Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

no ja własnie na brodawki ten bephanten polecam bo ma lanolinę. Sama lanolina jest dużo droższa ale i w ogóle bezkonkurencyjna!!! Natomiast mozna zrobić myk i popytać w aptekach czy robia na miejscu kremy- jak robia to mozna spytać czy można by kupić od nich trochę lanoliny- wtedy taniej wychodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli powoli zaczynami pakować rzeczy do szpitala. Wczoraj była mowa o potrawach z kapusty i nie tylko no i w końcu się zebrałam i zrobiłam dzis bigos właśnie się piecze i pachnie w całym domu. A potem pewnie będzie po nim potworna zgaga bo jest ciężkostrawny ale na pewno nie odmówię sobie dużej porcji. Uwielbiam bigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Witam w ten słoneczny dzień :) Ja dzisiaj mam wizytę wieczorem. Robiłam sobie ostatnio powtórkę badania z glukozą i mam nadzieję, że tym razem wynik będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jeszcze sporo zostało do kupienia.. podkłady, jakies lepsze pieluchy, z tym mam wiecznie kłopot czy kupić 2 - 5 kg czy 5 - 6... ogarnąć tą kołyskę i jakąś gąbkę do niej, muszę sie o laktator upomnieć...posciel do wózka i prawie wszystkie kosmetyki dla dzidzi. Zakupy kosmetykowe przypadają mi w czerwcu. Teraz pościel. Ale jak będe mieć kasę to kupię wczesniej. Też zaczynam panikować, tym bardziej ze z kasa krucho. Dziś mam zalamkę na temat, że nigdy nei uzbieramy na ten dom. Mieliśmy już odłożone co nie co, Daniel miał stawiać fundamenty na dobudówkę w tym roku ale trzeba czynsz zapłacić... urwał nać :( Wiecznie coś... Nie wyobrazam sobie mieszkania tutaj na kupie z dzieckiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elliska trzymamy kciuki. Daj znać co i jak z dzidzią i Tobą po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou dacie radę ;) Pomyśl, ze kiedyś będzesz się z tego śmiać siedząc i pijąc herbatke we własnym domu :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliska no miejmy nadziję wyniki będzie ok. Pochwal się po wizycie ile maleństwo waży;) A ja znowu napuchłam. wrrr najlepiej bym zniknęła gdzieś do wieczora. może mi się polepszy. Lou zawsze tak jest że już coś odłożysz a za chwilę na coś trzeba ale wierzę w Was i wiem że Wam się uda;) Co do pakowania torby to chyba dziś zrobie szybkie pakowanie torby na wrazie co bo się tak czuję jak bym miałą zaraz wybuchnąć. Mam nadzieję ze mi przejdzie;) A na razie nogi zadzieram do góry i leże. Musze te cos pozamawiać ale dziś nie mam weny normalnie. A co do kosmetyków linii ziajka to znajoma poleca. Mówi że mają fajną konsystencję. Smaruje się między innymi tym produktem na rozstępy. Do tej pory nic się nie działo ostatnio pojawiły się na biodrach ale ona już 21 kg do przodu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMC dziewczyny chyba kupowały avent nianie ale nie jestem pewna. Nie chcę Ci spleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhdfg
Rhythm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, oby... chciałabym, wierz mi... Jak się uda to na parapetówe wszystkie jasteście zaproszone :D Moze Ty mi pomożesz w odpowiedzi na pytanie z serii głupich (dla niektórych) :) Jaką mniej więcej wymiarowo kupiłabyś pościel do tego wózka http://tablica.pl/oferta/wozek-nestor-rambler-2w1-jak-nowy-ID2sFyH.html ???? Bo kupiłam taki tylko inny kolor ale niestety wzwinełam go dokładnie i wrzuciałm do piwnicy a gwarancję wraz z instrukcją obsługi musiałam wrzucić razem z wózkiem, zanim się dokopie to rok ruski minie... Dziewczyny jak bedziecie wiedziały to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetach ja jestem trochę przewrażliwiona na punkcie puchnięcia po pierwszej ciąży - bo puchłam okropnie już w 8 m-cu i byłam pod stałą kontrolą. Na szczęście nie miałam zatrucia - to pewnie też wina upałów była. AMC my kupowałyśmy nianię Aventu http://allegro.pl/philips-avent-scd-505-dect-niania-elektroniczna-i3157825874.html ale widzę, że taraz jej nie ma u tego sprzedawcy. KMM kupowała chyba na innej aukcji w podobnej cenie. Ja już jej używam i jestem bardzo zadowolona :) Jak kładę mojego łobuza w południe to mogę spokojnie iść na ogród :) U mnie burza - za chwilę internet mi ucieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetach z tą Luteiną to kurcze nieciekawie, zaczęłaś ją brać z powrotem czy czekasz do wizyty? jestem ciekawa czy Luteinę można tak z dnia na dzień odstawić czy trzeba jakoś stopniowo...? Dziewczyny mam pytanie odnośnie aspiratorów do noska - jest tego tyle i nie wiem czy kupić pierwszy z brzegu czy któryś jest lepszy/gorszy? To samo jeśli chodzi o spray do nosa - czy ma to być woda morska czy jakiś izotoniczny spray? Zaczynam zakupowe buszowanie po sieci i już widzę ile będę mieć zagwozdek ;) Odkryłam właśnie aptekę internetową Gemini http://www.aptekagemini.pl/ gdzie prawie o połowę taniej są suplementy, które łykam czyli Prenatal Classic, Prenatal DHA czy magnez, jestem w szoku cenowym (pozytywnym)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :). U mnie pogoda niby ładna, ale duszno, więc chyba będzie burza :(. Byłam zanieść zwolnienie do pracy, wróciłam cała mokra z okropnym bólem nóg. Teraz leżę zapuchnięta jak bańka z nogami w górze.. xxx Elektroniczną nianię dziewczyny polecały z Aventu xxx Lou-wierzę, że dasz sobie radę, najtrudniejsze są początki wiem coś o tym, pamiętam też jak było z moimi rodzicami, najpierw mieszkaliśmy u babci, potem w mieszkaniu, a potem we własnym domu.. Głowa do góry :)! xxx Co do podpasek to ja chyba kupię jakieś z Belli albo Always.. Jeśli chodzi o polecane przez którąś z Was Naturellę, to mam złe doświadczenia, ten zapach bardzo mi wszystko podrażnia i infekcja murowana. xxx Wy już w większości wszystko macie, natomiast ja mam jeszcze dużo, dużo do kupienia i nie wiem, kiedy to zrobię, nie mam weny jakoś :/ xxx Elisska trzymam kciuki za dobre wyniki, napisz, co i jak po wizycie!! xxx anetach18 - ja nie mam problemu z zapomnieniem o Fenoterolu... Jeśli go nie biorę mój brzuch tak się spina i boli, że od razu sobie przypominam... xxx Dziewczyny mam pytanie: jakie kupiłyście wózki? Potrzebuję lekkiego, zwrotnego, wózeczka... Myślałam cały czas o BD Lupo, ale przeczytałam parę nieciekawych opinii... No i już nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Anetach, myślałam o Baby Ono, bo nie jest taka droga, ale nie chciałabym kierując się ceną, przeklinać potem szmerów, zakłóceń sygnałów CB i komórek z okolicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem ze bedzie ciepło, ale nie chce dzidzi kłaść do takiego "gołego" wózka tylko położyłabym na kołderce, a w chłodniejsze dni będę przykrywać mala. Dzieuje za linka pościel ładna i tania, ale mi generalnie o rozmiarówkę chodziło :) Chyba że to ta? Wiem że tak na oko ciężko ocenić ale moze ktoś mniej więcej bedzie wiedział? Co do mojego domku - codziennie wieczorem sobie marzę jak bedzie wyglądał. Myślałam zeby pół na pół odłożyć i wziać pożyczkę, i tak myslałam ze aż 50 tys nie bedzie potrzebne tylko moze ze 30 wystarczy a potem sie bedzie na raty wykańczało... postaram się w ogóle bez poąyczki ale zobaczymy. A ucząc się na cudzych błędach, małej będe chociaż 20, 50 zł miesiecznie na jej przyszłość odkładała. Pomyślę o tym o czym moi rodzice nie pomysleli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa, ja w sobotę kupiłam BD Lupo, na razie ok, ale wyjdzie w praniu ;), podobno kolory szybko płowieją. Mnie przekonała lekkość, łatwość prowadzenia, zwrotność, duża i łatwa w montażu gondola i dobra amortyzacja. No i cena nie jest wygórowana. P.S. Sorry, że tak się wcinam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou co do pościeli do wózka to jest tego mnóstwo na allegro. To jest chyba ten sam rozmiar co do kołyski- tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG wzięłam i wieczorem też wezmę. W sumie to doktorka najpierw mi powiedziała jakiś czas temu to odstawimy luteinę a potem przy niej została. Ale nie czuję jakiejś zmiany po sobie mam nadzieję że na małą też to nie wpłynęło;/ Mam wyrzuty teraz ale co ja zrobie jak mam luki w głowie;/ A stała prz łóżku ale przestawiłam i taki efekt. Powiem gince zobaczymy co powie na ten wybryk. Ja aspirator planuję kupić ten na baterię: http://allegro.pl/cleanoz-aspirator-do-nosa-latwy-w-uzyciu-i3227500220.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam polecano wózek 2w1 CONECO TOLEDO , z ciekawości w sklepie sprawdziłam jak wygląda i byłam w szoku że tak lekko się prowadzi i zajmuje mało miejsca, ma dobrą amortyzację i ogólnie jest całkiem fajny w nie dużych pieniądzach ale to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMC - nie wcinasz się :) Oglądałam ten wózek na żywo, ale właśnie czytałam, że te kolory płowieją. Zastanawiam się jeszcze nad Bebetto Luca lub Aquarius, albo Tako Jumper X. Niestety nie stać mnie na X-Landera wolę zainwestować w lepszy fotelik. No właśnie... Jeśli kupiłaś też fotelik to ten Dumbo dołączony do Lupo czy jakiś inny? xxx I jeszcze pytanie : czy taka pościel do wózka jest naprawdę konieczna? Bo zastanawiam się czy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetach w takim razie nie martw się, pewnie tą Luteinę bierzesz teraz tak na wszelki wypadek i skoro nie miałaś żadnych objawów odstawienia to wszystko jest ok :) Ja też miałam ją brać do 30 tc, ale ostatnio ginka stwierdziła, żebym na wszelki wypadek brała przynajmniej do 36 tc :/ Ten aspirator mam zapisany w ulubionych, będziesz kupować do niego te wymienne końcówki czy będziesz czyścić te, które są w zestawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa chyba Tesla mówiła, że Bebetto strasznie trzeszczą i coś się w nich dzieje z kółkami, na ceneo i bangla też można poczytać sporo opinii o nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa pościel do wózka konieczna nie jest. Kwestia prywatnych upodobań ;P Fajnie jest mieć ładną podusię czy coś także to raczej rodzaj gadżeciarstwa :D Ja np. nie wiem jeszcze czy kupię... tzn mi by sie przydała taka mała kołderka jako podkład do wózka, bo bet gdzies mi wcięło ( a taki ładny był... zastępował materacyk i miał słodką falbankę ;P) a już NIGDZIE takiego nie kupię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou bez urazy, te wózki retro kompletnie mi się nie podobają, akurat w moim guście nie są. Ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Jakby mnie było stać to bym i wózek za 10 tys kupowała haha :D. Kupię taki na ile będę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa nie czuję się urażona :) Ale ja bym i za milion kupiła jakbym miała, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiedziałam że ten CONECO TOLEDO da się kupić w takich pieniądzach;) LadyG - ja na początek nie będę dokupywała od razu tych zapasów. Jak patrzyłam u ludzi sprzedających uzywki to przeważnie zużyty jest jeden. W sumie non stop dziecko katarku nie ma;) A jak będzie potrzeba to dokupię;) A ja jeszcze jednak kupię zwykłą gruszkę do nosa. Taką: http://allegro.pl/aspirator-do-nosa-gruszka-babyono-i3221597692.html Może się przydać na w razie co bo nie chciałabym dziecka męczyć. Lou - ja za to za żadne skarby nie chciałabym takiego wózka;D Chyba za bardzo kojarzy mi się z tymi baaardzo starymi wózkami w podobnym mam zdjęcie;D Już pomijając jego cenę. Ale każdy co innego lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa, ja kupiłam ten fotelik dumbo, adaptery były gratis - za całość 3w1 zapłaciłam 1405 zł. Mamy po córce fotelik maxi cosi do samochodu, a ten dumbo będzie do stelaża w razie gdybym jechała do lekarza albo sklepu, żeby gondoli nie brać. A pościeli nie miałam przy córce urodzonej zimą (miałam śpiwór), więc i teraz latem się obejdę bez ;) Kupiłam tę nianię Baby Ono (no trudno, najwyżej będę przeklinać) i całość wyprawki dziś na allegro (tzn to, czego nie miałam po córce i to co się zużywa), bo widzę, jak czas ucieka i ani się nie obejrzę, a będzie czerwiec. Nie zaśmiecam więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wózków - jak to się mówi "wiem że nic nie wiem" :) Może jak już zobaczę Jedo Fynn w wersji Memo to wybór będzie łatwiejszy, póki co we wszystkich sklepach w których byłam nie było tej nowej budki. Jedno jest pewne, Bebetto odpadł bo dosłownie każdy sprzedawca go odradzał, już lepszy jest BD Lupo mimo że kolory płowieją... wołałabym to niż psujący się hamulec i rozjeżdżające koła. Fotelik - na pewno nie taki jaki dołaczają do wózków 3w1, z prostej przyczyny - te foteliki nie przechodzą żadnych testów, może i są dobre ale nikt tego nie wie bo nikt ich nie testuje. Ja kupuję Maxi Cosi Cabriofix lub Cybex Aton 2. Pościel - też się zastanawiałam ale stwierdziłam że jednak nie będzie takiej potrzeby. W lecie dziecko będzie w wózku na materacyku przykryte pieluszką, w chłodne dni kocykiem, a na zimę w kombinezonie czy śpiworku. A po przejściu na spacerówkę pościel już się nie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×