Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAROLCIAMAŁA

jak żyć po nieudanej operacji nosa

Polecane posty

a wiesz, że każdemu zdarzają się wpadki nawet temu najlepszemu. Tylko ważne jest, aby lekarz jasno określił możliwe powikłania i wspomniał o możliwości poprawki. Bo ja gdybym uslyszła to z ust lekarza przed zabiegiem a nie po zabiegu, to nie pakowałabym się w to bagno! Przed kadzili a po już nie było tak fajnie. Nie jestem osobą majętną i każdy wyjazd choćby na konsultacje wiąże się z wyrzeczeniem ! Dlatego szlak mnie trafia bo nie brałam tego pod uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy to loteria
KAROLCIAMAŁA nie jestem glupia osoaba i nie bede tun opisywac mojej sprawy skoro Ty nic konkretntego nie podajesz. Ja pisze TYLKO PRAWDE i to co mi sie zdarzylo w owej klinice, jak podchodzi sie tam do pacjentow ktorzy maja komplikacje. Niektorym kobietom jest po prostu wstyd, ze daly sie tak nabrac, do czego sie nie chca przyznac, powiedzialy mi to jedynie telefonicznie. Powtarzam w Polsce teraz tylko nie zastrzezen do Szczyta, to co wydaje na poprawke bedzie dwukrotna moja suma, bo NIE JESTEM ZAMOZNA OSOBA i nie stac mnie na takie ''imprezy''. To miala byc operacja poprawiajaca moj kpmfort zycia, a stala sie cierpieniem i strata pieniedzy. Pozdrawiam osoby ktorym operacje sie nie udaly, a nie sa zamozne, a teraz zycze spokojnych nocy, bo moje od wielu miesiecy sa po prostu nieprzespane. [[I nie zadawaj mi wiecej pytan, bo widze ze sama niewiele o sobie piszesz]]Pa.a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz, że Dr Szczyt jest dobrym fachowcem, przecież nie miałaś u Niego operacji? Dr Sankowski też kiedyś był medialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolcia
spadaj już z tego forum durna kobieto :O wystarczy poczytać twoje posty w innym wątku i widać że walisz kity i masz coś z garem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolcia
lecz się idiotko albo opisz swój przypadek kłamczucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończę pisać na tym i innych forach, nie otrzymałam wsparcia a wypowiedzi niektórych doprawadzają mnie do szewskiej pasji. Pozdrawiam wszystkich, którzy choć trochę próbowli mnie zrozumieć! see you soon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataszaaaojj
Nie ty pierwsza i nie ostatnia zostałaś oszpecona przez plastyka. Nie jedna z tych co czeka na operacje lub miała ją niedawno będzie głośno wyć na widok nosa po ściągnieciu opatrunku. Takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak żyć po nieudanej operacji
Sama jak nie piszesz nic konkretnego to nie wymagaj na forum od innych żeby o sobie pisali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P. do
do Nosy chyba roznie, Przeoczylam ten post, czemu Bielecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P. do
Wiesz co napisze Ci na emaila, na pewno nie na forum, jestem w podobnej sytuacji co upset jesli dobrze pamietam. Ale do Bieleckiego mam po prostu zaufanie, a o tych o ktorych piszesz tez nie znam bardzo zlych opinii. Uwierz, ale nie kazdy mial chyba tyle szczescia, nie wiem jak to nazwac. Npisze tylko do extreme i przerzazil mnie post iwonusia, ale takie prztpadki sie zdarzaja, choc sa przykre do bolu. Nie mam zaufania tylko do niesia czy karolcia jak jej tam.Wierze jeszcze z dwom osobom, z tego watku, ze im sie nie bardzo udalo. A teraz dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuueeeess
KAROLCIAMAŁA --- gdzie miałaś korektę???????? Albo pisz prawdę albo przestań walić ciągle te same śpiewki, podaj MIEJSCOWOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych wyzej
ja tez ja poznaje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Hania_
po co pytasz skoro już dawno zdecydowałaś :O poza tym jest w innym topiku napisane o tej lekarce,gdybyś dobrze poszukała to byś znalazła:O,cóż może ty nie będziesz mieć problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym się dowiedzieć konkretów, podałam swój e-mail, jak dotąd nie otrzymałam od ciebie żadnej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malax26
hej dziewczyny napiszcie prosze cos o łatkowskim z polanicy ??? czy któras z was miała robiony nosek u niego prosze napiszcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj opinie
a dowiesz się wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało Ci
nieudanch operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znaczy
że jak jedna nie wyszła to kejne też nie wyjdą. Nie wiem u kogo robiły nosy czy był to dobry lekarz. Chociaż i dobrzy tez sie mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 wyjdzie
a 4 nie, więc gdzie tu zdrowy rozsądek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który jest dobry
a który partacz? Może na stronie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, powinna być informacja o lekarzach, którzy mają najwięcej poprawek, od których pacjenci wychodzą załamani. Może powinni napisać PanX specjalizuje się w piersiach a PanY w nosach. Może powinni weryfikować umiejętności ... Tak jak już pisałam dla mnie to jest niezrozumiałe, jak za tak duże pieniądze człowiek może być załamany? Jak lekarz może nie poinformować pacjentkę o realnym wyniku operacji? Przecież ja żyję i nie może być uda się lub nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflu
o rany takie przypadki przyczyniają się do tego, że mnie przechodzi chęć na jakąkolwiek zmianę. Nie ma co ukrywać, że taki zabieg może zakończyć się niepowodzeniem, ale zanim się na niego zdecydujemy myślę, że warto się poważnie zastanowić, u kogo będziemy robić ten zabieg, a moim zdaniem jednym z lepszych jest dr Osuch. Dokładny, rzetelny, ale też ma duże doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ten dr daje pisemną
gwarancję udanego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sos.uroda
Casting do programu telewizyjnego - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! Czy miałaś/eś kiedykolwiek operacje plastyczne lub zabiegi upiększające, które skończyły się katastrofalnie dla Twojej urody i wymagają naprawienia? Czy wskutek operacji plastycznych czujesz się skrzywdzona/ony emocjonalnie i fizycznie? Czy w wyniku upiększajacych zabiegów masz zniekształcone ciało, opuchnięte rybie usta? A może wizyta u fryzjera pozostawiła Cię z włosami rodem z piekła? Czy jesteś nieszczęśliwa/iwy z powodu nieudanych zabiegów upiększających i chciałabyś/łbyś powierzyć swój zepsuty wygląd profesjonalistom? Jeżeli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiesz twierdząco, zgłoś swój udział do programu telewizyjnego, dzięki któremu będziesz mogła/mógł pojechać do Londynu. Zajmą się tam Tobą światowej sławy specjaliści medycyny estetycznej i mistrzowie fryzjerstwa. Sprawią, że Twoja twarz, włosy, ciało zostaną naprawione . Nie przegap tej szansy i wyślij swoje zgłoszenie do krainy piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddoroo
KAROLCIAMAŁA I jak z tobą kobieto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - do ciebie -
Zawsze w ostaeczności możesz rzucić klątwę ;) Jeżeli naprawdę przez takich nierzetelnych partaczy masz depresję czy myśli samobójcze. Ale licz się z konsekwencjami że zło wróci do Ciebie prędzej czy później :P. Życzę wszystkiego dobrego. Wróżbita Anrdiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - do ciebie -
Zawsze w ostateczności możesz rzucić klątwę ;) Jeżeli naprawdę przez takich nierzetelnych partaczy masz depresję czy myśli samobójcze. Ale licz się z konsekwencjami że zło wróci do Ciebie prędzej czy później :P. Życzę wszystkiego dobrego. Wróżbita Anrdiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz zdjęcie
?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ar..8
OPERACJA NOSA TO JEDNA Z NAJTRUDNIEJSZYCH OPERACJI PLASTYCZNYCH, O CZYM ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ CHIRURGÓW PLASTYCZNYCH NIE INFORMUJE NA KONSULATCJI. W moim przypadku przedstawionio'' zabieg '' jako prosty i nieskomplikowany, gdzie w obecnych czasach prawie nie zdarzają się powikłania, a konsultacja trwała kilka minut. W dniu mojej op chirurg przerowadziła (kobieta)4 poważne operacje. Niestety po kilku miesiącach zaczęły się powikłania, opadanie skrzydełek w wyniku czego nie mogę oddychać tak jak przed operacją i zarost jednej dziurki. OPERACJA METODĄ OTWARTĄ. Inni chirurdzy od razu to stwierdzili , ale kto chciałby się operować u tych samych niedoświadczonych miernot.... Nie wspominam już o innych dolegliwościach, jak ciężka depresja pooperacyjna i myśli by to wszystko już zakończyć. ''różne objawy depresjiobniżenie nastroju, w postawie chorego widać cierpienie, np. zgarbione plecy, opadnięte kąciki ust,smutny wzrok ,chorego przepełnia uczucie beznadziejności, natrętne myśli o śmierci i samobójstwie; zanik lub znaczące ograniczenie aktywności ruchowej,bezsenność ,jadłowstręt lub nadmierny apetyt. Około 15% pacjentów z głęboką depresją umiera wskutek samobójstwa, 20-60% chorych próbuje sobie odebrać życie, 40-80% ma myśli samobójcze. UMOWĘ Z KOMLIKACJAMI PODANO MI W DNIU OPERACJI. Na krótkiej konsultacji nie powiedziano mi o tak poważnych powikłaniach. WIEM ŻE LUDZIE Z TEJ KLINIKI zawsze prawie wszystkiego się wyprą, i w przypadku ciężkich powikłań lub blędu zawsze zaprzeczają. Nie piszę szczcegółow, bo doskonale wiem, że kobiety-pracownice tej kliniki wpisywały się na TYM forum, na pewno też czytają...czyżby za mało klientów(??) hmmmmm. Cóż PRAWDA BOLI.. Wiem co przeżywają inne pacjentki,żałuję tylko, że wpis innej pacjentki która miała op u tej samej i w tym samym miejscu(.....)( ''przypadek? ) nie był wtedy dla mnie przestrogą. Do dziś nie przesłano mi JEDNEJ z wpisem z'' chistoria choroby ''karty DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ. Nidobrze mi się robi na samo wspomnienie o tym miejscu, nie wspominając o ludziach stamtąd. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×