Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

IRYSEK faktycznie duża ta Twoja dzidzia :) Myślałam że mój synek jest duży ale widzę że nie największy :) A Twoja córeczka ma urodziny wtedy co moja mama i mój mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM a Ty tylko zamówiłaś leżaczek ? czy coś jeszcze - bo nie wiem czy taniej by Cię nie wyszło kupić w sklepie. Mi też przyszedł wczoraj - faktycznie fajna sprawa i bardziej higieniczne niż gąbka :) Dobrze, że jest to forum bo bym kupiła gąbkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,jbkjbjkjjjjjjjjjjj
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki, wykrakałam z tym spokojem małej w nocy. Tak mi dała popalić, że usnęłam dzisiaj dopiero po 4ej. Masakra... zwłaszcza, że M na dyżurze więc musiałam rano się zwlec i Zuzę zaprowadzić do przedszkola. x Truj, irysek22, Lou - mi też nocą strasznie drętwieją dłonie. Truj, Lou - a macie tak, a Ty irysek może miałaś, że tak zaciskacie/łyście dłonie, że budziłyście się ze śladami po wbitych paznokciach? Trochę zamotałam, ale chodzi o to, że ja strasznie szpony wbijam i budzę się nie tylko ze zdrętwiałymi dłońmi ale i powbijanymi pazurami. Pierwszy raz coś takiego mam... x Truj - też mam taką oldschoolową poszewkę na jaśka. Biała z falbanką i niebieskimi kwiatuszkami. Moja mama ją zachowała dla potomnych. Piękna jest! Polecę rzewnie - dzisiaj takich rzeczy już nie ma;) x Dziewczyny odnośnie sukienek - polecam najnowszą promocję Lidla:) Jakoś niechętnie inwestuję w garderobę ciążową więc jak zobaczyłam te sukienki za 24zł to mi się gęba ucieszyła. Niektóre fasony rozszerzane dołem więc idealnie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście miałam na myśli pannę z brzucha:) Starsza była dzisiaj łaskawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Irysku dlaczego masz się nastawić na cc, ze względu na wagę dziecka? Moja mała też waży 2,2 kg i lekarz nic nie wspominał o cesarce:-( ***Lou na pewno nie jest taka zła ta sukienka, ja też mam taką kwiecistą tunikę i ją uwielbiam chociaz wyglądam w niej dosłownie jak "ciężarówka":-) *** A mi puchną już nogi wokół kostek jak w pierwszej ciąży, chyba przez ten upał:-( ***Truj już tam będziesz ograniczać!!! Lody podobno nie tuczą a wapno musimy dostarczać hihihih ***KMM zamówiłaś jednak leżaczek na allegro? Ja za niego w sklepie dałam 8,50zł *** Kapris widziałam właśnie gazetkę z Lidla, ciekawe te sukienki, zwłaszcza, że są na szelkach, niestety nie chce mi się jechać specjalnie do sklepu:-( Szkoda,że nie jest bliżej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Irysku dlaczego masz się nastawić na cc, ze względu na wagę dziecka? Moja mała też waży 2,2 kg i lekarz nic nie wspominał o cesarce:-( ***Lou na pewno nie jest taka zła ta sukienka, ja też mam taką kwiecistą tunikę i ją uwielbiam chociaz wyglądam w niej dosłownie jak "ciężarówka":-) *** A mi puchną już nogi wokół kostek jak w pierwszej ciąży, chyba przez ten upał:-( ***Truj już tam będziesz ograniczać!!! Lody podobno nie tuczą a wapno musimy dostarczać hihihih ***KMM zamówiłaś jednak leżaczek na allegro? Ja za niego w sklepie dałam 8,50zł *** Kapris widziałam właśnie gazetkę z Lidla, ciekawe te sukienki, zwłaszcza, że są na szelkach, niestety nie chce mi się jechać specjalnie do sklepu:-( Szkoda,że nie jest bliżej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzia i Messi zamówiłam na allegro ponieważ nigdzie w sklepie ich nie widziałam i zamowiłam tylko leżaczek. mojego chłopaka nie ma więc nie mam też za bardzo z kim pojeździć po marketach zeby moze gdzies cos znalezc taniej. a mieszkam na przedmieściach.. chodzić za duzo też nie mogę bo mi zaraz brzuch twardnieje, w domu jak coś robię to co chwilę odpoczynek. więc łazenie po mieście i szukanie np leżaczka zupelnie odpada.. jak wiem ze cos napewno gdzies dostane to wtedy moge wsiasc w autobus i pojechac.. ale zeby chodzić to już odpada.. jeszcze do tego duszno jest tak ostatnio ze nie chce sie ruszac z domu, bo ciagle jakby mi powietrza brakowało.. a o sukienkach w lidlu nie słyszałam.. nie wpadła mi ręce jeszcze gazetka promocyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi a gdzie Ty kupowałaś ten leżaczek do kąpieli? W zwykłym sklepie czy z akcesoriami dziecięcymi? Bo ja do tej pory nie widziałam w żadnym sklepie. A też planuję kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Fredzia - mój mąż ma urodziny dwa dni wcześniej :) A tata jeszcze dzień wcześniej ;) o * Kapris - ja chyba tak nie zaciskałam pięści żeby aż paznokcie wbijać. Ale ogólnie i tak baaaaardzo okropna dolegliwość. I z całego serca życzę Wam, żeby Wam przeszło po porodzie :) o * Messi - nie chodzi tylko o wagę małej, ale raczej o przebieg pierwszego porodu w połączeniu z wagą. Poród wywoływany 2 tyg po terminie, 24 godz skurczy, małe rozwarcie i wtedy awaryjna cesarka. A córka okazało się że miała 4,46kg i jeszcze była źle ułożona. Więc teraz jest duże prawdopodobieństwo, że historia się może powtórzyć. Zwłaszcza, że druga córcia też raczej będzie duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście Irysku bez cc moze się nie obejść, ja urodziłam synka 10 dni wcześniej i ważył 4050g. Ciekawe jak teraz będzie... *** Anetach leżaczek kupiłam w sklepie z artykułami dziecięcymi, u nas nazywa się Boboland. Ale kiedyś chyba w Auchanie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi to widzę że Ty też z tych produkujących duże dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_M Tunika zupełnie nie mój styl, ale dobrze ze cos sobie znalazłaś :) Daniel totalnie bagatelizuje mój problem. Wiem ze są większe kłopoty, ale to jest mój ogromny kompleks, nie ukrywam tego, a dla niego ja pzresadzam. Powtarza mi ze mu sie podobam, ale kurde... całe zycie cieżko pracowalam zeby jako tako wyglądać, bo mam sklonności do "boczków", wiec diety, ćwiczenia, a teraz nie mogę tego zmienić i mnie to wścieka ;/ Nie chcę zeby wyszło ze sie użalam, ale jesteście również kobietami i wiecie jak to jest. Lubimy ładnie wygladac same dla siebie, wiekszośc z nas. Ja mam taki problem, i zawsze miałam, ze musiałam dopasowac kazdy ciuch na tip top, takie mam ciało, faceci nie rozumieją jak to jest, zakładają dżinsy koszulkę i wyglądają spoko. Zazdroszcze im. Nie pamietam która dziewczyna teraz wrzuciła ta sukienkę, jest bardzo fajna ale dla szczupłych osób... ja wyglądająca jak szafa trzydrzwiowa, szczególnie z tyłu nie bede wyglądac dobrze w niej, ale zastanawiałam sie nad nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapris miałam tak z tymi paznokciami ale raczej sporadycznie na początku ciaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou__ - bo to sa po rpostu kompleksy kobietek ze skłonnościa do tycia. Ja też miałam problem żeby utrzymac ciało bez boczków wielkich ud tyłka i brzucha. A moja siostra cienka jak linijka po Tatusiu... Ale co zrobić. Ja też się wkurzam niemiłosiernie ale wezmę się z kopyta po ciąży a teraz najważniejsza jest mała istotka. .Powiem Wam coś smiesznego. Dziś rano jechałam z rodzicami na targ i moja Mama zobaczyła że jedzie karetka na kogutach ale bez sygnału (miała blisko do szpitala) A Mamuśka z tekstem "co ona jedzie tak na samych kurczakach" ;D Myślałam że padne ze śmiechu ;D Siostra jak jej powiedziałam to płakała mi ze śmiechu prze telefon hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou_ ja tez mam problem z zaakceptowaniem figury... brzuszek niby nie duzy, a jak mam sie w coś ubrac to nic mi się nie podoba..nie lubie teraz chodzić w opiętych rzeczach.. wole luźniejsze, maskujące.. niby ciążowe brzuszki są ładne i kobieta ładnie wygląda jak jest w czymś dopasowanym a ja jakoś siebie nie widze w takim czymś. u mnie tez jest problem figurowy ze tak to nazwe. niby moge jest wszystko i nie tyje.. bo naprawde to co ja jadlam przed ciaza to moja siostra mowi ze ona by ponad 100 wazyla przy takim jedzeniu.. ale u mnie ile bym sie nie ruszala to nie chudne.. cale wakacje rowerem jezdzilam po 20 kilometrow dziennie i ani drgnelo na wadze.. a dodam ze przez ponad miesiac prawie nic nie jadlam.. bo mialam problemy z zoladkiem i zywilam sie tylko jogurtami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara ten wozek jest super:)Kiedys wkleilam tu linka,bo my taki kupujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia- a widziałaś go na żywo? Może ktoś Ci o nim mówił np. sprzedawca? Mis ie on też podoba, ale bym chciała go zobaczyć, a nie ma gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę , że każdą coś męczy, a mi dalej doucza ta zgaga - mam już jej po uszy. Duże te wasze niunie, zastanawiam się ile moja będzie miała a usg dopiero 21 maja :-( Dziś mam jakoś gorszy dzień, większośc dnia przeleżałam . Jakos cały dzień jestem zmęczona niczego nie robieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou ja też nie jestem najszczuplejsza, nie dość niska to jeszcze ze względu na hormony całe życie walczę z nadwagą i cyce też mam spore a sukienka uważam, że jest super, ładnie się prezentuje, przynajmniej dla mnie. Zaraz wstawię zdjęcie na pocztę to sobie zobaczysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś się wkurzyłam, pojechałam poogldać wózki, wchodzę do sklepu i uwaga... olbrzymi wybór .....aż 4 szt... Śmiechu warte normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara tak widzialam ten wozek w sklepie nawet nim troche pojezdzilam:P Pani w sklepie go polecala.My juz w sumie jestesmy zdecydowani:) Ma duza gondole:)cena tez przystepna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spokój i cisza... poszłyście już wszystkie spać ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, ale dzisiaj cisza jak nigdy:D. Ale to dobrze, chociaż ładnie nadrobię. Fajne sukienki dziewczyny! Fredziu zwłaszcza ta bombka z ozdobnym dekoltem mi się podoba. Lou - nie martw się wzory kwiatowe są teraz bardzo modne. Ja dziś byłam w outletowskim sklepie i kupiłam sukienkę z motherhood prawie identyczną jak ta: http://allegro.pl/sukienka-firmy-motherhood-rozmiar-s-i3225466524.html z tym, że ta taśma pod biustem i z tyłu jest czarna, zapłaciłam uwaga, uwaga całe 30 zł:D. Będę jeszcze cały maj zachodzić do tego sklepu i jak nic innego się nie trafi pójdę w niej na wesele szwagierki. Jakoś szkoda mi wydać 150 zł na super ekstra kieckę, którą założę tylko raz. Viola bardzo fajna sukieneczka i Ty też ślicznie wyglądasz :), ja się pokazać twarzy nie odważę raczej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś gorąc jak nie wiem, jestem cała opuchnięta, bolą mnie nogi i chodzę jak kaczka, masakra. Jeszcze ostatnio teściowa mówi, że ma nadzieję, że zostaniemy do końca na weselu haha jak wytrzymam do oczepin to będzie cud ;/ Dziewczyny ale macie duże dzieciątka.. Moja waży dopiero 1300 g jak się urodzi z wagą 3 kg to będzie dobrze. Ja przed ciążą nie miałam problemów z nadwagą, zawsze taka chudzina byłam bez żadnego dbania o linię.. No i teraz ciężko mi sobie poradzić, obrączka już dawno poszła w odstawkę, bo za mała, staniki musiałam kupić wszystkie nowe no i nogom też ciężko :/. Ale po porodzie postaram się szybko wrócić do formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola slicznie wyglądasz na tym zdjęciu :) taka kwitnąca mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×