Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutny koleszka

Do doroslych dzieci alkoholikow lub ich partnerow

Polecane posty

Gość Smutny koleszka

Jest tu ktos chetny do pogadania bo juz nie daje rady zrozumiec mojej dziewczyny ktora jest dda nr gg mile widziany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuka
smutny koleszka pogadal bym ale nie mam gg, sprubuj tutaj. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie mam czasu na dluz
sza pogawedke, powiem ci ze ja jestem DDA i moj facet ma ciezko ze mna, ale jestem swiadoma swojego prblemu, tego balastu, ktory mi ciazy i staram sie caly czas nad soba pracowac. ciezko jest mnie tak samo jak jemu. wspolczuje ci, ale jezeli kochasz ja mimo wszystko to robisz dla niej naprawde duzo. mam nadzieje, ze ona to docenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątek
Ja jestem DDA, ale raczej nie porozmawiamy sobie. Piszesz bardzo niechlujnie, nie używasz znaków interpunkcyjnych i sądzę, że trudno byłoby mi zrozumieć Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny koleszka
Ciezko mi to tak skrocic w paru zdaniach dlatego myslalem o gg sprobuje sie rozpisac kolo 22 ale dzieki szczuka za checi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny koleszka
Wyjatek nie chcesz pisac to po co odpowiadasz na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątek
Pomyślałam, że z kolejnym postem poprawisz swoją pisownię. :-P No, ale jak widzę, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdbdbd
rozmowa poczucie bezpieczenstwa i wsparcie to najwazniejsze co mozna dac takiej osobie, niestety rzeczywistosci nie da sie zmienic ja moich rodzicow spisuje na straty, mam dosc ciaglej walki z wiatrakami, co nie zmienia faktu ze zazdroszcze innym normalnej rodziny i nigdy nie pogodze sie ze strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuka
bdbdbd zapewnic DDA poczucie bezpieczenstwa jest trudnym, jesli nie niewykonalnym zadaniem. To DDA musi zapewnic poczucie bezpieczenstwa sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto sie pyta o takie
Dobry temat. Jest jeszcze jeden inny, ktos sie pyta po co patologia ma dzieci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dda :o największa głupota o jakiej słyszałam :o moim zdaniem po to człowiek ma wolną wolę żeby mógł być taki jak sam chce, a te wasze całe dda to nic innego jak zganianie swoich własnych durnych zachowań na inne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdbdbd
jasne ze niewykonalne przez rodzicow ale mozna ulozyc sobie zycie tak ze pojawia sie to z innej strony np chlopaka. ja mam rodzicow alkoholikow i powiem tak nie wierze w takie szufladkowanie jak dda aczkolwiek osoby z takich rodzin maja problemy rozne czasem znosne czasem nie ale kto dzisiaj nie ma problemow? najgorsze jest to ze sie czuje pewien niezastapiony brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuka
Z Kokarda czyzbys sama byla DDA i sie tego wstydzila? bdbdbd myslisz, ze chlopak jest w stanie dac Ci to czego nie dali Ci rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuka
Z Kokarda a powiedz mi jak dziecko wychowane w rodzinie gdzie nic nie bylo normalne ma byc normalnym czlowiekiem? Jak dziecko ktormu nie przekazano odpowiednich wzorcow ma wiedziec co jest normalne. Skad czlowiek, ktory musial przez cale swoje dziecinstwo zgadywac i grac ma wiedziec czego chce? Nikt nie zwala naszych durntch zachowan na inne osoby, tylko mowi dlaczego nasze zachowania sa durne? A zreszta czy sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonanoaona
Dokładnie łatwo się mówi. Tak naprawdę żyjąc ok 20 lat w domu gdzie są ciągłe awantury, żyjąc w strachu nie da się być normalnym człowiekiem. Pomimo tego, że wyrwałam się z tego piekiełka, mieszkam obecnie z chłopakiem, który jest świetnym partnerem, czuje się czasami okropnie. Mam zaniżone własne poczucie wartości, jestem nerwowa, wybuchowa. Przeszłość cały czas wraca, a ja czuje, że nigdy nie bede szczesliwa w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziewczynaDda
Ja mogę z Tobą pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczcie sie dalej :) W takim razie każdy jeden człowiek znalazłby coś co mu przeszkadza w związkach z innym człowiekiem...jednego bili rodzice, inni są z domu dziecka, ktoś miał rodziców biznesmenów, kto inny miał ojca lub matkę w więzieniu...a jakoś nikt inny nie zakłada specjalnych grup tylko nad dda całe społeczeństwo ma sie użalać i rozumieć :o Nie wiem z jakiej racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×