Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Lou - moim zdaniem organizer na łóżeczko to super przydatna rzecz, a baldachim, no uroczy po prostu :D. Ale to wiesz, o gustach się nie.. Ja właśnie się już nie łapię w tych tabelkach :( Promocja od jutra kurcze, będę musiała chyba lecieć z rana 3 km do biedronki, bo mąż do 15 w pracy, a pewnie wszystko wykupią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Ja też się zapatrywałam na tą prmocję pieluch, ale wczoraj mój mąż sprawdził normalną cenę i za 78sztuk dwójek cena jest 26zł... i tak się zastanawiam czy opłaca się o te 2 złote iść i bić z samego rańca. Tak nagłośniona jest ta promocja a tu widze, że różnica w cenie prawie żadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny nie moge sie zalogowac na poczcie??mam haslo:) xxx Messi w tej tabelce jestem:)Dziekuje:) xxx Optymistka i patusska pieknie malenstwa waza:) xxx Dietowo najwazniejsze,ze z nerkami ok:)Fajnie mala widzialas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, wczoraj napisałam długaśnego posta i oczywiście mi go wcięło.... chyba zaczne pisać w wordzie i kopiować.... u mnie nareszcie jako taka stagnacja. Od poniedziałku jestem na zwolnieniu. NIestety nie odpoczywam tak jak bym tego chciała, bo niestety trochę się przeziębiłam, moja córa też, więc razem siedzimy w domu. Dobrze, że pogoda łądna, to mogę z nią wychodzić. tak więc codzienny spacer i plac zabaw zaliczamy. Młoda na lacu zabaw szalej, a ja siedzę i czytam książkę:) tak więc- nie jest żle, ale mogło byc troche lepiej. od poniedziałku zacznę odpozywać, jak pociecha wróci do przedszkola. któraś z Was pisała, ze bła na porodówce i oglądała sale porodową i położnictwo. Taka myśl mi się nasunęła.... Mianowicie - zanim któaś z Was zacznie załatwiać sobie pojedynczą salę poporodową, niech się poważnie zastanowi. Na takiej pojedynczejsali nie jest fajnie.... po pierwsze nudno - nie ma do kogo się odezwać. Po drugie nie ma z kim zostawić malucha, kiedy chce się pojsc do toalety, albo pod prysznic, a akurat nie ma nikogo z bliskich ja zaczęłam już kupowac podstawowe rzeczy przydatne do szpitala, bo nie ukrywam- zmobilizowałyście mnie! Do tej pory nie miałam nic!!! Poza stertami ciuszków dla księciunia:P ale w ciągu ostatnich kilku dni kupiłam już artykuły higieniczne, kosmetyki, pieluchy itd. Na razie rzucam wszystko na kupę do pokoju Malucha i czekam jak poczuję się lepiej, zacznę układać, sortować, przekładać i tak w kółko :D dzisiaj jadę kupić koszule nocne i szlafrok. Chcę kupić taki cienki, bawełniany, bo pamiętam, ze pomimo tego, że rodziłam poźną jesienią pociłam się jak szalona. To podobno siła hormonów. Normalnie nie pocę się wcale. Co do promocji od jutra w lidlu promocja na ubrania ciążowe, ale też m.in. biustonosze do karmienia. Pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...........Wiek .. Ciąża ....Wojewódz ..DataPorodu..PłećDziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Margrit ..........28.........1........pomorskie ....01.07...Julian Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...Alicj a metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07...Lenka ???? Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...Mieszko Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... Lenka K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Mareczek Maite............26..........2.........dolnośląskie.... 07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. chłopiec cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... Antoś niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07... Alan _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. .Rozalia atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07...chłopiec IGOR misia2889......24.......2....wielkopolskie...16.0 7..dziewczynka Maja .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 18.07...Melania elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka Lou__..........21..........1......mazowieckie.......19.07 ... Laura TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka AMarzena 27.27...(1stracone)...lubelskie...23.07...dziewczynka Olga Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07...dziewczynka fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1......lubelskie......29.07.. .dziewczynka IGA Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo ale fajny widok - fajnie tak całego bobasa zobaczyć :) Mój robalek też tak bokiem leży ale jeszcze umie się trochę przekręcać. Ja kupiłam w Biedronce koszulę rozm M i jest duża ale dziś kupuję maszynę do szycia więc będę mogła sobie wszystko przerabiać sama :D Mama krawcowa ale jest po operacji rąk i nie może mi uszyć pokrowców do kołyski więc muszę się streszczać i zabrać się sama za robotę. Nie jestem krawcową ale coś mi tam chyba wyjdzie skoro od dziecka ciuszki dla lalek szyłam ha ha!!! Pieluszki dada ja chyba kupię 2 i 3 na zapas - oby malutki nie był uczulony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ale się wszystkie rozpisałyście :) fakt kafe wkurza bo posty gdzies zanikają w przestrzeni.. :/ pozniej sie pojawiaja i znowu znikaja.. zauwazylam ze czasami zdołam coś przeczytac na telefonie, a jak przerzucam sie na komputer to nie ma juz tych postow ktore czytalam. czasami wogole jest cofniete o dwie strony.. *** świetne to zdjęcie z rezonansu..:) fajnie widac ułożenie dzieciątka :) *** jeny.. dociera do was ze to tak niedlugo? ja dzisiaj od rana tlumaczylam synkowi ze ma wyjsc w 37-38 tygodniu.. i zaczelam mu obliczac ile jeszcze czasu zostalo i sie sama przerazilam ze 3-4 tygodnie.. bo do terminu juz zostalo tylko 6.. jak ten czas przelecial.. szok! *** ostatnio też wam się zdarza ze nie możecie zasnąć? wczoraj to juz nie wiedzialam co ze soba zrobic.. czulam ze chce mi sie spac a nie szlo zasnac:/ i nie dosc ze nie moglam zasnac to jeszcze budzilam sie co chwile od 5 :/ a jak wkońcu przysnęłam to moja siostra wrzasnela na dole i trzasnela drzwiami i sie obudzilam :/ *** co do promocji tej od jutra w biedrze..to ja chcialam kupowac pampersy od 2-5kg ale maly jak sie urodzi to i tak bedzie mial kolo 3 kilo. wiec stwierdzilam ze spokojnie 3-6 moga byc, poza tym dziecko rośnie.. i chce kupic wkladki laktacyjne, chusteczki te nawilzane,kupie od razu jeden kartonik mleka. i jeszcze poluje na ta przytulanke i kocyk. ale kocyk byl w innej gazetce i musze sprawdzic od kiedy bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz w porzadku z ta tabelka?????? Bo tez sie juz zgubilam w takim razie... ::: Dziewczyny czy Wy juz wszystkie macie wybrane imiona dla swoich dzieci????? Prosze pochwalcie sie, bo ja mam straszny problem.... Przeraza mnie troche to, ze imiona ktore nam sie podobaja sa teraz tak bardzo popularne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987yujkm
'lk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady G gratulacje wyboru wózka;) a co do zdjęcia to uznajmy to za zdjęcie poglądowe:P Patussa a no malutka jest spora;) ale to już w końcu koniec 34tyg:) a wg centyli idzie na średniaka:) Messi no niestety trochę ta główka przygięta... ale jestem zdziwiona prostymi nogami:) byłam pewna że maluch ciągle trzyma je już ugięte:) Napisz o jakich imionach myślisz;) ja wiem jaka to trudna decyzja:P Red Onion cas najwyższy kompletować;) ale pamiętaj o odpoczynku:) dzięki za info o stanikach w lidlu:) Atamta życzę wytrwałości z prasowaniem:P moja niunia też się jeszcze kreci ale już nie aż tak spektakularnie;) ale wiem kiedy obraca się buźką w przeciwnym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM, nie chcę się wymądrzać, ale uwierz mi, że pieluchy dla noworodka - nawet tego, który waży 4 kg- najlepiej wybierać te w pierwszym rozmiarze. Nawet duże dziecko topi się w dwójkach:D proponuję cI, żebyś kupiła sobie do szpitala najmniejsze opakowanie pieluch jedynek, a w domu mieć zapas dwójek. W razie czego - ktoś dowiezie Ci większe. Ale myślę, ze będę miała rację i zobaczysz.... taki noworodek, to kruszynka. A pampki tylko teraz wydają się nam malutkie - gdy założysz maluchowi pieluchę, to stwierdzisz, że pielucha jest duża - a Twoje dziecko - maleńkie. mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie - dlaczego tak usilnie chcesz, aby Twoje dziecko urodziło się szybciej? nie chcę być wścibska, ale trochę mnie to dziwi.... wiadomo, nikt nie chce przenosić ciąży.... polecam chodzienie po schodach, sprzątanie i dużo seksu przed samym terminem porodu:) podobno pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Wam relacji z teściowymi. Moja teściowa jest w porządku (poza niezdrowym rozpieszczaniem naszej córy), za to teść zwariował z nudów na emeryturze. Szczęśliwie dzieli nas większa odległość więc jest ok:) x Marzena - no to trafiłaś na gorszy dzień doktorka. Niestety miewa takie cierpkie komentarze. Ja miałam szczęście w poniedziałek, bo usłyszałam wyrazy współczucia z powodu końcówki ciąży w tym czasie i samopoczucia. x Dietowo - super zdjęcie:) x LadyG - gratuluję zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie rozmiaru pieluch popieram RO - moja Zuza ważyła 4300, spadła z wagi w szpitalu do 3900 i rozmiar dla noworodka (2-5) był dla niej odpowiedni. x Jak u Was z wagą? U mnie pękła dycha:D Na razie wszystko wskazuje na to, że w przepisowych 14 się zmieszczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam zdjęcie z 28 tc i 30 tc.Dzisiaj zrobie fotke i też wyśle to 32 tc:):):):) xxx Śliczne brzuszki:)Takie rózne:)KMM dziewczyny maja racje chyba nas kłamiesz hehe:P:D xxx Messi my wybraliśmy Maja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tą tabelką to poczekam aż się w końcu sytuacja uspokoi i dopiero za parę dni się dopiszę i będzie najlepiej :-) Organizer tak ale chodzi mi o to wypełnienie między szczebelkami ;-) Red Onion witaj po długiej nieobecności ;-) Co do izolatek oczywiście sa plusy i minusy. Powiem Wam szczerze że ja od zawsze bardzo lubiłam być sama w obcych miejscach. Obecnosc innych mnie krępowała, czy to w szpitalach, czy poczekalniach... Taka już jestem, niby nie mam problemów z zawarciem znajomosci czy rozmowa ale często bywa tak ze rozmowę z kimś traktuje jak przykry obowiązek i zaraz się zastanawiam czy nie palnęłam nic głupiego. Ludzie lubią gapić sie bezczelnie nie wiem czemu (ostatnio jak byłam w restauracji z Danielem to myslałam że babie z sąsiedniego stolika oczy wyjda na wierzch tak sie na mój brzuch gapiła, az miałam jej zwrócić uwagę) ale może to wina tego ze miejscowość notabene nieduża... krępuje mnie to strasznie. Tak samo jak nawet najlepszy, najtańszy sklep zniechęci mnie do zakupów jeśli pani pracownica lazi za mną w obawie ze coś ukradnę albo pyta, czy pomóc w czymś, a kiedy odpowiadam przecząco to łazi dalej i patrzy mi na ręce. Trafia mnie wtedy szlag i wychodzę bez słowa. Męczy mnie długotrwałe towarzystwo ludzi. Nie ukrywam ze chciałabym mieć izolatkę, dla własnego komfortu psychicznego, ale oczywiscie jeśłi się nie uda to trudno. Ja już mam dwie koszule, myslę ze jeszcze jedną sobie załatwię i będzie ok ;-) mama 6 latki - ja obliczałam cenę za sztukę i wychodzi drozej o parędziesiat groszy :-D Mimo toja chyba pójdę, przynajmniej bede mieć motywację żeby w końcu do tej Biedronki pójść, bo mam kawałek. Przyszła mi pościel w końcu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tą tabelką to poczekam aż się w końcu sytuacja uspokoi i dopiero za parę dni się dopiszę i będzie najlepiej :-) Organizer tak ale chodzi mi o to wypełnienie między szczebelkami ;-) Red Onion witaj po długiej nieobecności ;-) Co do izolatek oczywiście sa plusy i minusy. Powiem Wam szczerze że ja od zawsze bardzo lubiłam być sama w obcych miejscach. Obecnosc innych mnie krępowała, czy to w szpitalach, czy poczekalniach... Taka już jestem, niby nie mam problemów z zawarciem znajomosci czy rozmowa ale często bywa tak ze rozmowę z kimś traktuje jak przykry obowiązek i zaraz się zastanawiam czy nie palnęłam nic głupiego. Ludzie lubią gapić sie bezczelnie nie wiem czemu (ostatnio jak byłam w restauracji z Danielem to myslałam że babie z sąsiedniego stolika oczy wyjda na wierzch tak sie na mój brzuch gapiła, az miałam jej zwrócić uwagę) ale może to wina tego ze miejscowość notabene nieduża... krępuje mnie to strasznie. Tak samo jak nawet najlepszy, najtańszy sklep zniechęci mnie do zakupów jeśli pani pracownica lazi za mną w obawie ze coś ukradnę albo pyta, czy pomóc w czymś, a kiedy odpowiadam przecząco to łazi dalej i patrzy mi na ręce. Trafia mnie wtedy szlag i wychodzę bez słowa. Męczy mnie długotrwałe towarzystwo ludzi. Nie ukrywam ze chciałabym mieć izolatkę, dla własnego komfortu psychicznego, ale oczywiscie jeśłi się nie uda to trudno. Ja już mam dwie koszule, myslę ze jeszcze jedną sobie załatwię i będzie ok ;-) mama 6 latki - ja obliczałam cenę za sztukę i wychodzi drozej o parędziesiat groszy :-D Mimo toja chyba pójdę, przynajmniej bede mieć motywację żeby w końcu do tej Biedronki pójść, bo mam kawałek. Przyszła mi pościel w końcu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia fajny masz ten brzusio:) Maja ładne imię podobało mi się do puki nie było aż tak popularne:) Lou pochwal się pościelą:) wiesz ja też często wolę być sama i nie lubię nadgorliwości ludzi, ale w szpitalu może się przydać towarzystwo;) może będą jakieś miłe kobiety:) chciałabym być na sali 2 osobowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo dziękuje:)My mieliśmy na początku Amelia,Maja i Milena:P Ale Ameli to u Nas jest masa nawet ginka mi powiedziała,że bedzie piąta w klasie hehe:DKumpeli siostra miała wybrane Oliwia a jak się dowiedziała,że my chyba damy Amelia to zmieniła i daje Amelia,druga kumpela tak samo miała być Oliwka a bedzie Amelka:) I tak Majeczka bardziej nam sie podoba!:):) Ja mam przyjaciółke ze szpitala jak rodziłam synka:)Poznałyśmy sie w szpitalu leżałyśmy w tej samej sali i do dzisiaj mamy kontakt ze sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatakaja
Nie ma żadnych magicznych tabletek które same w sobie odchudzają, ani też super proszków do rozrabiania z jogurcikami :) Są suplementy troszeczkę ułatwiające utratę wagi ale nic nie dzieje się bez wkładu własnego :) Ja też zaczynam ponownie walkę z kg :P Trochę pochorowałam na początku roku i teraz czas zacząć znów się ruszać i przestać się usprawiedliwiać tym że " nie wolno sobie odmawiać po operacji" bo minęły już 4 miesiące :P http://jakschudlam50kg.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red Onion- chciałabym urodzić szybciej bo tak: -mój chłopak zdoła przyjechać tylko na dwa tygodnie.. moze jakimś cudem sie uda przedłużyć ten czas do trzech, ale na nic sie nie nastawiam. ma przyjechac na poczatku lipca. -termin mam normalnie na 7, a wiadomo, mozna przenosic (mam nadzieje ze nie przytrafi mi sie to) chciałabym urodzić wcześniej, zeby jak juz przyjedzie Pawel, zebysmy byli wszyscy w komplecie, a nie takie oczekiwanie nadal. pozniej w szpitalu nie wiadomo ile i te dwa tygodnie zleca i pozniej nie wiem kiedy znowu przyjedzie.. dlatego juz bym wolala na lipiec byc z malym w domu.. i tatus sie nacieszy nami i my tatusiem.. dlatego tak bardzo mi na tym zalezy.. i wcale nie uważam, aby to pytanie było wścibskie :) co do pieluch to zabaczymy blizej jak bedzie.. te male i tak nie maja raczej promocji takze jak bedzie trzeba to sie dokupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, fajna reklama takajakja ;-D U mnnie bedzie Adrianna raczej z imion. Kurde nie wiem na 100 procent też. Zdjecia wyślę poscieli dziś lub jutro ;-) Dla tych co czekają na kasę z ZUSu: wygląda na to, ze mi wysyłają co miesiąc tego samego dnia, bo dziś jade odebrać, a miesiąc temu tez byłam w tym terminie mniej więcej. Czyli, po obliczeniach wychodzi jakieś średnio 30 - 35 dni po zakończeniu zwolnienia. u Was pewnie to samo, więc jeśli długo czekacie to na pewno się niedługo doczekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou_ - mam dokładnie tako samo podejscie do izolatek jak ty.. jak jestem w obcych miejscach to nie lubie jak sa obcy ludzie wokól.. nawet mimo tych minów o którch któraś z was wspominała, ze do toalety ciezko wyjsc bo nie ma z kim dziecka zostawic itp.. nie umiem sie odnalezc jak jest tlum wokol.. wogole sale 5-6 osobowe to jakas katastrofa.. dwojka juz jest przesada.. wiem ze u mnie w tym jednym szpitalu jak jedynki sa wolne to pytaja czy chce sie isc na sale z ludzmi czy na pojedyncza.. nie wiem jak tu w tym drugim u mnie w miescie.. ale ja tez wole byc sama. nawet jak ktos przyjdzie to mozna porozmawiac swobodnie.. a i sie czlowiek nie stresuje ze obok do kogos przychodza goscie a wiadomo z samopoczuciem roznie bywa.. po co obcy maja sie gapic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia też mam takie łóżeczko:0 tylko ciemne i z żyrafą:) ale strasznie tanio znalazłaś;) ja najtaniej za 240 widziałam i to w takim sklepie gdzie wózek będe kupowała bo też tańszy niż w necie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo no u Nas własnie w sklepie sie nie opłacało:)Materac kupiliśmy w sklepie:)A jaki wózek kupujecie??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrraaambaaaaa
;poiuujikl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×