Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski prawiczek

Wiecie, że statystyczna Polka ma w zyciu 4,28 partnera ? Straszne

Polecane posty

Polka i Polak bez wzgledu na plec zeby byla jasnosc. Tak wynika z raportu Seksualnosc Polakow 2011 zrobionego na zlecenie firmy farmaceutycznej Polpharma przy udziale profesora od seksu Izdebskiego. To i tak jeden z najnizszych wynikow w Europie. Nizej jest tylko Malta. Faceci w Polsce mają w zyciu za to srednio 11 partnerek wg Durexa, to najnizszy wynik w ue. Jak to jest ze jeden ma lasek na pęczki a inny cale zycie jest w samotnosci mimo pracy, ogolnej milej aparycji , o wysokiej kulturze osobistej ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło lelelele
te 0,28 to pewnie jakiś prawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i coraz popularniejszy staje sie seks grupowy, swingersi i inne dziwne układy :( smutne... Nie mam nic przeciwko temu by ktos sie bzykał ''bez zobowiązan'' ale nie w stalym związku czy malzenstwie. Jesli malzenstwo chodzi do klubu by na oczach innych ruchac sie z innymi to powinni wziąc rozwod, bo to nawet nie jest milosc tylko COS dziwnego, nawet nei wiem co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porównaniu z innymi krajami bardzo mało, dla mnie... duzo i malo. 20 latka która miała kilku facetów - to duzo 40 latka - juz nie, bo nie bzykała sie pewnie co kilka tygodni z innym a np 30letni facet ,który mial jedną - to chyba mało i albo jest nieatrakcyjny albo nie pasuje do wspolczesnego świata jak JA i tylko ta jedna go chciala albo jest katolikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co ja mysle ??? Ze statystyki to sobie moga w tyleczek wsadzić, bo raz ze są kompletnie zmyślone od poczatku do końca, to jeszcze nie mozna na podstawie procentow itp oszacowac ogułu. bo ankietowanych moze byc 100. a co z pozostalymi milionami. To sa takie bzdury ze szok. Statystyczny Polak... Poza tym myslę że taka statystyka ma podtekst by czemus sluzyc ( ona jest cnotką- ona jest zdzirą), a seksualnosc czlowieka jest U KAZDEGO INNA. I to tylko i wylacznie osobista sprwa czy ktos ma 20 czy 1 partnera. Debata na ten temat kompletnie nie ma sensu. I do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vimayana
w rozmowach w toku wystapiła raz 18 latka co przyznala sie do 50 partnerów -jesli to prawda -to niejeden facet wymiata przy niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie autorze. to wyniki deklarowane. ­ to co mówi kobieta pomnóż razy 10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Case study
Tylko że w statystyce jest coś takiego jak odchylenie standardowe. Bo jedna ma 20 a druga 1 najwyżej 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statistica
Taak z tą statystyką jest to tak jak z tym że w "drugiej Irlandii' obywatela Donaldinio ludzie średnio zarabiają po 3600....che che ... A jest tak -powiedzmy 99 porządnych po średnio 1,5 partnera. I jedna prostytutka która miała 2000 klientów.Z tego rachunku wniosek? Wyjdzie że średnio kobiety mają ponad 20 partnerów.... Będzie to nieadekwatne i pierwszym i drugim podanym przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcialbym takiej
co miala 4 partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie uczynili z tej dziedziny zycia dziedzina publiczna... " 123 bo ta akurat dziedzina ma ogromy wpływ na życie. większy niż jakakolwiek inna, szczególnie u kobiet. pomyślmy: 1 choroby weneryczne 2 dzieci w obu tych przypadkach puszczalska baba niewielkie daje szanse facetowi na szczęśliwe życie, czyż nie? dlatego faceci, bo głupi nie są, "uczynili z tej dziedziny życia dziedzinę publiczną". żeby nie dawać z siebie wałów robić. logiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej off, gdzie się chowałeś? się martwiłam, czy żyjesz. ­ założyłam dziś 4 topiki w poszukiwaniu ciebie, z czego 3 mi skasowali :P ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moja wina żeś z logiką na bakier. a może raczej kierujesz się tym co nazywają "kobiecą logiką" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka - to ciekawa dziedzina. ale gdyby psychologowie od siedmiu boleści zagłębili się bardziej w te badania, to doszliby do tego, że faceci podwyższają deklarowaną liczbę kochanek, a kobiety zmniejszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to co ty, po dogłębnej analizie wszelkich czynników :D nie ośmieszaj się takimi tekstami panienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka - istnieje kłamstwo, wielkie kłamstwo i statystyka :P ­ nie przejmuj się tak. ja się ni chuja nie wpasowuję w statystykę z moim jednym partnerem. ale może nadrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ci się to podoba czy nie tak właśnie jest. moralność po to została stworzona żebyśmy przetrwali. to jest społeczny mechanizm zwiększający szanse na sukces reprodukcyjny. dlatego istnieje społeczna kontrola moralności. szczególnie właśnie kobiet. puszczalskiej panny nikt potem za żonę nie chciał i tyle, pogódź się z tym. jak to pan nowowiejski mówił o swoim synu (gdy go ktoś zapytał czy to jego syn), właśnie tak: "Tak mnie nieboszczka jego matka zapewniała, a że niewiasta była cnotliwa, więc nie mam przyczyny wątpić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma - wez raz pomysl tak logicznie nad sensem tego co pisze ktos inny i zobacz jak to moze wygladac z innej perspektywy.... mozesz dojsc do calkiem ciekawych konkluzji... ja wiem ze mozesz miec czesciowo racje ale mysle ze moga byc tez inne przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×