Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Metaforo, jesteśmy "sąsiadkami". Mieszkam 20 km od Ciebie w stronę Katowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany dziewczyny a ja się strasznie boję śmierci. Nawet nie chcę o tym myśleć bo płakać mi się na samą myśl o śmierci. Może dlatego, że niedawno zmarła mi osoba najbliższa mojemu sercu :-(:-(:-( :-(nigdy się z tym nie pogodzę................. a co do karmienia cyckiem to przy synku nie planowałam a karmiłam ponad 10 miesięcy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie :D weszłam na stronę i czytałam regulamin reklamacji. trzeba zrobić zdjęcie testu z datą robienia na kartce i wysłać do nich z xero aktu urodzenia dziecka :D Wklepałam w google "test na płeć kłamie", "test na płeć oszustwo" wszędzie piszą, ze się sprawdzają te testy i że za granicą normalnie w aptece da się to kupić i że są bardzo popularne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak bliźniaki chłopiec i dziewczynka, to kreska jaka jest ? Fioletowa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bliźniaki to Ci wyjdzie, ze sa na pierwszym USG, no nie?:D Przynajmniej w dużej większości wychodzi ;P a z tego co czytałam w tym teście to dziewczynka wychodzi "neutralnie" tzn, ze gdyby kobieta nie będąca w ciąży zrobiła wyszłaby jej dziewczynka, tyle, ze jak jest chłopiec to wtedy coś tam się wydziela. Więc w przypadku bliźniąt jeśli by wyszedł na teście chłopiec to przynajmniej jest pewność co do 1 dzieciaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ciekawe :) To czekam na pierwsze usg ;P A płeć to kiedy można na usg zobaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z niecierpliwością czekam na to pierwsze, strasznie odległy termin mi dała, a nie chciałam do pierwszego lepszego iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wystarczy, że na tym pierwszym będzie cokolwiek co będzie świadczyło, że jest ok, Tylko szkoda, że nie mogę z mężem na nie iść, bo jest zagranicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam o tych testach, ponoć przy męskim potomku wydziela się dodatkowo jakiś hormon, któego przy dziewczynce nie ma :). Ale ja się wstrzymam, kilka tygodni w tę czy w tę mnie nie zbawi :). Zresztą, tak jak pisałam już na innym topiku - mi wszystko jedno czy to będzie chłopak czy dziewczynka, ale chciałabym żeby tym razem dziecko było do mnie choć trochę podobne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margit - nie wierz w te kalkulatory :D. Mi wszystkie pokazywały chłopca :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojewódzki? Nisko mierzysz. Ja Cię widzę na kanapie u Oprah Winfrey :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u Oprah można skakać po kanapie jak Tom Cruise wrzeszcząc przy tym jak opętany "I love her! I love her! I love her!" Coś jak znalazł dla Twojego klubu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumnna mama
cześć dziewczyny. jestem mamą prawie 5 letniego synka. razem z mężem staramy się o rodzeństwo dla tego małego urwisa:-) mam nadzieję że niedługo już oficjalnie dołączę do waszego grona:-) aczkolwiek już teraz postanowiłam się z wami zintegrować razem zawsze razniej:-) z tego co czytałam nie ja jedyna jeszcze swojej ciąży nie potwierdziłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama6, Ty się zastanów - kanapa i wrzaski albo wtykanie Bóg wie czego w psią kupę :D. Witaj staraczko, trzymamy kciuki żeby się udało :). Wiara góry przenosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo się ciesze że na was trafiłam zawsze fajnie jest mieć kogoś pod ręką co by zapytać o radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęło się jak do was dołączyłam ... smętne tematy i psychofani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×