Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAROLCIAMAŁA

jak żyć po nieudanej operacji nosa

Polecane posty

Gość Nie wygrasz w sądzie z
tymi *******. To nie USA czy UK. Stracicie mnóstwo nerwów i pieniędzy a i tak nie wygracie. Polecam poczytać temat gdzie jakaś kobieta robiła operację w ars plastica , u G. Nasińska Jurek. A propos lekarka w ogóle nieznana jeśli chodzi o operację nosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wygrasz w sądzie z
Jest tu taki temat, poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
wiesz bym napisala kto to jest, ale zapewne zaraz znajda sie te co go reklamuja, i zamiast wspierac poszkodowana to bede na mnie psy wieszly. jak mialam isc do niego na porawke? przeciez to totalny partacz! nie wyobrazam sobie ponownie operowac sie u takiego konowala! nawet jak by mi placili za to zeby isc do niego groba kase to nigdy nie popelnila bym tego samego bledu. mozna isc na poprake ale do dobrego lekarza,ale nie do takiego konowala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maduz
Napiszę o moim przypadku, co by się wyżalić. jestem 3 lata po operacji i rok po poprawce u tego samego lekarza. Nadal jest źle. Nos jest krzywy, asymetryczny - po jednej stronie jest ok, po drugiej-pokaźny garbek(kostnina). Przez to jest wrażenie ze "schodzi na bok". Na dodatek na dziurkę po tej stronie po której jest ok, nie oddycham w ogóle. Na początku przyszłego roku mam mieć zabieg prostowania przegrody - przed korektą nosa nie miałam z tym żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po korekcie
do utryw uuuuuu Jestem w takiej samej sytuacji. kompletnie zly wybor i pospiech spowodowal ze moje zycie wyglada teraz jak koszmarny sen. zabrali mi juz zyciorysu wiele miesiecy zycia. byly juz u mnie nawet mysli samobojcze, nos jest do poprawy. Nabralam sie na reklame Odradzam nieznanych chirurgow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotukik
nie gadajcie bzdur jak nie macie o tym zielonego pojecia,ja akurat mieszkaqm w stanach i tez mam spi*eprz*ony nos,12 lat temu mialam operacja i to byl szok jak nos mi nie pasowal do twarzy i na dodatek na czubku z jednaj strony jest dluzszy co zakrywam ciemniejszym pudrem, na zadne poprawki juz sie nie decyduje bo moga wyjsc jeszcze gorzej jak myslicie dlaczego niektore aktorki tak fatalnie wygladaja?? przez te wszystkie poprawki,ja zeby wygladac jak czlowiek musialam wiele zmienic i teraz juz sie przyzwyczailam a co do odszkodowania to wez zapomnij,przed operacja musisz podpisac papier ze bierzesz calkowita odpowiedzialnosc bo inaczej lekarz nie zrobi ,sa wyjatki ale w naprawde drastycznych przypadkach jak by komus nos odpadl czy cos.....wydaje mi sie ze w przypadku autorki potrzebny jest czas bo 4 miesiace to nos jeszcze sie nie uksztaltowal,poza tym po kilku latach nos opada to i tak zmienia wyglad.....ja przeszlam juz depresje i nigdy bym na zadne poprawki sie juz nie zdecydowala lepiej zaakceptowac siebie takim jakim sie jest a co do reklam to oczywiscie lekarze pokazuja swoje najlepsze prace.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
no dokladnie. nieznanych chirurgow i mlodych. najgorsze jest to ze raz sparana operacja,zabieg juz nigdy nie da rady tak ladnie jej wykonac jak by to bylo za pierwszym razem. no wlasnie i tu na kafeteri siedza takie malpy i reklamuja lekarzy, albo mowia o nich dobrze bo poprostu ich lubia! jak mozna oceniac lekarza na podstawie dobrej znajmosci. to tak jak bym miala samochod a nie umiala nim jezdzic. i co z tego ze ja go posiadam jak nie umiem nim kierowac! O kostninie gdzies juz czytalam. dizewczyna miala tez poprawke 2 razy i ta kostnina nadal jest. ja was doskonale rozumiem. wiem co znaczy byc w depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po korekcie
Moja poprawka jest konieczna ze wzgledow zdrowotnych poniewaz mam powazne problemy z oddychaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maduz
a u kogo miałaś korektę?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie Madziuleczka
Ludzie, NOSY Broma robi beznadziejne!!! Robiłam na szczęście tylko w części chrzęstnej 6 lat temu i - niestety - muszę robić poprawkę, bo mam zapadniętą zupełnie prawą stronę Wyglada to tak, ze cześć kostna jest szeroka, a potem urwana linia nosa i wycięta zupełnie chrząstka - jak u Jacksona. Nie udzielam się w ogóle na forach, ale szkoda mi dziewczyn marzących o buciu piekniejszymi, które ten człowiek też mógłby oszpecić! Byłam na dwóch konsultacjach u innych lekarzy - trzeba robić przeszczep u mnie, bo nie ma chrząstki, nie chcą się podjąć... Już rozmawiam z lekarzem ze Stanów - może sie zdecyduje. Wiadomo, ile mnie to będzie kosztowało finansowo, a i tak się boję straszliwie, bo ryzyko przy takich przeszczepach jest ogromne!!! Dr Broma bazuje na naganiaczach, którzy go na forach wychwalaja, udają, że są pacjentami itd... Dałam się niestety złapać na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgbuvry5u65
O MASZ SWÓJ WĄTEK I NIEGO SIĘ TRZYMAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winwin
do bgguvry5u65-do kogo to mialo byc? Jakos beznadziejnie sie udzielasz. Nie wiadomo o co ci biega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llliilllii
pewnie biega o to, żeby nie udzielać się w innych tematach o spi...nych nosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam sposób na zakrycie defektów mojego nosa, kupiłam olbrzymie okulary wymieniłam szkła na zerówki, kosztowało mnie to prawie 400zł a miało być lepiej! Nieźle musiałam się nachodzic , żeby znaleźć odpowiednie czyli takie coby zakryły to i owo. No to teraz mogę pokazać się ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llliilllii
To po co była Ci korekta skoro dalej musisz chować nos?! Masakra tyle kasy na nic nie mówiąc już o całym zamieszaniu. Można rzeczywiście załamać się w takiej sutuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
Karolciamala- ja tez właśnie chciałam kupic okulary zeby zakryc swoje powieki. Nie moglam nigdziej znajsc 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerówki kupujesz w optyku, wybierasz sobie oprawki a szkła wkładaja ci takie jakie chcesz. Za fajne oprawki zapłacisz od170zł a szkła 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie do bani z tą korektą nosa, idzie 5 ms i dalej szlak mnie trafia jak patrzę na mój"nowy" nos! Niestety nic się nie zmienia, dobrze, że ktoś wymyslił okulary zerówki, chwała mu za to! Ale już za miesiąc wizyta i ciekawe co zaproponuje lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaaaaaa
to nie życie, to wegetacja! wciąż czekasz następnego miesiąca i żyjesz nadzieją, żę będzie lepiej i tak czas płynie a nos jest taki sam czyli do bani!!!!!!!!!!!!!!!!!to wielka kicha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIMAŁA
okularki się sprawdzają ale czy to był szczyt moich marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam osob ktore robia popraw
u kogo robicie poprawke po nieudanej operacji? Sama szukam lekarza do rekonstrukcji nosa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie da ci 100 % pewności co do jakości zabiegu, ryzyko jest duże a przy poprawce jeszcze większe. Ja jestem zdecydowana na poprawkę bo nie mam wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaaaaaa
dlaczego rekonstrukcja, co nie podoba ci sie w nosku ? Niech naprawi ci ten, co go popsuł , masz prawo żadać naprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×