Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Gość Lou___
Trzeba być czujnym. Ja bylam pomarańczą ateraz jestem kim? Blue Star?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Co to za jakiś dziwny wpis pod moim nickiem???? Ten o 9.45???? to nie ja pisałam!!!! Kurna, o co chodzi??? W y też widzicie to co ja? Ładnie pozmieniali ;-) oby zeby tylko jeszcze posty nie znikały, cięzko sie będzie przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłosiłam to g**no do usunięcia... lipny pomysł z tym niebieskim, teraz bedą sie łatwo podszywac pod nas jak widać na załączonym obrazku ;-( Dzisiaj u mnie prasowanko, bo brzydka pogoda i zimno, a z tych lumpowych wycieczek po 1 zł uzbierał mi się cały bęben ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak będzie któraś z was w Lidlu oglądała te biustonosze do karmienia to napiszcie czy warto się wybrać, bo cena rzeczywiście jest kusząca tylko nie wiadomo co to za jakość Też myślę, że teraz będzie cyrk z podszywaniem się i w końcu trzeba będzie zmienić nicki albo jeszcze raz założyć wątek z lipcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulalaalaa, co za zmiany! I jaki wspaniały dzień. Dzisiaj Lublin zagłębiem "najwyższej" temperatury w Polsce, hehehe:) Czuję się świetnie żadnych obrzęków, zawrotów głowy, krwawień z nosa, dobre samopoczucie. Od rana mam kładzenie gładzi, trochę hałasu jest więc chyba obskoczę te promocje w Lidlu, no i Biedronce. Jakoś nie przepadam za tym ostatnim sklepem, ale byłam b. zadowolona z Dady więc nabędę. x Dziewczyny mnie też coraz częściej mdli, no i od dwóch dni mam biegunkę. Nic poza tym się nie dzieje więc olewam na razie. Może to zwiększona dawka świeżych warzyw i owoców... Sporo jem ostatnio sałaty, truskawek i rabarbaru więc może to to... x Messi - współczuję. Mam nadzieję, że synkowi szybko przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale my mamy zabezpieczone haslem wiec nikt sie nie podszyje chyba co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Właśnie wróciłam z Lidla. Te biustonosze do karmienia to niestety żadna rewelacja. przynajmniej dla mnie. największa rozmiarówka jaką znalazłam to 80 D. Jak dla mnie za dużo w obwodzie, a miska za mała :( byłam o 8.00 i były już przebrane. Przymierzałam się do nich, ale jak dla mnie miseczki są w niezbyt dla mnie fajnym kształcie... ogólnie, to nie znalazłam niczego fajnego :( kupiłam tylko bezszwowe biustonosze... takie troche sporotowe... nowe kafe... no cóż - szata graficzna całkiem niezła, ale rzeczywiście nie będzie widać tych, które piszą na pomarańczowo. życzę miłego dnia i spadam gotować zupę meksykańską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj - popieram w całej rozciągłości to, co napisałaś o wieloosobowych salach i pomocy ze strony innych mam. Ożeń się ze mną:P x atamta - współczuję. Niezły miks. Moja żelkowa panna tylko chrapała, szczęśliwie o higienę dbała. x Aaa - zapomniałabym. Umówiłam się wczoraj na pierwsze spotkanie indywidualne z położną:D Przez telefon wypytała dokładnie o przebieg pierwszego porodu, ciąży, wrażenia, podawane leki, itp. Jak powiedziałam o wadze pierwszego dziecka i ułożeniu tak mnie zaczęła uspakajać, że byłam przekonana, że zaraz powie, że drugi poród nie boli. Hehehehe... Mam nadzieję, że nie będzie mi tej "prawdy" nadmiernie wkręcała na tych spotkaniach, bo się nie dogadamy. No ale... może jej spokój mi się jakoś udzieli. Who knows...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :). U mnie dzisiaj paskudnie, 12 stopni na termometrze zaledwie :(. Haha jaaaaa, jakie zmiany nam kafeteria zaserwowała :D:D:D. xx Tesla - trzymam za Was kciuki, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i już niedługo wyjdziesz ze szpitala :):* xx Messi29 - my gdyby był Synek nazwalibyśmy go Mikołaj, podobało nam się jeszcze Adam, Wojtuś i uwaga Marcel :). A córcia to były różne propozycje, Na początku Amelka, Maja, Kalina, Kaja potem Stefania / Melania i zostanie Melania. Zdrówka dla Synka :) xx atamta - współczuję chorych zatok.. Ja sobie tak je kiedyś pięknie "załatwiłam", że miałam ponad 80% niedosłuchu na jednym uchu, na drugim 90%. Po prostu "przechodziłam" zapalenie, a potem miałam źle antybiotyk dobrany. Uważaj na siebie :) . A teraz pod Twoją historię o "pachnącej" koleżance z sali. Mojej mamy dobrej przyjaciółki siostra jest w naszym szpitalu. Jakieś 20 lat temu przyjechała na porodówkę kobieta, która całą ciążę się nie myła, bo ktoś jej powiedział, że wtedy dziecko będzie mieć ładną cerę. Niestety to True Story, panie od razu ją zagoniły do mycia, ale nie wyobrażam sobie nie myc się :/. A i fajna sukienka :D xx Lou - jaka wizja porodu :D. Ja wolę jeszcze o tym nie myśleć:D xx KMM - jestem pewna, że to Marek Ci uciska tam w środku wszystko i stąd te dobitne uczucia :(. xx Marzena27 - piszesz o mnie chyba, ja muszę iść do okulisty. Zaraz przeczytam artykuł. Potwierdzam Twoje przypuszczenia odnośnie pęcherza - lekarz we wtorek na wizycie powiedział mi jak mnie badał, że czuje że dzidziuś uciska na pęcherz i stąd moje dolegliwości (mówiłam mu, że mam wrażenie jak przy przeziębionym pęcherzu). xx Kapris - narobiłaś mi smaku na truskawki :D. Muszę sobie kupić na zielonym targu, a jak ich nigdzie nie znajdę do się załamię :(. xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej:) no wygląd nowy niczego sobie.. ale faktycznie trzeba patrzeć uwaznie na nicki. Lou_ w twoim nicku jest jeden podkreślnik więcej ;) a jak zrobili takie ujednolicenie na niebiesko to mogli zrobic tylko dla zalogowanych.. bo teraz jak sie pojawi jakas zlosliwa osobka to spokojnie moze pisac i predko nie zostanie zauwazona :/ to niedopatrzenie osób,które dokanały zmian :) ale ogółem ładnie wygląda :) ** właśnie sie zastanawiałam czy to nie jest od zjedzenia czegos, ale ostatnio mam taki apetyt ze prawie nic nie jem. minimalnie cos w siebie wciskam..wiec raczej watpie zeby od tego..:/ a czytalam ze to sa jakies oznaki porodu.. biegunka, wymioty.. ze to organizm sie oczyszcza i sie przestraszylam troche.. zobaczymy jak dzisiaj bedzie.. noc w każdym bądź razie była spokojniejsza i przespana w całości :) teraz lece do biedronki, to odezwe sie jak wroce :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.atamta – współczuję chorych zatok. Matko jeszcze taka .niewiadomo jaka ta pogoda;/ Piękna sukienusia;) Nie moja znajoma tez kiedyś synka przebrała w cały komplecik dziewczęcyi stwierdziła że piękna z niego panienka;D .Lou – moja też się pogniotła ale zobaczę jak się będzie prasować. To może w następnym tyg albo za 2 tyg będzie. Dam znać. .AMarzena27 – ja tak mamz tym uciskaniem. Czasami siusiam normalnie czasami pare kropel. Ale już przywykłam najgorzej jak ona cos uciska lub robi że jak stoję to czuję niezły ból w kanale rodnym jak by mi ktoś wbiał szpilki takie długie;/ .Fredzi_a – fajny brzusio ale chyba z tych większych;) Fajnie! .A ja dziś z ranca napadłam biedre i i kupiłam jedne pieluszki 2 ale mam zgrzyta czy nie kupić drugiej paczki;/ Nie wiem już sama. Kupiłam jeszcze wkładki laktacyjne, łyżeczki do nauki jedzenia i ten gryzak siateczkowy do owocków. .Wczoraj mała przepychała się z tatusiem;D Tata przykładał rękę i lekko naciskał na to ona oddawała ale mocno! Po kilkunastu minutach już mnie tak skóra w tym miejscu bolała że powiedziałam basta;D Ale ani ja ani M Nie mogliśmy jednoznacznie stwierdzić co wypychała może łokieć ale nie jestem pewna ;D .Dobra biorę się za pokoik po woli ale najpierw napadnę na ananasa no faze mam ostatnio;D .Nowy wygląd ok;D A pomarańcze hmmm damy rade:P Trzymajcie się ciepło bo u nas jakoś tak chłodno dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie macie laktator?jak tak to jaki reczny czy elektryczny? Ja chce kupic raczej reczny... xxx Anetach to malutka z tata sie wyglupiala,a Ty obrywalas:D Smacznego ananasa:) xxx Atamta wspolczuje chorych zatok!Zdrowka:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadałam z mamuśką i stanowczo odradziła mi kupno wielkiego pudła Dad. Zapytała, a co z tym zrobisz jak dziecko będzie uczulone na nie.. I kazała kupić na start małą paczuszkę Pampersów i już. Więc się jej zamierzam posłuchać :). Troszkę mnie zdenerwowała, bo w nocy miała atak woreczka, bardzo ją bolało, dziś też ją boli, ale mniej, ale oczywiście w pracy cały dzień :/. Mówię jej żeby sobie zrobiła tego wolnego miesiąc i w końcu wycięła kamienie, bo w końcu źle się to skończy a ona z tekstem, że na coś trzeba umrzeć. Jak małe dziecko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do staników z Lidla to ja nawet nie zamierzam się tam fatygować bo i tak nic nie znajdę, więc nie pomogę ;-) Patussa... masakra z tą kobietą która się nie myła... skad się w ogóle tacy ludzie biorą, ja nie wiem! w XI wieku, masakra, mnie wiadomo czy się śmiac czy płakać... Jak patrzyłam na te dziewczyny które leżały z maluchami na salach podczas moich odwiedzin to stwierdziłam ze lepiej warto zainwestować w lusterko i podreczne kosmetyki i mieć ciągle pod ręką ;-) pominąwszy ze wszystkie wyglądały jakby były młodsze ode mnie to jeszcze straszne nieszczęścia... nie mówię tego zlośliwie tylko po prostu wygladały jakby były mocno zaniedbane od paru miesięcy... U mnue też zimno dziś, aż sie nie chce wychodzić ale ciagnie mnie troche na jakieś lumpeksy już. Uzależnienie chyba ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou - to było 20 lat temu, ale bez przesady -.- Z takich drastycznych rzeczy walnę jeszcze jedną historię, moja mama jest fryzjerką, miała swój zakład fryzjerski i przyszła do niej klientka z WSZAMI, żeby moja mama jej trwałą zrobiła w celu wyeliminowania robactwa . Moja mama podobno mało nie zemdlała, kazała iść gościówce pozbyć się tego i dopiero trwała :D. Ja też wezmę małe lustereczko, nie podkład tylko jakiś krem nawilżający, no i wiadomo, że gumki do włosów. Malować się nie będę, ale jakoś ogarniętym trzeba być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow jaka zmiana, niby ładnie ale jakoś tak mało czytelnie teraz.... Wszystkie będziemy niebieskie niezależnie czy się zalogujemy czy nie?????? To to mi się nie podoba:-( Duże niedopatrzenie z ich strony... *** Byłam dzisiaj w Lidlu już po godzinie 8 a już towar przebrany, no szok! Kupiłam ten półśpioszki bez stópek, koszulkę na szelkach a co do tych biustonoszy to mi się nie podobały. Nawet nie wiem jak rozmiarówka ale fason jakiś taki wysoki???? *** Nie dojechałam za to do Biedronki, bo ta co była blizej jest zamknięta ze względu na rozbudowę więc odpuściłam. Może będę w weekend w Auchanie to zobaczę, bo tam też nie raz się trafiają promocje ale to już na Pampersy. *** KMM a może dopadł Cię wirus????? Dalej masz biegunkę, a wymioty??? Chociaż najprawdopodobniej to są juz objawy zbliżającego się końca ciąży:-) Mnie też od paru dni dopadają mdłości a zgagę momentami mam taką,że aż się boję momentu odbijania, bo chyba mi przełyk wypali:-( No i ból żołądka wrócił:-( W pierwszej ciąży tak nie miałam a etraz nie wiem czy brzuch mam ciut wyżej, bo ogólnie i tak mam nisko???? *** Co do imion to już jesteśmy prawie zdecydowani ale pochwalę się jak będziemy w 100%:-) *** Kończę właśnie 34 tydzień i tak do mnie dzisiaj dotarło, że właściwie przede mną jakieś 3 tygodnie kiedy to muszę się jeszcze oszczędzać na tyle, żeby dotrwać do końca 37 tygodnia a potem to już wszystko moze się zdarzyć... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wasze historie o nie myjących się kobietach to mnie przeraziły! Mam nadzieję,ze na taką nie trafię! Jak można się nie wykąpać a jeszcze po porodzie kiedy to krew się leje, rana goi.... masakra!:-( *** Patussa zdrówka dla mamy ale one już takie są, innych będą wysyłać do lekarza a o siebie nie zadbają:-( Może jak będziesz ciągle drążyć temat i próbować namawiać na zabieg to wreszcie się zgodzi??? Co do pieluch to racja, lepiej sprawdzić czy dzidzia uczulenia nie dostanie a dopiero potem się obkupić:-) Mój synek nie mógł mieć np. Huggies oraz Pampres Care. *** Atamta współczuję chorych zatok! Ja już kiedyś pisałam,ze też chorowałam często ale po wyprostowaniu przegrody nosowej to już od kilku lat mam spokój:-) Moze się skusisz na zabieg? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - wreszcie pode mnie też się ktoś podszył :) A już się czułam dyskryminowana przez pomarańcze ;) Byłam rano na badaniach i zakupkach, nie poszalałam, nawet pieluch nie kupiłam bo brzuch tak mi się napinał, że nie chciałam za dużo dźwigać a byłam z synusiem i jeszcze musiałam jego pilnować. Teraz czas na rurkę z bitą śmietaną :) A na deser mamy dziś truskawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi rozważam poważnie operację przegrody, jak przestanę karmić to chyba zrobię bo nie wyrabiam już. Nie dość, że często choruję na zatoki to jeszcze mam problemy z oddychaniem. Jeszcze zacznę chrapać to już będzie katastrofa... Co do żołądka to mały mi też już uciska i niestety pobolewa mnie ciągle. Muszę teraz uważać co jem, żeby sobie nie zaszkodzić. Wczoraj skusiłam się na kebab... No pyszny był!!! Ale później cały wieczór tak mnie muliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi za ile kupiłaś ten twój leżaczek?? Co do pieluch to racja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa dopiero doczytałam... Boże, przez 9 miesięcy się nie myła? W głowie się nie mieści... Ale musiał być fetor! Ble! Misia ja się co do laktatora nie wypowiem, bo mam ręczny Aventu ale nie mogłam używać, wolałam ręcznie odciągać mleko (jak krówka ha ha!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wróciłam.. obkupiłam ile sie dało donieść :) :D kupilam te pampersy 3 i mala paczke 2. na sam start. jakby co to najwyzej ktos mi dokupi, a na trojki tez przeciez przyjdzie w koncu pora :) kupuje na pewniaka bo w rodzinie wszyscy jada na dada i nikt nie ma uczulenia wiec raczej malo prawdopodobne ze nasz marek bedzie je mial.. kupilam, wkladki laktacyjne, chusteczki newborn, komplet kosmetykow nivea baby, krem, balsam i zel. jedno opakowanie bebiko 1 i tego misia przytulaka do spania :) taki slodziak ze sie nie moglam oprzec :) jeszcze dzisiaj siostra mi dowiezie majtki, skarpetki i klapki i moge powiedziec ze mam juz wszystko :) a nie.. no kocyk jeszcze jeden musze kupic, zeby do gondoli na spod polozyc bo ten materacyk jakis taki lichy.. :/ ** Messi u mnie leci 34 tydzien wiec niech ten porod lepiej sobie jeszcze poczeka do 37 tygodnia chociaz.. dzisiaj juz biegunki nie mam, mdlilo mnie troche rano no i zgage mialam wieczorem. maly ciagle sie wierci i moze faktycznie przez to ze ten brzuch maly to odczuwam to tak okrutnie, bo musi sie gdzies poprzeciagac a miejsca niewiele.. juz sama nie wiem.. wymiotowac nie wymiotowalam tylko mnie mdlilo.. juz sama nie wiem.. moze to faktycznie wirusowka jakas.. ale obserwuje siebie, gdyby cos sie dzialo to bede dzwonic do lekarza i pytac co dalej robic.. :) poki co trzeba sie oszczedzac.. zeby sie dziecku zanadto nie pospieszylo.. w ogole przez to zle samopoczucie to i dola mam ostatnio.. wczoraj caly wieczor plakalam.. zrobilo mi sie pozniej troche lzej, ale ogolem jakas taka rozbita jestem.. dopadaja mnie chyba te wszystkie stany zwatpienia, ktore sie pojawiaja przed porodem.. chlopaka nie ma obok i jakos tak podwojnie ciezko sie robi momentami..czasami cos we mnie peknie i jemu sie wyzale przez telefon, ale staram sie tego unikac, wiem ze tez wolalby byc tu wiec nie chce go dobijac moimi humorami.. ja tu mam bliskich a on tam jest sam..ale bywa cieżko.. ** szok ze w XXI wieku zdarzaja sie takie "brudasy". nikt nie mowi o jakiejs sterylnosci, ale o podstawowe zasady higieny wypadaloby zadbac.. jhak jej sie nie chcialo w domu to chociaz mogla przy ludziach sie jakos zachowac... ** brzuski sa swietne.. az niesamowite jak sie moga roznic od siebie.. a tydzien ciazy ten sam :) ** współczuje zatok.. :/ tym bardziej jeszcze teraz kiedy sa ograniczone mozliwosci w ulzeniu sobie.. żołądek tez mnie pobolewa.. ale jak ten łobuziak sie tak wierci to sie przestaje dziwic... na zgage dzisiaj kupilam sobie cole.. a co.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę...proszę...Nowy wygląd kafe...Ale widzę, że już zaczynają się podszywki:( Messi pytałaś się o imiona jakie wybraliśmy dla naszych pociech...My się zdecydowaliśmy na Lenkę:) Tesla życzę szybkiego powrotu do domu i pomyślnego dotrwania do porodu:) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe mi właśnie też Lenka się bardzo podoba ale już powoli rezygnuję z tego imienia, bo ostatnio jest strasznie popularne i to mnie przeraża:-) A Ciebie nie? Myślę też o Oliwii (ale też jest dość często wybierane),Milence i Natalii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz to my jesteśmy pomarańczowe :D Hahahaha kto by pomyślał :). Messi29 - pochwal się imieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłam dzisiaj na tym usg 4d, wiedziałam, że nie wyjdzie fajne zdjęcie...:( Miał na buzi pępowinę i nie chciała przez całe badanie zejść, no trudno się mówi, ważne że wszystko jest ok. Waży ponad 1800 gram. No i ułożone jest pośladkowo, ale się nie przejmuję bo myślę, że się odwróci jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_M własnie wczoraj tak sobie myslałam o Twojej sytuacji trochę. Powiem Ci ze ja bym chyba tak nie umiała z dala od Daniela... całą ciążę a i tym bardziej poród... bo mozna sobie planować, ale i tak nie znasz dnia ani godziny. Podziwiam Cię za to na prawdę. Można miec wsparcie rodziny, przyjaciół,ale to nigdy nie to samo... Poza tym, fajne zakupy ;-) ja jeszcze jestem przed kosmetykowymi, Daniel całymi dniami pracuje i nie mamy auta wiec mi samej ciężko tak wszystko naraz kupić a potem to przydźwigać do domu... albo musze czekać na niego albo załatwiac kogoś na podwózkę ;/eh Jak tak Was czytam i innych dziewczyn słucham to widzę że jeszcze nic nie mam ;-( ani do spzitala ani w ogóle nigdzie. Poza tym uswiadomiłam sobie, że praktycznie większość z Was rodzi wcześniej ode mnie i jak ja be de w trakcie to Wy już będziecie po, i nie będe miała z kim gadać, bo będziecie zajęte pociechami ;-( buuu, na dobrą sprawę zostało nam ledwie parę tygodni ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale dziwna zmiana:P u mnie wszystkie wypowiedzi pomarańczowe:P Biała dla mnie ten wózek ma wszystko co mi było potrzebne a nawet więcej brakuje mi niestety opinii o nim bo jest stosunkowo nowy na rynku:P I życzę żeby udało się jednak załatwić sprawę z porodem rodzinnym Atamta- współczucia a no i sukieneczka bomba w sam raz dla synka;) Marzena z tym sikaniem to z pewnością ucisk:) mi już to minęło raczej :) Fredzia fajny brzunio:) no i sukieneczka pięknie się prezentuje;) Misia witaj w klubie:P ja też dziś kuleje tylko to jakiś ucisk na nerw;) Red onion dzięki za info o stanikach, z takimi rozmiarami niech się wypchają... Niagara eh szkoda że się nie udało:( A ja byłam w biedronce i pieluch n ie kupiłam cholerstwo takie ciężkie że bym nie doniosła do domu:) akrem z filtrem nivea jest po 3 miesiącu więc odpada:( byłam też u lekarza, szyjka długa, zamknięta więc jeszcze nie rodzę:) a na obiad naleśniki z serkiem waniliowym i truskawkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zapomniałabym NICK ...........Wiek .. Ciąża ....Wojewódz ..DataPorodu..PłećDziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Margrit ..........28.........1........pomorskie ....01.07...Julian Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...Alicj a metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07...Lenka ???? Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...Mieszko Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... Lenka K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Mareczek Maite............26..........2.........dolnośląskie.... 07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. chłopiec cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... Antoś niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07... Alan _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. .Rozalia atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec IGOR misia2889......24.......2....wielkopolskie...16.0 7..dziewczynka Maja .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 18.07...Melania elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka AMarzena 27.27...(1stracone)...lubelskie...23.07...dziewczynka Olga Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... Lou__..........21..........1......mazowieckie.......27.07 ... Ada pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07...dziewczynka fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1......lubelskie......29.07.. .dziewczynka IGA Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07... I dodam ze skopiowałam teraz ostatnią którą dodawała atamta (chyba) w razie jakichkolwiek pretensji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×