Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość migitka:P

maz pisze z inna kobieta.pomocy

Polecane posty

Gość migitka:P

co mam zrobic moj maz mowi ze mnie kocha a jak sie dowiedzialam ze pisze z inna kobieta. owiele mlodsza mamy 3dzieci doradzcie cos prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie o czym
pisza? i skad wiesz o czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
gdyby cie kochał nie pisałby z inna to proste, każ mu z tym skonczyc albo wkrótce zostaniesz sama z 3 dzieci i nie daj sobie wciskac kitów ze to tylko pisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migitka:P
ogolnie moj maz pracuje w niemczech i ci tydzien wraca i gdy usnol w sobote dostal sms dlaczego sie nic nie odzywa i czy jest o cos zly ja juz po3dzieci nie wygladam tak jak kiedys chodz do grubych i brzydkich nie naleze nie wiem co zronic kocham go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie dam sobie zrobic 3 dzieci:o bo faceci i tak teg nie doceniaja i leca do mlodej cizi:o buraki Autorko dobrze ci radze nie pros go i nie żebraj o to zeby z nia zerwał kontakt. TY MU POSTAW WARUNEK! i szczerze? jesli on tyle czasu spedza poza domem to na bank ma lub bedzie mial kogos na boku bo go poprstu nie bedziesz w stanie sprawdzac
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migitka:P
ale mi na nim zalezy wzielam tej laski nr i napisalam jej ze ma sie odjebac od niego a ona na to ze on do niej pisal pierwszy a mi powiedzial ze nie pisze do niej boli mnie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie o czym
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migitka:P
24 i moj maz tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty jesteś naiwna,mówi ci co chcesz wiedzieć.Dla mnie to byłoby równoczesne z odejściem, jeśli bym go przyłapała na jakiś esmsach, nie ważne kim ona by była,koleżanką z pracy czy ze starych lat,uważam że jeśli jest miłość to nie ma nic na boku,po dzieciach zawsze się trochę psuje.Albo to przetrwacie albo to się rozwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jak i o czym pisze
ja wymieniam maile z kilkowa kolegami , piszę o normalnych, codzinnych sprawach, kazdy to moze przeczytac. Przecez to,ze mam meza nie znaczy, ze mam rozmawiac tylko z polowa ludzkosci ( kobietami), reszta wzbroniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu pomagac :-( Nikt mu z nas nie nakarze przestac pisac z jakas baba. Skoro Ty jako zona i matka 3- ki wspolnych dzieci. Powiem Ci tylko , ze masz idiote a nie meza i baba , ktora z nim pisze jest taka sama idiotka. Na co jej facet zonaty od 3ki dzieci ? Powiedzialas, napisalas do tej baby wiecej nic nie zrobisz . Nie afiszuj sie moze mezowi tak z ta swoja miloscia.Ozieb wyznania milosci moze ? Niech wie , ze nie pochwalasz, nie tolerujesz tego. Zobaczysz dalszy rozwoj sytuacji. Zero dogadzania podniebieniu , zero seksu . Postaw granice i badz asertywna . Moze to pomoze . Zagroz alimentami i zlozeniem separacji.Czasem to wystarczy , by delikwenta ostudzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migitka:P
@Ameryka Południowa Takie rady to sobie w dupę wsadź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobrze autorko w takim razie skoro Ci na ni zalezy to idz padnij na kolana przed jasnie panem i błagaj o powrót:DD:D:D:D:D może on wtedy łaskawie zrezygnuje z bzykania młodszej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migitka:P
ELLENE juz tak zrobilam grozilam ze odejde mowi ze pojdzie do biura o mniejszy zarobek i guwno dostane:( ale ja nie chce odchodzic od niego kocham go:(dzieci tez go kochaja. ah nie wiem co robic ale dziekuje za rady wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tam, bzyka ją
jest w domu bzyka ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdsgh
puścić chłopa za granice. norma. autorko, nic nie poradzisz. jedynie co, to mieszkać z nim tam, albo żeby on wrócił tu na stałe gzdie Ty jesteś. on jest tam wolny, caly tydzien. inne życie. podwójne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka - czyli jest takim durniem ( tak go ocenilam po pierwszym opisie) , bo juz Cie szantazuje , ze pojdzie do biua i dostaniesz male alimenty na dzieci. Zapomnial tylko twoj szanowny ukochany maz, ze jest odpowiedzialny za 3-ke dzieci , ktory powolal do zycia razem z Toba. Jest okropny-cyniczny dran. Radze Ci pofolgowac z ta miloscia, bo bedzie bardzo bolalo , jak dostaniesz kosza od niego. Kochana skup sie bardzo na sobie, dzieciach i staraj sie jak najbardziej byc niezalezna od Pana i Wladcy . Badz silna , bo wszystko wydarzyc sie moze a masz dziecieczki do wychowania . Dla nich i siebie musisz byc silna i twarda babeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaTakuk
Trzeba było go sprawdzić przez i-mobi pl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panni

I-mobi pl. Co to? I jak działa, co ma to na celu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

co mam zrobic moj maz mowi ze mnie kocha a jak sie dowiedzialam ze pisze z inna kobieta. owiele mlodsza mamy 3dzieci doradzcie cos prosze

Na początek proponuję się uspokoić, tak wiem jak to brzmi🤔 a i przede wszystkim pisane tu "rady" trzeba bardzo, bardzo mocno że tak się wyrażę przesiać żeby odróżnić te dobre od tych które mogą Cię wprowadzić w błąd. Zresztą sama chyba widzisz kto i jak tu się wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na początek proponuję się uspokoić, tak wiem jak to brzmi🤔 a i przede wszystkim pisane tu "rady" trzeba bardzo, bardzo mocno że tak się wyrażę przesiać żeby odróżnić te dobre od tych które mogą Cię wprowadzić w błąd. Zresztą sama chyba widzisz kto i jak tu się wypowiada.

Ktoś kto ma analogiczna sytuacje zawsze będzie usprawiedliwiał innego psa. Poza tym minęło 8 lat wiec i bombelki urosły. Beks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem temat pisania do innych  jakieś rok temu, czegoś tam niby się nauczyłem choć nie zrobiło to ze mnie specjalisty to mogę się podzielić swoimi doświadczeniami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24 lata i troje dzieci... chyle glowe!!! Zastanawiam sie jedynie co ty do tej pory w zyciu uzylas .... bo raz sie jest mlodym. Widac twoj maz tez sie nad tym zastanawia i stad jego zachowania. Tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×