Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski prawiczek

Wiecie, że statystyczna Polka ma w zyciu 4,28 partnera ? Straszne

Polecane posty

migotka - ale o co tak właściwie chodzi? :) ­ że ktoś robi na ten temat statystyki? dzisiaj wszystko ubiera się w liczby i tabelki, takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty nic nie piszesz interesującego tylko uprawiasz typowo lewackie ubolewanie nad światem że nie jest taki jak byś chciała żeby był a ludzie interesują się tym, czym twoim zdaniem nie powinni. to jest żałosne jak cała ta wasza lewizna. jak czytam kolejną taką ograniczoną co to by chciała żeby świat i ludzie byli inni niż są to nie wiem czy się śmiać czy płakać. są tacy jacy są, pogódź się z tym do cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam kolejną taką ograniczoną co to by chciała żeby świat i ludzie byli inni niż są to nie wiem czy się śmiać czy płakać. są tacy jacy są, pogódź się z tym do cholery.' ale ja chce aby kazdy byl jaki byl, mysle ze w tym wzgeldzie jestem bardziej elastyczna niz ty... ale nie podoba mi sie ekspansywnosc z jaka promowana jest seksualnosc dzisiejszymi czasy, uwazam ze ma to zly wplyw na ludzi, szczegolnie mlode dziewczyny. ale skad masz wiedziec skoro jestes starszy i do tego mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko, czyżbyś była idealistyczną dziewicą taką jak ja 3 lata temu? ;) ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po to ze zadałaś takie pytanie: "ja nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie uczynili z tej dziedziny zycia dziedzina publiczna... po cholere komu wiedziec co sie robi w sypialni, na co takie badania..." a że cię odpowiedź nie satysfakcjonuje i chciałabyś innej to już nie moja wina. innej nie ma. mechanizmy kontroli społecznej powstały z bardzo ważnych powodów. lewactwu się te powody nie podobają ale to już niestety, mogą im się nie podobać, to niczego nie zmieni. są ważne i powstały przez tysiące lat kształtowania się stosunków społecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off, nie przesadzasz trochę z tym tropieniem lewaków? ;) ­ migotka nie wygląda mi na lewaka. chociaż... migotka przyznaj się, działasz w młodzieżówce SLD! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czy dzieiwca to nie napisze ale czy idealistyczna - jak najbardziej NIE. napisze wiecej - mysle ze jestem jedna z nielicznych ktore nie lubia sie oszukiwac :classic_cool: zreszta... ty wiesz bo przeciez nieraz sie z toba zgadzalam w wielu sprawach. chodzi mi bardziej o samodyscypline, o pielegnowanie czlowieczenstwa - u siebie. na innych juz za pozno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka - ja nikogo nie doganiałam. ba, jak byłam w twoim wieku to chciałam być tylko z prawiczkiem. no ale żaden mnie nie chciał, bom brzydka. :classic_cool: ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zab x- nie. :classic_cool: nie jestem z lewicy, szczerze mowiac to politycznie zgadzam sie z offerma i tez okreslilabym siebie jako konserwatywna liberalke z tym ze egzaminuje rowniez odrebne opinie i nigdy nie mowie o propozycjach innych grup ze sa glupie bo wiele razy przekonalam sie ze nie wszystko jest czarno biale i druga strona tez moze miec racje... pewne propozycje polityczne lewicy tez mi sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to czy dzieiwca to nie napisze ale czy idealistyczna - jak najbardziej NIE" ­ idealistyczna nie znaczy naiwna! ja do dzisiaj jestem straszną idealistką. ­ ale cicho, bo jak się na kafe dowiedzą, to mam zszargany image :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i druga strona tez moze miec racje" nie może!!!! :D racja jest jak dupa i każdy ma swoją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzam. lewacka propaganda uprawiana od dziesiątek lat we wszelkich możliwych mediach odcisnęła się piętnem w głowie każdego. nie ważne jak kto "wygląda" ważne jakie ma poglądy. coś na zasadzie: "ja tam rasistą nie jestem ale asfalt to ma leżeć na swoim miejscu". uwierzyła takiemu komuś że nie jest rasistą? to samo z lewakami. moim zdaniem lewakiem jest ktoś, komu marzy się "nowy, lepszy świat". nie podoba mu się to jacy są ludzie i chciałby ich "zmieniać". lewak "nie rozumie" zwyczajnego, ludzkiego obrzydzenia pedałami, "nie rozumie" tego co nasza koleżanka - dlaczego ludzie interesują się seksualnością innych przecież "powinni" się nie interesować bo "przeszłość się nie liczy" i tym podobne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze rozumiem, migotka chciała właśnie wyrazić ubolewanie nad powszechnym zepsuciem i rozpustą ;) ­ "dlaczego ludzie interesują się seksualnością innych przecież "powinni" się nie interesować bo "przeszłość się nie liczy" i tym podobne bzdury." ­ przeszłość się cholernie liczy i odbija szerokim echem. co czasami sama odczuwam w niezupełnie przyjemny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niech sie interesuja, tylko po cholere robic z tego cos publicznego?" 123 co to znaczy "robić z tego coś publicznego"? kto niby "robi"? jakoś nie zauważyłem żeby autorzy tych statystyk kogokolwiek namawiali do ekshibicjonizmu. ankiety były zdaje się anonimowe i o "robieniu" czegokolwiek publicznie nie było mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty nie rozumiesz zdaje się. nawet jak ci tłumaczyć jak przysłowiowej krowie na granicy. a teraz swoje zapętlenie się w absurdzie próbujesz ukryć zarzucając mi niezrozumienie rzeczy które są oczywiste dla zwykłego człowieka. no ale zwyczajny "zdrowy rozsądek" to dla lewaka zawsze będzie "homofobia" albo inny "zaścianek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to się "nie mówi"? mówi się, mówiło i mówić będzie. a rozmaici pseudonaukowcy chętnie sie pod temat podłączają bo takie tematy są szczególnie emocjonujące i gwarantują popularnosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem twoja fanka, wiesz?" ­ o matko... teraz z powodu szoku nie zasnę do rana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×