Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

optymistka - Ja niani nie kupuję więc nie bardzo wiem. Ale wiem tylko że w przypadku takich wydatków jak niania czy podgrzewacz cena jest równa jakości. Jesli nie chcesz wydać za dużo kasy to kup na allegro używaną, bedziesz się mogła bezpośrednio poprzedniego własciciela zapytac czy się sprawdziło w tym wszystkim co chciałaś. Bo takie sprzęty nowe i dobre to spory wydatek, czasami rzedu nowego wózka. mama 6 latki - no nie narzekałas wczesniej wiec myslałam ze to stosunkowo nowa dolegliwosć. Nie ma Ci komu pulzyc w tej męce? Mówiłaś lekarzom? Moze potzrebujesz jakiejs maści przeciwbólowej? Na pewno sa specyfiki na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymistka - Ja niani nie kupuję więc nie bardzo wiem. Ale wiem tylko że w przypadku takich wydatków jak niania czy podgrzewacz cena jest równa jakości. Jesli nie chcesz wydać za dużo kasy to kup na allegro używaną, bedziesz się mogła bezpośrednio poprzedniego własciciela zapytac czy się sprawdziło w tym wszystkim co chciałaś. Bo takie sprzęty nowe i dobre to spory wydatek, czasami rzedu nowego wózka. mama 6 latki - no nie narzekałas wczesniej wiec myslałam ze to stosunkowo nowa dolegliwosć. Nie ma Ci komu pulzyc w tej męce? Mówiłaś lekarzom? Moze potzrebujesz jakiejs maści przeciwbólowej? Na pewno sa specyfiki na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistka- ja kupilam ta co dziewczyny wczesniej polecaly avent philipsa. Na allegro kolo 200zl nowa. Ale mozna mowic do dziecka. Dzwiek rewelacja i ma melodyjki i lampke uspokajajaca:-) takze ja ja polecam:-) Atamta no ja wlasnie wykombinowalam inny sposob zeby mleczko bylo cieple bez biegania w nocy do kuchni. Termos z ciepla woda i w sloiczku woda przegotowana w temperaturze pokojowej. Takze problemu nie bedzie a i wydatek mniejszy. Tak samo sterylizatory to tez przesada. Na poczatku wyparze a pozniej na biezaco sie bedzie mylo wiec nie widze potrzeby ciaglej terylizacji butelki. Jak kupuje kubki itp gadzety do do kuchni to tez raz wyparzam i wystarczy.. Takze jak dla mnie to sa zbedne gadzety bez ktorych mozna sobie swietnie poradzic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niagara, patussa18 moze faktycznie nie bede nadrabiac :) anetach18 no juz czas na wózek tescie dali kase i zamówilismy bedzie granatowy :) mama6latki współczuje Ci tych wszystkich dolegliwosci musisz czuc sie fatalnie... Optymistko polecam nianie http://allegro.pl/elektroniczna-niania-philips-avent-scd505-scd-505-i3219845136.html Ja, KMM i jeszcze któras z dziewczyn ja kupiła jest super wypróbowana na chrzesnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou niestety nikt nic na to mi nie poradzi- musze sie przemęczyć. Dam rade. Wygadałam sie to chociaż na duchu mi lepiej... podgrzewacz fajna rzecz, ale da sie bez tego spokojnie obyć jak pisze KMM. co do sterylizatora to ja na bank bym z tego nie korzystała, bo ja butelki/smoczki wyparzam tylko raz jak są nowe ;P Potem normalnie myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniowo:) właśnie wciągnęłam fasolkę szparagową:P co prawda jeszcze mrożoną ale dobra była:) a widziałam świeży szpinak 5zł za kg to już tanio więc jutro muszę zakupić;) dzięki za słowa otuchy dziewczyny:) przepraszam że nie pisze z nickami ale nie zapisałam sobie co która z was mówiła... też czekam na info apropo wózka krasnal:) faceci są nienormalni i czasem potrafią palnąć coś co zaboli... ale nie możemy się dawać tekst o ręcznym należny wykorzystać:p biedna ta dziewczyna ze szkoły rodzenia.... najważniejsze że dziecko to przeżyło... kurcze szlak by mnie trafił jakbym miała gotować dla robotników skoro dla 2 osób mi się nie chce i często brakuje pomysłów... a co do wizyty teściowej to współczuję... moja teściowa jest kochana ale mieszkamy blisko siebie i strasznie się boje czy nie za bardzo będzie mi się narzucała w sierpniu(cały miesiąc urlopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafi mnie z tym kaffe 😡. Margrit, Messi, dopiero zauwazyłam Wasze posty :o. Poważnie, ja nie płaciłam za badania toxoplazmozy ani grosza. Ani w pierwszej ciąży (2x) ani teraz (2x). Naprawdę nie wiem, czemu od Was kasują. Tym bardziej, że na stronie (http:/) www.sosrodzice.pl/ciaza-w-ramach-nfz-czy-prywatnie-czyli-co-sie-nalezy-za-darmo/2/ podają, że jest to badanie BEZPŁATNE, jeśli ciężarna nie ma przeciwciał (sprawdźcie w tabeli między 21 a 26 tyg. ciąży, pozycja nr 5). xxx Mama - dobrze, że przynajmniej masz męża, który traktuje Cię jak księżniczkę :). Niestety, musi na chwilę zsiąść z białego konia i zakasać rękawy - robota czeka :D. A Ty dawaj się rozpieszczać ile możesz i skreślaj krzyżyki w kalendarzu ;). Luśka niedługo z Wami będzie a Ty zapomnisz co to ciąża (z tego co pamiętam chciałaś z dziećmi się uwinąć do 25rż) - czy też nie mówicie jeszcze ostatniego słowa ;)? xxx Atamta - u mnie też smoczki robiły się mlecznobiałe i w ogóle się tym nie przejmowałam :D. I bardzo szybko przestałam wyparzać, nawet nie pamiętam kiedy.. Uprzedzam pomarańczowe komentarze - moje dziecko żyje, ma się nieźle i nie miałam najazdu pań z MOPSu, kuratorium, Policji czy innej instytucji mającej na celu zapobieganiu przemocy w rodzinie :). Jak ktoś zechce ich na mnie nasłać - uprzedźcie, że dostaną kawę/herbatę w filiżance, która może zawierać szczątkowe ilości kamienia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_łukasz
zapraszam was moje drogie do sklepiku www.top-maluszek.pl Myślę, że się wam spodoba :-) Ponieważ sklepik jest nowy jak macie jakieś sugestie co by w nim zmienić lub jaki towar co byście chcieli oraz co najczęściej kupujecie w takich sklepikach proszę o sugestie: sklep@top-maluszek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam napisać witaj optymistko z powrotem:) Mamo serdecznie współczuje ci tego samopoczucia... ja mimo różnych dolegliwości to uważam że i tak dobrze to znoszę:) a wspominałaś coś wcześniej że lekarz powiedział Ci że gorzej by było jakbyś puchła i przybierała na wadze powiedział Ci o co chodzi?? Marzenko ten artykuł... porażka ale niestety patologia istnieje';) Lou ja też sobie tak ostatnio pomyślałam że jak się sprawa po porodzie z małą ustabilizuję to ściągnę zapas mleka i tez zrobię sobie mały alkoholowy relaks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rekord nad rekordami - usnęłam o 5.30, a o 9 byłam już umówiona z moją rodzicielką, żeby jej pomóc pismo procesowe napisać. Wyspałam się, że hej:/ x Lou - ubawiłam się tym Twoim dywanem. Ja w obu ciążach z takim napaleniem patrzyłam na lodówkę i już drugi raz zaczęłam wicie gniazda od szorowania lodówki:P Teraz, kolejny raz tej wiosny, umyłam też okna. Tylko za to prasowanie jakoś nie mogę się zabrać. Strasznie nie lubię tego robić... x dietowo - witaj na nowo. Sama nie czuję jak rymuję:P To w sumie dobre i pocieszające wieści. Skoro lekarze uspokajają i mówią tak o tym wodonerczu, na pewno zabieg się uda i będzie wszystko w porządku. x Messi - ja mam podgrzewacz Baby Ono (tzn. muszę zlokalizować, bo komuś pożyczyłam:P), używałam butelek Aventu (tych Via) i wszystko ładnie pasowało. Podgrzewacz tani, a super się sprawdził. A sterylizator kupię z Aventu (ten duży, 3-częściowy), żeby wszystko razem - łącznie z laktatorem zapakować - i mieć spokój. x mamo - tylko pozazdrościć lekarza z takim, zdrowym i racjonalnym podejściem:) Jak rozmawiałam ze swoim lekarzem o zzo, miał identyczne zdanie. W szpitalu na Staszica wprowadzili je jednak dopiero niedawno i podanie jest ograniczone czasowo - od rana do popołudnia. Chory kraj. x KMM - jestem zdania, że lepiej się smarować. Poprzedni gin mówił, że to i tak skłonności i genetyka biorą górę, ale takie specyfiki pozwalają uelastycznić skórę i jak rozstępy już się pojawią będzie ich mniej i będą płytsze. x Truj - przekonałaś mnie. Będę pracować nad muskulaturą:P Potem solarka, koksik, obcisłe bikini, oliwka i na zawody. Tylko najpierw ten tasiemiec, ok?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtiedqhnd
smdnla,nd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trój więcej dzieci nie będzie! Nie ma nawet mowy! Choćbym miała mojego księcia na białym koniu wykastrować! NO WAY! I biedny rękawki zakasał ;) z restzą on w ogóle robotny :) Tylko nie umie robić 10 rzeczy na raz jak kobieta... to jego najwieksza wada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapris na Staszica jest już zzo?????? Boże jak dobrze... tzn... nie wiem czy dobrze, bo teraz to tam już w ogóle tlumy będa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+Lou bo te tabletki tak robia;/ Ja dodatkowo mam jeszcze odparzenia po tym co wyleci;/ +optymistka85 czas leci niesamowicie szybko;) Ja też się zastanawiam jak to się stało że ja za chwilę rodze;D +Truj fakt mogę mu tak na drugi raz powiedzieć;D Uśmiałam się:P Dziś dzwoni skruszony co kupić do domu Facet to tylko facet. Ale sama dziecka dobie nie zrobiłam xD Był świadomy:P Tak mi się zdaje haha +AMarzena27 bo teściowa dobra jak jest daleko xD Moją wysłucham ale i tak zawsze zrobie po swojemu albo jej powiem co o tym mysle :P No z tego co pamiętam to u mnie w szpitalu kapią ale jak zobaczyłam jak ona „kąpała chrześnicę pod kranem to aż mnie zmroziło. +Co do odstępu między dziećmi to ja bym tam co najmniej 3-5 lat chciałą. Ale mój M powiedział że nie w tym mieszkaniu więc pewnie nigdy:P Ale mu się i tak odechce jak się mała urodzi;D Ale ja na Twoim miejscu bym się nie zarzekała. Mam dwie bliskie kumpelki które nie nie a teraz obie sa w 2 ciążach poprzednie dzieci maja niewiele ponad rok;) Ale bądź co bądź to też bym nie chciała za szybko. +mama 6latki :)) ja też tak mówie że ciaża nie choroba ale jak sobie poganiam i mnie przykuje do łóżka albo skurcze łapią to od razu się w glowe pukam. A ciąża Ciąży nie równa. A u Ciebie t już po prostu przesilenie objawów i dolegliwości;/ +Rozwalił mnie tekst Trój więcej dzieci nie będzie! Nie ma nawet mowy! Choćbym miała mojego księcia na białym koniu wykastrować! NO WAY! haha +Kapris tak jest na Staszica zzo ale musisz się wyrobić między 7-15 ;D Bo potem nie ma kto się wkuć. Jak już jest wkucie to następne dawki może Ci pielęgniarka podać. Jak powiedziała nam to babka na szkole rodzenia to parsknęłyśmy śmiechem xD +Słuchajcie jest od jutra promocja na butelki Avent natural za 2 sztuki 24,90 czy jakoś tak. Promocja jest w realu a pojemnośc 125 ml. Dziś poszłam do Reala po jakąś Szafkę dla mamy i okazało się że już są w tej cenie więc nie dokońca to promocja ;D Ale jutro nie będę siez babami zabijać;D Wrzuce fotke na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Optymistko :) Ja też kupiłam tą nianię z Aventu co dziewczyny wstawiły link i jestem bardzo zadowolona :) Używam już jej teraz przy moim 3 latku czasem. Zero zakłóceń, wyraźny dźwięk, spory zasięg, można mówić do maluszka zanim się do niego dotrze z ogrodu chociażby :). Nadajnik ma melodyjki i delikatne światełko, które nie razi dzidzi. Wtyczki są angielskie ale dołączone są adaptery na nasze gniazdka więc w niczym to nie przeszkadza. No i zarówno odbiornik jak i nadajnik mogą działać przez zasilacz jak i przez baterie :) KMM zdrowe podejście ze sterylizowaniem :) Ja przy pierwszym dziecku szybko przeszłam na samo wyparzanie. Przy drugim wygotowałam wszystko tylko raz, później tylko wyparzałam ale też nie za długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgsdxcvb
,mnbf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 6latki - ano jest. Ale tak jak pisze, anetach - w określonych godzinach. Także chory kraj. Przy porodzie po południu i nocą zostaje prywatny szpital Żagla. Poród okazyjne 5900:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjh
iuytre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WAY hahaha :-D Każa z nas kiedyś tak mówiła.... Zgadnijcie co u mnie na obiad :-D Nie, no w ogóle nie szczawiowa. :-) U mnie odstęp 6 lat minimalnie, nie tylko ze względów takich, ze chcę, ale tez ze względu na domek, o który ciągle powolutku walczę. Jutro piorę dywan i bez dyskusji. Musze kupić tylko jakiś dobry specyfik, żeby się nie zasapać . Ma ktoś coś? Jkies rady? :) Ja dziś okna umyłam :] Apropo rozstępów, tz sie nasłuchałam jak głupia o tych kremach i oliwkach, paćkam się 3 razy dziennie a rozstępy jak były tak są i powiększają się. Tu na sto procent działa genetyka i już. Ale mam ciąglę nadzieję i paćkam się nadal choć tego nie znoszę. Mój kot własnie obsikał mi na stojąco nogę jak rasowy pies. Zaczynam się go bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou_ to widać dość hmmm kotek cię lubi :) hehe.. niezle.. zeby na nogi siusiac.:/ no tez mi sie wydaje zeto indywidualna sprawa. ja na poczatku ciazy paćkałam się jak to ujęłaś raz dziennie tylko przed spaniem, a ostatnio to coraz czesciej po kapaniu zapominam i w rezultacie jak zauwaze ze na nogach mam sucha skore to wtdy jest " ojej! posmarowac sie!" i jak narazie zadnego nie ma.. wiec jest nadzieja moze.. chociaz jak piersi mi rosly to rozstepy sie porobily... ehh czas pokaze.. poki co smaruje sie jak mi sie przypomni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja od dzisiaj zaczęłam zwolnienie i aż wstyd się przyznać ale odespałam chyba całe ciążowe zmęczenie. Co prawda wstałam po 9 ale jak położyłam się żeby was poczytać ok 12 i zasnęłam znowu to wstałam dopiero teraz:) Nie wiem co ja będę robić w nocy... Wczoraj byłam na wizycie u ginki i miałam robione USG. Okazało się, że malutka ma niewielką niedomykalność zastawki. Strasznie się tym zestresowałam, od razu ból głowy (i towarzyszące temu zdrętwienie lewej strony ciała). Co prawda lekarka powiedziała, żeby być spokojnym, że ta wartość może być w granicy błędu pomiaru, a nawet jeśli jest rzeczywiście to może się cofnąć samoistnie. W 36 tc mam zalecone jeszcze jedno USG. Tłumaczę sobie że wszystko będzie dobrze - musi być dobrze. Ale co sobie w głowe nawkładam to już moje:( Poza tym mala waży 1380 g - witaminy biorę cały czas i kazała brać mi nadal. Co do wymazów na GBS to z własnego doświadczenia (pracuję w laboratorium i zajmuję się m.in. tymi wymazami) radzę zrobić zarówno z pochwy i z odbytu (lub dozolone jest też pobranie materiału jedną wymazówką w odpowiedniej kolejności: najpierw z pochwy a później z odbytu), ponieważ bardzo często zdarza się, że np. w pochwie Str. agalactiae nie wychodzi a w odbycie jest. Wiec jeśli będziecie miały pobrany wymaz tylko z jednego miejsca to wcale nie oznacza, że w drugim go nie macie. Któraś z was pytała (przepraszam ale już nie pamiętam która) o wizytę pediatry po porodzie. Ja właśnie dzisiaj rozmawiałam z moją lekarką i się o to pytałam. Powiedziała, że to szpital ma obowiązek powiadomić przychodnię o tym, że kobieta urodziła i została już wypisana. Mam do was prośbę. Mogłaby któraś z was wrzucić tu jeszcze raz tą siatkę centylową bo jak ostatnio była to sobie nie zapisałam:( To chyba na tyle. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe trzymam kciuki, żeby okazało się wszystko dobrze jednak z tą zastawką. Boziu ile my się nastresujemy przed tym porodem... Też mi się przypomniało co z tym pediatrą - u nas trzeba iść samemu do ośrodka i zgłosić dziecko a pediatra wcale nie przyjeżdża do maluszka - tylko można samemu jechać żeby zbadał. Chore to strasznie bo kto to wymyślił ze zdrowym dzieckiem jeździć do przychodni... żeby jeszcze coś złapało? Najlepiej spytać o to w szpitalu bo wszędzie panują inne zwyczaje. Jak mieszkałam dosłownie 20 km dalej to pani doktor była u mnie już po tygodniu. No ale wtedy mieliśmy swój szpital i dziecko było zgłoszone do ośrodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM zazdroszczę braku rozstępów... ja się od początku smaruję i już się cieszyłam że może nie będzie a pojawiła mi się cała mas na tzw "boczkach" Mamo dobre z ta kastracją tylko pytanie czy mąż o tym wie:P Nescafe no to super że miałaś możliwość odpocząć:) teraz już czas tylko dla was;) a co do zastawki to nic się nie martw na pewno będzie dobrze. u nas ostatnio na echu serca pani doktor mówiła że takie niedomknięcia albo szmery się zdarzają i najczęściej normują się do 3-go miesiąca życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po wizycie, Synuś waży ok 2kg (33 tc), cieszę się, że nie jest kolosem :) Ogólnie wszystko ok, za 2 tygodnie mam przyjść na wymaz z pochwy i odbytu na GBS + wymaz z szyjki (tak dodatkowo na wszelki wypadek), no i przede mną ostatnie 2 tygodnie z Luteiną :) Hurrra!! Witaminy mam nadal brać i kontynuować w okresie karmienia piersią, przynajmniej na początku. Nescafe nie martw się, ja mam niedomykalność zastawki (dokładnie wypadanie płatka zastawki mitralnej), z tym się żyje i nic się z tym nie robi, nie daje to żadnych objawów poza takimi, jakie są przy nerwobólach (czasem kłucie w mostku, duszność), ale to rzadko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo - o tym puchnięciu i przybieraniu na wadze to mi przychodzi do głowy jedynie zatrucie ciążowe. xxx Kapris - nie szalej tak z tą ilością przespanych godzin, na zapas i tak się nie wyśpisz :D! A tak poważniej - nie padasz na nos po takich zarwanych nockach? No i powiadasz, że będziesz pracowała nad rzeźbą ;)? Nie zapomnij o starej zasadzie kulturystów: najpierw masa, później rzeźba :D. Więc tasiemiec odpada :D. xxx Mama - jak to mój lekarz mówi "Czy Pani wie, ile ja to już razy słyszałem???" :D. Ja w sumie się zastanawiam nad jeszcze jednym :P - zobaczę, czy będzie nam się chciało za parę lat wrócić do pieluszek, kolek i ząbkowania ;), bo teraz chcę kilka lat "spokoju". Względnego ;). xxx Nescafe - taka zajmująca ta lektura naszego forum, że aż Ci się przysnęło :P? No i zdrowia dla córy, miejmy nadzieję, że był to tylko błąd przy pomiarze. No i postaram się zaraz wrzucić siatkę centylową :). xxx U mnie było tak, że w szpitalu pytali do jakiej przychodni ma być zapisane dziecko (podałam swoją, ale później zmieniłam) i tam wysłali kartę. Na pierwszą wizytę miałam zgłosić się do 2 tyg po urodzeniu córki, ale zamówiłam wizytę domową (oczywiście odpłatną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam na pocztę zdjęcia wózka jaki kupiliśmy 2 tygodnie temu, Czuję dziś jakby moje piersi ważyły z tonę , takie cięzkie uczucie . Nescafe moja koleżanka miała podobnie teraz jest w 37 chyba tygodniu jakoś blisko końca i wszystko już jest dobrze z dzieckiem więc spróbuj się nie steresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliputzen
Unhcr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to nawet nie wiem jak to z tym dzieckiem jest... Ale mój szpital lubi ciężarnym i młodym matkom mocno utrudniać zycie więc podejrzewam że będe musiała z dzieckiem sama dymać załatwiać wszystko.\ A jestem w tym teamcie kompletnie zielona. Tak na prawdę mam wszystko zaplanowane do porodu, a co potem...? w co ręce włożyć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×