Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guziki i koraliki

przedszkole mali przyjaciele krakow

Polecane posty

Gość guziki i koraliki

wie ktos cos moze o tym przedszkolu? chce tam zapisac dziecko a w necie znalazlam tylko jedna i to zla opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziki i koraliki
podnosze, dodam ze przedszkole jest na ul. Michałowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj jest bardzo ciężko o opinie przedszkoli, może załóż sobie konto na gazeta.pl i tam na forum spytaj? Widziałam, że ludzie masę przedszkoli tam "obgadują" :-) ja też szukam przedszkola prywatnego na przyszłym rok , ale m.in. ze względu na lokalizację to raczej odpada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krka30stka.
też szukam na przyszły rok jakiegoś przedszkola ale o tym co pisze autorka nie słyszałam żadnych opinii. Może ktoś ma opinię na temat przedszkola "Malinki" na Siemaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziki i koraliki
no wlasnie ja sie lokalizacja sugeruje. moze jednak ktos , sprobuje tez na gazecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziki i koraliki
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z malinki
Krka30stka - znam przedszkole Malinka, właśnie z ciekawości szukałam o nim opinii, ale jakoś nic z tego, w dodatku można się pomylić z inną "Malinką". To przedszkole na Siemaszki jest fajne, w grupach po jakieś 15 dzieci, moje dziecko nie narzeka mimo, ze w ciągu roku zmieniła się im pani. Szatnia, sale całkiem normalne, przyjemne i kolorowe. Jak w każdym są zajęcia dodatkowe, a na tablicy ogłoszeń można znaleźć przydatne informacje. No i co dla mnie było ostatnio ważne - mają sprawdzane skarpetki i rajtki po wyjściu na zewnątrz czy nie są przemoczone. Może prozaiczne, ale jak ważne dla pracujących rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korky45
Nie słyszałam niestety żadnych opinii na temat tego przedszkola...A ktoś słyszał może cos na temat przedszkola bright child? Zastanawiam się czy nie zapisać tam swojego dziecka, bo wydaje się ok, z tym, że chciałabym poznać inne opinie o tym przedszkolu, jak ktos coś wie, to proszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna98
O przedszkolu Mali przyjaciele słyszałam kilka dobrych opinii. O przedszkolu Bright Child też słyszałam pozytywne opinie, moja koleżanka mówiła mi, że zapisuje tam swojego synka od września. mają ponoć wysoki standard nauczania, monitoring, naukę z nativami...nie znam szczegółów, więc warto się samemu zorientować, podejść tam i o wszystko wypytać. Mi udało się zapisać mojego malucha do państwowego, bo się miejsce zwolniło, ale nie wiem czy to dobry wybór szczerze mówiąc, jak coś, to zawsze jest możliwość zmiany...;) pozr mama z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodziło rok do Małych przyjaciół na Michałowskiego i chyba wszstyko odda to, że dłuzej tam chodzić nie będzie. To przedszkole to jedna wielka improwizacja i kłamstwo za kłamstwem. Bajzel w papierach, za mało Pań opiekunek (do 2-latków od ponad dwóch miesięcy jest 1 pani). Dzeci rzadko wychodzą, a jeśli już to do parku krakowskiego przy alejach. Z zapowiadanych comiesieczych atrakcji przez 6 miesięcy były 2. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zachwycona rozwojem mojego szkraba od czasu jak zaczął uczęszczać tutaj przedszkolezyrafa.pl/wola. W ramach czesnego uczy się angielskiego, uczęszcza na różne dodatkowe zajęcia rozwijające jego umiejętności, jeździ na fajne wycieczki i jest pod opieką logopedy. To bardzo przyjazna placówka, która nie toleruje przemocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie Malinki na Siemaszki - błagam tylko nie tam !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guralll
Nasz synek chodzi do prywatnego przedszkola Żyrafa. Tu strona www.przedszkolezyrafa.pl/bronowice. Panie świetne, wyrozumiałe, cierpliwe i mądre. Czesne niewysokie, zajęcia typu gimnastyka korekcyjna, logopedyczne, plastyczne itp. są w cenie, podobnie jak nauka angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygssss
Zapisuj dziecko do http://przedszkolezyrafa.pl. Dlaczego? Przede wszystkim kadra posługuje się specyficznym językiem, który motywuje dzieci do rozwoju. Sprawdziłam i naprawdę jest świetne podejście. Poczytaj sobie o tzw. języku żyrafy. Poza tym przedszkole bez problemu organizuje urodziny dla najmłodszych w kreatywnym stylu. Jestem zadowolona ze współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że pytacie o przedszkola. Ja mogę wam polecić bardzo dobre przedszkole w Krakowie http://www.malutkowo.pl/. Jest świetnie zorganizowane. Nauczycielki maja podejście do maluchów. Można spokojnie oddać swoje pociechy pod ich opiekę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ZIARENKO. Mają kilka oddziałów w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja córcia chodzi tutaj http://malutkowo.pl/ i jesteśmy bardzo zadowolenie. Sporo uwagi zwracają na przygotowanie do szkoły. Z tego co widzę to starają się wymyślać takie zabawy by dzieci jak najlepiej przygotowały się do szkoły. Bardzo podoba mi sie klimat w tym przedszkolu i podejście kadry pedagogicznej zarówno do dzieciaków jak i rodziców. Zawsze można porozmawiać z nauczycielką jak są jakieś problemy. Organizują tez sporo ciekawych zajęć dodatkowych. Często sa organizowane ciekawe wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn ma codziennie w przedszkolu Fair Play przy Dekerta 24 angielski. Zapisałem go też na zajęcia z robotyki, żeby chociaż trochę nabrał ogłady w sprawach technicznych. Przedszkole po kontakcie z dyrektorką od razu mi się spodobało. Wszystko działa sprawnie, dostaję informacje na maila. Grupy nadzoruje wychowawca i nauczyciele wspomagający, więc jest naprawdę bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sam grafik przedszkola Fair Play mi przypasował, bo działa od 7:00 do 18:00. Grupy małe, wyżywienie wychodzi bardzo tanio i przede wszystkim można zoptymalizować dietę. Jedna z lepszych placówek w Krakowie według mnie z solidną kadrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malutkowo na Łepkowskiego jest dobrym przedszkolem. Moje dziecko tam chodzi i jest ok. Mają ciekawy program i spora ofertę zajęć. Przedszkole jest ładne i dobrze wyposażone, Z tego co mówi mój syn jedzenie tez smaczne bo chętnie zjada posiłki. No i najważniejsze panie przedszkolanki są bardzo fajnie i zaangażowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam Malutkowo. Moje dziecko tam chodzi już rok i jesteśmy zadowoleni. Dzieciaki maja sporo wycieczek i ciekawych zajęć. panie przedszkolanki są kreatywne i wymyślają super zabawy edukacyjne. DO tego przedszkole jest ładne i przestronne i nie przeładowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn jest w grupie przedszkola Fair Play. Jeszcze z nim 12 dzieci dodatkowo. Wychowawca główny jest i pomocnicy. Mnóstwo sportu i ciekawych zajęć. Nie ma sensu żałować, bo przedszkole gwarantuje według mnie udany start, nie tylko w życie szkolne później, ale w odkrywanie talentów. Marka sprawdzona, bo nie tylko w Krakowie mają oddziały, ale też w Rzeszowie, czy Warszawie. W czasie kiedy zapisywałem syna było spore zainteresowanie tym przedszkolem, ale jakoś się udało wcisnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do Malutkowa na ul. Kluczborskiej. Bardzo fajne i kolorowe przedszkole. Panie miłe i kontaktowe z super podejściem do dzieciaków. Stale wymyślają nowe ciekawe zabawy. Do tego dobre jedzenie i super atmosfera. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam dobre zdanie o malutkowie. Maje dziecko chętnie tam chodzi i dobrze się bawi. Maja tez w ofercie ciekawe zajęcia i sporo trakcji. A co najważniejsze panie są zaangażowane i starają się by dzieciaki poznawały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAAA

Wielkie dzięki wszystkim forumowiczom za opinie o przedszkola. Między innymi dzięki wam wybrałam przedszkole dla mojej córci. Padło na Malutkowo i jestem bardzo zadowolona. Córka jest tam szczęśliwa i świetnie spędza czas. a ja wiem że jest pod dobra opieką. Jednym słowem super przedszkole 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Moje dzieci posyłam do Fair Play i widzę że odżyły po poprzednim, publicznym z resztą. Jak ktoś coś to na Łokietka mają się wkrótce otwierać, ale do Fair Play trafiłyśmy początkowo dlatego że mają dużo placówek w Krakowie i miałyśmy po prostu blisko. Ogólnie to okazało się strzałem w dziesiątkę bo córki są mega żywiołowe a tam fajnie się rozładują bo mają dużo sportu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

Może Cię zainteresuje przedszkole Fair Play które będą otwierać na ul. Dobrego Pasterza. U nich dużym plusem będzie fakt, że będą działać jako publiczne, czyli bez opłat wstępnych, czesnego i tak dalej. Jedyne co trzeba będzie wliczyć do kosztów to dodatkowe zajęcia, albo ponadprogramowy czas opieki (ale tutaj akurat będzie to żaden koszt bo 1 zł od godziny extra). Sama mam w planie tutaj posłać syna. Zobaczymy, oby się udało dostać miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My zapisaliśmy syna do przedszkola przedszkolefairplay.info.pl/krakow-banacha-31//. Jeżeli chodzi o Kraków to placówka z potwierdzoną reputacją. Znam tam ludzi ze słyszenia, którzy prowadzą zajęcia. Duże podwórko, nacisk na naukę angielskiego i sporo ruchu. Według mnie takie podstawy wychowawcze mają największy sens. My nie mieliśmy wyboru. Musiało być przedszkole niepubliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

My poslalismy do Be Baby na Ludwinowskiej. Grupy od 0-3. I maja pakiety godzinowe.Dla mnie ekstra miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×