Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Lady G, właśnie zazdroszczę Ci tego, bo ja tak jakby spuchłam ;/ Obrzydliwie to wygląda i ja źle się z tym czuje. Ale dla maluszka wszystko :). Potem przecież wszystko wróci do normy. Messi29 - to Ci współczuję, a zarazem zazdroszczę takiej liczby ubranek, bo ja mam jeszcze sporo do kupienia :). Właśnie chyba dziś jej upiorę w naszym, dorosłym płynie, a potem w płynie dla bobasków (nienawidzę proszków do prania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też cudna pogoda :) ide zaraz kolejne pranie wstawić :) patussa też widziałam w rossmanie ten płyn. ale jak narazie kupiłam tylko proszek i nie zauważyłam żeby gdzieś zostały po nim ślady i nawet ładnie pachnie.. niezbyt intensywnie ale przyjemnie :) jak zaczna sie jakies problemy to wtedy pomyśle o płynie, jak narazie jestem zadowolona:) i śliczne ubranka :) będziesz stroić swoją małą księżniczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie poprałam wczoraj i dziś, zostało mi prasowanie ale nie chce mi się bo jest piękna pogoda marnować czasu przy żelazku. kurde, Daniel w pracy, nie ma z kim na spacer wyjść. Probowałam z kotem ale dla mojego kota wyjscie na podwórko to największa kara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG co do dużych podpasek to ja mogę polecić Bella perfecta blue na noc. Są o tyle fajne, ze nie maja tej jakby plastikowej siateczki i dzięki temu nie odparzają. Ja akurat używam tylko podpasek, bo tampony ciężko mi się wkłada i jeszcze ciężej wyjmuje nawet te mini, więc sobie odpuściłam :D Ja jestem już po wizycie położnej :) Jak miło posłuchac serduszka... mogłabym tak słuchać całymi dniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG to teraz najprzyjemniejsze;D Uwielbiam ten etap remontu;) No gdzie y masz te 99 obwodu i 10 kg? Piłeczka śliczna;) A ruchy uchwycone genialnie;) Ja to czasami chciałabym mieć możliwość prześwietlenia brzucha co ona tak na prawde robi;D PAtussa bardzo fajne ubranka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG- Z tego co piszesz to misimy mieć podobną budowę, bo mam taki sam wzrost i wage przed i teraz bardzo podobną, tyle,że w brzuszku mam 95 cm, ale naprawde mała różnica :) Też mi mówią o tej piłce i nie wiem czy to komplement...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOu_ pranie ciuszkow dopiero przede mna.. narazie wzięłam się za grubsze rzeczy :) w sumie jeszcze jedna pralka zostala.. i beda ubranka.. a za wiele tez ich nie ma.. po narazie piore tylko te 0-3 m-ca.. pozniej zajme sie reszta :) mama6latki.. napewno fajnie posłuchac serduszka :) to już więcej nie będą cię odwiedzać? teraz dopiero po porodzie? ja się cieszę, że u mnie nikt nie chodzi takpo domach..nawet z tego co wiem po urodzeniu dziecka nie przychodzą, tylko sama jade do przychodni na jakas kontrole.. osobiście wole takie rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kolejne pytanie: w ilu stopniach pierzecie ubranka? Wystarczy wszystko w 40 a potem po prostu uprasować czy gotować je w 60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAdy G ja tam lubię określenie piłeczka bo u mnie to raczej jajo;D Ale M na mnie mówi ciężarówka albo tirze ty;D Ale siorki teściowa do mnie no i jak tam grubasie a sama waży chyba ze 130 kg jak nie lepiej aż mi się cisnęło że niech spojrzy na siebie tym bardziej że wredna baba z niej ale tylko zapytałam jaki grubasie xD A piłeczka to komplement raczej, ja to tak odbieram ale nie grubasie noooo a kiedyś koleżanka się obraziła za ciężarówkę ;D Teraz sama mi tak mówi tyle że mnie to nie rusza;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem chyba powinno się prac w 40 stopniach ale ja jak się okazało bo nie zwróciłam uwagixD prałam w 30 stopniach na krótkim programie. Ale wszystko podopierane i pachnące. Jak się otworzy szafę to pachnie dzidziusiem;D Tak moja Mama twierdziła ale na początku tego nie czułam teraz czuje;D Myślę że starczy potem przeprasować i już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa cofnij sobie o parę stron ;) Miałam tą samą zagwozdke wczoraj i dziewczyny udzieliły mi odpwiedzi, na pewno tam znajdziesz wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghdjxhvdbnjdkx
dnsgfvdx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhugu
hhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa jakie ładne te ubranka :))) Zauważyłam też, że masz bephanten i tu mam pytanie może któras się orientuje? Stosowałam bephanten po pierwszym porodzie na poranione sutki- istna rewelacja!!! Był boski! A teraz nigdzie nie ma takiego tylko zmieniło się opakowanie i zalecenia- o sutkach nic nie pisze. baba w aptece powiedziała, ze sie niby właściwości zmieniły i nie jestem pewna czy to to samo czy nie - tamtego nie trzeba było przed karmieniem zmywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym nowym forum??
dajcie znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz się wyniosly
nie widzisz? i podały adres tylko tym ktore maja tam byc.koleczko wzajemnej adoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym nowym forum??
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie niestety
NIE wyniosly się :o niech ida w diably :) kmm mama 6 latki, lou i inne glupie flądry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Aż żal czytać normalnie, nawet mi się pisać na ten temat nie chce :( Jakieś chore wygadywanie nie wiadomo czego. Ja też jestem "doświadczoną" mamą 2 dzieci po 30-tce ale myślę, że wypowiadać się może każdy na forum. Jaki sens forum, gdzie są tylko mamy "doświadczone"? Nikomu nie doradzą przecież. Mnie też czasem drażnią niektóre wypowiedzi niedoświadczonych mam ale to nie powód, żeby zaraz je objeżdżać na pomarańczowo. Po to tu wchodzę, żeby porozmawiać i czasem wesprzeć własnym doświadczeniem a często sama dowiaduję czegoś nowego i cennego. Sama byłam młoda i niedoświadczona kiedyś, bez męża, po wpadce i nie uważam, że to czyniło mnie gorszym człowiekiem. Każda z nas nabędzie doświadczenia w wielu sprawach a życie samo zweryfikuje poglądy młodych mam. Forum nie jest od oceniania bo przecież się nie znamy! Nie wiemy do końca jaką kto ma sytuację a to są prywatne sprawy. No sorki ale ja nie lubię jak mi się najbliższa rodzina wcina za mocno a co dopiero obcy ludzie na forum internetowym. Myślę, że chociażby Lou i KMM za dużo napisały o sobie i dały tym samym pożywkę wścibskim wchechwiedzącym i wszechmądrym paniom. No trudno, mleko już się rozlało - ja rozumiem, że ktoś chce się czasem wygadać bo obcym łatwiej powiedzieć - szczególnie jak nie ma się bliskich zaufanych osób. Ale na takim forum trzeba się liczyć z tym, że każdy to może przeczytać i później komentować. Dobra, rozpisałam się a niepotrzebnie bo pewnie zaraz znowu ktoś się obruszy... Napiszę więc dyplomatycznie - u mnie nadchodzi burza ;) Była dziś położna - posłuchałam sobie serduszka - cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ja te miałam bephanten po pierwszym porodzie, myślałam, że teraz też to kupię i nigdzie nie mogę znaleźć... Po drugim miałam jakiś inny (gdzieś jeszcze w apteczce stoi to sprawdzę) wiem, że ten drugi był tańszy a tak samo dobry i nie trzeba było też zmywać przed karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz się wyniosly
ja wlasnie jestem tu dlatego ze jestem glupia. tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym nowym forum??
chodźmy stąd i zostawmy te górnolotne na wyżynach paniusie "ą" i "ę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, wróciłam do domku po długiej wycieczce, zrobiłam sobie jedzonko zasiadłam do komputerka i byłam szalenie zdziwiona że od rana aż 5 stron do nadrobienia więc zaczęłam czytać... no i niestety przykro się zaskoczyłam... znów wniknęła taka nieciekawa dyskusja ogólnie uważam ją za bezsensowną. czuję się po przeczytaniu tego tak zmęczona że już nawet nie wiem co chciałam napisać na pojawiające się wypowiedzi dotyczące tematu głównego... pomieszały mi się wypowiedzi z nikami więc wybaczcie że do niczego się nie odniosę... Liczyłam na relaks a tu taki psikus...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 6 latki dziękuję :). Odnośnie maści na sutki niestety nie pomogę Ci. Kupiłam ten Bephanten, bo wiem, że jest dobry zarówna na, jak i przeciw odparzeniom, kupiłam go w promocji w Rossmanie (z 39.99 na 36.99 faktycznie szałowa promocja:D). Nic nie jest napisane w ulotce o smarowaniu sutków. A szukałaś na allegro? Atamta jak fajnie, że chcesz wspierać "świeże" mamy i to bez oceniania :). Mi to forum bardzo pasuje, choćby dlatego, że mogę zapytać jak głupie ubranka wyprać i chyba między innymi po to ono jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo, Olewajmy solidarnie. Zachowuj się tak, jakbyś tych zaczepek po prostu nie widziała :) Ja też marze o jakiejś wycieczce, ale nie mam nawet z kim pójść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam w końcu:-) Na temat dyskusji o niczym oczywiście się nie wypowiem, bo nie widzę sensu. Właśnie i ja zauważyłam tą maść i się zastanawiam bo wcześniej któraś pisała o purelanie chyba, że bardzo dobra i nie trzeba sutków myć przed każdym karmieniem? A ubranka na poczcie jak zwylke cudne:-) Aż czasami zazdroszczę, że ja nie mogę kupić jakichś sukieneczek ale w niedalekiej przyszłości mamy zamiar postarać się o drugiego dzidziusia i mam nadzieję, że będzie dziewczynka bo zawsze marzyłam o parce:-) Chyba, że po porodzie taką traumę przeżyję, że się rozmyślę :-p A tak na serio to mam coraz większego stracha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość >????
???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×