Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Gość pokahontas81
Dopisuję się na listę: NICK .................... wiek .... ciąża ....województwo ....data porodu optymistka85 ...........27.........2..........lubuskie..................0 3.07 Margrit ..................28.........1........pomorskie ......... chyba 3.07 przyszła mama 2013...29.........1.........kuj.-pom. ................04.07 Koalala....................31.........1.........mazowieck ie........ok. 06-07 metafora . ..............26.........1.........śląskie................ .... 06.07 Arba79...................33.........2.........podlaskie. ................07.07 MamaPoRazTrzeci .....32.........3 .......... zach.pom. ........... .08.07 cynamon-22.............29.........2........mazowieckie... ...........10.07 żółta_cytrynka.........25..........1........mazowiecki e ............11.07 viola881988.............24..........1.........lubelskie.. ................13.07 Fredzi_a................27..........1.........małopolski e ..............14.07 niagara1212............23.........1........warm.-mazurs.. ...........15.07 Virada123...............28.........1........dolnoślaskie ..............16.07 gąska.....................27........2.........śląskie. ....................16.07 Ginger78.................34........3.........podkarpackie . ..........16.07 lucjola123................33........1..........mazowiecki e............18.07 TOPKA....................27.........3..........śląskie. ..................20.07 .sapphire.................23........1........wielkopolski e.............20.07 patussa18................21.......2(po por.) .. świętokrz. ......... 24.07 emu21.....................31........2...........mazowieck ie..........26.07 ona_33....................33........1............łódzki e................26-07 Niuniek4646..............29........1...........śląskie. .................07.07 Joannnna. ................25........1...........małopolskie.......... ...09.07 Agusiek77................35 ........2.......... mazowieckie ............12,07 .pokahontas81..........31......2(po por.)...śląskie.....................28,07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielaela
Pokahontas, chyba złą tabele skopiowałaś ponieważ w ostatniej Mama6latki jest na pierwszym miejscu a Ty wzięłaś jakąś starszą. I jak możesz to uporządkuj ostatnie chyba 3 pozycje abyśmy były wpisane w kolejności planowanego terminu porodu. Dzięki bardzo. Aha no i przede wszystkim witam nowe mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokahontas81
hej dziewczyny byłam dziś na badaniu- 6t5d i termin na 28 lipca,miałam robione usg było widać pęcherzyk-20 mm ale serduszka niestety jeszcze nie słyszałam :( A następną wizytę dopiero na 2 stycznia.Bo doktor wybiera się na urlop.Nie mogę się już doczekać :P A co do wcześniejszych postów też mam mdłości.Wczoraj bolał mnie z rana tak żołądek że zjadłam tylko jogurt naturalny no i szybko do WC :P Na szczęście dzisiaj już lepiej i mogę jeść wszystko.Inne objawy : sikanie co godzinę,bolące piersi i robienie sobie drzemek co dwie godziny.W tym problem że pózniej w nocy nie umie spać :D Ale myślę że jakoś mi się to unormuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokahontas81
Dopisuję się na listę: NICK .................... wiek .... ciąża ....województwo ....data porodu Mama 6latki.............24..........2.........lubelskie.......... ........02.07 optymistka85 ...........27.........2..........lubuskie..................0 3.07 Margrit ..................28.........1........pomorskie ......... chyba 3.07 przyszła mama 2013...29.........1.........kuj.-pom. ................04.07 Koalala....................31.........1.........mazowieck ie........ok. 06-07 metafora . ..............26.........1.........śląskie................ .... 06.07 Arba79...................33.........2.........podlaskie. ................07.07 MamaPoRazTrzeci .....32.........3 .......... zach.pom. ........... .08.07 cynamon-22.............29.........2........mazowieckie... ...........10.07 żółta_cytrynka.........25..........1........mazowiecki e ............11.07 viola881988.............24..........1.........lubelskie.. ................13.07 Fredzi_a................27..........1.........małopolski e ..............14.07 niagara1212............23.........1........warm.-mazurs.. ...........15.07 Virada123...............28.........1........dolnoślaskie ..............16.07 gąska.....................27........2.........śląskie. ....................16.07 Ginger78.................34........3.........podkarpackie . ..........16.07 lucjola123................33........1..........mazowiecki e............18.07 TOPKA....................27.........3..........śląskie. ..................20.07 .sapphire.................23........1........wielkopolski e.............20.07 patussa18................21.......2(po por.) .. świętokrz. ......... 24.07 emu21.....................31........2...........mazowieck ie..........26.07 ona_33....................33........1............łódzki e................26-07 Niuniek4646..............29........1...........śląskie. .................07.07 Joannnna. ................25........1...........małopolskie.......... ...09.07 Agusiek77................35 ........2........ mazowieckie...............12.07 .pokahontas81..........31......2(po por.)...śląskie....................28.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokahontas81
Sorki nie zauważyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jutro 9 tydzień się zaczyna :) Czekam z niecierpliwością na usg w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit, a nie 10-ty? Wg moich wyliczeń mi się zaczyna w niedzielę 10-ty, a mam termin na później niż Ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 6 latki, jakbym widziała siebie :) słodycze dla mnie nie istnieją, za to co chwila sięgam po kiszonego ogórka ;) to mnie utwierdza w moim przeczuciu, że nosze chłopca :D dzisiaj zaczyna się dla mnie 9 tydzień, aż się dziwię, jak szybko zleciało. I też nie mogę się doczekać USG w przyszłym tygodniu, bo na poprzednim jeszcze nie było widać zarodka, a ja tak chcę już usłyszeć serduszko!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet o tym nie czytałam, jem po pół kg mandarynek dziennie i nie mam ochoty na słodycze tylko bardziej na przysmaki z zapieczonym serem. To co będzie chłopiec czy dziewczynka ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardziej się z tego śmieje, niż wierzę :) to moje "przeczucie", że syn też traktuję raczej jako ciekawostkę, choć bardzo wiele osób potwierdza podobne teorie o zaleznosciach ciążowych zachcianek i płci dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm , to chyba się szykują bliźniaki, bo mandarynki słodkie a wszelkie pizze i zapiekanki słone ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki ratujcie! Macie jakieś sposoby na mdłości? Ja już nie mam siły. Przepraszam za dosłowność ale rzyganka jeszcze nie było jednak za każdym razem czuje że jest blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pożerałam w chwili kryzysu kilka migdałów i robiłam sobie napar z imbiru z miodem - miód tylko po to, żeby smaczne było. Skuteczniejszych nie znam, te czasami zawodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migdały to mi tylko przy jeździe samochodem pomagają a soku imbirowego w całym mieście nie mogę znaleźć. Kiedyś w tesco go kupowałam bo lubie do piwka ale od jakiegoś czasu nie mogę go dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja świeży imbir zalewam wrzątkiem i słodzę miodem, ewentualnie wkładam saszetkę herbaty do tego. Taki gotowy jak do piwa, to pewnie za dużo imbiru nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka herbatka imbir & cytryna firmy Malwa. Mi pomaga, choć muszę ja pić bardzo rozcienczona w półlitrowym kubki, bo w małym kubku jest zbyt "ostra". Trochę też cena jest wysoka, bo za opakowanie 25 torebek place 7,5 zł. A pije ich ok. 5 dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mdłości spróbujcie może Coli :-) Jak mnie coś zaczyna "mulić" to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Joannny
Mam nadzieję, że jeszcze zaglądasz :) Wiesz mi wydaje się bardzo dziwne, że lekarz przepisał Ci femibion natal 2. Sama jestem w ciąży i biorę femibion natal 1, także nie spotkałam się aby ktoś wśród znajomych brał na początku ciąży 2. Może zadzwoń do lekarza i upewnij się czy na pewno się nie pomylił, jeżeli nie to zapytaj dlaczego 2 i daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Joannny
cola zawsze pomaga ale strasznie niezdrowa jest ;) ja piję gorącą wodę z cytryną i mi też pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam teraz na innym forum i rzeczywiście każdy poleca imbir pod każda postacią. Poczynając od herbaty o smaku imbirowym, cukierki imbirowe z apteki, wkrajanie do zwykłej herbaty plasterka imbiru zamiast cytryny, starty imbir dodany do herbaty lub gorącej wody z miodem... Coś czuje że po ciąży nie piwka z moim ulubionym soczkiem imbirowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×