Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

ja mam ogromną nadzieje że już wkrótce potwierdzę to co podejrzewam:-) bardzo bym chciała zostać jeszcze raz mamą:-) no i mój synek się o siostre upomina....:-) a czy wy dziewczyny które już jesteście mamusiami boicie się porodu bardziej czy mniej niż przy pierwszej ciąży:-)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mardżi - taka KARMA, co poradzisz :D? Widać przyczepiło się do Ciebie to co nudne i paskudne i się ciągnie przez życie :) - musisz się z Dalajlamą spotkać czy coś, żeby zmienić KARMĘ ;). A czy jesteś tu oficjalnie, czy nie - testy ciążę potwierdziły, więc jak najbardziej oficjalnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam cesarkę MamaD, więc nie wiem co to bóle porodowe i się ich nie boję :). Podobnie jak samego zabiegu, ani rekonwalescencji. Przebiegło szybko i sprawnie, także luz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o losie a ja nie wiem czy w 100 % w ciąży jestem a już trzęsę gaciami jak to będzie.pierwszy poród niby dobrze niby fajnie ale .... wrrr strach się bać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiek
Cześć mamuśki!przyłączm się do was-jak można.Jestem mamą dwóch chłopców 5,5latka i 2,5 latka i dzisiaj właśnie byłam u gina i mam potwierdzoną fasoleczke,a temin na 6.07.2013.pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz by się dziewczynka przydała :-) dwa urwisy na stanie to aniołek by się przydał :-) dziewczynki z reguły jakieś grzeczniejsze sa .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiek
Oj co racja to racja,ale jak narazie jeszcze spokojnie-starszy to już urwis,ale młodszy to przylepka ale takie same charakterki bo ich znak zodiaku to baran-że nie wspomne o mężu;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny! Ja po usg nie wiem nic. Jest pęcherzyk i tyle. I po co robiłam tak szybko? ech. Testy na płeć w 6 tygodniu? Ciekawe jaki to hormon, bo płeć kształtuje się u chłopca ok. 9 tygodnia. Dziewczynki później. I jak myślę o płci w 6 tygodniu to jedynie co mi przychodzi na myśl to badanie genetyczne... Fajnie, że zwracają kasę jakby co :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dopiero moje bobo spać poszło i teraz mam czas na ploteczki :-) a te testy to faktycznie śmiech na sali :-) wole poczekać do jakiegoś 5 miesiąca i się z USG dowiedzieć tyle samo kosztuje a i gwarancja większa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i usg nie daje 100% pewności,mi przed pierwszym porodem stwierdzili córę i co chłopak był-a miała być Weronika i wszysko kupione różowe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby nie ale wole wierzyć lekarzowi niż w jakiś tam test :-D hehe ale za to twój synek jak słodko w różu wyglądał :-) mój mały też nosił ciuszki w takich barwach bo dostał tam po kimś ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mi jak mój ulubiony Pan od USG poda płeć to mu uwierzę w 100% ;) Nie słyszałam żeby kiedykolwiek pomylił płeć (ewentualnie jak nie był pewny to nie mówił) no i szybciutko babkom mówi bo zazwyczaj 12-14 tydz :) No tyle, ze u Niego za USG płaci się jak za zboże ;P ale fajne zdjęcia dzieciom robi na 4d więc i tak się wybiorę :D A z tym testem na płeć to wczytałam się bardziej w temat i są różne opinie... najgorsze na kafe (wygrzebałam wątek) ale to kafe więc na to patrzę trochę przez palce ;P Mimo wszystko szkoda wydawać 120zł na coś co się może nie sprawdzić, bo w przypadku USG nawet jak lekarz płci nie powie, to przecież głównie zbada zdrowie dziecka :D a taki test zdrówka nie zbada ;P Poza tym ponoć nikt jeszcze nie zobaczył od nich kasy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak mój powie to też mu wierze :-) jakoś przyczepiłam się jednego lekarza i trudno mi go opuścić :-) mimo iż wizyty u niego kosztują :-/ a za 120 zł to ja wole coś dla dziecka kupić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na USG to w ogóle nie będę szła do ginekologa tylko do radiologa :))) który się specjalizuje m.in. w USG ciąży :) Mój gin ma za słaby sprzęt ;P Nie ma 4D :D do niego będę chodziła na zwyczajne USG a do tamtego raz czy 2 na to 4D chcę iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej ginki wizyta 80zł a usg 100zł więc jeszcze nienajgorzej-bo na nfz to trudno się do niej dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą płcią to jest tak, że niby nieważna ( w sensie co lepsze i co wolę) ale człowiek by chciał poznać jakiego tam człowieczka nosi :) Jak się do niego zwracać itd... nie wyobrażam sobie nie znać płci :D mimo, ze mi totalnie wsio ryba co będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :-) ja to niby bym chciała dziewczynkę ale jak będzie 2 chłopak to też się nie obrażę :-D kurcze nie wiem jak u was ale u mnie to po domu się walają testy ciążowe bez kitu są wszędzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopuki nie będe wiedziała czy synek czy córka to nie będe się na nic nastawiała żeby się nie rozczarować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak serio i bez kitu-prorytet zdrowe-dla mnie ważne będą badania usg-jeden synek urodzil się w 33tc,a drugi choć w terminie to po miesiącu okazało się że z wadą układu moczowego-więc dmucham na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dumna mama u mnie wala się po kuchni 5 moich + jeden mojego męża :D:D:D:D Zrobił go, żeby mi uświadomić, że druga blada kreska to nie to samo co 1 kreska :D Stwierdziłam, ze zostawię ten test i wnukom go pokażę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha zostaw koniecznie :-) to będzie rodzinna pamiątka przekazywana z pokloenia na pokolenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no zostawię koniecznie :D swoją drogą to on chciał mi udowadniać i mnie uspokajać a zanim wynik się wyświetlił to trząsł portkami jak dziecko co będzie jak mu 2 kreski wyjdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też znikam,zawaliłam ostatnią noc i niewiele spałam z nerwów bo dzisiaj byłam u ginki ale teraz to już mogę spokojnie zasnąć;-)do jutra;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×