczy i jak bedziemy uprawiali seks to ona bedzie widziala jak czlonek wchodzi i wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka fajowe masz te zwierzaki :D Yadaeth, ja nie wiem co to znaczy mieć siniaki jak pies Cię wita, bo mam Yorka i nie sięga chyba nawet do połowy łydki :Dl Ale się macie z tymi facetami. Szczerze powiem, że ja nawet nie wiem co mój myśli na temat czy ciąża jest seksualna czy aseksualna, czy się boi czy nie boi, bo nie pytam go tak straciłam zainteresowanie ;) Anetucha, ja się właśnie boję, że nie rozpoznam tych początkowych skurczy :D Ale mówisz, że to nie brzuch się kurczy tylko czuć od środka, to cenna uwaga. Mówisz o tych skurczach, które są już potem do końca, tzn. prowadzą do rozwarcia tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij dokladnie tak. Ja czulam je w srodku ale daleko od wejscia ;P a parte sa smieszne bo cialo samo prze i blokuje ci oddech. Ty tylko musisz dodac temu troche sily- pomoc. nie chce porownywac do oddawania stolca ale dla mnie to bylo to samo! twoje cialo samo wydala i chocbys chciala to nie zatrzymasz :D jak glowka wychodzi to czuc rozciaganie skory, ale mnie to nie bolalo takze nie wiem dlaczego wszyscy tak przezywaja... i zaden z tych boli nie jest ostry jak dotykanie golych nerwow czego najbardziej sie bałam! np jak sie supermocno uderzysz udem o szafke to masz tepy bol. tak samo przy porodzie, sily z nog odchodza. jak widzisz ciezko to wytlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! i jak masz skurcz (nie party) to nie zaciskaj miesni, po prostu pusc wszystko, siedz jak flak i oddychaj (gleboko, szybko i glosno), wtedy rozwarcie robi sie szybciej. caly porod to wysilek, niekoniecznie bol. jak panikujesz i sciskasz miesnie moze wtedy boli? nie wiem, ja staralam sie rozluzniac miesnie brzucha i oddychac gdy mialam skurcz i rozwarcie z 4 cm do 10 zrobilam w 4 h az sie polozne dziwily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfi...mnie tez biora bolą, szczególnie jak sporo chodzę... a najbardziej lewy bok, nie jestem w stanie stanąć na lewej nodze i umyć sobie prawej pod prysznicem :D No i powoli zaczynam mieć problemy z goleniem się :D Brzuchol mi wszystko zakrywa :D Anetucha podnosisz na duchu z tym porodem :P :) Ja pewnie pod koniec ciąży będę miała miliard pytań do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak urodzilam to pomyslalam, ze nawet na polskiej porodowce dalabym rade gdzie wszyscy maja Cie w dupie i znieczulenie to mit. Jak mialam 8cm to darlam sie ze chce znieczulenie bo zamawialam! a ona, mnie przekonywala zeby nie brac bo dobrze mi idzie i moge tylko spowolnic akcje. Znieczulenie chcialam, bo balam sie, ze bedzie bolalo bardziej :D a nie, ze bolalo! caly porod czekalam, ze bedzie bolalo bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×