Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Ja w fotkach będę miała przestój, bo mój fotograf wyjeżdża :] No chyba,że MAMA2013 pisałaś o zdjęciach już do mam a nie do brzuszkowych :P xxx U położnej wszystko ok:] Krew i mocz perfekt :] Mierzyła cm dno macicy i mieści się też idealnie na wykresie ... Także wszystko książkowo :] Sprawdzała serduszko ... Stwierdziła (znów!), że dzidzia jest happy i pobudzona... Czuję,że to będzie mały potworek :D Leży sobie główką w dół po prawej stronie :] I kopa sprzedała położnej w ten sprzęcik do serducha ;) Następna wizyta 25.04 i będziemy pisać plan porodu ... Zaczyna się poważna sprawa :D Aaa...na plusie 12kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy ten plan porodu jest rzeczywiście realizowany. Mamusie jak to jest? Miałyście w ogóle plan porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ty... mnie tylko po pincet razy pytali o wiek, zawod data ur itp do papierow a o tym co ja chce lub czego nie chce nic nikt nie pyal. o sory jak mi dolargan dawali to polozna jzu z igla w zyle mowi,, no chyba ze pani nie chce,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja im mowilam ze chce byc nacieta i ze chce karmic tylko i wylacznie piersia. a i tak zmiana poloznych sie zmienila i przyleciala mi pizda z butelka bo eryk plakal... ale mu jej nie podalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam planu porodu z nikim "uzgadnianego" ani nie pisalam czegos takiego ja mialam w planach urodzic SN :D a wyszlo jak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak spacery dzialaja zbawiennie na mojego synusia... ledwo opusci mury bloku to juz spi. i w domu tak dlugo az sie nie zorientuje ze jest w lozeczku tez aniolyszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak mi się wydaję, że to nie do końca się sprawdza. Muszę poszperać czy w tym szpitalu w którym planuje rodzić sie do tego stosują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo dzisiaj chyba wszystkie dzieci pobudzone,a oni w uk stosuja sie do planu porodu? Tutaj u mnie niby nie ma czegos takiego ale ja i tak wydrukuje i na czerwono napisze ze nie chce naciecia chyba ze ze wskazan nie po to sobie krocze masuje co by je szyc :p widzialam oddzial noworodkowy i trakt porodowy i powiem wam ze prawie jak w filmie,dokonalam dobrego wyboru co do miejsca porodu. A teraz na patologii ciazy jestem sama na sali :d nudy jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra ja też właśnie nie chcę być nacinana i zrobię wszystko, żeby sie obyło bez. Dobrze, że masz chociaż internet, bo tak samej cały dzień to można zwariować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA tobie dawali ten zastrzyk sterydowy na rozwoj pluc? Kawcio nie ma zadnych problemow z oddychaniem teraz? Nie orientujesz sie jaki te sterydy maja wplyw na dziecko bo wiadomo my jak dostajemy takie leki to zawsze zostawia slad w nerkach i watrobie a u plodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurrrrrrwa jakie korki. 1.5h do domu wracalam... w piatki tylko pol dnia pracujemy. X Fij dzieki za ZZO Tez nakupowalam poscieli jak wsciekla, wydalam tyle kasy i narazie tylko przescieradlo i ochranicz uzywam ;D X Szoszonowa mi chcieli dac przy 8cm rozwarcia ale gadali ze moze nie bo dobrze mi idzie i skoro nie boli to po co chce itd. a ja sie balam ze bedzie bolalo mocniej :D ale chceili dac Ameli ubranka pralam w Fairy ale tylko proszek. plynu nie mialam bo podobno nie wolno chociaz jest dla dzieci. od miesiaca piore w naszym persilu i nic jej nie jest Amela urodzila sie z 53cm, teraz ma juz 72. wiec zobacz ze nie warto malych kupowac. kilka tylko. na 80cm najwiecej bo najdluzej ponosi ale tez musi dorosnac do nich bo nororodkowi nie zalozysz. x niemadra ale niefajnie. 3mam kciuki zebys donosila do 34 tyg ale 1.5 kg bobas to juz spory i jesli sie urodzi to ma duze szanse! takze sie nie martw X monia jakbyn mi ksiadz nie dal rozgrzeszenia co i tak mam gleboko w powazaniu to bym nie dosc ze nie dala na siebie wrzeszczec (jak pisala Fij o kolezance) to jeszcze bym mu odpyskowala przy wszystkich. co za gnoje!!! na piekielnych czytalam ostatnio ze zakonnica niewierzace dziecko meczyla w szkole ze rodzice maja slub ale sa po rozwodach z wczesniejszymi partnerami a pozniej odeszla ze szkoly bo byla w ciazy z ksiedzem! x ide spac doczytam reszte pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski! :) to znowu Ja :P mała nie ma dzisiaj dla mnie litości :( daje popalić w lewym boku i za żadne skarby nie mogę się na ten bok położyć . Ale to nic przynajmniej wiem że z Nią okej :) (nie)mądra* to się naczekałaś . Leżałam w szpitalu trzy dni w lutym i też sama na pokoju myślałam że oszaleje ale R siedział ze mną i miałam tv dla siebie ;) (ale wypas co :D) kurier przywiózł paczkę i dopiero teraz zobaczyłam że ostatnio zamawiałam u tego sprzedawcy kocyk i skarpetki :) kupiłam krem z ziajka od pierwszych dni a jakich zamierzacie używać kosmetyków dla maleństw? Mamusie a wy jakich używacie ? Chce R wysłać żeby kupił ale nie wiem jakie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Czytałam że w 34 tc dzieci już mają płuca wykształcone i nic im nie zagraża jeśli się urodza o tym czasie i tego się trzymam :) i czekam z utęsknieniem na poniedziałek :) (nie)mądra* a będą Ci dawać zastrzyk na rozwój płucek u Leonka? Na pewno w niczym nie zaszkodzi teraz jak i później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka ja mam kremik dla bobaskow z ekologicznego sklepu ktory sama uzywam w dodatku bo jest bio z pszenicy nooo mam dostac zastrzyk na plucka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale se pospalam. albo machala rekami ze po gebie dostawalam, raz mi pizla w powieke to az mnie mozg zabolal, a jak przysypialam to piszczala bo kupa nie idzie. a dodatkowo trzesla lozkiem i chrzakala srednio co 3 sek ze nie dalo sie zasnac :/ wyszlam wkurwiona z lozka to zasnela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)madra zastrzyki z tego co mi mowili na pewno nie zaszkodza tylko tylek bedzie Cie bolal :p MAMA a Ty w ktorym tyg dostalas te zastrzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama dzieki za info,a mialas jedna dawke czy dwie? Boje sie ze nie doczekam do 34tc... X anetucha to cie mala wyrolowala,nastepnym razem musisz najpierw ja uspic potem samej sie klasc x dzisiaj 9 lasek bylo czyszczonych,ciaze poumieraly w pierwszych tygodniach,polozne mowia ze czarny piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadeath ani widu ani slychu... Albo urodziła i nie ma czasu albo nie ma netu albo o nas zapomniała myślę ze jedna z tych trzech opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka przytylam od poczatku 10kg wychodzi mi ze co tydzien pol kilo na plusie mam wg kattu ciazy i wizyt, w brzuchu mam 96cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra zastanawiam sie czy przypadkiem to ja nie chrapalam i nie dalam jej zasnac hahaha bo mam nos zapchany a chris rano mowil ze w nocy meble przestawaialam :D:D X andziulka wydaje mi sie, ze innej opcji nie ma ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra to mnie przegonilas o 0,5kg ale brzuszek ja mam wiekszy :D a jaką ty masz ta szyjke długa i jakie rozwarcie? MAMA a dlaczego Ty dostawalas te sterydy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mądra dasz radę zobaczysz! chociaż wiem Łatwo się mówi ile Ci zostało dwa tyg czy więcej? Właśnie patrzyłam w tabelke i wiecie na kiedy yadeath miała ma termin-zatrzymało się na 34 tc a długo się nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka wlasnie szyjka ma przeszlo 3cm ale problem w tym ze jest miekka jak cholera takie to przed porodem sa rozwarcie nie wiem ile ma ale ono wewnetrzne jest x majoweczka no mam dzisiaj 31tc i 4 dni x anetucha ty macocho paskudna dzieckj chrapac? Hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×