Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAROLCIAMAŁA

jak żyć po nieudanej operacji nosa

Polecane posty

a które to renomowane kliniki? Czy mam się sugerować wpisami na forach czy może reklamą? Wszystko to obłuda szkoda, że dopiero teraz przejrzałam na oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzwoniłam się wreszcie do kliniki i powiedziano mi, że wszystkie dokumenty są w klinice i w każdej chwili mogę je powielić. Poczekam na kontrolę w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie po poprawkach piszcie o swoich nosach, czy jest lepiej czy gorzej? Bardzo boję się poprawki, ale z drugiej strony chyba muszę zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorekcie
po prostu *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi-konik
karolcia -znam twoj bol,ja robilam we wroclawiu, za 1 -szym razem moj nos mi sie niezbyt podobal, takie minimalne nierownosci, szczegolnie jak cien pada, no i przaszlam na poprawke, znowu lamanie i op. wyszlo troche lepiej ale ja juz zauwazylam ze szef -szpitala chir. plast. zrobil dziewczynie nos idealny, poprostu cudo-taki troszke zadarty,malenki,wiec poszlam do niego aby mi taki zrobil,jak sie okazalo robil tylko prywatnie,podal mi inny adres i zrobilam u niego, pierwszym razem to bylo za darmo,no trzeba wymyslec ze to taka wada wrodzona skrzywienie nosa ,klopoty z oddychaniem itd. ale to bylo 15 lat temu, powieki tez zrobilam nie u niego ,bo akurat go nie bylo,a ja mialam czasu pare dni,w prywatnej klinice , super wyszlo, po tygodniu juz sie wygoily, op. trwala jakies pol godziny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pasi- konik pocieszyłaś mnie tą wiadomością, bo są dni kiedy jestem totalnie załamana! Czy możesz napisac co za pierwszym razem było źle i jakie miałaś znieczulenie? I jeszcze mam pytanie czy po poprawce widać na Twoim nosie, że miałaś coś robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo jak lekarz pisze, jesli po 5 ms grzbiet nosa jest krzywy to po roku będzie jeszcze gorzej! To jak to jest z tym, że z każdym ms będzie lepiej? Korekta nosa to rzeczywiście loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można tyle krzywdy zrobić człowiekowi, płacąc jeszcze tyle pieniędzy! Ludzie pytają co zrobiłam sobie z nosem? Naprawdę płakać się chce, jak świadcząc usługi takiego typu można zmarnować człowiekowi życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KAROLCIAMALA
Powinnaś sprawę oddać zespołowi adwokackiemu,który za Twoja zgodą(pełnomocnictwo ) ściągna odszkodowanie z tych nieuczciwych lekarzy. Powinnać napisać do tej kliniki czy lekarzy, którzy Cię operowali o wydanie dokumentacji medycznej wraz ze zdjęciami przed i po operacji, - mają taki obowiązek. Podstawa Prawna Dz.U. z 2009r. Nr 52, poz.407 Nr76,poa.641. Są takie kancelarie które swoje honorarium pobierają wówczas gdy sprawę wygraja,powinnaś pójść na to. Może ty zyskasz 30% tego co oni wywalczą,ale lepsze to niż nic,a Ci kt órzy Cie tak skrzywdzili też poniasa konsekwencję. Te kancelarie ściągaja pieniądze z ubezpieczeń tych lekarzy i to skutecznie. Wiec nie ma co się użalać a wreszcie zacząć działać,bo to Ty jesteś ofiarą.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz napisać coś więcej, jak mam szukać takiej kancelarii! Jestem bez grosza, zaciągnęłam pożyczkę a mam dzieci na utrzymaniu. Ogólnie sytuacja wygląda nieciekawie. Nie stać mnie też na poprawkę i wierzcie mi żyję w ciągłym strachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„d) żądanie informacji i dokumentacji, w tym również dokumentacji medycznej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KAROLCIAMAŁA
Wedź na strony internetowe tam jest dużo takich kancelarii prawniczych,którzy mają w swoim składzie specjalistw w każdej dziedzini jak i specjaliste lekarza i dzialają bardzo skutecznie gdy jest szkoda. Dokunentację musi Ci lekarz wydać,ma taki "zakichany obowiazek" i nie jest to jego widzi misie,ze nie wyda Ci tej dokumentacj. Wystąp na piśmie o wydanie Ci dokumentacji medycznej(poleconym i za pobraniem) Proponuje jeżeli Twoja szkoda powstała w klinice na południu kraju to weź sowbie kancelarię z północy ( nie bedzie znajomości) Takie kancelarie ściągaja naleznosci z ubezpieczeń medycznych do skutku. Swoje pobory pobieraja dopiero od wygranej sprawy (moze to byc w stosunku np. dla nich 60% a dla ciebie pozostałość) Ale wiem że działaja bardzo skutecznie. Podobno we Wrocławiu jest bardzo skuteczna kancelaria i nie tylko - dane znajdziesz w internecie. Powodzenia życzę i nie poddawaj się,po co masz cierpieć,a ktoś nie tylko że sporo wziął za nieudany zabieg to,jeszcze ma sie dobrze i przysłowiowo olewa Cię. Nasza wina jest taka,ze nie walczymy o swoje i pozostjemy ofiarami. Nie musisz miec pieniędzy na założenie sprawy,jak i nie musisz uczestniczyc na rozprawach wystarczy dać pełnomocnictwo prawnikom. Przedzwoń porozmawiaj i upewnij się jak to działa. Przepraszam,za styl i błedy w pisowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawkę muszę pójść, bo żyć z takim nosem dłużej nie mogę, poradź proszę czy zmienić lekarza czy zaryzykować. Wiesz wiąże się to z kosztami, a jak juz pisałałam mam na utrzymaniu dzieci i sutuacja moja w tej chwili wygląda nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam taką kancekarię we Wrocławiu i w katalogu szkód zdrowotnych jest moja szkoda. Czy ktoś miał kontakt z tą kancelarią i sprawę wygrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KAROLCIAMAŁA
Na poprawke powinnaść pójść i to do tych którzy cie tak urzadzili ale podkreślam za darmo w ramach reklamacji,nie powinnas za nic płacić i nie powinnas iść z nimi na ustępstwa. Mozesz również wybrac inna klinikę i lekarza ale niech ta klinika która Cie tak skrzywdziła,poniesie koszty naprawcze. Koniecznie skontaktuj sie z ta kancelarią,oni Ci wszystko powiedzą co i jak,pezecież za porade internetową nic nie płacisz,a a zyskac mozesz bardzo wiele.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadfdf333
Niestety nic Ci już nie pomoże, lepiej nie poprawiaj bo będzie gorzej.... Możesz zawsze nosić burkę to nikt nie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz prawie 6 ms i nic dalej kicha, od dwóch miesięcy noszę okulary i nakładam duże ilości pudru. Pewnych nierówności i tak nie można zakryć, więc unikam kontaktu w cztery oczy. Zrobiłam się odludkiem, jeśli poprawka nie przyniesie efektów naprawdę nie wiem co zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś napisał, że operacje zarezerwowane są dla zamożnych, to czy jeśli przyjdzie ktoś biedniejszy to zaangażowanie lekarza jest mniejsze? Ja od zawsze musiałam radzić sobie sama i w tej chwili ciężko pracuję na to żeby spłacić kredyt i utrzymać rodzinę. Oczywiście nie brałam pod uwagę poprawki i dojazdy na różnego typu konsultacje. Ja na swoje 2 tyś muszę ciężko pracować, ale staram się nikomu nie zrobić krzywdy, bo wyrzuty sumienia prześladowałyby mnie do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy to loteria
W POLSCE jedynie Dr Szczyt wykonuje operacje NOSA bardzo dobrze. Zaznaczam od razu , ze nie jest to reklama tego specjalisty. Rzadko ktory plastyk mowi PRAWDE na konsultacji o ewentualnych powiklaniach. Jest to batrdzo trudna operacja o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy to loteria
o czynm chirurdzy najczesciej sie nie wypowiadaja na konsultacji. Nie mam pojecia kim jestes KAROLCIAMAŁA ale napisz prosze chociaz miasto w ktorym sie operowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy to loteria
Napisze Ci jedno, powtarzam nie wiem kim jestes i jaki jest cel Twoich wpisow na tym forum, ale chyba nie piszesz tu bez powodu. Moim najwiekszym bledem bylo nabranie sie na reklame pewnej kliniki ktora po wpisaniu w google wyskakuje od razu. NA TYM forum tylko mam dowody, ze sa jeszcze co najmniej dwie inne pacjentki z tej samej kliniki i maja tea same komplikacje co ja. Jesli owa klinika nie wywiaze sie z danych mi 'obietnic' ZYCZE IM \WSZYSTKIM TEGO SAMEGO CO MNIE SPOTKALO, TEGO SAMEGO CIRPIENIA I DEPRESJI. Nie jestem zlosliwa osoba ale niestety jestem 'zaklamana''ofiara reklamy oewj kliniki.Wiecej tu nie napisze, ale pisze tylko PRAWDE. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy to loteria
Napisze Ci jedno, powtarzam nie wiem kim jestes i jaki jest cel Twoich wpisow na tym forum, ale chyba nie piszesz tu bez powodu. Moim najwiekszym bledem bylo nabranie sie na reklame pewnej kliniki ktora po wpisaniu w google wyskakuje od razu. NA TYM forum tylko mam dowody, ze sa jeszcze co najmniej dwie inne pacjentki z tej samej kliniki i maja tea same komplikacje co ja. Jesli owa klinika nie wywiaze sie z danych mi 'obietnic' ZYCZE IM \WSZYSTKIM TEGO SAMEGO CO MNIE SPOTKALO, TEGO SAMEGO CIRPIENIA I DEPRESJI. Nie jestem zlosliwa osoba ale niestety jestem 'zaklamana''ofiara reklamy oewj kliniki.Wiecej tu nie napisze, ale pisze tylko PRAWDE. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy to loteria
Mialo byc napisane 'reklama tej kilniki jest zaklalamana' OBLUDNICY i tyle na ich temat. Zegam i zycze sczescia, bo bedzie nam ono potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×