Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samaAnia

widzenia z półrocznym dzieckiem

Polecane posty

Gość samaAnia

witam, mam problem, powiem po krótce, wychowuje sama synka ma 6 miesięcy z ojcem rozstalismy sie miesiąc przed porodem, ślubu nie było.po porodzie zażyczył sobie testów ;/ czekamy na sprawe jestesmy po testach, od adwokata juz dostałam wynik, oczywiscie jest ojcem. Moje pytanie ile widzen moze dostać ten palant?? czy moge w jakis sposób zmniejszyc te widzenia, twardo twierdzi ze bedzie odwiedzał syna. od porodu widział go przez pierwszy miesiąc i przepadł rozmawiamy jedynie na sali sądowej a alimenty na czas rozprawy przesyła poczta. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Dlaczego chcesz pozbawic dziecko wlasnego ojca? Dlaczego winisz je za wlasne bledy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaAnia
On nas zostawił, on zrezygnował wiec ja nic dziecku nie zabieram. masz jakąś wiedze na temat widzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooopleeeeeeeeeeek
tak ja mam. robisz jak wiekszosc matek. chcesz ukarac ojca dziecka, ze cie zostawil, ale ukarzesz dziecko, zabierajac mu tate. brawo. prawdziwe pdoejscie glupich matek polek-srolek. rece opadaja. to co bylo miedzy wami, nie zmienia faktu,ze jest ojcem. okej, nie diwywal go, ale moze chce sie zmienic? tez bylas fer? zastanow sie i sama sobie odpowiedz na to pytanie. egoistko. ddzieciakowi bedziesz bajeczke wciskala,ze tatus was zostawil? nie trawie takich kobiet i wstyd mi za takie matki, chociaz sama kobieta jestem. tak wiec, 2 razy w miesiacu-2 weekendy dziecka z ojcem z twoja obecnoscia, to chyba nie jest za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Czasami facet dlugo dochodzi do roli ojca. Widocznie z tym tez tak jest. Sad na pewno wezmie pod uwage fakt, ze on chce widywac syna, ze poczuwa sie do bycia ojcem. Z tego tez wzgledu zapytalam, dlaczego chcesz pozbawiac dziecka kontaktow z wlasnym ojcem. Przemysl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samaAnia masz gg? podaj jak tak to pogadamy mogę Ci coś doradzić bo tu na forum wszyscy a przynajmniej większość będzie po Tobie jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooopleeeeeeeeeeek
kolejna, ktora zabrala ojca dziecku, bo zostawil ja dla mlodszej i ladniejszej, a pzrede wszystkim madrzejszej!:):D oj baby baby. wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli Cię to tak interesuje to odeszłam od męża bo mnie pobił gdy byłam w 6 miesiącu ciąży a teraz nie pozwolę nikomu na to aby skrzywdził moje maleństwo a takiemu skurwielowi przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaAnia
nie chce go pozbawić. to ja wystąpiłąm do sądu o to aby uznał małego po nawet nie pojechał go ze mna zapisać do usc/ wystapiłam o alimenty wiec chciał mnie upokorzyc i zażadał testów ... gdyby to on wystapił o widzenia to co innego a to ja po sądach sie prosze żeby uznał małego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooopleeeeeeeeeeek
mariola to zmienia wszystko. skad pewnosc,ze bedzie bil dziecko? jesli wyrazi skruche i w sadzie powie,ze kocha malego, chce go widywac,to te widzenia dostanie. pytanie czy chce? czy sie staral? autorko, niestety tak w zyciu jest. pomysl o dziecku. nie o sobie. przy widzeniach mozesz byc, a raczej musisz. pewnie bedzie tata przez pare m-cy,moze pozniej mu sie to znudzi. jesli jednak nie, to ciesz sie,ze dzieciak ma z nim kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy soczek
Jak dlugo sie znaliscie, zanim zaszlas z nim w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaAnia
2 lata byliśmy razem zanim zaszłam w ciąże, wszystko sie rozleciało jak powiedziałąm ze nie chce ślubu tylko mieszkkać razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooopleeeeeeeeeeek nie mam pewności że nie uderzy dziecka ale nie potrafię mu zaufać...ale jestem pewna że nie chce chociaż będzie się starał o widzenia tylko po to żeby mi zagrać na nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaAnia
odpowiedzcie jak w temacie. ile dostanie mniej wiecej widzen z półrocznym dzieckiem i czy może go zabrać do siebie , nie karmie małego piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaAnia
nie jestesmy, ale pewnie uda skruszonego ze zależy mu na dziecku wiec cos dostanie.. myslicie ze co week?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie nawet jak uda skruchę, moja kuzynka ma taką samą sytuację jak Ty i został całkowicie pozbawiony praw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaAnia
jeśli go pozbawią praw alimenty bedzie płacił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jaki facet
zalezy czy teraz tobie robi na zlosc czy rzeczywiscie zalezy mu na dziecku,niestety z doswiadczenia wiem,ze placi teraz bo jest sprawa w sadzie wtedy on sie wybiela, pokazuje jaki jest zzajebisty a jaka ty jestes zla , oni tak juz maja pozniej jak go nie podasz sadownie o alimenty guzik dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jaki facet
jestem juz troche wprawiona w walce z pseudotatusiem, moge ci jakos pomoc o ile ten twoj dawca nasienia to tez koleś który robi tobie jedynie na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umumumum
czy na tym forum na kazde pytanie nie moze pasc odpowiedz tylko wrzuty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jaki facet
tylko o co takim chodzi to ja nie wiem??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jaki facet
autorko znajdz sobie w internecie tzw. "pozew o alimenty" wzór i na jego podstawie napisz pozew o alimenty do sądu, podaj kwotę sporu- na początek np.800-1000zł pozniej bedziesz podnosiła, musisz wykazać co jest dziecku potrzebne, jakie mozliwosci zarobkowe ma "tatuś" itp. Lepiej juz złóż bo to,że dziecko zostanie przy matce to wiadomo a lepiej mieć zasądzone bo na bank za jakis czas jak juz nie bedzie sprawy w sądzie przestanie płacić z własnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaAnia
moj były prowadzi gospodarstwo rolne 20 ha wzią ciągnik z uni ze 200tyś, ponatto pracuje w firmie leśnej jest operatorem maszyny zarabia ponad 5 tyś tylko ze na czarno;( i to u znajomego wiec nie moge go wsypac i narobic znajomemu problemow sprawa sumienia;/ wystąpiłam o 1000 zł alimentow doswtałam 500 na czas rozprawy z czego złowył zqażaleni e ze nie stac go płacic. czy to nie swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassska
O rany, zazadalas 1000 zl alimentow? czyli utrzymanie polrocznego dziecka wycenilas na 2.000 miesiecznie???? No niech mi tylko ktos powie, ze tobie nie o kase chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jaki facet
kasssska nie wypowiadaj sie jezeli nie masz dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×