Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Kurcze dziewczyny ja mam zamiar wytrzymać do 37tc a to jeszcze 7,5 tyg... Ehhh wtedy to juz dzidzius donoszony .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka marzy mo sie 38tc jeszcze brzuchem nie poszpanowalam po osiedlu hehe x andziulka a kazali tobie liczyc ruchy plodu4x dziennie w przeciagu godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo mówiłam do mojego R ostatnio ale niestety Pewnie się nie pochwałę :P :( ale nie ma co wolę leżeć i czekać . No Ja też bym chciała do 37 dotrzymać ale z moja szyja i rozwarciem mogę pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zrobiłam dochodzenie i Yadaeth była z nami ostatni raz 25.03 i wtedy też miała 34tyg... Jestem bardziej niż pewna że...... URODZIŁA i nie chce się nam przyznać :-P:-P X Szoszo dziękuję baaaałłłdzooooo :-D:-D X Zapomniałam co czytałam.... Muszę wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra pytali czy dużo się rusza jak powiedzialam ze tak to mówili ze najwyżej dwa razy dziennie sprawdzać ma być minimum 10 ruchów na godzinę :) w momecie wzmożonej aktywności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Anetucha ale Cię zrobiła!!:-D:-D:-D chciała sama poleżeć i tak jakby zawadzałaś jej :-D:-D X Nie mądra nieźle tyle czekać... A jakby to był nagły wypadek? Szok... Rzeczywiście czarny piątek... Ale to przykre... :-( X A któraś wspominała o słuchaniu serduszka... Ja ani razu nie słuchałam:'(:'( tylko na usg widziałam, że bije szybciutko.... X Kurcze od dłuższego czasu mały się nie rusza... Muszę iść poleżeć... Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisalam, jakos w 27tc mialam 4 zastrzyki o jej faktycznie czarny piatek.... smutne :( dostawalam stedydy bo skurcze mialam i grozil mi wczesniejszy porod mij mal tez czasmi sie nie ruszal, to normalne, ale jak to bedzie dluzej niz 24h to trzeba sie z lekarzem skontaktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa kopne ja w dupe. znowu ten dlugopis felerny. wczesniej wyrwala piora najdluzsze a teraz ten kaczy puch wylizala i zawinela do okola! nawet nie wiem kiedy!!!!!!!!!!!! wysylam wam fote, tej foty z prezentami z pracy cholera szukalam wczoraj caly wieczor i nie znalazlam. siostry zapytam bo to w koncu ona na nim byla ;) a ameli trzeba pilnowac i nie spuszczac z oka... rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna, no długo :( W sumie od kiedy zaczęły mi się pierwsze nieregularne ale bolesne skurcze (pierwsze mniej bolesne zaczęły się jakieś 4 h wcześniej, a nigdy wcześniej nie miałam skurczy) aż do końca porodu trwało to 15 h. Mój plan porodu wyglądał tak, że jak mnie przyjmowali z bólami to w trakcie podsuwali mi papiery :O Nawet leżąc na łóżku musiałam podpisywać kiedy tak naprawdę nie myślałam logicznie i było mi wszystko jedno byle by wyciągnęli juz ze mnie dziecko :O XXX Szoszo, ee tam wiedzy, dzielę się swoimi spostrzerzeniami, bo najlepiej jest mieć z czymś do czynienia i wtedy się wie o co kaman ;) Cieszę się, że jesteś zadowolona z wizyty i wszystko jest ok :) XXX Keysy, no widzisz, i z dnia na dzień powinno być coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, no dokładnie, ja też :D A mała pewnie się stęskniła :) XXX Niemądra, to aż tak poważnie jest u Ciebie?? Co Ci mówią lekarze o terminie porodu? XXX Majóweczka, ja używam Balneum do kąpieli, a do smarowania krem Oilatum Baby. Do pupci mam Bepanthen i Sudocrem, Linomag mi nie podszedł, a teraz kupiłam polecony przez Keysy Penaten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszszsz, kiedy Alanowi zaniknie ten odruch Moro, niedługo sutka mi oderwie :O Pije, pije, pije, i nagle jebut we wszystkie strony rękoma, nogami i głową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87... plan porodu chyba w PL modny jeszcze nie jest ... W UK to obowiązkowe... Czy się stosują, nie wiem:P Powiem jak urodzę ;) Tam dajesz znać z kim chcesz rodzić, kto ma z Tobą być, czy chcesz znieczulenie, czy chcesz by dziecku podali wit.K w zastrzyku, czy chcesz dziecko od razu na brzuch czy najpierw mierzenie itd. itd. Powiem Wam zresztą po wizycie :) xxx Co do nacinania to w UK tego nie robią...a jeśli już to baaardzo rzadko...Ponoć w PL dzieje się to najczęściej... (nie)mądra powiedz coś więcej o masowaniu krocza:D Brzmi sweetaśnie :D xxx Anetucha też dziś kupiłam Fairy, będę prać w weekend:) To płyn zostawię dla Nas:) Bo też mam :] Czyli Ty też jesteś za tym by z pościelą się wstrzymać... good... tym bardziej,że ja rodzę latem ;) Ja już nakupowałam małych ubranek :D xxx Majóweczka ja mam kosmetyki z Hipp dla małej. Super skład. xxx (nie)mądra 96cm!!! Malusi ten Twój brzuszek:) Zazdroszczę :) Ja baniuka nosze :P Dasz radę, wytrzymasz ... poza tym mamy termin na 4 czerwca, nie zapominaj:D To jeszcze kawałek :P xxx Ja czasem tak chrapię,że się sama budzę...Jak knur :D xxx A ja mam zamiar wytrzymać do 40 tc :D xxx Mooonia86, to ja wspominałam o serduszku...tu na każdej wizycie się słucha :] Ale Wy macie za to usg :P Moja mała się wczoraj nie ruszała cały dzień...ale u położnej dała czadu i teraz też;) Bąble też musza odpocząć:P xxx A ja już sama :( A właśnie wylądował w PL ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) my juz na nogach tzn ja Leo dal czadu do pieewsze i spi poki co,cholernikowi tetna sie nie da zlapac bu ucieka,ktg mial w nocy robione 1,5h! teraz czekamy na badania, o 6 start Wczorqj dostalam karteczke kontroli ruchow plodu,ktora mam wypelniac,myslalam ze to w kazdym szpitalu taka procedura ale jak pisalyscie ze nie mialyscie cie to widocznie tutaj zapelniaja czas pacjentkom co by sie nie nudzic, bo 4x dziennie o okreslonych godzinach trzeba to robic-wiecie jak to usypia :p x szoszo masaz krocza powinno sie zaczac robic od 34tc ja robie od tygodnia no bo wiadomo w razie 'w' i sklada sie z 2etapow ,uzywam czystej oliwy z oliwek do niego 1.wsadzam sobie kciuka i rozciagam nim krocze w gore i w dol i na boki 2.wsadzam sobie plyciutko palucha wskazujacego i srodkowego i okreznymi ruchami masuje. Najlepiej jak w gugle wpiszesz mamazone masaz krocza to wyswietli ci sie instrukcja i filmik jak to robic. Myslalam jeszcze nad balonikiem epino. X misiek sobie taryfe w o2 zmienil teraz wydzwania do mnie i gada godzinami ale mialo to plus bo wczoraj doszlismy do wniosku ze tez nie kupujemy poscieli bedzie w rozku maly spal i to samo z lozeczkiem,zamiast niego przysle mi kosz mojzeszowy i jakos przetrwamy te 3m-ce. Wiecie co troszke sie zmartwilam,zadalam wczoraj lekarzowi pytanie jakie jest prawdopodobienstwo wystapienia skazy bialkowej u leo skoro mial ja moj ojciec i ja tez powiedzial ze 90% :( nastawialam sie na cyca a jak bedzie mm to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Miałam w planie się wyspać dzisiaj i oczywiscie obudziłam sie o 8 :( (nie)mądra a lekarze coś Ci w ogóle mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) my jak zwykle z syneczkiem śpimy na raty bo o 6 biore dwie tabletki,później o 8 jedna i tak wstajemy co dwie godziny :/ szczerze ja wolę być nacieta niż mam popekac :/ co do pościeli to ja kupię bo potrzebuje ten ochraniacz na lozeczko i baldachim najwyżej kolderka poczeka do jesieni z używaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolajna mojego nie ma lekarza a ci co przychodza na obchod to jakies dziwadla ale czego spodziewac sie w weekend ,dopiero jutro bedzie moj na dyzurze i na 10 mam usg to sie wszystkiego dowiem no i wyniki badan beda juz a utoczyli mi 4proboweczki krwi :p co ci spac nie dalo?:)sie wysypiaj poki mozesz potem to dziecko bedzie ci kopac i to akurat od polnocy do piatej nad ranem i nie zasniesz a jak sie urodzi to bedzie plakac na mleczko w srodku nocy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra, zaintrygowałaś mnie tym masażem :D Chyba zaczniemy praktykować :D No to teraz mnie zdołowałaś... Ja miałam skazę białkową ... Ale co to ma do karmienia piersią ? Po prostu przetworów mlecznych nie będziesz mogła jeść karmiąc... No to widzę z pościelą robicie jak my ;) xxx andziulka007 mówi się aby tych ochraniaczy na łóżeczko nie używać przy noworodku bo jest zaburzona cyrkulacja powietrza....zresztą są zbędne bo taki bobas i tak się nie przemieszcza. xxx ja dopiero wstałam :P ze mną moja budzi się na siku ...potem fika kilkanaście minut i zasypiamy;) Potem ok 7:00 rano zaczyna się dłuższa impreza... a teraz spanko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu się obudziłam i było po spaniu :) Ja tak mam :) Ale potem udało mi się jeszcze trochę podrzemać i śniadanie jedliśmy o 12 :) A dzisiaj jest taka ładna pogoda, że chyba się wybierzemy na spacer i idę pooglądać okulary. I może jeszcze skończymy parę rzeczy które się ciągną od remontu w domu ;) Zrobi się później i tak sobie leżą listwy nie zrobione :) I szafkę na buty trzeba powiesić więc niech się Tomek pomęczy, a ja mu będę kibicować :) (nie)mądra dobrze, że w ogóle Twój lekarz pracuję w tym szpitalu i będziesz miała z nim kontakt. Nadal jesteś sama na sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja wiem ale my mamy jeden pokoj i jak nie bedzie ochraniaczy i baldachimu to wiesz a to swiatlo zapalone a to telewizor no moze malemu przeszkadzac a zreszta jeszcze piesek i kotek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolajna mam fajna dziewczyne na sali przyszla 2h temu z blizniakami jeden drugiemu podkrada zarcie i ten jeden nie rosnie :(tzn malo rosnie, x szoszo no nie wiem wlasnie jak to jest z tym mlekiem z cyca przy skazie tylkomczytalam ze duzo dziewczyn musi dawac to specjalne mm lekarz mi powiedzial ze sprobujemy z piersia jak nie bedzie tolerancji to pomyslimy x andziulka juz bys chciala pekac, nie w polsce takie numery :d tu jak poprosisz o ochrone krocza to ja dostaniesz ale wiadomo nic za wszelka cene,jak jest zagrozenie i widza ze dziecko nie wylezie bez nacinania to ci mowia ze musza to zrobic i koniec,nie pozwola peknac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas pogoda nie za fajnia ale wkurzylam sie i poszlam z malym i siostra na spacer, aha i zapomnialam Wam powiedziec ze moja siostrzyczka wczoraj przyjechala i zostaje do jutra :) bylysmy tez na zakupach i spotkalam kolezanke z porodowki i okazalo ie ze mieszka nie daleko, super bo na spacerki bedziemy razem chodzily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra moja kuzynka mimo nacięcia pękła przy porodzie :( pol roku dochodziła do siebie :/ co do tych bliźniaków to Kurcze ale numer i co teraz zrobią żeby ten drugi też rósł? MAMA u mnie też straszna pogoda... Ale fajnie ze nedziesz miała z kim teraz na spacerki chodzić :D mój synus pokazuje mi tyłek :p no tak potrafi się wypiac ze aż mnie do góry podnosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka co ty powiesz,ale sie nacierpiala ta kuzynka,anetucha tez pisala jak cierpiala po popekaniu moja wspollokatorka ma syndrom podkradania,maja ja obserwowac i w zaleznosci co bedzie najprawdopodobniej bedzie cc w 32tc biedna:( x mama szalejesz siostra dopieszcza ksawka na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×